آرشیو اخبار


مصوبه کمیسیون تلفیق در حمایت از اجرای گام پنجم

تکلیف شرکت سوخت هسته‌ای برای توسعه و تسریع در طرح‌های مواد معدنی و کیک زرد

18 دی 1398 - 13:09
می متالز - اعضای کمسیون تلفیق در مصوبه‌ای درراستای حمایت از بیانیه دولت در اجرای گام پنجم شرکت مادر تخصصی سوخت هسته‌ای را مکلف به توسعه و تسریع در اجرای طرح‌های مواد معدنی و محصولات جانبی به ویژه کیک زرد کردند.
پیش گشایش؛

حفظ سرمایه اصلی اولویت سهامداران و سرمایه‌گذاران

17 دی 1398 - 10:34
می متالز - حجم اخبار و رویداد‌های سیاسی و نظامی به حد بی‌سابقه‌ای رسیده و در این بین رشد قیمت دلار و هجوم خریداران به بورس کالا به منظور خرید سنگین مواد اولیه کارخانجات و بعضا احتکار اقلام و اجناس منجر به وضعیت پیچیده‌ای در اقتصاد کشور شده است.
معاون سیاسی وزیر خارجه

برداشتن گام پنجم به معنای خروج از برجام نیست

17 دی 1398 - 00:51
می متالز - معاون سیاسی وزیر خارجه با اشاره به گام پنجم ایران در راستای کاهش تعهدات برجام گفت: این موضوع به این معنا نیست که ما از برجام خارج شده‌ایم و یا برجام تمام شده است بلکه ما به یک تعادل معقول در برجام رسیده‌ایم.
گودرزی:

گشایشی از طرف اروپایی‌ها در برجام صورت نگرفته است/ گام پنجم کاهش تعهدات با قاطعیت برداشته شود

11 دی 1398 - 20:37
می متالز - عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه اروپایی‌ها هنوز در پیچ و خم مراحل اولیه جبران خسارات برجام هستند، گفت: هیچ گشایشی هنوز در برجام صورت نگرفته لذا ایران با قاطعیت گام پنجم کاهش تعهدات را بر می‌دارد.
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس:

آخرین گزارش از روند اجرای برجام در مجلس دهم قرائت می‌شود

11 دی 1398 - 20:33
می متالز - رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مجلس دهم رو به پایان است برای اینکه سریعتر قرائت گزارش‌ها از روند اجرای برجام به اتمام برسد، ۳ گزارش ۶ ماهه اخیر در قالب یک گزارش در صحن مجلس قرائت می‌شود.
مطهری:

حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است

10 دی 1398 - 18:41
می متالز - نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات گفت: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف‌های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد.
دهقانی فیروزآبادی:

خروج ایران از برجام در شرایط کنونی مطرح نیست

10 دی 1398 - 18:38
می متالز - رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس با یادآوری انفعال طرف‌های اروپایی در برجام، گفت: ایران کاهش تعهدات برجام را ادامه می‌دهد و خروج از برجام در شرایط کنونی مطرح نیست.

پیوستن به FATF، اختیار یا اجبار؟

4 دی 1398 - 22:12
می متالز - نپیوستن به FATF وضعیت تحریمی علیه کشورمان را تشدید و ضمن تحت تاثیر قرارگرفتن روابط تجاری با کشورهای دوست که عضو این کنوانسیون هستند، موجب افزایش فشارهای خارجی علیه ایران خواهد شد.
فلاحت‌پیشه:

دعوت ایران از آمریکا برای بازگشت به برجام اشتباه است

4 دی 1398 - 20:14
می متالز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دعوت ایران از آمریکا برای بازگشت به برجام اشتباه است؛ چرا که آمریکایی‌ها از مسیر سیاسی در قبال ایران به نتیجه‌ای دست نیافتند و حالا اگر عضو برجام شوند از ابزارهای حقوقی استفاده می‌کنند و مکانیسم ماشه را فعال خواهند کرد.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس:

گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای باعث شد که دنیا به قاطعیت ایران پی ببرد

2 دی 1398 - 11:47
می متالز - نماینده مردم ملایر گفت: گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای باعث شد که نگاه دنیا به ما یک نگاه دیگری باشد و به قاطعیت جمهوری اسلامی پی ببرند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما