آرشیو اخبار


افزایش جزئی بهای هر اونس طلا

7 آبان 1399 - 14:33
می متالز - در حالی که گمانه زنی های متفاوت در مورد نتیجه انتخابات آمریکا و افزایش موارد ابتلا به کرونا در سطح جهان موجب خنثی شدن تاثیرات کاهشی عواملی همچون تقویت دلار و تضعیف احتمال تصویب بسته محرک مالی دولت آمریکا شده است، قیمت طلا امروز شاهد تغییر اندکی بود.
همزمان با افزایش جهانی موارد ابتلا به کرونا؛

جذابیت طلا در حال افزایش است

6 آبان 1399 - 20:07
می متالز - پس از آنکه موج جدید شیوع کرونا نگرانی ها از روند کند ترمیم اقتصاد جهانی را شدت بخشیده و موجب افزایش تقاضا برای خرید طلا شده است، قیمت فلز زرد روز سه شنبه شاهد افزایش بود.

گام نخست ایجاد صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه طلا برداشته شد/ ایمیدرو و بانک ملت، تفاهمنامه گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا امضا کردند

6 آبان 1399 - 14:00
می متالز - ایمیدرو و بانک ملت، امروز تفاهمنامه گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا امضا کردند. این سند پیش زمینه ایجاد و تاسیس صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه شمش طلا است.
در آستانه انتخابات آمریکا؛

طلا خریدار چندانی ندارد

5 آبان 1399 - 20:25
می متالز - در حالی که ارزش دلار تقویت شده و مذاکرات در خصوص بسته محرک مالی جدید در آمریکا هیچ پیشرفتی نداشته است، قیمت طلا امروز کاهش داشت و به پایین ترین رقم بیش از یک هفته اخیر رسید.

صدور گواهی کشف طلای سرکهنو میرجاوه

5 آبان 1399 - 19:17
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: گواهی کشف طلای سرکهنو شهرستان میرجاوه با ذخیره قطعی ۳ میلیون و ۱۰۰ تن و ذخیره احتمالی ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تن کانسنگ طلا صادر شد.

روسیه بزرگترین معدن طلای جهان را در سیبری افتتاح می‌کند

5 آبان 1399 - 16:02
می متالز - بزرگترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد معدن طلای سوخولوگ در سیبری ۵۴۰ میلیون تن سنگ معدن حاوی ۴۰ میلیون اونس طلا ذخیره دارد و به زودی افتتاح می شود.

روسیه بزرگترین معدن طلای جهان را در سیبری افتتاح می‌کند

5 آبان 1399 - 15:12
می متالز - بزرگترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد معدن طلای سوخولوگ در سیبری ۵۴۰ میلیون تن سنگ معدن حاوی ۴۰ میلیون اونس طلا ذخیره دارد و به زودی افتتاح می شود.

آغاز روند معکوس قیمت دلار و سکه

5 آبان 1399 - 14:40
می متالز - با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا و قوت یافتن پیروزی بایدن، معامله گران با پیش بینی کاهش قیمت ها با عرضه سکه و دلار اقدام به سودگیری از خریدهای گذشته خود نمودند. بازار بورس نیز در ادامه اصلاح خود باز هم روند نزولی را پی گرفت. بازارهای جهانی مانند طلا و شاخص دلار و بیت کوین نیز در انتظار نتایج انتخابات آمریکا، در نوسان هستند.

تنها کاتالیزور طلا پیش از انتخابات

5 آبان 1399 - 11:23
می متالز - در حالی طلا هفته گذشته را با بازدهی مثبت خفیف ۱/ ۰ درصدی پشت سر گذاشت و نهایتا کار خود را در مرز ۱۹۰۰ دلاری به پایان برد که تحلیل‌گران معتقدند اونس به احتمال زیاد هفته آینده نیز در انتظار انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در اطراف این مرز روانی مهم نوسان خواهد کرد.

عاملان گرانی طلا در سال آینده

4 آبان 1399 - 17:43
می متالز - ایسنا نوشت: رفینیتیو متالز ریسرچ پیش بینی کرد در سال میلادی آینده تقاضا برای طلا از سوی صنعت جواهرات و بانک های مرکزی به میزان چشمگیری کمتر خواهد بود اما سرمایه گذاران با خرید و نگهداری مقادیر زیادی طلا، باعث می‌شوند قیمت‌ها بالا بمانند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما