آرشیو اخبار


لغو تمام پروازهای فرودگاه‌های رامسر و نوشهر

7 فروردین 1399 - 10:37
می متالز - مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: براساس تصمیم شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی تمام پروازهای فرودگاه نوشهر تا 9 فروردین و پروازهای فرودگاه رامسر نیز تا 22 فروردین باطل اعلام شده است.

تجهیز ترمینال مسافربری و ایستگاه راه‌آهن یزد به تونل ضدعفونی

2 فروردین 1399 - 18:01
می متالز - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به راه‌اندازی تونل ضد عفونی مسافران در فرودگاه یزد برای اولین بار در کشور، اعلام کرد: پس از بررسی کیفیت کار این تونل از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان، ترمینال مسافربری و ایستگاه راه‌آهن یزد نیز به این امکان تجهیز خواهند شد.

ممنوعیت ورود کارکنان نفتی ساکن ۶ منطقه به پایتخت انرژی کشور/کاهش ۷۰ درصدی پروازهای عسلویه

28 اسفند 1398 - 12:55
می متالز - براساس تصمیم‌گیری‌های جدید مدیران نفتی در پایتخت انرژی کشور، از ورود کارکنان صنایع نفت و گاز و پتروشیمی از استان‌های گیلان، مازندران و شهرهای اصفهان، اراک و مشهد به عسلویه ممانعت خواهد شد.

انتقال تمام پروازهای فرودگاه مهرآباد به ترمینال 2

28 اسفند 1398 - 11:47
می متالز - فرودگاه مهرآباد اعلام کرد: برای کاهش تجمعات، کلیه پروازهای ترمینال ۱ این فرودگاه به ترمینال ۲ منتقل شده است.

نحوه حمایت از کسب‌وکارهای صنعت حمل‌ و نقل هوایی

27 اسفند 1398 - 01:25
می متالز - معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری، جزئیات نحوه حمایت از همه کسب‌وکارهای مرتبط با صنعت هوانوردی که از کرونا متضرر شده‌اند را تشریح کرد.

احتمال لغو پروازهای ورودی به مشهد از مبدأ

26 اسفند 1398 - 23:25
می متالز - معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تلاش می‌کنیم پروازهای ورودی به مشهد را از مبداء لغو کنیم و تاکنون هم بخش زیادی از سفرها، از طریق راه‌آهن و پایانه از مبداء لغو شده است.
علوی:

دریافت خسارت کنسلی از بلیط‌های نوروزی خلاف قانون است

26 اسفند 1398 - 11:16
می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه اخباری به گوش می رسد که برخی از دفاتر فروش بلیط، چندین درصد از هزینه بلیط را به عنوان خسارت کنسلی برداشته اند که این مسئله خلاف قانون است.

دردسرهای کرونایی برای ایرلاین‌های جهان

25 اسفند 1398 - 01:20
می متالز - همزمان با همه‌گیر شدن ویروس خطرناک کرونا در جهان، روز گذشته ایالات‌متحده آمریکا اعلام کرد که با وضع قانون جدیدی از ورود مسافران و اتباع خارجی که سابقه سفر به کشورهای اروپایی و مناطق درگیر کرونا را داشته‌اند، به مدت ۳۰ روز قصد دارد از انتقال و انتشار بیشتر این ویروس به داخل مرزهای این کشور جلوگیری کند.
کیان‌پور:

ایرلاین‌ها و شرکت‌های حمل‌ و‌ نقل ریلی باید تمام وجه پرداختی مسافران را مسترد کنند

24 اسفند 1398 - 19:23
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی ایرلاین ها و شرکت های حمل و نقل ریلی باید تمام وجه پرداختی مسافران را عودت داده و در این رابطه نباید هزینه‌ای بابت لغو دریافت شود.
رضایی کوچی مطرح کرد:

خسارت مالی ایرلاین‌های داخلی در پی شیوع کرونا؛ دولت باید از تمام شرکت‌های اقتصادی حمایت کند

24 اسفند 1398 - 17:59
می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت باید برای حمایت از ایرلاین ها تا زمان مهار بیماری کرونا برنامه ویژه ای را تدارک ببیند، زیرا وضعیت شرکت های هواپیمایی به هیچ مطلوب نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما