آرشیو اخبار


طلب ۲۵۰۰ میلیارد تومانی مانعی برای تعمیرات نیروگاه‌ها

6 آبان 1399 - 22:59
می متالز - مدیرعامل شرکت تولیدنیروی برق حرارتی گفت: طلب ۲۵۰۰ میلیارد تومانی این شرکت از سازمان هدفمندی یارانه ها، مانع از انجام به موقع تعمیرات نیروگاهی است.
وزیر نفت:

تحریم آمریکا من و همکارانم را مصمم‌تر کرد

6 آبان 1399 - 21:55
می متالز - وزیر نفت گفت: تحریم من توسط آمریکایی ها هیچ تأثیری ندارد، من سرمایه ای در بیرون از ایران ندارم و این اقدام آمریکایی ها تنها من و همکارانم را در پیمودن اهدافمان مصمم تر کرد.
افت صادرات فولاد، عجیب و سوال‌برانگیز

سیاست یک بام و دو هوای فولاد

6 آبان 1399 - 20:48
می متالز - چندی پیش انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران آماری از صادرات این صنعت طی ۶ ماه نخست امسال ارائه داد. براساس این گزارش طی ۶ ماه نخست امسال، مجموع تولید مقاطع طویل فولادی (تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی) در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۴۵ درصد کاهش یافته است.

تصویب رشد ۱۰۰ درصدی سرمایه «کاوه»

6 آبان 1399 - 20:46
می متالز - شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از تصویب پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت ازسوی هیات مدیره خبر داد.
قائم مقام ایمیدرو خبر داد:

خرید 7هزار میلیارد تومان سهم توسط شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی با حمایت ایمیدرو

6 آبان 1399 - 20:44
می متالز - قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان در مهر ماه با حمایت خود بالغ بر 7000 میلیارد تومان سهم از بازار سرمایه جمع آوری کرده است.
ناصر تقی زاده:

لازمه توسعه اقتصادی، آرامش و امنیت سرمایه گذاری در کشور است

6 آبان 1399 - 20:41
می متالز - مهندس ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم تقدیر از فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اردکان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مجتمع معدنی چادرملو برگزار شد افزود: به عنوان یک شهروند، وظیفه خود میدانم از خدمات شبانه روزی پرسنل خدوم این نیروی برای برقراری نظم و امنیت در کشور تقدیر و تشکر نمایم.

تفاهم نامه فروش 90 هزار تن ریل ذوب آهن اصفهان امضا شد

6 آبان 1399 - 20:33
می متالز - ذوب آهن اصفهان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء تفاهم نامه فروش 90 هزار تن ریل را امضا کردند که به عنوان افشای اطلاعات با اهمیت در کدال درج شد.
معاون امور صنایع وزارت صمت خبر داد:

آمادگی برای برگزاری 4 میز تخصصی ساخت داخل/ اجرای ۱۱ میز تخصصی توسعه و تعمیق ساخت داخل با کاهش ارزبری یک میلیارد و ۳۱ میلیون یورویی تاکنون

6 آبان 1399 - 20:31
می متالز - معاون امور صنایع وزارت صمت از آمادگی برای برگزاری 4 میز تخصصی ساخت داخل در حوزه‌های پتروشیمی، صنعت پالایشگاهی، لوازم خانگی و صنعت خودروسازی خبر داد.

افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان

6 آبان 1399 - 20:30
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در این استان با هدف رفع موانع تولید خبر داد.
با هدف رفع موانع تولید؛

مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در قم افتتاح شد

6 آبان 1399 - 20:28
می متالز - طی مراسمی با حضور استاندار و مدیران اقتصادی قم، مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان قم افتتاح شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما