آرشیو اخبار


رشد ۱۷۷ درصدی سودآوری «حکشتی» در سال ۱۳۹۸؛

سود با قیمت فعلی «هیچ» تناسبی ندارد

21 مهر 1398 - 10:27
می متالز - درآمد سود سهام شرکت کشتیرانی ایران در این سال با ۷۹ درصد افزایش نسبت به سال ۹۷ به ۴ هزار و ۸۹۶ میلیارد ریال رسیده است.

اعلام حکم پنج شرکت متخلف نمایندگی کشتیرانی

18 مهر 1398 - 21:32
می متالز - معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در جلسه کمیسیون صدور مجوز نحوه فعالیت شرکت‌های نمایندگی کشتیرانی، تصمیمات درباره اقدامات غیرمتعارف ۵ شرکت نمایندگی کشتیرانی اتخاذ شد و هفته آینده حکم مربوط به ۵ شرکت متخلف اعلام می‌شود.

رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر منصوب شد

16 مهر 1398 - 18:36
می متالز - امروز (16 مهرماه) با حضور محمد راستاد، رییس صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.

اعزام مصدومان حادثه اتوبوس کارکنان به بیمارستان‌های ماهشهر، آبادان و شادگان

15 مهر 1398 - 22:58
می متالز - ۲۱ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس کارکنان بندر صادراتی ماهشهر به بیمارستان‌های آبادان، ماهشهر و شادگان اعزام شده‌اند و مداوای این بیماران در حال انجام است.
معاون سازمان بنادر در واکنش به جوسازی رسانه‌های بیگانه

انبارهای بندر امام پر است

14 مهر 1398 - 23:06
می متالز - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی می‌گوید: برخلاف ادعای برخی رسانه‌های خارجی، انبارهای بندر امام خمینی (ره) از کالاهای اساسی پر شده و هیچ مشکلی در نقل‌وانتقال ارز نداریم.

چالش مازوت بر سر صنعت پالایش نفت

13 مهر 1398 - 21:17
می متالز - در حالی که تنها سه ماه به مهلت سازمان بین‌المللی دریانوردی به ناوگان ترانزیتی دریایی مبنی بر کاهش درصد سولفور موجود در سوخت کشتی‌ها باقی مانده و از ابتدای سال 2020 میلادی تنها اجازه تردد و پهلوگیری در بنادر به کشتی‌هایی داده می‌شود که از سوخت‌های پاک با حداکثر 0.5 درصد سولفور استفاده کنند، این نگرانی در ایران رو به تشدید است که با توجه به بالا بودن سهم سولفور موجود در مازوت تولیدی در داخل که نزدیک به 3.5 درصد است، صنعت پالایش نفت و حمل‌و ‌نقل دریایی ایران با چالش دیگری در ماه‌های آتی مواجه شود.
هاشمی تختی نژاد با تاکید بر اینکه بنادر به کشورهای خارجی واگذار نمی‌شود؛

تلاش هند، روسیه و چین برای سرمایه گذاری در حوزه بنادر

13 مهر 1398 - 14:09
می متالز - رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس گفت: این موضوع بارها مطرح شده که در رابطه با سرمایه گذاری کشورهای خارجی در حوزه بنادر، واگذاری این مناطق در میان نیست، بلکه قرار است در صورت انعقاد قرارداد، همکاری میان دو کشور برای توسعه بنادر صورت گیرد.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای فولاد کشور در چابهار

12 مهر 1398 - 13:02
می متالز - نمایشگاه دستاوردهای فولاد کشور با حضور رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، استاندار سیستان و بلوچستان مدیرعامل منطقه آزاد چابهار، نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی، قائم مقام وزیر صمت، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازرگانی ایران در محل مرکز همایش‌های بین المللی منطقه آزاد چابهار راه‌اندازی شد.
قائم مقام وزیر صمت در همایش فولاد در چابهار:

فضای تشدید تحریم ها سرعت پیشرفت بندر چابهار را تشدید کرده است/ ضرورت اجرای نهضت انبار سازی در بندر چابهار/ چابهار می تواند یکی از قطب های تولید فولاد باشد/ لزوم راه اندازی زیرساختهای تجاری در کنار فولاد چابهار

11 مهر 1398 - 15:40
می متالز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اینکه در چابهار همایش فولاد تعریف شده و امروز همایش فولاد برگزار میشود، نشانه توجه به آمایش تجاری و توسعه متوازن کشور است و آمایش صنعتی و تجاری سرزمینی توام در این حوزه مورد توجه است‌ و چابهار می تواند یکی از قطب های تولید و صادرات فولاد باشد.
قائم مقام وزیر صمت در مصاحبه با واحد مرکزی خبر در بندر چابهار:

بندر چابهار، مقصد تخلیه بخش عمده ای از کالاهای اساسی خواهد شد/ با توسعه بندر چابهار، تخلیه متوازن کالاهای اساسی در بنادر جنوبی اتفاق خواهد افتاد/ باید از فرصت تحریم برای تسریع در توسعه بندر چابهار استفاده کرد

11 مهر 1398 - 12:21
می متالز - قائم مقام مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توسعه بندر چابهار، تخلیه متوازن کالاهای اساسی در بنادر جنوبی اتفاق خواهد افتاد و بندر چابهار، مقصد تخلیه بخش عمده ای از کالاهای اساسی خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما