آرشیو اخبار


از سوی رئیس سازمان مالیاتی،

کمک ویژه مالیاتی برای شرکت های تازه وارد به بورس ابلاغ شد

14 تیر 1399 - 15:00
می متالز - رئیس سازمان امور مالیاتی در بخشنامه‌ای، کمک ویژه مالیاتی برای شرکت‌های تازه وارد به بورس طی سال ۹۹ را به ادارات مالیاتی ابلاغ کرد.
نماینده مجلس خبر داد:

طرح دو فوریتی مجلس برای مالیات از خانه های دوم/ بی‌سابقه در دنیا

14 تیر 1399 - 10:00
می متالز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از پیشنهاد ۱۰۰ نماینده برای طرح دو فوریتی دریافت مالیات از مالکان خانه‌های دوم خبر داد که در دنیا بی سابقه است.
توسط معاون سازمان امور مالیاتی:

زمان اخذ مالیات از خانه‌های خالی اعلام شد

11 تیر 1399 - 14:00
می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی با اشاره به زمان اجرای قانون مالیات ازخانه‌های خالی گفت: بارگذاری اطلاعات در سامانه املاک تا هفته آینده به اتمام می‌رسد و شناسایی املاک خالی و قانون اخذ مالیات اجرا خواهد شد.

جدیدترین خبر از مشوق‌های مالیاتی برای پذیرش در بورس

11 تیر 1399 - 13:11
می متالز - در پی رشدهای بورس و تمایل شرکت‌ها به حضور در این بازار، یکسری مشوق‌های مالیاتی برای متقاضیان پذیرش در بورس از جمله بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌ها درنظر گرفته شد که معاون فنی و حقوقی سازمان مالیاتی جزئیات این مشوق‌ها را اعلام کرد.
معاون سازمان امور مالیاتی مطرح کرد:

زمان احتمالی ارسال لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به مجلس

11 تیر 1399 - 10:32
می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی با اشاره به تدوین پیشنهاد قانون مالیات بر عایدی سرمایه توسط وزارت اقتصاد و سازمان امور مالیاتی گفت: پیش‌بینی می‌شود این لایحه تا مهرماه به مجلس تقدیم شود.

حمایت از نفت شیل به قیمت پرداخت میلیاردها دلار مالیات‌

10 تیر 1399 - 11:09
می متالز - دولت ترامپ در دوران شیوع بیماری کووید ۱۹ برای نجات صنعت نفت ورشکسته این کشور ده‌ها اقدام مانند گشایش زمینه‌ای جدید برای لیزینگ، تسهیل حمایت‌های محیط زیستی، کاهش نرخ حق امتیاز زمینه‌ای فدرال برای حمایت از صنعت نفت و گاز انجام داد که میلیاردها دلار هزینه بر دوش مالیات‌دهندگان آمریکایی قرار داد.
سرپرست وزارت صنعت خبر داد:

دو تصمیم بسیار مهم بانکی و مالیاتی دولت برای شرکت ها

10 تیر 1399 - 10:47
می متالز - سرپرست وزارت صنعت از دو تصمیم بسیار مهم برای بازپس گیری شرکت های تملیکی از بانک و عدم قرار گیری در فهرست مؤدیان فاقد اعتبار سازمان مالیاتی با اعلام شرایط خبر داد.
به شرط تثبیت و افزایش اشتغال:

مالیات سه سال اخیر شرکت ها از ۲۵ به ۲۰ درصد رسید

10 تیر 1399 - 10:43
می متالز - طبق مصوبه جدید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، نرخ مالیات سه سال ۹۷ تا ۹۹ شرکت های غیردولتی مشروط به تثبیت و افزایش اشتغال از ۲۵ به ۲۰ درصد کاهش می یابد.
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

دو تصمیم مهم بانکی و مالیاتی برای تولیدکنندگان/ چالش تولیدکنندگان با صلاحیت مالیاتی خریداران کالاهایشان برطرف شد

9 تیر 1399 - 18:33
می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بر اساس تصمیم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، چنانچه در زمان معامله شخصی طرف معامله واحد تولیدی در فهرست مؤدیان فاقد اعتبار سازمان امور مالیاتی قرار نداشته باشد و بعد از گذشت مدتی در این فهرست قرار گیرد، مسئولیتی متوجه مؤدی واحد تولیدی نخواهد بود.

جزئیات حذف مالیات بورسی شدن اعلام شد

9 تیر 1399 - 13:09
می متالز - نایب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار جزییات حذف مالیات شرکت‌هایی را که خواستار ورود به بازار بورس هستند، اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما