آرشیو اخبار


در بازدید مدیرعامل شرکت راه آهن کشور عنوان شد:

افتتاح خط ریلی جلال آباد تا کارخانه فولاد زرند ایرانیان تا خرداد ۹۹

23 آذر 1398 - 16:17
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن کشور از روند اجرایی پروژه‌های ریلی شهرستان زرند بازدید کرد.
از سودسازی "ذوب" تا حذف "فولاد زرند ایرانیان"؛

"حریل" و رشد نه چندان جذاب برای سهامداران

22 آذر 1398 - 21:18
می متالز - به نظر نمی‌رسد رشد سود خالص، رشدی جذاب از سوی سهامداران ارزیابی شود و شاید قیمت‌های کنونی سهام این شرکت با سود محقق شده همخوانی نداشته باشد.
استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با مدیران گروه کشتیرانی بیان کرد:

اختصاص ۳۰۰ میلیون یورو برای توسعۀ راه آهن چابهار

22 آذر 1398 - 15:14
می متالز - منفعت صاحبان کالا برای تردد به چابهار باید فراهم شود.
مشاور قائم مقام صدا و سیما:

ریل قطارهای پرسرعت نیاز حمل و نقل کشور است

20 آذر 1398 - 23:49
می متالز - حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا میرتاج الدینی مشاور قائم مقام صدا و سیما در بازدید از غرفه ذوب آهن در دهمین کنفرانس ملی سازه و فولاد گفت: نیاز است نسل جدید قطار پرسرعت در کشور به کار گرفته شود و خوشحالیم که کارشناسان و مجموعه ذوب آهن با تولید انواع ریل به ویژه ریل قطارهای پرسرعت ، نیاز حمل و نقل کشور به این محصول استراتژیک را برطرف کرده است.

آیا از خطری که راه‌آهن تهران-مشهد را تهدید می‌کند؛ خبر دارید؟

18 آذر 1398 - 23:22
می متالز - معاون فنی و عمرانی فرمانداری ورامین، با اشاره به توسعه فرونشست ورامین تا نزدیکی این خط راه‌آهن؛ خواستار چاره‌اندیشی سریع اداره‌کل راه‌آهن این منطقه شد. رضا کارخانه معاون فنی و عمرانی فرمانداری ورامین، با اشاره به توسعه فرونشست ورامین تا نزدیکی این خط راه‌آهن؛ خواستار چاره‌اندیشی سریع اداره‌کل راه‌آهن این منطقه شد. به گفته وی، بازدید میدانی مدیران سازمان نقشه‌برداری کشور و مدیران شهری ورامین حاکی از آن است که این خط راه‌آهن، بیش از چاه‌های آب و دکل‌های برق در این منطقه، تحت تاثیر فرونشست است و عبور مداوم قطارها از این ریل، ریسک خطرپذیری آن را بالا برده است.
جبران گذشته با اقدام نصفه و نیمه تجدید ارزیابی؛

«حریل» از ایستگاه پیش‌بینی‌ها عبور می‌کند

18 آذر 1398 - 11:32
می متالز - «حریل» با خبر تجدید ارزیابی بازدهی مناسبی را عاید سهامداران کرد و تا حدی جبران گذشته کرد اما؛ برآورد‌ها از رقم‌های تازه خبر می‌دهند.

سه سناریو برای ذخایر سنگ‌ آهن

17 آذر 1398 - 01:10
می متالز - ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در مسیر تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور سه چالش جدی «اکتشافات سنگ‌ آهن»، «زیرساخت آب» و «زیر ساخت حمل‌ و نقل ریلی» وجود دارد.
نوبخت مطرح کرد:

جزئیات بودجه سال ۹۹ / حقوق و دستمزد ۱۵ درصد افزایش می‌یابد

16 آذر 1398 - 16:30
می متالز - رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه مهم‌ ترین سیاست پیش بینی شده در بودجه ۹۹ افزایش قدرت خرید مردم است، گفت: برای بودجه سال ۹۹ افزایش ۱۵ درصدی حقوق و دستمزد کارمندان و ۶ هزار میلیارد تومانی همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان پیش‌ بینی شده است.

پاسخ مدیرعامل راه‌آهن به انتقادات فعالان معدنی/ اولویت راه‌آهن احداث خطوط آنتنی و فرعی اتصال مراکز بار به شبکه ریلی است

14 آذر 1398 - 19:08
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح جامع فولاد، طرح جامع توسعه مراکز صنعتی کشور، ایجاد مراکز صنعتی و ساخت کارخانجات بایستی مبتنی بر حمل و نقل ریلی باشد، یعنی زمان دادن مجوزها و تعیین محل ساخت کارخانجات بایستی اتصال به شبکه ریلی در نظر گرفته شود.

پاسخ مدیرعامل راه‌ آهن به انتقادات فعالان معدنی/ اولویت راه‌ آهن احداث خطوط آنتنی و فرعی اتصال مراکز بار به شبکه ریلی است

14 آذر 1398 - 17:44
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: طرح جامع فولاد، طرح جامع توسعه مراکز صنعتی کشور، ایجاد مراکز صنعتی و ساخت کارخانجات بایستی مبتنی بر حمل و نقل ریلی باشد، یعنی زمان دادن مجوزها و تعیین محل ساخت کارخانجات بایستی اتصال به شبکه ریلی در نظر گرفته شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما