آرشیو اخبار


برگزاری مراسم بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو

26 بهمن 1398 - 22:45
می متالز - برگزاری مراسم بزرگداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو - 26 بهمن 98 انجام شد.

تقدیر از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان صادرکننده نمونه استان خراسان رضوی

24 بهمن 1398 - 19:12
می متالز - در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان خراسان رضوی، از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان یکی از برترین صادرکنندگان این استان در سال 1398 تقدیر شد.
با حضور مشاور مدیرعامل شرکت مس؛

مراسم اربعین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد

24 بهمن 1398 - 18:06
می متالز - صبح امروز مراسم چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت در مسجد جامع رفسنجان با حضور مردم شهید پرور شهرستان رفسنجان و مسوولین برگزار شد.

بازدید اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران از کارخانه سيمان ممتازان کرمان

23 بهمن 1398 - 17:07
می متالز - گروهی ۲۰ نفره از اساتید دانشگاه علم و صنعت ایران در سفر به کرمان از قسمت‌های مختلف كارخانه سیمان ممتازان بازدید کردند و در جریان فرآيند توليد سيمان قرار گرفتند.
با حضور محمد مهدی طهرانچی صورت گرفت:

افتتاح دفتر همکاری مشترک ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی

14 بهمن 1398 - 22:55
می متالز - محمد مهدی طهرانچی عضو هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و گفتگو با منصور یزدی زاده مدیرعامل و دیگر مسوولین این شرکت، از خط تولید و پروژه های توسعه ذوب آهن بازدید نمودند. در این بازدید دفتر همکاری مشترک ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی طی آیین ویژه ای افتتاح و از منظومه علمی ذوب آهن اصفهان رونمایی شد.

مراسم افتتاح پایلوت استحصال عناصر نادر خاکی و سایر عناصر استراتژیک

8 بهمن 1398 - 23:02
می متالز - مراسم افتتاح پایلوت استحصال عناصر نادر خاکی و سایر عناصر استراتژیک - 8 بهمن 98 توسط رضا رحمانی وزیر صنعت ، و سورنا ستاری افتتاح گردید.

گزارش تصویری از افتتاحیه پایلوت عناصر نادر خاکی

8 بهمن 1398 - 10:10
می متالز - امروز 8 بهمن 1398 پایلوت طرح عناصر نادر خاکی در مقیاس نیمه صنعتی با حضور دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، دکتر سورنا ستاری معاون علمی فناوری ریاست جمهوری، دکتر خداداد غریب پور رئیس عامل ایمیدرو و هیات همراه در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در کرج افتتاح شد.

نشست مهندس مجیدی مدیرعامل ایرالکو با مهندس آقابابایی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان

7 بهمن 1398 - 23:18
می متالز - مهندس احمد مجیدی در نشست با مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت سرمایه گذاری مهر اقتصاد ایرانیان؛ به فکر تأمین مواد اولیه برای شش ماهه دوم سال آینده هستیم.

گزارش تصویری ازنشست خبری هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» و هلدینگ صنعتی معدنی زرین

6 بهمن 1398 - 20:03
می متالز - نشست خبری هلدینگ سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات و «معادن» و هلدینگ صنعتی معدنی زرین در ارتباط با ایجاد شرکت «توسعه معادن زرین صبا» در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.

مجتمع مس سرچشمه موفق به کسب مقام نخست تیمی شد

6 بهمن 1398 - 11:23
می متالز - دومین دوره از «مسابقات دارت ایمیدرو و شرکت‌های تابعه» با میزبانی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به کار خود پایان داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما