لیست شرکت ها
اطلاعات شرکت

آزمایشگاه نوین شیمیار

آزمایشگاه نوین شیمیار

شرکت نوین شیمیار در سال 1380 در پاسخ به نیاز مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و صنعتی به مرکزی جهت تهیه و تامین مواد و ابزار آزمایشگاهی تخصصی و ارائه مشاوره کارشناسی در این زمینه تاسیس گردید و با کادری مجرب از متخصصین علم شیمی به خدمت در این عرصه پرداخته است.

شرکت نوین شیمیار در ادامه روند تکاملی خویش اقدام به تاسیس آزمایشگاه مجهزی نمود تا در حد گستره سنجش و تحقیق نیز خدمت رسان جامعه علمی و صنعتی کشور عزیزمان باشد.

این آزمایشگاه اکنون با بهره برداری از متخصصین مجرب و دقیق ترین ابزارها به مراکزی جهت ارائه خدمات سنجش دقیق عناصر و عوامل شیمیایی در محیط آب، پساب، خاک، کانی های معدنی، کودهای شیمیایی و آلیاژهای فلزی براساس آخرین روشهای استاندارد سنجش (ASTM) تبدیل گشته است. این مرکز از معدود مراکز سنجش شیمیایی در ایران است که توان سنجش دقیق طلا، نقره و دیگر فلزات ارزشمند را با آخرین روش های روز دنیا دارا می باشد.

شرکت نوین شیمیار مفتخر است که طی سالیان فعالیت، با مهمترین مراکز دانشگاهی و صنعتی همکاری داشته و در این راه همواره کیفیت خدمات و پاسخگویی در مقابل مشتری را سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده است.محصولات:خدمات آنالیز، تجهیزات و راه اندازی آزمایشگاه، سنجش دقیق عناصر شیمیایی داخل محیط آب، پساب، خاک، کانی های معدنی، کودهای شیمیایی و آلیاژ های فلزی، سنجش دقیق طلا و نقره

کشور: ایران
شهر: تهران

اطلاعات تماس :


تلفن: 02166198373
فکس: 02166198373
ایمیل: shimyaroffice@gmail.com
وب سایت: http://www.shimyar.com

آدرس:
تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب اله جنوبی، پلاک 81


اطلاعات پرسنل:


مدیر عامل: رضا امر اللهی فرد

ایمیل: shimyaroffice@gmail.com

آخرین اخبار
 
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما