آرشیو اخبار


در نمایشگاه "رونق تولید اصفهان، نهضت ساخت داخل" عنوان شد:

واردات ریل بر اساس قانون رفع موانع تولید، غیرقانونی است

27 شهریور 1398 - 14:32
می متالز - نمایشگاه "رونق تولید اصفهان، نهضت ساخت داخل" با حضور مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، دکتر نوروزی شهردار اصفهان، دکتر قاضی عسگر معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار اصفهان و جمعی از مسوولین اصفهان سه شنبه 26 شهریورماه با نشست خبری آغاز به کار کرد و تا 29 شهریورماه به کار خود ادامه می دهد.

فرصت‌سازی کسب و کار در فولاد مبارکه اصفهان

27 شهریور 1398 - 14:25
می متالز - رویداد فرصت‌سازی کسب و کار در مسائل صنعتی، از سوی شرکت فولاد مبارکه اصفهان و با همکاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و انجمن مهندسی مواد و متالورژی ایران برگزار می‌شود.
رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی:

تامین نیاز داخل به سنگ آهن بر صادرات ارجحیت قانونی دارد

27 شهریور 1398 - 14:04
می متالز - خام فروشی به ویژه در بخش معدن یکی از معضلات اصلی تولید ملی در شرایط فعلی است که زنجیره فولاد را با مشکلات جدی مواجه کرده و سرمایه گذاری های صورت گرفته در بخش فولاد را معطل نگه داشته است.

پیشنهاد افزایش سرمایه «وتوکا و بساما» به مجمع

27 شهریور 1398 - 13:58
می متالز - شرکت های سرمایه گذاری توکا فولاد و بیمه سامان از پیشنهاد هیات مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه خبر دادند.

ساختمان سمیه

27 شهریور 1398 - 03:45
می متالز - چرایی همیشه وجود دارد، در جوامعی که منابع تجدیدناپذیر انرژی یا مواد معدنی بنا به دلایل علمی به وجود آمده باید ساکنانش در فقر باشند؟ در واقع نمی توان از این ذخایر برای رشد با توسعه ی همگون بهره جست؟

قیمت آهن همچنان ثابت

27 شهریور 1398 - 01:41
می متالز - مبادلات روز گذشته بازار آهن با ثبات قیمت دنبال شد.

نیاز ۳۰ میلیون تنی صنایع داخلی به سنگ‌آهن

26 شهریور 1398 - 22:38
می متالز - مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان گفت: فارغ از پهنه‌های معدنی جدید و معادن کوچک بر اساس پایش انجام شده، در سال ۱۴۰۴ برای تولید ۵۵ میلیون تن فولاد، با کمبود ۳۰ میلیون تنی سنگ‌آهن مواجه هستیم.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبرداد:

امسال، ۱۵ میلیون تن به زنجیره فولاد کشور اضافه می شود

26 شهریور 1398 - 21:46
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره ایجاد محدودیت برای صادرات مواد معدنی گفت: ما برای صادرات نه محدودیت ایجاد کردیم نه ممنوعیت. بلکه شفافیت به وجود آوردیم.

ساخت بخش عمده تجهیزات ذوب آهن توسط شرکت های ایرانی

26 شهریور 1398 - 21:26
می متالز - با ارتقا دانش داخلی و توانمندی شرکت های ایرانی امروز بخش عمده ای از تجهیزات شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت داخلی تامین می شود.

زمان اعمال افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی زیرمجموعه "کچاد و ومعادن"

26 شهریور 1398 - 19:42
می متالز - زیرمجموعه فولادی دو شرکت چادرملو و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات زمان اعمال افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما