آرشیو اخبار


هاویستو: نگاه فنلاند به اینستکس مثبت است

31 مرداد 1398 - 17:57
می متالز - وزیر خارجه فنلاند در نشست خبری با همتای ایرانی خود تاکید کرد که این کشور برای ایفای نقش اتحادیه اروپا در برجام تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

در دیدار ظریف با وزیر خارجه فنلاند چه گذشت؟

28 مرداد 1398 - 17:00
می متالز - محمدجواد ظریف در سومین برنامه خود در فنلاند با وزیر خارجه این کشور دیدار کرد. در این دیدار علاوه بر گفت و گو در خصوص موضوع کشتی نفتکش گریس ۱ و بررسی آخرین تحولات برجام به ویژه ضرورت تسریع در راه اندازی و عملیاتی شدن کامل اینستکس، در خصوص امنیت منطقه خلیج فارس و ایده ها و ابتکارات جمهوری اسلامی ایران برای گفتگوهای منطقه ای تبادل نظر شد.

"گریس1، برجام، اینستکس و امنیت خلیج فارس" محورهای گفت‌وگوی ظریف و همتای فنلاندی‌اش

28 مرداد 1398 - 16:52
می متالز - دکتر محمدجواد ظریف که برای گفت‌وگو و رایزنی با مقامات اروپایی به فنلاند سفر کرده است در ادامه دیدارهای خود، با پکا هاویستو، وزیر امور خارجه فنلاند دیدار و در خصوص روابط دوجانبه و آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی تبادل نظر کرد.
روحانی:

اراده ایران تقویت روابط بسیار نزدیک و صمیمانه با ایتالیا است

27 مرداد 1398 - 15:43
می متالز - رئیس‌جمهوری روابط ایران و جمهوری ایتالیا را تاریخی و دوستانه توصیف کرد و گفت: اراده جمهوری اسلامی مثل همیشه وجود روابط بسیار نزدیک و صمیمانه با ایتالیا بوده و تلاش برای تقویت هر چه بیشتر روابط اقتصادی را به نفع دو ملت می‌دانیم.

حفظ برجام، وظیفه مشترک کرملین و الیزه

26 مرداد 1398 - 15:35
می متالز - کاخ کرملین در آستانه دیدار روسای جمهوری فرانسه و روسیه پیش از نشست سران «گروه 7»، حفظ توافق برجام را وظیفه مشترک مسکو و پاریس دانست.

توضیح رئیس سازمان انرژی اتمی درباره اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای

22 مرداد 1398 - 20:49
می متالز - رئیس سازمان انرژی اتمی درباره اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای و همکاری‌ها در چارچوب برجام با اروپا، روسیه و چین توضیحاتی داد.

چهار شرط پمپئو برای توافق جدید با ایران اعلام شد / دو هدف ادامه فشارها

16 مرداد 1398 - 12:42
می متالز - وزیرخارجه آمریکا با ادعای ضعیف شدن ایران و دو هدف اصلی از ادامه فشارها، اعلام کرد: مذاکره برای توافق جدید جامع و بلندمدت باید با چهار موضوع باشد.
رییس جمهور:

بازار سرمایه با نشاط است

15 مرداد 1398 - 13:52
می متالز - حجت الاسلام حسن روحانی امروز سه شنبه در دیدار وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت امور خارجه اظهار داشت: سیاست خارجی ویژگی خاص و یک روابط تنگاتنگی با ملت دارد، ملت مشخصه اش در یک جا محدوده ای است که داخل را از خارج جدا می کند، مرزهای جغرافیایی و مرزهای سیاسی داخل و خارج خودی و بیگانه ملیت ما را به همبستگی ما را کامل‌تر می کند.

توضیحات ظریف درباره مذاکره با آمریکا، پیشنهاد دیدار با ترامپ، گام سوم برجام و ...

14 مرداد 1398 - 14:46
می متالز - وزیرخارجه درخصوص مذاکره با آمریکا، ملاقات با سناتور و پیشنهاد دیدار با ترامپ در کاخ سفید و گام سوم برجام توضیحاتی داد و گفت: اگر لازم شود از برجام هم خارج می شویم.

برنامه ترامپ و سناتور تندرو برای توافق هسته ای جدید با ایران و جایگزین برجام

12 مرداد 1398 - 18:50
می متالز - ترامپ از سناتور تندرو و ضدایرانی خواست در تدوین توافق هسته‌ای جدید با ایران که بتواند جایگزین برجام شود، کمک کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما