آرشیو اخبار


لطف‌الله سعیدی، عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران مطرح کرد:

معدنی ها ماشین بیشتری می خواهند

17 دی 1397 - 01:33
می متالز - با توجه به افزایش نرخ ارز فعالیت معادن رونق گرفته و تقاضای ماشین‌های ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌معدنی در این بخش بیشتر شده است اما پاسخ به این تقاضا به دلیل تحریم‌ها ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و نیاز مضاعف به نقدینگی دشوار است.

توسعه زیرساخت ها، مصرف فولاد در هند را افزایش می دهد

13 دی 1397 - 16:31
می متالز - مصرف فولاد هند در سال 2019 رشد 7 درصدی خواهد داشت. دلیل این امر توسعه برنامه های زیرساختی دولت آن کشور عنوان شده است.
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس:

زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذاران فراهم است/ مشکلی برای تامین گاز تولید فولاد تا 10 میلیون تن نداریم

8 دی 1397 - 15:29
می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: زیرساخت های لازم برای حضور سرمایه گذاران فراهم است. به گفته وی، در این منطقه گاز مورد نیاز برای تولید فولاد تا 10 میلیون تن فولاد تامین شده است.

خریداران شناورهای ساخت داخل تسهیلات می‌گیرند

2 دی 1397 - 12:50
می متالز - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان در نظر دارد به متقاضیانی که به سازندگان داخلی کشتی سفارش ساخت بدهند، تسهیلات ارایه کند.

۱۰۰درصد درآمدهای معدنی باید صرف زیرساخت‌ شود

2 دی 1397 - 08:49
می متالز - مدیرعامل صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی معتقد است که طبق بند "پ" ماده ۴۳ قانون برنامه ششم توسعه باید همه درآمد حاصل از بخش معدن که بخشی از آن شامل ۶۵ درصد حقوق دولتی است، صرف ایجاد زیرساخت‌های معدنی شود، اما کمبود منابع باعث شده در سال‌های گذشته قسمتی از این درآمد در بودجه سایر بخش‌ها استفاده شود.
بررسی تجارت جهانی ریل فولادی (3)

توسعه زیرساخت‌ها، محرک تقاضای ریل فولادی در خاورمیانه

17 آذر 1397 - 12:13
می متالز - ساخت ریل‌های راه‌آهن نیز در انحصار کشورهای محدودی در دنیا است و این کالای استراتژیک با حجم نسبتا زیادی در دنیا تجارت می‌شود.
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد؛

بندر چابهار از تحریم‌های جدید آمریکا معاف شد

16 آبان 1397 - 21:35
می متالز - با اعلام وزارت خارجه آمریکا، بندر چابهار از تحریم‌های آمریکا معاف شد.
سرمایه گذاری زیر ساختی توسط نجف جهانی در نطنز

با حضور معاون رئیس جمهور هتل 4 ستاره قصر جهان در شهر نطنز افتتاح شد

19 مهر 1397 - 01:44
می متالز - هتل 4 ستاره قصر جهان در باغ شهر نطنز با حضور علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری افتتاح شد.

۹ دست‌انداز توسعه صنایع غیرآهنی

12 مهر 1397 - 19:10
می متالز - سیاست‌گذاران، صاحب‌نظران و فعالان اقتصادی روز گذشته در اولین همایش چشم‌انداز صنایع غیرآهنی ایران و فناوری‌های وابسته با بررسی چالش‌های این صنایع، الزامات توسعه و رسیدن به اهداف برنامه ششم را بررسی کردند.

تولید ریل UIC۶۰ ذوب آهن گام مهی در جهت توسعه زیر ساخت‌های صنعت کشور است

11 مهر 1397 - 16:24
می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی عضو هیات عامل و معاون طرح‌های توسعه مدرن و صنایع معدنی ایمیدرو در چهارمین کنفرانس استیل پرایس تولید ریل UIC۶۰ در ذوب آهن اصفهان را به تلاشگران و مسئولین این شرکت تبریک گفت و آن را گام مهمی در جهت توسعه زیر ساخت‌های صنعت کشور به ویژه صنعت فولاد دانست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما