آرشیو اخبار


طی روز یکشنبه رقم خورد

مس کاتد و شمش روی در بورس کالا معامله شد

12 مرداد 1399 - 20:35
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا روز یکشنبه (12 مردادماه) میزبان دادوستد یک هزار و 960 تن مس کاتد، 4 هزار تن مس کم عیار، 360 تن شمش روی، 120 تن سولفورمولیبدن و 12 تن کنسانتره فلزات گرانبها بود
نبود مانعی قوی بر سر راه رشد فلز ارزشمند؛

طلا حریف می طلبد

12 مرداد 1399 - 20:23
می متالز - در شرایطی اقتصاد دنیا درگیر ویروس کروناست و هر روز شاهد نوسان در بازارهای مختلف هستیم، این طلاست که مرزهای گذشته را یکی پس از دیگری رد می کند. در این میان با ادامه روند صعودی و نزدیک شدن قیمت هر اونس طلا به ۲۰۰۰ دلار، تحلیلگران می گویند ممکن است با تحکیم قیمت این فلز ارزشمند، فرصت هایی برای خرید در هفته جاری وجود داشته باشد و در مقطع فعلی هیچ عامل بزرگی مانع روند صعودی طلا نخواهد بود.
نوسان سکه و دلار کاهشی شد

وقت تماشا در بازارها؟

12 مرداد 1399 - 00:31
می متالز - سکه از سطح مقاومتی مهم ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی عبور نکرد و دلار پس از گذر موقت از محدوده ۲۳هزار و ۵۰۰ تومانی به سوی اعداد پایین‌تر گام برداشت.
دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد:

نقش مثبت ابزارهای نوین مالی در صنف طلا و جواهر

11 مرداد 1399 - 20:59
می متالز - دبیر اتحادیه طلا و جواهر از حل مشکلات صنف طلا با پرداخت تسهیلات ارزان و بررسی استفاده از ابزارهای نوین مالی نظیر سامانه سکوک در این صنف خبر داد.
امام جمعه تکاب؛

دولت سهم تکاب از معادن طلا را پرداخت کند

11 مرداد 1399 - 14:18
می متالز - امام جمعه تکاب با اشاره به فقر، محرومیت و مشکلات اقتصادی متعدد در این شهرستان خواستار پرداخت سهم تکاب توسط دولت از معادن طلا شد.
نماینده مجلس:

معدن طلای اندریان به جای فرصت تبدیل به معضل شده است

11 مرداد 1399 - 12:57
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت کنونی معدن طلای اندریان در شهرستان ورزقان، گفت: متاسفانه این معدن غنی به جای فرصت برای توسعه منطقه تبدیل به معضل شده است.
جدیدترین گزارش شورای جهانی طلا منتشر شد

کاهش تقاضای مصرفی فلز زرد

11 مرداد 1399 - 02:12
می متالز - تقاضای جهانی برای خرید طلا در سه ماه دوم و نیمه اول سال ۲۰۲۰ کاهش پیدا کرد، اما تقاضا برای طلا به‌عنوان کالای سرمایه‌گذاران به رکورد بالایی صعود کرد.
افزایش دلار در معاملات پشت خطی

گرم طلای ۱۸ عیار از بورس جلو زد

11 مرداد 1399 - 02:08
می متالز - در اولین هفته مردادماه، طلا طلایه‌دار بازارهای داخلی شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار روز پنج‌شنبه با ۱۸ هزار تومان رشد به بهای یک میلیون و ۸۰ هزار تومان رسید. با ثبت این رشد، میزان بازدهی گرم طلا به بیش از ۱۳درصد رسید.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس:

اهر در کمربندی مس و طلا واقع شده است

10 مرداد 1399 - 15:16
می متالز - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان اهر در کمربندی مس و طلا منطقه واقع شده و از هر چهار طرف دارای معادن مهم مس و طلا است.
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی:

معدن مس "سوناجیل" هریس پشتوانه اشتغال در منطقه است

9 مرداد 1399 - 16:03
می متالز - نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی، معدن مس سوناجیل هریس را یکی از معادن مهم مس منطقه برشمرد و افزود: لازم است این معدن هرچه سریع تر در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید مردم منطقه ایجاد و افتتاح شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما