آرشیو اخبار


نمایشگاه بومی‌سازی قطعات صنعتی برگزار شد:

تولید داخلی در ویترین خوزستان

27 مرداد 1398 - 02:55
می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: نمایشگاه بومی‌سازی قطعات، تجهیزات و مواد فرصتی مناسب برای شناخت و حمایت از صنایع داخلی است و امیدواریم با حضور قدرتمند تولیدکنندگان، سازندگان و صنایع داخلی استان در این نمایشگاه شاهد شکوفایی هرچه بیشتر صنعت فولاد در آینده باشیم.

تاکید زنگنه بر اهمیت اجرای پروژه توسعه فناورانه ۲۰ میدان نفت و گاز

27 مرداد 1398 - 02:50
می متالز - وزیر نفت «فاز نخست انتقال و توسعه فناوری بخش بالادست شامل بهبود تولید و ازدیاد برداشت در ۲۰ میدان نفتی و گازی شامل ۵۲ مخزن با همکاری ۹ دانشگاه و مرکز تحقیقاتی» را به‌عنوان اولویت کاری فعلی معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت تعیین و سعید محمدزاده را به‌عنوان مجری این پروژه منصوب کرد.

انصراف بزرگ‌ترین شرکت انرژی چین از خرید نفت ونزوئلا

27 مرداد 1398 - 02:44
می متالز - بزرگ‌ترین شرکت انرژی چین تحت‌فشار تحریم‌های دولت آمریکا، از خرید مستقیم نفت ونزوئلا خودداری کرد.

جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت

27 مرداد 1398 - 02:38
می متالز - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه کسانی که قبلا در سامانه‌های اعلام‌شده تقاضای خود را برای کارت سوخت ثبت کرده‌اند نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند،

پلاگین‌هیبریدی بی‌ام‌و برای سال ۲۰۲۰

27 مرداد 1398 - 02:32
می متالز - به‌تازگی شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمان از یک خودروی پلاگین‌هیبریدی جدید مدل ۲۰۲۰ که به یک موتور برقی و قدرت ترکیبی ۲۵۲ اسب‌بخار تجهیز شده است، رونمایی کرده است.

معافیت‌ مالیاتی غنا به خودروسازان خارجی

27 مرداد 1398 - 02:28
می متالز - دولت غنا قصد دارد تا در راستای جذب خودروسازان بین‌المللی نظیر فولکس‌واگن و نیسان به این کشور، به شرکت‌هایی که کارخانه بومی و خطوط مونتاژ در غنا ایجاد کنند، معافیت‌های مالیاتی ۱۰ ساله اعطا کند.

مدیرعامل جدید در بی‌ام‌و

27 مرداد 1398 - 02:23
می متالز - اولیور زیپس، مدیرعامل جدید شرکت بی‌ام‌و، یک روز پس از جایگزینی با هرالد کروگر، با ارسال پیامی به کارکنان این شرکت از آنها خواست تا با آغوش باز به استقبال نوآوری‌ها حرکت کنند.

کد ۲۵۰ میلیون دلاری

27 مرداد 1398 - 02:20
می متالز - ۱۳ سال از طراحی پژو ۲۰۶ صندوقدار توسط ایران خودرو می‌گذرد و حالا یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پرونده خاک گرفته این خودرو را از بایگانی بیرون کشیده و صحبت از هزینه هنگفت طراحی آن به میان آورده است.
کارشناسان بررسی کردند:

دو سناریو برای شتاب در تکمیل خودروهای ناقص

27 مرداد 1398 - 02:12
می متالز - تکمیل و عرضه خودروهای ناقصی که از سال گذشته در پارکینگ خودروسازان دپو شده بود، در شرایطی این روزها سرعت گرفته که حالا رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود قوه‌قضائیه به این موضوع خبر می‌دهد.

اثر حذف صفرها بر صنعت بیمه

27 مرداد 1398 - 02:08
می متالز - دبیر کارگروه مالی سندیکای بیمه‌گران ایران با اشاره به تاثیرات حذف چهار صفر از پول ملی بر صنعت بیمه، این تاثیرات را بیشتر در حوزه‌های سرمایه‌گذاری ملموس ارزیابی کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما