آرشیو اخبار


بازدید مدیرعامل شرکت مس از مجتمع مس شهربابک

1 خرداد 1398 - 18:47
می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران صبح روز سه شنبه 31 اردیبهشت‌ماه 1398، از مجتمع مس شهربابک بازدید کرد و با حضور در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک عملکرد تولیدی و توسعه ای این مجتمع از ابتدای سال جاری را مورد بررسی قرار داد.

بازدید دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت مس از مجتمع مس سرچشمه

1 خرداد 1398 - 18:28
می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران (فملی) عصر روز سه‌شنبه 31 اردیبهشت‌ماه 1398 از مجتمع مس سرچشمه بازدید کرد و با حضور در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه عملکرد تولیدی و توسعه ای این مجتمع از ابتدای سال جاری را مورد بررسی قرار داد.
مدیرعامل شرکت مس مطرح کرد:

شرکت مس باید برترین شرکت فلزی کشور باشد/ هوشمند کردن سیستم مالی قطعاً انجام می‌شود/ موتور توسعه با هدف توازن در تولید روشن می‌شود

2 خرداد 1398 - 17:00
می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک و مجتمع مس سرچشمه در دیدار با مدیران و روسای امور تولیدی و توسعه‌ای گفت: شرکت مس بايد در بخش فلزي، برترین شركت معدنی كشور باشد و اين مهم جز با حميت پرسنل و ارائه ايده و خلاقيت و وجود يك برنامه عملياتی و دقيق محقق نمي‌شود.

انتصاب علیرضا شهیدی به عنوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی کشور

21 اردیبهشت 1398 - 12:44
می متالز - علیرضا شهیدی طی حکمی از سوی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به عنوان رئیس این سازمان معرفی شد.

گزارش بازدید اصحاب رسانه و خبرنگاران از پروژه های منطقه گل گهر سیرجان

15 اردیبهشت 1398 - 23:50
می متالز - روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه 1398 اصحاب رسانه و خبرنگاران کشوری، کرمانی و سیرجانی از مجموعه های متنوعی از منطقه گل گهر بازدید کردند. در این بازدید مهندس ناصر تقی زاده - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر - به همراه سایر معاونین و کارشناسان خود توضیحات کاملی را به اصحاب رسانه ارائه دادند.

تجدید میثاق اعضا تیم فوتبال گل‌گهر با آرمان های شهدا

10 اردیبهشت 1398 - 01:55
می متالز - صبح روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 اعضا تیم فوتبال گل‌گهر با همراهی امام جمعه محترم سیرجان، معاون سیاسی فرماندار و سایر مسوولین شهرستان و معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر به مناسبت صعود مقتدرانه خود به لیگ برتر با حضور در گلزار شهدای سیرجان ضمن غبارروبی قبور مطهر شهدا، با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

گزارشی از مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سنگ آهن گهر زمین در تاریخ 31 فروردین 1398 + تصاویر

4 اردیبهشت 1398 - 23:12
می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سنگ آهن گهر زمین در سالن تلاش وزارت کار تهران در تاریخ 31 فروردین 1398 با حضور حداکثری سهامداران برگزار شد. در ذیل گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1397 را می خوانید.

حضور میدکو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست

29 فروردین 1398 - 04:33
می متالز - در این نمایشگاه که از 24 تا 27 فرودین ماه 98 با حضور بیش از 600 شرکت و نهاد در قالب 7 سالن با هدف معرفی اهمیت و جایگاه موضوع محیط‌زیست و توسعه پایدار در تداوم و رونق تولید برگزار شد، میدکو و شرکتهای زیرمجموعه فعالیت های خود در زمینه حفظ محیط زیست را معرفی کرده و در طول این نمایشگاه 2 کارگاه برگزار نمودند.

حضور سبز و فعال هلدینگ میدکو در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست + گزارش تصویری

29 فروردین 1398 - 03:33
می متالز - شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست که از تاریخ 24 تا 27 فروردین 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد حضوری فعال داشت. مقامات مختلفی از این نمایشگاه و غرفه میدکو بازدید کردند از جمله دکتر عیسی کلانتری (رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران) و دکتر معصومه ابتکار (مشاور رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست). ایشان از نزدیک در جریان دستاوردهای زیست محیطی این هلدینگ معظم قرار گرفتند.
یزدی زاده در نشست خبری خود در نمایشگاه محیط زیست مطرح کرد:

توجه به نیروی انسانی و پرسنل ذوب آهن جزو اولویت های ماست + عکس

27 فروردین 1398 - 02:19
می متالز - نشست خبری مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان با اصحاب رسانه در غرفه این شرکت در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تاریخ 26 فروردین 1398 در تهران، محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما