آرشیو اخبار


نشست فرماندهان و پیشکسوتان مهندسین سپاه در دفاع مقدس با مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو

23 مرداد 1399 - 20:43
می متالز - جمعی از مجمع مهندسی دفاع مقدس در سپاه در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۱ میهمان مهندس احمد مجیدی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران بودند. در ابتدای این جلسه مهندس مجیدی ضمن خیر مقدم، گزارش مفصلی از احداث شرکت آلومینیوم ایران، وضعیت تأمین مواد اولیه در جریان تحریم ها، طرح های توسعه ای و در دست اجراء، وضعیت فروش داخلی و صادرات محصولات، تأمین ارز مورد نیاز و نیروی انسانی به مدعوین ارائه کرد.

صادرات ۴۳درصد از محصولات مجتمع فولاد کویر آران و بیدگل

16 مرداد 1399 - 17:48
می متالز - از ابتدای سال تاکنون ۴۳ درصدمحصولات مجتمع فولادکویر آران و بیدگل به خارج از کشور صادر شده است.
تازه‌ترین اقدام گل‌گهر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی؛

اهدای ۵۰ سری جهیزیه به افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی (گزارش تصویری)

15 مرداد 1399 - 22:00
می متالز - صبح امروز و با حضور تعدادی از مسوولان شهرستان و مدیران شرکت گل‌گهر، هدایای این شرکت به افراد نیازمند تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و اداره بهزیستی اهدا شد.
[گزارش تصویری]

کارخانه تولید ورق‌های کاتدی مس - روسیه منابع خارجی

15 مرداد 1399 - 12:22
می متالز - تولید ورق‌های کاتدی مس در کارخانه معدنی و متالورژی اورال در روسیه انجام می‌شود.
[گزارش تصویری]

کارگران سیمان کردستان با شیفت ایثار به رزمایش کمک مومنانه پیوستند

14 مرداد 1399 - 23:32
می متالز - تعدادی از کارگران سیمان کردستان امروز با انجام کارهای خدماتی در پوشش شیفت ایثار به رزمایش کمک مومنانه پیوستند.
[گزارش تصویری]

معدن فیروزه نیشابور

14 مرداد 1399 - 16:01
می متالز - نیشابور نه تنها مهم‌ترین معدن فیروزه کشور است بلکه در سطح جهانی نیز به دلیل کیفیت عالی آن از معروفیت خاصی برخوردار است. کوه‌های منطقه معدن فیروزه در نیشابور از آهک‌های نومولیت دار همراه با ماسه سنگ و اسلیت تشکیل شده است.

نشست صمیمی مدیرعامل گروه «کیان فولاد دماوند» با اصحاب رسانه

14 مرداد 1399 - 14:44
می متالز - هلدینگ «کیان فولاد دماوند» یک هلدینگ تقریباً خانوادگی با قدمت ۴۰ ساله است که شامل شرکت‌های زیر مجموعه ای: ▫️توسعه کیان معادن: در زمینه معدن و صنایع معدنی، ▫️کیان لجستیک دماوند: شرکتی لجستیکی و ترکیبی است در زمینه ریلی، دریایی و زمینی، ▫️کیان فولاد آبشار و اطلس جاویدان سپاهان: در زمینه کنسانتره تا محصول نهایی، ▫️شفق قزوین و پارس آرمان: به ترتیب در قروین و کرمانشاه با تولید حدود یک میلیون تن میلگرد فعال است.
[گزارش تصویری]

کارگاه تولید ظروف مسی‎ - زنجان

13 مرداد 1399 - 20:08
می متالز - هنر مسگری یکی از رشته‌های اصیل، تاریخی و ماندگار شهر زنجان و ایران به شمار می‌رود. اشیا و ظروف مسی دست ساز از زمان‌های دور در موزه‌ها قابل مشاهده هستند.
[گزارش تصویری]

شهید «عبدالحسین ابوالحسنی» به روایت تصویر

13 مرداد 1399 - 18:38
می متالز - شهید «عبدالحسین ابوالحسنی»­ سوم خرداد ۱۳۴۶، در شهرستان بافق به دنیا آمد. پدرش علی، کارگر شرکت سنگ‌آهن بود و مادرش آمنه­ خاتون نام داشت. تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. سال ۱۳۶۱ ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد. به عنوان پاسدار به جبهه رفت. نوزدهم خرداد ۱۳۶۳، در اهواز دچار سانحه رانندگی شد و بر اثر ضربه ­مغزی به شهادت رسید.
[گزارش تصویری]

تفاهمنامه همکاری در سه حوزه آموزش، پژوهش و نشریات علمی بین ایمیدرو و انجمن مهندسی معدن

13 مرداد 1399 - 15:24
می متالز - تفاهمنامه همکاری در سه حوزه آموزش، پژوهش و نشریات علمی بین ایمیدرو و انجمن مهندسی معدن - 13 مرداد 99 برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما