آرشیو اخبار


نشست مشترک معاون امور صنایع وزارت صمت با اعضای اتاق بازرگانی اصفهان/ اتخاذ تمهیداتی برای مدیریت وضعیت عرضه و تقاضای ورق های فولادی

14 تیر 1399 - 16:36
می متالز - در نشست مشترک معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان و برخی از صنعتگران برجسته این استان، مهمترین چالش ها و مسائل مرتبط با صنایع اصفهان مورد بررسی قرار گرفت‌.
با انتشار ۱۰ هزار میلیارد ریال اوراق سلف موازی استاندارد صورت پذیرفت؛

تامین مالی موفق فولاد مبارکه از بورس کالا

14 تیر 1399 - 16:21
می متالز - مرحله دوم عرضه اولیه اوراق سلف موازی استاندارد ورق گرم نوردیده شرکت فولاد مبارکه اصفهان طی معاملات امروز در بورس کالای ایران آغاز شد که با استقبال سرمایه گذاران بیش از ۱۳ میلیون و ۴۹۳ هزار اوراق به ارزشی بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال با موفقیت به فروش رسید.

گزارش هفتگی بازارهای فولاد منتشر شد

14 تیر 1399 - 16:16
می متالز - گزارش هفتگی بازارهای جهانی فولاد منتشر شد.

بازدید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت ملی فولاد ایران از مجتمع فولاد میانه و شرکت فولاد آذربایجان

14 تیر 1399 - 15:58
می متالز - مجتمع فولاد میانه و شرکت فولاد آذربایجان؛ در روزهای پایانی هفته گذشته مورد بازدید مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین شرکت ملی فولاد ایران قرار گرفت.

افزایش مصرف فولاد در گروی تصمیمات حاکمیتی

14 تیر 1399 - 15:51
می متالز - یکی از شاخصه‌های توسعه‌یافتگی صنعتی در کشورها مصرف فولاد و سرانه مصرف فولاد است. در کشورهایی مانند کره جنوبی، سرانه مصرف فولاد به ازای هر نفر به بیش از یک هزار کیلوگرم در سال می‌رسد.

انجمن ها در تقابل هم نیستند/ انجمن فولاد هم اکنون «بیش از ۲۶۰ عضو» دارد و بسیاری از اعضا هم زمان در انجمن ها و سندیکاهای دیگر نیز عضویت دارند/ چالش تامین مواد اولیه هر یک از حلقه ها با حلقه بالادستی طبیعی است/ ظرفیت تولید و اعضای نوردی انجمن تولیدکنندگان فولاد بیش از انجمن نوردکاران است/ اکثریت ظرفیت نورد گرم کشور در انجمن فولاد عضویت دارند

14 تیر 1399 - 15:47
می متالز - بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، اظهار داشت که انجمن تازه‌ تاسیس نوردکاران را در تقابل با انجمن فولاد نمی‌بیند و در حال حاضر نیز «تعداد کثیری از کارخانجات نورد کماکان عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد هستند که تعداد آن‌ها بیشتر از اعضای انجمن تازه تاسیس نوردکاران است». متن گفت‌وگو با رئیس انجمن فولاد را بخوانید.

بازدید نمایندۀ مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی از شرکت ورق خودرو

14 تیر 1399 - 15:36
می متالز - همزمان با نخستین روز از هفتۀ صنعت و معدن، حجت الاسلام و المسلمین جعفری، نمایندۀ مردم شریف شهرستان بروجن، از خطوط تولید و پشتیبانی شرکت ورق خودرو بازدید و از نزدیک با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار و گفتوگو کرد.

بلوغ شش سالۀ شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری پس از پیوستن به گروه فولاد مبارکه

14 تیر 1399 - 15:25
می متالز - در تاریخ 93/4/17 شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری به شرکت‌های گروه فولاد مبارکه پیوست و پس از آن در سایۀ حمایت‌های فولاد مبارکه و با همت و تلاش مدیریت و کارکنان خود توانست روند روبه‌رشد خود را آغاز و به دستاوردهای چشمگیری نائل آید.

افزایش ۵۵ درصدی عملکرد فروش شرکت‌های بزرگ معدنی در بورس

14 تیر 1399 - 15:21
می متالز - عملکرد فروش تجمعی شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی طی ۲ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵۵ درصد رشد یافت.

تأکید رئیس ادارۀ اداره صنعت، معدن و تجارت لنجان بر حمایت از صنعت

14 تیر 1399 - 15:17
می متالز - به مناسبت روز صنعت و معدن، محمدمهدی دهقانی، رئیس، به همراه جمعی از کارشناسان این اداره، ضمن دیدار با مصطفی عطایی‌پور، مدیر مجتمع فولاد سبا و بازدید از خطوط تولید این شرکت، بر اهمیت حمایت از صنعت تأکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما