لیست شرکت ها
اطلاعات شرکت

نگین آلومینیوم گلپایگان

نگین آلومینیوم گلپایگان

شرکت نگین آلومینیوم گلپایگان قابلیت تولید آلیاژهای مطابق با استانداردهای بین المللی BS انگلستان، DIN آلمان، AA آمریکا، JIS ژاپن و NF فرانسه همچنین دیگر آلیاژهای دارای استاندارد خاص را در ابعاد پیگ هزار پوندی و شمش ریختگی با وزن درخواستی به مشتریان را دارا می باشد.

این شرکت در سال 1395 تولید گرانول آلومینیومی (نیم کره آلومینیومی) جهت اکسیژن زدایی  در صنایع فولاد سازی را آغاز نموده است.

آلیاژهای تولیدی و سفارشی در ابعاد استاندارد می باشد که در اوزان 5 الی 7 کیلوگرمی قالب ریزی شده و در نهایت محصول به صورت بندیل، بسته بندی و آماده تحویل به مشتریان می گردد.

لازم به ذکر است این مجموعه پیرو اهداف متعالی خود جهت تامین کلیه نیازهای مشتریان محترم اقدام به واردات مواد اولیه مرتبط با صنعت آلومینیوم مانند آمیژان های پایه آلومینیوم، سیلکون متال، نیکل، شمش منیزیم و منگنز متال و... وهمچنین مواد مصرفی ریخته گری مانند توری نسوز و فیلترهای سرامیکی و ... کرده است و هم اکنون تغذیه بخش عمده ای از بازار داخلی را برعهده دارد.

این شرکت فعالیت خود را با تمرکز بر آمیژان های آلومینیوم آغاز نمود و در زمینه فروش عمده انواع شمش های خالص آلومینیومی نیز فعالیت دارد و قادر است کلیه مواد اولیه مورد نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت تهیه و به آنان ارائه نماید.محصولات:شمش آلیاژی، شمش آلومینیوم، بیلت آلیاژی، گرانول آلومینیومی، آمیژان های پایه آلومینیوم، سیلکون متال، شمش منیزیم، منگنز متال، مواد مصرفی ریخته گری، توری نسوز، فیلترهای سرامیکی

کشور: ایران
شهر: گلپایگان

اطلاعات تماس :


تلفن: 02144036007
فکس: 02144036008
ایمیل: info@negincompany.com
وب سایت: http://www.negincompany.com

آدرس:
تهران، بلوار آیت‌الله کاشانی، بین وفا آذر شمالی و عقیل، پلاک 348، طبفه 3، واحد 10


آدرس کارخانه:
گلپایگان، شهرک صنعتی گلپایگان، خیابان تعاون 2، پلاک 202

تلفن: 03157248067
فکس: 03157245766

اطلاعات پرسنل:

میثم مهدوی

رئیس هیات مدیره و مدیر اجرایی: میثم مهدوی

موبایل: 09131724675

اینجا تبلیغ کنید
آخرین اخبار
 
 
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما