آرشیو اخبار


تقاضای بالا، مواد اولیه کم

29 تیر 1398 - 14:32
می متالز - غلتک که در صنعت فولاد در بخش نوردکاری مورداستفاده قرار می‌گیرد، با وجود تحریم‌ها و منع واردات با تقاضای بالای داخلی همراه شده است.
مدیر فولادسازی فولاد هرمزگان مطرح کرد:

فولاد هرمزگان هم راستا با نهضت ساخت داخل در حرکت است

29 تیر 1398 - 14:18
می متالز - مدیرفولاد سازی و ریخته‌گری مداوم فولاد هرمزگان گفت: فولادهرمزگان همگام وهم راستا با نهضت ساخت داخل با تدوین استراتژی توسعه بومی سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی در دو بخش بومی سازی قطعات یدکی و موادمصرفی و نسوز در تلاش جهت حفظ تولید، اشتغال زایی، خود کفایی در صنعت فولاد است.

ورق گرم صادراتی چین در کف

29 تیر 1398 - 14:13
می متالز - بازار ورق گرم صادراتی چین در ثبات به سر می برد و هزینه های بالای تولید و قیمت های درخواستی ناچیز خریداران خارجی بازار صادرات را تحت فشار قرار داده است. احتمالا قیمت ها تا اواخر جولای در سطوح فعلی باقی بماند و شاید ماه آینده میلادی بهبود یابد.

فعالیت خوب بیلت ایران در بازار جنوب شرق آسیا

29 تیر 1398 - 14:12
می متالز - بنا بر گزارش استیل مینت اخیرا بیلت صادراتی ایران در بازار جنوب شرق آسیا فعال بوده و معاملاتی نهایی شده است. هفته گذشته فولاد خوزستان 50 هزار تن بیلت خود را در 385 دلار هر تن فوب بنادر ایران برای حمل اواخر سپتامبر فروخت.

رکود تقاضا در بازار بیلت سی آی اس

29 تیر 1398 - 14:10
می متالز - یک هفته اخیر قیمت بیلت در بازار صادرات سی آی اس نزولی بوده که به دلیل کمبود تقاضا در بازارهای اصلی می باشد.
مهندس ارزانی:

رویکرد فولاد هرمزگان در سال جاری صادراتی است

29 تیر 1398 - 12:38
می متالز - فولاد هرمزگان ازجمله شرکت های صادرات محوری است که برنامه صادرات آن برای سال جاری 960 هزار تن محصول می باشد.
معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد:

بومی سازی راهکار اساسی برای برون رفت از مشکلات و محدودیت های تکنولوژیک است/ تامین کنندگان به ندای فولاد مبارکه برای بومی سازی تجهیزات و قطعات صنعت فولاد پاسخ مثبت دهند

29 تیر 1398 - 12:36
می متالز - بومی سازی یک الزام و باید استراتژیک بوده و یک راهکار اساسی برای برون رفت از مشکلات و محدودیت های تکنولوژیک که برای صنعت فولاد ایجاد شده، می باشد.
در اولین روز هفته صورت می گیرد؛

عرضه فولاد، آلومینیوم و روی در تالار محصولات صنعتی و معدنی

29 تیر 1398 - 12:26
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۲۹ تیرماه میزبان عرضه ۴ هزار و ۴۰۰ تن سبد میلگرد،یک هزار و ۵۴۰ تن میلگرد، ۸ هزار تن شمش بلوم، یک هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم و ۶۸۰ تن شمش روی است.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان مطرح کرد

ترغیب اقتصاد به شفافیت از مسیر بورس کالا/ظرفیت رینگ صادراتی مغفول مانده است/وجود رفتار چندگانه‌ در حوزه‌های اقتصادی کشور

28 تیر 1398 - 23:14
می متالز - به اعتقاد مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بورس کالا تبدیل به نهادی شده است که اقتصاد کشور از آن رنگ و بو می‌گیرد؛ به عبارت دیگر، بیشتر صنایع مهم کشور بورسی هستند و قیمت محصولات آن‌ها با سازوکار رقابت در بورس کالا کشف می‌شود که با بزرگ‌تر شدن این بورس، شاهد توسعه شفافیت و رشد اقتصادمان خواهیم بود.
پورمند اعلام کرد

برنامه ریزی برای توسعه فاز دوم میدکو

28 تیر 1398 - 22:21
می متالز - کوره شماره یک کارخانه پخت سنگ‌آهک و دولومیت شرکت گسترش و نوسازی معادن خاورمیانه (ممرادکو) روشن و راه‌اندازی شد. در این مراسم که در محل کارخانه پخت آهک و دولومیت در کرمان برگزار شد مجید قاسمی رئیس هیات‌مدیره میدکو پس از برقراری تماس تلفنی این پروژه را افتتاح کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما