آرشیو اخبار


ورود « کوثر » به بازارهای بخش انرژی

2 بهمن 1397 - 01:53
می متالز - بیمه‌ کوثر به‌عنوان نهمین عضو اصلی کنسرسیوم بیمه‌‌نامه‌‌های مشترک انرژی پذیرفته شد.

تکمیل واریز ۵۰۰ میلیون یورو دارویی‌ها

2 بهمن 1397 - 01:32
می متالز - بانک مرکزی معادل ریالی باقیمانده ۵۰۰ میلیون یورویی که از صندوق توسعه ملی برای دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته بود به حساب سازمان برنامه و بودجه واریز کرد.

بیمه‌ها به پلاسکو چقدر خسارت دادند؟

30 دی 1397 - 22:17
می متالز - با فرا رسیدن دومین سالروز حادثه پلاسکو، با اینکه مجموع این ساختمان بیمه نبود اما بسیاری از واحدهای تجاری این ساختمان به دلیل مالکیت سرقفلی، فقط می‌توانستند بیمه‌نامه‌های اموال خریداری کنند؛ از این جهت شرکت‌های بیمه موظف به ایفای تعهدات بیمه‌ای خود بودند که در این بین شرکت‌های بیمه آسیا، البرز و نوین از ایفای تعهدات کامل خود خبر داده‌اند.

سازوکار جدید صدور بیمه شخص ثالث خودرو

30 دی 1397 - 19:56
می متالز - بیمه مرکزی و قانونگذار به هیچ وجه به دنبال صدور بیمه نامه به تعداد رانندگان یک خودرو نیست و مردم در این خصوص، به شایعات توجه نکنند.

پاسخ رئیس‌کل بیمه مرکزی به ابهامات طرح راننده‌ محور شدن بیمه شخص ثالث

30 دی 1397 - 01:35
می متالز - رییس کل بیمه مرکزی گفت: راننده‌محور شدن بیمه شخص ثالث به مفهوم صدور بیمه نامه برای هر راننده نبوده و کماکان این بیمه برای وسیله نقلیه صادر خواهد شد.

صدور بیمه‌نامه‌ جدید در بیمه نوین « نوین »

30 دی 1397 - 01:28
می متالز - بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی متناسب با شرایط قانونی و مدنی حاکم بر مجتمع‌های مسکونی و حفظ حقوق ساکنان و مالکان آن برای نخستین بار ارایه می‌شود.

وضعیت پرتفوی « ومعلم »

28 دی 1397 - 19:55
می متالز - به منظور افزایش سطح توانگری بیمه معلم علاوه بر برنامه‌ افزایش سرمایه، رعایت دستورالعمل‌های فنی و مالی بیمه مرکزی به منظور جذب پرتفوی مناسب با ریسک مطلوب، در دستور کار این مجموعه قرار گرفت.

توزیع استانی پرتفوی در « بنو »

28 دی 1397 - 19:25
می متالز - مدیرعامل بیمه تجارت نو سرانه درآمد نمایندگان صنعت بیمه را بیش از ۳ میلیون تومان اعلام و تصریح کرد: بیمه تجارت نو در نظر دارد با انعقاد قراردادهای بزرگ کشوری و توزیع پرتفوی آن بین استان‌ها، امکان استفاده از ظرفیت این قراردادها را برای نمایندگان خود فراهم کند.
رئیس کل بیمه مرکزی خبر داد

زمان عرضه اوراق مالی بیمه‌ای / بیمه شخص ثالث فعلا راننده محور می‌شود

26 دی 1397 - 15:47
می متالز - رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره اینکه از سال آینده اوراق مالی بیمه‌ای وارد بازار می‎شود، تاکید دارد: بیمه شخص ثالث نیز از سال آینده، آزمایشی به جای خودرو به راننده داده می‌شود.

روابط بیمه‌ای « اتکام » با سوری‌ها

16 دی 1397 - 16:50
می متالز - بیمه اتکایی امین با هماهنگی بیمه مرکزی ایجاد روابط با صنعت بیمه سوریه را با هدف کمک به بازسازی این کشور کلید زد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما