آرشیو اخبار


رئیس خانه معدن:

بهره‌گیری از تجدیدپذیر‌ها در معدن باید فرهنگ شود

27 مرداد 1398 - 22:51
می متالز - رئیس خانه معدن گفت: ما باید به مرور استفاده از تجدیدپذیر‌ها را فرهنگ‌سازی کنیم تا کشور و صنایع آن از انرژی کاملا پاک و طولانی مدت برخوردار شود.
رئیس گروه انرژی های پاک و محیط زیست:

فضای استفاده از انرژی خورشیدی در کشور بیشتر از سایر انرژی های تجدیدپذیر است

27 مرداد 1398 - 00:37
می متالز - رئیس گروه انرژی های پاک و محیط زیست گفت: ۴۵ درصد نیروگاه های تجدید پذیر سهم انرژی های خورشیدی و ۴۰ درصد آنها سهم انرژی بادی است و این موضوع نشان می دهد که در کشور ما فضا برای رشد انرژی خورشیدی تا کنون نسبت به سایر انرژی های تجدیدپذیر بالاتر بوده است.

سرمایه‌گذاری در انرژی اولویتی غیرقابل انکار برای توسعه اقتصادی

19 مرداد 1398 - 19:17
می متالز - سرمایه‌گذاری در انرژی اولویتی غیرقابل انکار برای توسعه اقتصادی/ انرژی‌های تجدیدپذیر امتیازی برای اقتصاد کشور است

عصر حاضر عصر انرژی تجدیدپذیر است

19 تیر 1398 - 21:35
می متالز - یک استاد دانشگاه گفت: به دلیل مشکلات زیست محیطی استفاده از سوخت‌های فسیلی و روند رو به کاهش منابع سوخت‌های فسیلی، استفاده از انرژی خورشیدی به یکی از الزامات در عصر حاضر تبدیل شده است.

منطقه اقتصادی کاشان؛ محل استقرار صنایع کانی های غیرفلزی و تولید انرژی های تجدیدپذیر

15 تیر 1398 - 11:44
می متالز - امروز عملیات اجرایی فاز نخست منطقه ویژه اقتصادی کاشان با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو آغاز می شود. در این منطقه صنایع تولید ماشین آلات عام بخش معدن، صنایع کانی های غیرفلزی و تولید انرژی تجدیدپذیر مستقر خواهند شد.

انرژی خورشیدی تولیدی در بانک ملی ۲.۸ برابر افزایش یافت

2 تیر 1398 - 22:19
می متالز - بانک ملی ایران در ادامه روند اتصال ساختمان های خود به سیستم تامین انرژی الکتریکی از منابع تجدیدپذیر، ۱۰ساختمان دیگر را به این امکانات تجهیز کرد.

افزایش ۲.۸ برابری انرژی خورشیدی تولیدی در بانک ملی ایران

2 تیر 1398 - 17:58
می متالز - بانک ملی ایران در ادامه روند اتصال ساختمان های خود به سیستم تامین انرژی الکتریکی از منابع تجدیدپذیر، ۱۰ ساختمان دیگر را به این امکانات تجهیز کرد.
یک مقام مسوول خبر داد:

راه‌اندازی ۳۲۰۰ نیروگاه خورشیدی پشت‌بامی در کشور

12 خرداد 1398 - 18:04
می متالز - مدیرکل دفتر تدوین و تسهیل مقررات سازمان ساتبا گفت: تاکنون بیش از سه هزار و ۲۰۰ نیروگاه خورشیدی پشت‌بامی در سراسر کشور به بهره‌برداری رسیده‌اند.
یک گام به سمت رونق تولید؛

احداث پنج پروژه نیروگاه خورشیدی با ۳۶ مگاوات ظرفیت در غرب کشور

6 خرداد 1398 - 19:46
می متالز - احداث ۳۶ مگاوات نیروگاه خورشیدی در غرب کشور از جمله برنامه‌های شرکت برق منطقه‌ای غرب در سال رونق تولید اعلام شد.

عقب افتادگی تاریخی کشور در حوزه انرژی‌های پاک

19 اردیبهشت 1398 - 13:41
می متالز - معاون وزیر نیرو گفت:با استفاده از روش قبلی و جدید در توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر بتوانیم عقب افتادگی تاریخی کشورمان در حوزه انرژی‌های پاک را با تولید و مصرف برق توسط مردم و حذف واسطه دولت جبران کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما