آرشیو اخبار


معاون طرح و برنامه وزرات صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد :

آمادگی تفویض تصدی های قابل واگذاری به خانه های صنعت و معدن

30 دی 1397 - 18:39
می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با همفکر با خانه های صنعت، معدن برخی از تصدی های قابل واگذاری وزارتخانه، تفویض می شود.

۹ رویداد برجسته معدنی در امسال میلادی

30 دی 1397 - 13:12
می متالز - در بازه زمانی 11 دی و 10 دی رویدادهای گوناگون مرتبط با معدن و صنایع معدنی در جهان اتفاق افتاد.

معارضان بومی معادن؛ از واقعیت تا بهانه‌جویی

30 دی 1397 - 13:08
می متالز - استان مازندران از جمله استان‌های مستعد و دارای ظرفیت‌های مناسب در حوزه معدن است و معادن و ظرفیت‌های معدنی این استان، امروز چندان مورد توجه قرار نمی‌گیرد اما دارای ظرفیت‌های مهمی برای اشتغالزایی هستند.

توسعه فناوری‌هایی که نفوذ به عمق زمین را آسان‌تر می‌کند

30 دی 1397 - 13:03
می متالز - شرکت رستاک‌پادویژن، برگزارکننده نمایشگاه‌های بین‌المللی، سمینارها و همایش در ایران و کشورهای خارجی، ۸ تا ۱۰ بهمن برپایی دومین نمایشگاه بین‌المللی اکتشاف مواد معدنی تهران را بر عهده دارد؛ رویدادی که نخستین دوره آن در سال ۱۳۹۱ برگزار شده بود.

نیاز به سرمایه‌گذاری بیشتر برای جهش در اکتشافات معدنی

30 دی 1397 - 12:55
می متالز - شرکت‌ها و صنایع معدنی همزمان با استخراج مواد معدنی، نیازمند یافتن ذخایر جایگزین‌ جدید برای حفظ و ادامه تولید خود هستند. از این‌رو اکتشاف ذخایر جدید نه فقط چراغ راه بلکه در حقیقت سنگ بنا و نخستین خشت توسعه و ضمانت‌کننده تولید پایدار به شمار می‌رود.

بخش خصوصی به ژئوفیزیک هوایی ورود نمی‌کند

30 دی 1397 - 12:47
می متالز - دومین همایش و نمایشگاه تخصصی بین‌المللی اکتشاف و مواد معدنی (Gmex iran )در حالی از سوی شرکت رستاک پاد ویژن با حمایت سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی ۸ تا ۱۰ بهمن در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد که مهم‌ترین رویکرد آن، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی است.
غریب پور در نخستین نشست با مدیران شرکت ها و مجریان طرح ها اعلام کرد:

اتمام طرح های نیمه تمام؛ اولویت ایمیدرو/ ایمیدرو همکاری مناسبی با مجلس، وزارت اقتصاد و ‌بانک مرکزی دارد/ معدن،‌ کمترین تاثیر را از تحریم می پذیرد

30 دی 1397 - 12:23
می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: پیگیری و اجرای طرح های نیمه تمام از اولویت های این سازمان است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:

شفاف سازی در حوزه معدن مهمترین اقدام استان کردستان / برداشت معادن بر ریل قانون قرار گرفت

29 دی 1397 - 19:09
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در حوزه معدن به عنوان یکی از ظرفیت‌های اقتصادی استان کردستان بهترین اقدامی که انجام دادیم شفاف‌سازی بود که با هدف ارتقای سطح رضایت مندی و ایجاد اعتماد و اطمینان در مردم انجام گرفته است
دبیر ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد:

افتتاح 557 پروژه حوزه صنعت، معدن و تجارت در دهه فجر

29 دی 1397 - 18:53
می متالز - دبیر ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وزارت صنعت، معدن و تجارت، از افتتاح 557 پروژه صنعتی، معدنی و تجاری در 32 استان کشور خبر داد و گفت: برای این پروژه ها 221 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

معدن وصنایع معدنی در لایحه بودجه 98/ از سود سهام سازمان های توسعه ای تا مطالبات ایمیدرو

29 دی 1397 - 15:25
می متالز - جزئیات لایحه بودجه نشان می دهد، ارزیابی طرح های تملک دارایی، مطالبات ایمیدرو و سود سهام سازمان های توسعه ای محورهای اصلی بخش معدن و صنایع معدنی در لایحه بودجه سال 98 است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما