آرشیو اخبار


بیگدلی:

دلیلی ندارد هنرمندان از پرداخت مالیات معاف شوند

23 آذر 1398 - 17:30
می متالز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: من با هیچ نوع معافیتی موافق نیستم. سلبریتی‌ها با پول و حمایت مردم معروف و مشهور می‌شوند و دلیلی ندارد از مالیات معاف شوند.
قربانی مطرح کرد:

لزوم افزایش ۳۰ درصدی حقوق‌ها در سال ۹۹/ رشد پلکانی حقوق ضرورت دارد

23 آذر 1398 - 13:55
می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می‌گوید افزایش ۱۵ درصدی حقوق کارمندان در لایحه بودجه سال ۹۹ پذیرفتنی نیست و حقوق این افراد با توجه به تورم موجود باید حداقل ۳۰ درصد رشد یابد.

طلب 40 هزار میلیارد تومانی قرارگاه خاتم از دولت/ جزو خوش حسابان مالیاتی هستیم

23 آذر 1398 - 12:32
می متالز - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) درباره شفافیت مالی ارگان متبوعش گفت: فعالیت ما کاملا و دائمی از طرف دیوان محاسبات و شرکت های حسابرسی رسمی رصد می شود، حتی مالیاتمان را مرتب می پردازیم و جزء خوش حسابان هستیم.
حسینی‌کیا:

ظرفیت وصول ۲۰۰ هزار میلیارد تومان مالیات در سال ۹۹ وجود دارد

22 آذر 1398 - 21:49
می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس معتقد است اگر جلوی فرارهای مالیاتی گرفته شود می‌توان تا ۲۰۰ هزار میلیارد تومان مالیات در سال ۹۹ وصول کرد.

ابلاغیه جدید سازمان امور مالیاتی درخصوص بازگشت ارز صادراتی

20 آذر 1398 - 22:13
می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی در نامه‌ای به معاونت‌های مربوطه این سازمان، دستورالعمل شیوه برخورد با پرونده‌های مالیاتی صادرکنندگان را ابلاغ کرد.
ساعت پنج‌ و نیم عصر؛

سلبریتی‌های شرکتی!

19 آذر 1398 - 20:04
می متالز - ساعت پنج‌ و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به بیلی که به کمر مدیران خورده تا شرکت‌هایی که مالیات سلبریتی‌ها برای آنها، شبیه جوک است.
در احداث جاده مهم:

هیات وزیران با هزینه های قابل قبول مالیاتی شرکت بزرگ بورس موافقت کرد

19 آذر 1398 - 12:51
می متالز - هیات وزیران ضمن اصلاح آیین نامه تشکیلات مرکز اطلاعات مالی با هزینه های قابل قبول مالیاتی شرکت ملی صنایع مس ایران در احداث جاده مهم و تنها مسیر ارتباطی با منطقه اوراسیا موافقت کرد.

جزییات ابلاغیه سازمان امور مالیاتی در خصوص بازگشت ارز صادراتی

19 آذر 1398 - 11:56
می متالز - معاون سازمان امور مالیاتی در نامه‌ای به معاونت‌های مربوطه این سازمان، دستورالعمل شیوه برخورد با پرونده‌های مالیاتی صادرکنندگان را ابلاغ کرد.

ضوابط معافیت مالیاتی صادرکنندگان در بودجه ۹۹

18 آذر 1398 - 18:44
می متالز - معافیت مالیاتی صادرکنندگان منوط به رفع تعهد ارزی شد. براساس آنچه در بودجه سال ۹۹ اعلام شده است، هر گونه نرخ صفر و معافیت‌های مالیاتی برای درآمدهای حاصل از صادرات کالا و خدمات از جمله کالاهای غیرنفتی، محصولات بخش کشاورزی و موادخام و همچنین استرداد مالیات و عوارض ماده ۱۳ قانون مالیات ارزش افزوده، در مواردی که ارز حاصل از صادرات طبق مقررات اعلامی بانک مرکزی به چرخه اقتصادی کشور برگردانده نشود، ‌برای عملکرد سال‌های ۹۸ و ۹۹ قابل اعمال نخواهد بود.

فرار مالیاتی پزشکان و وکلا چقدر است؟

17 آذر 1398 - 23:00
می متالز - اگر رقم فرار هفت هزار میلیارد تومانی و ۱۲ هزار میلیارد تومانی فرار مالیاتی پزشکان و وکلا را در کنار هم قرار دهیم، این دو صنف مجموعا ۱۹ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داشته‌اند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما