آرشیو اخبار


کلنگ احداث سد مخزنی لاسک در گیلان به‌زمین زده شد

5 اردیبهشت 1398 - 16:06
می متالز - پروژه احداث سد مخزنی لاسک شهرستان شفت استان گیلان با حضور وزیر نیرو آغاز به‌کار کرد.

سیل در ایران نعمت است/سدسازی متفاوت از جوسازی

5 اردیبهشت 1398 - 19:19
می متالز - وزیر نیرو گفت:در اروپای سبز وقوع سیل تنها خسارت است اما در اقلیم خشک و نیمه خشکی مانند ایران که ممکن است سالیان متمادی درگیر خشکسالی باشد طبیعتا بروز سیلاب نعمت است.

دو مجروح در انفجار کارخانه تاتا استیل در ولز

6 اردیبهشت 1398 - 15:40
می متالز - گروه های امداد و نجات اضطراری پس از انفجار در بزرگترین کارخانه فولادسازی بریتانیا در بندر تالبوت حضور یافتند.

بن‌بست غربگرایی در صنعت نفت ایران/ تغییر رویه‌ها می‌تواند از تغییر مدیران آغاز شود

6 اردیبهشت 1398 - 15:36
می متالز - یک کارشناس صنعت نفت با اشاره به بن‌بست غرب‌گرایی در صنعت نفت ایران گفت: باید سیاست‌های حاکم بر توسعه صنعت نفت تغییر داد که این سیاست می تواند با تغییر مدیران آغاز شود.

بارندگی و سیل باعث شده مدیریت مصرف آب فراموش شود

6 اردیبهشت 1398 - 15:31
می متالز - عضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات خاک و آب با بیان اینکه باید چگونه آبی که از سیل ذخیره شده بهینه استفاده کنیم تا 2 سال آینده به خط بحران نرسیم، گفت:بارش اخیر ۴۲ میلیارد متر مکعب آب برای کشور به ارمغان آورد.

شایعه سازی در پرونده فساد پتروشیمی بیشتر از پرداختن به اصل ماجرا بود

6 اردیبهشت 1398 - 15:20
می متالز - یک نماینده مجلس گفت: در پرونده فساد پتروشیمی اینکه ابتدا مطرح شود، اختلاسی بیش از 6 میلیارد یورو صورت گرفته و سپس بگویند اختلاس نبوده و اختلاف حساب بوده، نشان می‌دهد که شایعه سازی در این پرونده بیش از پرداختن به واقعیت است.
معاون شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی:

وضع منابع آب زیرزمینی خراسان شمالی خوب نیست

5 اردیبهشت 1398 - 19:03
می متالز - معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای خراسان شمالی گفت: وضعیت آبخوان و منابع آب زیرزمینی این استان خوب نیست.
واکاوی دلایل رشد منفی ۷.۹ درصدی بخش صنعت

رشد اقتصادی باید پایدار باشد

5 اردیبهشت 1398 - 18:57
می متالز - عضو کنفدراسیون صنعت ایران با تاکید بر اهمیت پایدار بودن رشد اقتصادی، عدم حضور گسترده کالاهای ایرانی در بازارهای جهانی و محدودیت جذب سرمایه‌گذاران خارجی را از جمله دلایل رشد اقتصادی منفی در بخش صنعت عنوان کرد.
واکاوی دلایل رشد منفی ۷.۹ درصدی بخش صنعت

قوانین دست‌و پاگیر، مانع تولید و رشد اقتصادی

5 اردیبهشت 1398 - 18:50
می متالز - یک فعال اقتصادی در راستای بررسی علل منفی شدن رشد اقتصادی در ۹ ماهه سال ۹۷، معتقد است که موانع ایجاد شده بر سر راه فعالیت‌های اقتصادی، ایجاد محدودیت‌ها و تصمیم‌های یک‌شبه دولت موجب ایجاد موانعی در راه تولید شده است.

سودآوری هیوندای موتورز مرهونِ کدام بازار است؟

5 اردیبهشت 1398 - 18:45
می متالز - شرکت خودروسازی هیوندای موتورز با انتشار گزارش جدیدی از سه ماهه نخست سال جاری میلادی اعلام کرده که سود خالص آن در این بازه زمانی با یک رشد و افزایش ۲۴ درصدی مواجه شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما