آرشیو اخبار


میلیاردرها مالیات نمی‌دهند

22 مهر 1398 - 19:41
می متالز - رئیس سازمان امور مالیاتی با تاکید بر اینکه باید معافیت مالیاتی به حداقل برسد و فرار مالیاتی و فساد سیستم اداری کاهش یابد، گفت: کسانی که درآمد میلیاردی دارند آن‌گونه که باید مالیات نمی‌دهند.

درخواست رئیس شورای شهر تهران از مجلس

22 مهر 1398 - 15:03
می متالز - رئیس شورای شهر تهران نسبت به لایحه مالیات ارزش افزوده هشدار داد و از نمایندگان مجلس درخواست کرد به آن رای ندهند.

بیش از ۸۵ درصد از درآمد کشور باید از محل مالیات ها تامین شود

21 مهر 1398 - 20:29
می متالز - رییس سازمان امور مالیاتی گفت: محدود کردن معافیت مالیاتی، کاهش فرار مالیاتی و فساد سیستم اداری بر درآمد دولت موثر است.
در جریان بررسی طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش؛

مالیات بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه نیروهای مسلح در اختیار آموزش و پرورش قرار گیرد

21 مهر 1398 - 19:16
می متالز - نمایندگان مجلس، وزارت اقتصاد و دارایی را موظف به پرداخت مالیات اخذ شده از آستان قدس رضوی، بنگاه‌های اقتصادی زیرمجموعه نیروهای مسلح و ستاد اجرایی فرمان امام به آموزش و پرورش کردند.
مدیرکل مبارزه با پولشویی سازمان مالیاتی پاسخ می‌دهد

ریشه به وجود آمدن حساب‌های بانکی اجاره‌ای کجاست؟

20 مهر 1398 - 23:46
می متالز - مدیرکل مبارزه با پولشویی سازمان مالیاتی گفت: بانک مرکزی متعهد است که اطلاعات حساب‌هایی با گردش مالی بالای ۵ میلیارد تومان را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهد.
کریمی مطرح کرد:

افزایش سقف معافیت‌‌های مالیاتی موجب رانت و عدم شفافیت می‌شود

20 مهر 1398 - 14:06
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش سقف معافیت‌‌های مالیاتی موجب رانت و عدم شفافیت می‌شود، گفت: باید تلاش کنیم پایه‌های مالیاتی افزایش یابد و از فرار مالیاتی جلوگیری کنیم تا بتوانیم در مجموع معافیت‌های مالیاتی را کاهش دهیم.

تصویب معافیت چهار درصدی مالیات علی‌الحساب واردات

20 مهر 1398 - 12:08
می متالز - هیات مقررات‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار بخشنامه اعطای معافیت از پرداخت مالیات ۴ درصدی علی‌الحساب واردات را به تصویب رساند.

چالش پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در معاملات نسیه

20 مهر 1398 - 11:55
می متالز - مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاستهای تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد: حسابداری تعهدی به عنوان مبنای حسابداری در قانون مالیات بر ارزش افزوده منجر به بروز مشکلاتی برای معاملات نسیه و فعالیت های پیمانکاران شده است.
موسوی لارگانی:

قانون مالیات بر ارزش افزوده باعث افزایش درآمد شهرداری‌ها می‌شود

19 مهر 1398 - 14:11
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه سهم شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در مالیات بر ارزش افزوده به ۴ درصد افزایش یافته، کاهش درآمد شهرداری‌ها را ناشی از کاهش میزان یک سری عوارض‌های تعیین شده از سوی آنها دانست که ارتباطی با موضوع مالیات بر ارزش افزوده ندارد.
سازمان مالیاتی منتشر کرد؛

جزئیات محاسبه مالیات نقل و انتقال خودروهای داخلی و وارداتی

18 مهر 1398 - 22:49
می متالز - جزئیات مبنای محاسبه مالیات نقل و انتقال انواع جدید خودروهای تولید داخل، خودروهای وارداتی و همچنین مبنای محاسبه مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض سالیانه انواع خودورها منتشر شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما