آرشیو اخبار


پرواز همدان - کیش لغو شد

29 دی 1398 - 18:51
می متالز - مدیر روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی همدان گفت: پروازهای هواپیمای قشم ایر از فرودگاه مهرآباد به مقصد کیش به دلیل بارش برف لغو و به دنبال آن پرواز امروز این هواپیما در مسیر کیش به همدان و همدان به کیش نیز کنسل شد.

آغاز احداث ترمینال جدید فرودگاه تبریز از ماه آینده

29 دی 1398 - 18:49
می متالز - مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: مشکلی در خصوص پذیرش پروازها نداریم اما با توجه به این که صبح امروز فرودگاه مهرآباد با مشکل کمبود دید مواجه شده بود، ۱۸ پرواز ورودی از این فرودگاه تاکنون باطل شده اند.

تمدید تعلیق پروازهای لوفت‌هانزا به ایران

29 دی 1398 - 13:56
می متالز - مطابق اعلام شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا، تعلیق پروازهای این شرکت به مقصد تهران تا ۹ فروردین (۲۸ مارس) ادامه خواهد داشت.

۳۰ در صد سهام شرکت هواپیمایی کیش واگذار می‌شود

25 دی 1398 - 20:27
می متالز - معاون سرمایه گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش در جمع خبرنگاران از واگذاری ۳۰ درصد سهام شرکت هواپیمایی کیش در فرابورس خبر داد.

دو انتصاب جدید در هواپیمایی «آسمان»

24 دی 1398 - 22:37
می متالز - مدیرکل حوزه مدیرعامل و مدیرکل مرکز کنترل عملیات (occ) شرکت هواپیمایی آسمان منصوب شدند.

مراسم بزرگداشت جانباختگان هواپیما در تهران برگزار می‌شود

23 دی 1398 - 15:18
می متالز - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: همزمان با ایام فاطمیه، مراسم بزرگداشت جانباختگان هواپیمای مسافربری اوکراین امشب در تهران برگزار می‌شود.

سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شهر فرودگاهی امام منصوب شد

23 دی 1398 - 13:07
می متالز - محمدمهدی کربلایی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی حکمی حسین تاجیک را به عنوان سرپرست دفتر نظارت بر طرح‌های توسعه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

برآورد خسارت ناشی از سقوط هواپیمای بوئینگ ۸۰۰ - ۷۳۷

23 دی 1398 - 00:37
می متالز - معاون بیمه مرکزی اعلام کرد: خسارت ناشی از ساقط شدن هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ اوکراین بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون دلار برآورد شده است که با توجه به مشخص بودن مقصر، در نهایت با توافق بین دو دولت ایران و اوکراین این خسارت از سوی ایران پرداخت خواهد شد، اما این رقم از سوی شرکت‌های بیمه ایرانی پرداخت نمی‌شود.
روحانی در دیدار وزیر خارجه پاکستان:

علاقمند هستیم با همه کشورهای منطقه روابط نزدیک داشته باشیم/ همه باید برای کاهش تنش در منطقه با یکدیگر همکاری کنیم

22 دی 1398 - 23:56
می متالز - رئیس جمهور با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران علاقمند است با همه کشورهای منطقه روابط نزدیک و دوستانه داشته باشند، اظهار داشت: معتقدیم اختلاف و جدایی در امت اسلامی به نفع هیچ کس نیست و در این راستا کاملا از تلاش‌های پاکستان برای گسترش صلح و ثبات در منطقه استقبال می‌کنیم.
در جلسه هیات دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور مصوب شد؛

دو کارگروه برای رسیدگی به موضوع جان باختن تعدادی از هم وطنان در کرمان و پیگیری حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین تشکیل می شود/بیانیه هیات دولت درخصوص وقایع اخیر کشور

22 دی 1398 - 21:36
می متالز - در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، تشکیل کارگروهی به منظور رسیدگی به موضوع جان باختن تعدادی از هم وطنان در مراسم بدرقه سردار شهید قاسم سلیمانی و نیز کارگروهی برای پیگیری حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین به تصویب رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما