آرشیو اخبار


نماینده مردم اهر و هریس خبر داد:

آغاز فاز دوم توسعه کارخانه آهک هیدراته اهر

24 مرداد 1399 - 19:47
می متالز - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی از آغاز اجرای فاز دوم توسعه کارخانه آهک هیدراته اهر خبر داد.

مجتمع فولاد خراسان اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونا را تامین کرد

24 مرداد 1399 - 19:30
می متالز - مدیرعامل فولاد خراسان در نیشابور گفت: با شیوع ویروس کرونا و افزایش میزان اکسیژن مورد نیاز بیمارستان‌ها حدود هزار تن اکسیژن مایع تولیدی این واحد با خلوص حداقل ۹۹/۸ درصد به بیمارستان‌های نیشابور، مشهد، تربت‌حیدریه و تهران ارسال شد.

رشد تولید ۶ قلم کالای معدنی در فصل بهار

24 مرداد 1399 - 19:28
می متالز - آمار تولید ۶ قلم کالای منتخب بخش معدن و صنایع معدنی در مدت سه ماهه ابتدایی امسال نشان‌دهنده رشد ۱.۸ تا ۴۶.۳ درصدی در این بخش است.

شمش فولادی در چهار ماهه ۹۹ رشد ۹ درصدی داشت

24 مرداد 1399 - 19:26
می متالز - تولید شمش فولادی در چهار ماهه نخست امسال با رشد ۹ درصدی نسبت به عملکرد دوره مشابه پارسال به رقم ۹ میلیون و ۴۸۳ هزار تن رسید.

آغاز عملیات اجرایی دو طرح توسعه معدنی در سیرجان با اعتبار ۳۴۰ میلیون یورو

24 مرداد 1399 - 19:22
می متالز - با حضور مدیران و مهندسان شرکت معدنی سنگ آهن گهرزمین عملیات اجرایی پروژه های خطوط چهار و پنج کنسانتره و خط ۲ گندله سازی این شرکت با مجموع اعتبار ۳۴۰ میلیون یورو آغاز شد.

چالش آب و ضرورت اصلاح الگوی مصرف در بخش معدن

24 مرداد 1399 - 19:18
می متالز - آمارهای وزارت نیرو نشان می‌دهد میانگین مصرف آب در کشور نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود ۱۲ درصد افزایش داشته است که بخشی از آن به بخش صنعت و معدن تعلق دارد.
یادداشت «فرهاد حسن‌زاده» در تحسین توجه شرکت مس به مسوولیت اجتماعی

انتشار «مس‌آباد» آفرین دارد

24 مرداد 1399 - 13:29
می متالز - «فرهاد حسن‌زاده»، نویسنده و شاعر کودک و نوجوان و منتخب جایزه هانس کریستین اندرسن، در یک یادداشت با اشاره به انتشار مجله «مس‌آباد»، توجه شرکت مس به مسوولیت اجتماعی را ستود و نوشت این‌که یک سازمان در راستای مسوولیت اجتماعی خود برای بچه‌ها...

«کچاد» زیر ذره بین

24 مرداد 1399 - 11:20
می متالز - شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در سال 1371 تاسیس شد، این شرکت با نماد «کچاد» در تابلو اصلی بازار اول، بورس اوراق بهادار تهران فعالیت می کند.

معدن‌بوم تنها میزبان معدنی‌ها در اینوتکس 2020

23 مرداد 1399 - 21:08
می متالز - اینوتکس، نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، امروز نهمین دوره خود را در حالی آغاز کرد که به دلیل شرایط بیماری کرونا این بار متفاوت از هر سال، بصورت مجازی برگزار می‌شود.

نشست فرماندهان و پیشکسوتان مهندسین سپاه در دفاع مقدس با مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو

23 مرداد 1399 - 20:43
می متالز - جمعی از مجمع مهندسی دفاع مقدس در سپاه در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۱ میهمان مهندس احمد مجیدی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران بودند. در ابتدای این جلسه مهندس مجیدی ضمن خیر مقدم، گزارش مفصلی از احداث شرکت آلومینیوم ایران، وضعیت تأمین مواد اولیه در جریان تحریم ها، طرح های توسعه ای و در دست اجراء، وضعیت فروش داخلی و صادرات محصولات، تأمین ارز مورد نیاز و نیروی انسانی به مدعوین ارائه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما