آرشیو اخبار


معاون اول رییس جمهور تاکید کرد:

ضرورت تکمیل طرح‌های نیمه تمام کشور تا پایان دولت دوازدهم / راه اندازی کارخانه آلومینیوم جنوب روند توسعه استان فارس را تسریع می‌کند

18 تیر 1398 - 16:23
می متالز - معاون اول رییس جمهور بر ضرورت تکمیل طرح‌های مهم نیمه تمام در کشور تا پایان دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی تاکید کرد و گفت: درحال حاضر یک دوره دو ساله از دولت دوازدهم پیش رو باقی مانده و تعداد زیادی طرح‌های نیمه تمام در کشور وجود دارد که باید تلاش کنیم با برطرف کردن موانع پیش روی اتمام طرح‌های نیمه تمامی که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردارند، این طرح‌های مهم و تاثیر گذار تا پایان عمر دولت دوازدهم به نتیجه برسند.
در سه ماهه اول سال ۹۸ صورت گرفت؛

برگزاری بیش از ۳۱ هزار نفر ساعت دوره آموزشی در راه آهن تهران

17 تیر 1398 - 15:47
می متالز - مدیرکل راه آهن تهران گفت: در ۳ ماهه ابتدای سال جاری بیش از 31 هزار نفر ساعت دوره آموزشی در اداره کل راه آهن تهران برگزار شده است.

سفیران بین المللی بازار سرمایه در تهران / زنگ سومین دوره لیگ ستارگان به صدا درآمد

15 تیر 1398 - 21:51
می متالز - صبح امروز (شنبه) پانزدهم تیرماه زنگ سومین لیگ بین المللی ستارگان بورس با حضوراعضای هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیران ارشد بازار سرمایه به صدا درآمد.

ششمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال 98

28 خرداد 1398 - 14:04
می متالز - ششمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیر عامل میدکو) در روزهای چهارشنبه 22، دوشنبه 27 و سه شنبه 28 خردادماه سال 98 انجام شد.

میدکو موفق به کسب تندیس سیمین ششمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران شد

27 خرداد 1398 - 19:15
می متالز - مراسم ششمین جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با شعار "بهره وری بنیان رقابت پذیری در اقتصاد ملی" روز 27 خرداد ماه 98 توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) در هتل ارم تهران برگزار شد.

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از پروژه های میدکو

24 خرداد 1398 - 23:45
می متالز - دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح روز 24 خرداد ماه 1398 پس از نشست صمیمی با جمعی از صنعتگران و معدنکاران کرمانی و بررسی مهمترین مسایل و مشکلات آنها به شهرستان زرند عزیمت نموده و از پروژه های شرکت فولاد زرند ایرانیان بازدید نمود.

آیین تجلیل از اعضای سابق شورای اسلامی کار ایرالکو برگزار شد

13 خرداد 1398 - 17:01
می متالز - مهندس احمد مجیدی - مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) - در آیین تجلیل از اعضای سابق شورای اسلامی کار ایرالکو؛ گفت: اینجانب هیچ گاه شورا را در تقابل با مدیریت ندیده ام، بلکه آن را مجموعه ای در کنار مدیریت می دانم که شرکت را در رسیدن به اهدافش یاری می نماید.

پنجمین دوره بازدید از پروژه های میدکو در سال 98

13 خرداد 1398 - 15:54
می متالز - پنجمین دوره بازدید از پروژه های شرکت میدکو در سال 1398 توسط دکتر علی اصغر پورمند (مدیر عامل میدکو) در روزهای یکشنبه و دوشنبه 12 و 13 خردادماه سال 98 انجام شد.

اخذ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت آزمایشگاهی ISO/IEC۱۷۰۲۵:۲۰۰۵ برای اولین بار در شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

7 خرداد 1398 - 14:53
می متالز - ارزیابی گواهینامه ISO/IEC ۱۷۰۲۵:۲۰۰۵ توسط تیم ارزیابان مرجع بین المللی ILAC-Analitica روسیه، جناب آقایان FALKIN DMITRII (سر ارزیاب) و دکتر علی مبارکی (ارزیاب)، به جهت پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه ها بر اساس استاندارد ISO/IEC ۱۷۰۲۵:۲۰۰۵، صورت گرفت.
مدیرعامل شرکت مس مطرح کرد:

شرکت مس باید برترین شرکت فلزی کشور باشد/ هوشمند کردن سیستم مالی قطعاً انجام می‌شود/ موتور توسعه با هدف توازن در تولید روشن می‌شود

2 خرداد 1398 - 17:00
می متالز - دکتر اردشیر سعد محمدی در جلسه تولید مجتمع مس شهربابک و مجتمع مس سرچشمه در دیدار با مدیران و روسای امور تولیدی و توسعه‌ای گفت: شرکت مس بايد در بخش فلزي، برترین شركت معدنی كشور باشد و اين مهم جز با حميت پرسنل و ارائه ايده و خلاقيت و وجود يك برنامه عملياتی و دقيق محقق نمي‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما