لیست شرکت ها
اطلاعات شرکت

آلفا ماشین پویا

آلفا ماشین پویا

شرکت آلفا ماشین پویا در زمینی به مساحت 6000 متر مربع احداث گردیده که 3600 متر آن به فضای تولیدی تخصیص یافته است. در زمینه ساخت و مونتاژ دارای سه سالن ماشینکاری، آهنگری و مونتاژ به مساحت هر یک 1200 متر مربع می باشد.

صنایع ماشین سازی به دلیل ایجاد ارزش افزوده بالا در میان صنایع مختلف در جایگاه ویژه ای قرار دارد، این صنعت پایه ایجادکننده سایر کسب و کارهای صنعتی بوده و به عنوان پشتیبانی کننده سرمایه گذاری صنعتی از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است.

شرکت آلفا ماشین پویا در سال 1380 با نام صنایع ماشین سازی آلفا و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید ماشین آلات با کاربرد خاص از اداره صنایع استان زنجان به ظرفیت سالانه 240 دستگاه در سال آغاز به کار کرد و به طور تخصصی پا به عرصه ساخت ماشین آلات صنایع معدنی و جدایش از قبیل فیلترپرس ها و راکتورهای فرآیندی و سیستم های انتقال مواد گذارد.

در کنار ساخت این رده ماشین آلات، ارائه خدمات ساخت و همچنین تولید ماشین آلات خاص معدنی به سفارش مشتری همواره در برنامه کاری این شرکت بوده است. این شرکت در تاریخ 1385/12/10 با ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های استان زنجان با شماره 6833 و تغییرنام به شرکت آلفا ماشین پویا فعالیت خود را گسترش داده و در چارچوب یک کارخانه ماشین ساز به کار خود رسمیت بخشید.

با ارتقاء روزافزون تنوع محصولات و کسب دانش فنی در زمینه طراحی، پروسس و ساخت این شرکت خود را در زمره طراحان و سازندگان برتر ماشین آلات خطوط صنایع معدنی قرار داده است و اخذ تقدیرنامه هایی از شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های صنعت روی گواه بر موفقیت شرکت در این عرصه کسب و کار می باشد. در حال حاضر شرکت توانایی طراحی و ساخت بیش از 9 خط تولید و 35 نوع دستگاه را در زمینه صنایع معدنی و جدایش دارا می باشد و ظرفیت خود را تا مرز تولید 750 تن ماشین در سال در یک شیفت کاری افزایش داده است و قابلیت افزایش تا 1500 تن در سال را با افزایش تعداد شیفت کاری و بدون افزایش هیچگونه سرمایه گذاری دارد.محصولات:انواع تجهیزات صنعتی، خط جداسازی توسط واسطه با چگالی سنگین (HMS) و یا (DMS)، برج تقطیر پالایشگاه، انواع فلوتاسیون آهن اسفنجی، ماشین آلات خاص معدنی، فیلترپرس، سیستم های انتقال مواد

کشور: ایران
شهر: زنجان

اطلاعات تماس :


تلفن: 4 - 02432221891
فکس: 02432221596
ایمیل: alfamachinepooya@yahoo.com
وب سایت: http://www.alfamachinepooya-co.ir

آدرس:
زنجان، شهرک صنعتی علی آباد (شماره 1)، فاز یک، خیابان مرداد، قطعه 6


اطلاعات پرسنل:


مدیر عامل: غلامرضا رفیعی


آخرین اخبار
 
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما