آرشیو اخبار


برگزاری مراسم بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شرکت گهرزمین

26 دی 1398 - 23:05
می متالز - مراسم بزرگداشت سردار دل ها، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانشان امروز با حضور علی اکبر پوریانی مدیرعامل، سعید صادقی و آرش حبیبی از اعضای هیات مدیره، غلامحسین رحیمیان قائم مقام و مدیر مجتمع، حسین دلاوریان معاون اداری و پشتیبانی، مدیران و کارکنان گهرزمین در ساختمان اداری این شرکت برگزار شد. این مراسم با سخنرانی علی اکبر پوریانی، سعید صادقی و حسین دلاوریان و همچنین مداحی وحید یوسفی همراه بود.

گزارش تصویری از یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات پیشرفته (2)

26 دی 1398 - 22:01
می متالز - یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات پیشرفته(ایران سمنتکس) از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد.

مراسم اختتامیه سومین جایزه مسوولیت اجتماعی برگزار شد

25 دی 1398 - 14:43
می متالز - مراسم اختتامیه سومین جایزه مسوولیت اجتماعی و توسعه پایدار بنگاه‌های اقتصادی روز دوشنبه ۲۳ دی‌ماه در مجموعه فرهنگی «تلاش» برگزار شد.

گزارش تصویری از یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات پیشرفته(1)

24 دی 1398 - 23:33
می متالز - یازدهمین نمایشگاه بین المللی سیمان، بتن، تکنولوژی های ساخت و ماشین آلات پیشرفته(ایران سمنتکس) با حضور رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

23 دی 1398 - 21:49
می متالز - دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با حضور دکتر خداداد غریب پور معاون وزیر و ریاست هیات عامل ایمیدرو - 23 دی ماه 98 برگزار شد.

شهر ارواح در آلاسکا

20 دی 1398 - 13:57
می متالز - کنیکوت یکی از شهر‌های معدنی بود که به خاطر کشف فلز مس در آن رونق گرفته بود و به دلیل موقعیت جغرافیایی بسیار بدی که داشت، صاحبان معدن حقوق بسیار بالایی را به کارگران پرداخت می‌کردند. این دوران زیاد دوام نیاورد و با تمام شدن مس این معدن، شهر نیز به حالت متروکه و ترسناک فعلی در آمد.

برپایی موکب گل گهر در گلزار شهدا کرمان

18 دی 1398 - 14:52
می متالز - همزمان با مراسم تشییع و تدفین باشکوه پیکر سردار سرافراز سپاه اسلام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت، شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با راه‌اندازی موکب در گلزار شهدای کرمان میزبان شمار زیادی از شرکت‌کنندگان در این مراسم بود.

مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در شرکت هپکو

17 دی 1398 - 17:03
می متالز - ظهر امروز مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی در نمازخانه شکرت هپکو اراک برگزار شد.
با حضور پرشور کارگران برگزار شد؛

مراسم گرامیداشت سپهبد سلیمانی در هپکو

17 دی 1398 - 14:54
می متالز - مراسم بزرگداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از سوی کارگران شرکت هپکو اراک برگزار شد.

موکب شرکت مس پذیرای عزاداران سپهبد حاج قاسم سلیمانی

16 دی 1398 - 21:16
می متالز - همزمان با مراسم تشییع سردار پر افتخار جهان اسلام و بزرگ مرد محور مقاومت در تهران موکب پذیرایی شرکت مس از عزاداران مجاهد کبیر «سپهبد حاج قاسم سلیمانی» برپا شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما