آرشیو اخبار


گزارش هفتگی بازارهای جهانی نشان داد؛

هفته مثبت نفت و فلزات اساسی

29 دی 1397 - 15:20
می متالز - گزارش هفتگی بازارهای جهانی نشان می دهد که قیمت نفت برای سومین هفته متوالی رشد کرد و آمارهای اقتصادی چین و آمریکا شروعی منفی را برای فلزات رقم زد.

پالادیوم رکورد ۱۴۰۰ دلار را شکست

29 دی 1397 - 14:47
می متالز - قیمت پالادیوم تحت تاثیر کمبود عرضه و تقاضای بالا، پنج شنبه گذشته برای نخستین‌بار رکورد ۱۴۰۰ دلار در هر اونس را شکست و روز جمعه رکورد قیمت جدیدش را حفظ کرد.

صادرات فلزات و سنگهای گرانبها ۲۵ درصدی افزایش یافت

29 دی 1397 - 14:45
می متالز - براساس آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران در مدت ۹ ماهه نخست امسال ارزش صادرات فلزات و سنگ های گرانبها ( طلا، نقره و ..) به رقم بیش از ۱۰۰هزار دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۵ درصدی را نشان می دهد.

پالادیوم رکورد زد

29 دی 1397 - 14:31
می متالز - قیمت پالادیوم روز پنج شنبه به دنبال کاهش عرضه و رشد تقاضا، به رکورد بالای جدیدی صعود کرد و طلا نیز تحت تاثیر انتظارات برای توقف افزایش نرخهای بهره آمریکا نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت.
تغییرات هفتگی قیمت و موجودی انبار فلزات در بازار فلزات لندن

پیشتازی«روی»در بازار فلزات پایه

29 دی 1397 - 14:11
می متالز - با وجود رشد شاخص دلار در هفته اخیر، فلزات پایه هفته امیدوارکننده‌ ای را پشت سرگذاشتند و بسیاری از محصولات معاملاتی این بازار با افزایش قیمت به معاملات هفتگی پایان دادند. افزایش امیدواری به بهبود روابط تجاری آمریکا و چین در رونق معاملات تاثیر شایانی داشت.

در پی افزایش تقاضا، قیمت نیکل در بورس فلزات لندن بالا رفت

28 دی 1397 - 19:50
می متالز - قیمت نیکل در بورس فلزات لندن در تاریخ 7 ژانویه به 11 هزار و 40 دلار در هر تن رسید. این افزایش به طور عمده ناشی از کاهش اخیر اختلافات تجاری میان چین و آمریکا بود که منجر به افزایش تقاضا در بازار شد.

صعود آرام فلزات پایه در صبح چهارشنبه

26 دی 1397 - 16:06
می متالز - با توقف روند صعودی شاخص دلار در صبح چهارشنبه، فلزات پایه پا به محدوده مثبت گذاشتند. افزایش احتمال اجرای سیاست‌های محرک اقتصادی از سوی حکومت چین نیز در بهبود روند معاملات تاثیرگذار بوده است.
در واکنش به سیگنال مثبت کمیسون اصلاح و توسعه چین

فلزات پایه گران شدند

25 دی 1397 - 15:29
می متالز - صبح امروز کمیسیون اصلاح و توسعه چین در بیانیه‌ای به صورت ضمنی از احتمال اجرای سیاستهای محرک اقتصادی در این کشور خبر داد امری که بهبود تقاضا برای فلزات پایه منجر شد و قیمت این محصولات را به محدوده مثبت کشاند.

افت قیمت فلزات پس از انتشار گزارش تجارت خارجی چین

24 دی 1397 - 23:24
می متالز - در واکنش به آمار تجارت خارجی چین جو منفی بر معاملات بازار فلزات پایه حاکم شد و محصولات معاملاتی این بازار به محدوده منفی خزیدند. با این وجود افت مجدد شاخص دلار از کاهش ملموس قیمت این محصولات جلوگیری کرد.

بازار فلزات پایه در انتظار گزارش‌های اقتصادی چین

24 دی 1397 - 18:32
می متالز - در هفته پیش‌رو قرار است گزارش‌های بسیار مهمی از اقتصاد چین به بازارهای جهانی مخابره می‌شود و مسلما بازار فلزات پایه تاثیر قابل ملاحظه‌ای از نتیجه این گزارش‌ها خواهد گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما