آرشیو اخبار


اتصال ریلی چابهار به زاهدان تا پایان دولت/ اتمام 4 پروژه ریلی تا پایان سال

9 مهر 1399 - 11:39
می متالز - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور از بهره‌‌برداری از مسیر ریلی چابهار به زاهدان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
با ارسال نامه اعتراضی به مرکز ملی رقابت:

انجمن شرکت های ریلی معترض واگذاری واگن پارس به مپنا شد

8 مهر 1399 - 11:00
می متالز - انجمن شرکت های ریلی با ارسال نامه اعتراضی به مرکز ملی رقابت نسبت به خرید واگن پارس از سوی مپنا، خواستار ورود به موضوع این واگذاری شد.

خوش‌بینی نسبت به جان گرفتن دوباره حمل‌ونقل ریلی جهان

7 مهر 1399 - 23:45
می متالز - کتی فارمر، رئیس آینده شرکت راه‌آهن متعلق به وارن بافت، سرمایه‌دار مشهور جهان، به شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی اعلام کرد که گرچه صنعت حمل‌ونقل ریلی به وضوح از بحران کرونا آسیب دید، اما روزنه‌های امیدی در این حوزه قابل مشاهده‌اند که دلایل خوبی برای خوش‌بینی محسوب می‌شوند.

بررسی راه‌های همکاری ایران خودرو و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

6 مهر 1399 - 16:30
می متالز - مدیران عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و ایران خودرو صبح روز یکشنبه (ششم مهرماه) در نشستی که در ساختمان شهدای راه آهن برگزار شد وضع همکاری بین دو شرکت و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های حمل و نقل ریلی را بررسی کردند.

آمادگی انجمن تخصصی صنایع یزد برای تولید تجهیزات ریلی کشور

5 مهر 1399 - 23:01
می متالز - رییس خانه صمت استان یزد گفت: این خانه و انجمن‌های ماشین‌سازی، برق و الکترونیک این تشکل جهت در اختیار قراردادن پتانسیل صنایع ماشین سازی و الکترونیکی استان برای رفع نیاز کشور از واردات تجهیزات ریلی اعلام آمادگی می‌کند.

به زودی تولید سوزن ریل را بومی سازی می‌کنیم

5 مهر 1399 - 18:08
می متالز - معاون بهره‌برداری ذوب آهن اصفهان گفت: به طور متوسط در شش ماه گذشته هر ماه ۵ هزار تن ریل تحویل مشتری داده شده است و قابلیت افزایش تولید ریل وجود دارد و می‌توانیم در نیمه دوم سال، تولید را به 10 هزار تن در ماه افزایش دهیم.

چرا امضای تفاهم‌نامه مدیرعامل راه‌آهن با استاندار یزد مهم است؟

5 مهر 1399 - 15:21
می متالز - اهمیت استراتژیک راه‌آهن یزد برای کل کشور به‌دلیل واقع شدن در منطقه معدنی کشور و نقش آن در جابجایی و انتقال مواد معدنی همچنین اتصال بخش اصلی کریدورهای ترانزیتی ریلی راه‌آهن است.

جایگزینی ریل به جای جاده، جهت حمل مواد اولیه، توسط شرکت پارس فولاد سبزوار

4 مهر 1399 - 15:35
می متالز - شرکت پارس فولاد سبزوار پس از سه سال بهره برداری، موفق به انتقال مواد اولیه خود از طریق ناوگان حمل و نقل ریلی شد. مواد اولیه این شرکت ماهیانه ۱۰۰ هزار تن گندله می باشد که از سنگان خواف به کارخانه انتقال می یابد.

تردد روزانه ۱۴۰ قطار از طریق مسیر‌های استان یزد انجام می‌شود

3 مهر 1399 - 20:33
می متالز - معاون وزیر و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی یزد با اشاره به اهمیت مسیرهای ریلی در استان یزد گفت: تردد روزانه ۱۴۰ قطار از طریق مسیر‌های استان یزد انجام می‌شود.

تاکید بر تسریع در افزایش حمل ریلی از بندرخشک یزد

3 مهر 1399 - 14:53
می متالز - مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران با اشاره به فراهم بودن زیرساخت‌های حمل ریلی کالا از بندرخشک پیشگامان یزد بر لزوم افزایش آن تاکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما