آرشیو اخبار


ریل پروژه میانه اردبیل تأمین شد/ احداث چابهار - زاهدان با ریل ملی

25 دی 1398 - 20:29
می متالز - معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از امضای قرارداد خرید ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن ریل ملی با تولیدکننده داخلی برای احداث راه آهن میانه-اردبیل خبر داد.
با موافقت سازمان بورس؛

سرمایه "حریل" افزایش می‌یابد

25 دی 1398 - 15:08
می متالز - سازمان بورس و اوراق بهادار با افزایش سرمایه ۷۰ درصدی شرکت ریل پرداز سیر از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها موافقت کرد.

وابستگی احداث و توسعه خط ریلی اصفهان - اهواز به شرکت‌های فولادی

25 دی 1398 - 15:01
می متالز - یک کارشناس حوزه حمل و نقل ریلی معتقد است که خط ریلی اصفهان - اهواز می تواند در حمل بار نقش اساسی داشته باشد و به نظر می رسد که هدف اصلی این طرح حمل بار است و یک خط ریلی باری است و نقش کمتری در حمل مسافر دارد.
از سوی سازمان بورس صادر شد؛

افزایش سرمایه ۶۹درصدی روی ریل "حریل"

25 دی 1398 - 10:40
می متالز - این موضوع منجر به کاهش جدی سودآوری شرکت در سنوات آتی می‌شود و می‌بایست مورد توجه سرمایه گذاران و سهامداران قرار گیرد.

نامه سعید رسولی مدیرعامل راه آهن به رئیس سازمان مدیریت بحران کشور

24 دی 1398 - 22:48
می متالز - به دنبال تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت رسانی به مردم عزیز استان سیستان و بلوچستان، مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به رئیس سازمان مدیریت بحران، آمادگی شرکت راه آهن برای پشتیبانی و اعزام قطارهای امدادی به استان های سیستان و بلوچستان و هرمز گان را اعلام کرد.
دکترلاریجانی در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبه امروز مجلس:

طرح توسعه منطقه آزاد چابهار یک امر ضروری بود/ اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو برای پروژه راه آهن زاهدان - چابهار

24 دی 1398 - 20:14
می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی مصوبه امروز مجلس در خصوص طرح توسعه منطقه آزاد چابهار را یک ضرورت دانست و از اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو برای پروژه راه آهن زاهدان به چابهار خبر داد.
گزارشی از کوره‌هایی این فولادساز اصفهانی؛

قراردادهای "ذوب" در شرایط تحریم

24 دی 1398 - 10:30
می متالز - با مسائل سیاسی پیش آمده در کشور، آمریکا بار دیگر حوزه فلزات اساسی را تحریم کرد. یکی از شرکت‌های موجود در لیست این تحریم شرکت ذوب آهن اصفهان بوده که صف خرید سنگین سهامداران واکنشی به این تحریم‌ها بود.

سرمایه‌گذاری ۱۸ میلیاردی دولت برای بهره‌برداری از ۹۸۰ کیلومتر خط آهن

23 دی 1398 - 18:36
می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشار به بهره‌برداری از ۹۸۰ کیلومتر راه‌آهن در ۳ سال اخیر، گفت: طبق برآورد انجام شده، ارزش ریالی روز پنج پروژه ریلی که به بهره برداری رسید بیش از ۱۸ هزار میلیارد تومان است.

احداث ۹۵۰۰ کیلومتر راه‌‌آهن در برنامه کاری شرکت ساخت و توسعه

23 دی 1398 - 14:12
می متالز - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل با بیان اینکه «احداث ۹۵۰۰ کیلومتر خطوط ریلی در برنامه شرکت ساخت و توسعه قرار دارد» گفت: طبق پیش‌بینی‌ها مجموع پروژه های ریلی در دست بهره‌برداری تا بهار سال آینده به ۱۱۰۰ کیلومتر می‌رسد.
دکتر لاریجانی نشست پیگیری مصوبات توسعه ای استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد:

انتقال گاز به مجتمع‌های پتروشیمی چابهار ظرف یک سال و نیم آینده/ اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو به راه آهن چابهار - زاهدان

22 دی 1398 - 20:57
می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز پیگیری مصوبات توسعه ای استان سیستان و بلوچستان، موضوع انتقال گاز به مجتمع های پتروشیمی منطقه چابهار بررسی شد و ظرف یک سال و نیم آینده گاز به این منطقه خواهد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما