آرشیو اخبار


افزایش روغن‌های تقلبی در بازار

17 آذر 1398 - 22:01
می متالز - با توجه به افزایش نرخ ارز و عدم صرفه اقتصادی واردات روغن موتور خارجی به بازار ایران، روغن تقلبی با برند معتبر در بازار افزایش یافته است.

صادرات بیش از ۲۳ هزار تن قیر از بورس کالای ایران

10 آذر 1398 - 20:58
می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه، میزبان دادوستد ۲۳ هزار و ۸۷۵ تن انواع قیر بود.

تثبیت قوانین و مقررات و تسهیل صادرات

10 آذر 1398 - 19:09
می متالز - با وجود ظرفیت‌ها برای تولید قیر در کشور، به‌دلیل تحریم‌ها و همچنین سیاست‌گذاری‌هایی که در برخی موارد با اشتباهاتی در این حوزه همراه بوده آن‌طور که باید از پتانسیل‌های این صنعت به‌خصوص در حوزه صادرات استفاده نشده است و در ادامه این ناکارآمدی‌ها باعث شده تا برند ایران در بازارهای بین‌المللی آسیب ببیند.
افزایش نرخ معنادار محصولات اصلی این شرکت؛

"شرانل" با روانکار‌ها، افزایش فروش را ثبت کرد

6 آذر 1398 - 14:27
می متالز - افزایش در حدود ۱۲.۰۰۰ تنی انواع روانکار در آبان ماه نسبت به مهر ماه سال جاری، از مهمترین دلایل افزایش مبالغ فروش این شرکت در این ماه محسوب می‌شود.

قیر تولیدی یک شرکت در بورس کالا پذیرش شد

4 آذر 1398 - 18:52
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای قیر یک شرکت در این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
نماینده مجلس:

صادرات قیر و VB به منظور تامین نیاز داخلی ممنوع شد/ در انتظار کاهش قیمت

22 آبان 1398 - 12:42
می متالز - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: صادرات قیر و VB به منظور تامین نیاز داخلی ممنوع شد که این تصمیم منجر به کاهش قیمت قیر می‌شود.
رئیس هیات مدیره انجمن قیر ایران:

صادرات وکیوم باتوم هیچ توجیه اقتصادی برای شرکت‌های تولیدی قیر ندارد

19 آبان 1398 - 23:18
می متالز - به تازگی گزارشی مبنی بر صادرات قیر خام به اصطلاح صادرات مواد اولیه قیر (وکیوم باتوم) در رسانه‌های مختلف از جمله رسانه ملی بازتاب زیادی داشته است که بررسی‌ها نشان می‌دهد عملا این اقدام منطق و صرفه اقتصادی نداشته و مشخص نیست بازنشر بالای این خبر با چه نیتی انجام شده است.
ساعت پنج و نیم عصر؛

پرواز شبانه ۱۱۰ میلیون درهم از بانک بورسی

18 آبان 1398 - 18:43
می متالز - گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به پرواز شبانه ۱۱۰ میلیون درهم از بانک بورسی و بدهکاری که وام های میلیاردی دریافت کرد و...

یک نکته از «شرانل»

9 آبان 1398 - 20:42
می متالز - نفت ایرانول گزارش عمکرد مهرماه خود را منتشر کرد. در این میان البته تحلیلگران یک نکته در خصوص روانکاران را گوشزد کردند.
چالش جدی مقابل روند سودآوری؛

مثلث فروش "شپاس" متوازن نیست

8 آبان 1398 - 10:20
می متالز - کاهش نرخ‌های فروش در مهر ماه در مقایسه با نرخ‌های فروش شهریور ماه، در تعداد زیادی از محصولات از جمله قیر ۷۰/۱۰ و قیر ۷۰/۶۰ که از اصلی‌ترین محصولات شرکت بوده به چشم می‌خورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما