آرشیو اخبار


در صورت تامین اعتبار؛

شهرکرد تا پایان دولت دوازدهم به ریل سراسری متصل می‌شود

31 مرداد 1398 - 14:16
می متالز - معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه گفت: طبق آنچه بیان شده تکمیل پروژه راه‌آهن مبارکه به شهرکرد نیازمند حدود 350 میلیارد تومان اعتبار است ولی آنچه برآورد شده 550 میلیارد تومان است که اگر این میزان اعتبار تامین شود تا انتهای دولت دوازدهم، شهرکرد به شبکه ریل سراسری متصل خواهد شد، شاید مهمترین کار در دو سال باقی مانده از دولت، اجرای این امر باشد.

پروژه راه‌آهن‌ شهرکرد ـ مبارکه‌ ۵۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد‌

31 مرداد 1398 - 11:56
می متالز - معاون‌ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: اعتبار مورد نیاز برای راه‌اندازی ریل راه‌اهن‌ شهرکرد به‌ مبارکه ۵۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است‌.

کمبود ۶۰ واگن در خط یک قطار شهری

30 مرداد 1398 - 17:57
می متالز - معاون حمل و نقل شهردار مشهد گفت: ۶۰ واگن در خط یک قطار شهری کم داریم، در مکاتبات صورت گرفته معاون اول رئیس جمهور موافقت خود را با خرید واگن برای خط یک اعلام کرد، تردد خبرنگاران در حوزه طرح ترافیک را پیگیری می‌کنیم.
فولاد متیل در حال گسترش مراکز خدماتی فولاد

حمل ریلی، مزیت اصلی صنعت فولاد

30 مرداد 1398 - 11:45
می متالز - میزان رقابت‌پذیری صنایع فولادی و به‌ویژه مصرف‌کنندگان به حمل و نقل وابسته است چراکه بخشی از بهای تمام شده محصول تولیدی شامل هزینه‌های حمل می‌شود.

بیرجند تا چهار سال آینده به راه‌آهن سراسری متصل می‌شود

29 مرداد 1398 - 13:46
می متالز - استاندار خراسان جنوبی گفت: پروژه اتصال بیرجند به ایستگاه یونسی و شبکه سراسری راه آهن تا چهار سال آینده با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود.

کاهش 5 درصدی حمل بار ریلی

28 مرداد 1398 - 22:40
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس با اعلام این‌که بر اساس آمار سهم حمل و نقل بار در سیستم ریلی کشور در ۴ ماه ابتدای امسال ۵ درصد کاهش یافته است، گفت: گزارش نهایی کمیسیون عمران مجلس در این رابطه به روسای قوای مقننه و مجریه ارسال خواهد شد.
بدری خبر داد:

کاهش ۵ درصدی سهم حمل بار در سیستم ریلی طی ۴ ماه اخیر

28 مرداد 1398 - 19:54
می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس آمارها، سهم حمل و نقل بار در سیستم ریلی کشور طی ۴ ماه ابتدای سال ۹۸ حدود ۵ درصد کاهش یافته، از این رو مجلس و دولت باید برای تقویت این بخش برنامه ریزی دقیقی را صورت دهند.

اولویت توسعه ریلی در شهرهای جدید

26 مرداد 1398 - 01:01
می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی تسهیل دسترسی و ایجاد حمل و نقل مناسب را نکته ضروری در تحقق اهداف شهرهای جدید دانست و گفت: سیاست ایجاد شهرهای جدید در ابتدا با بی‌توجهی به این موضوع آغاز شد، اما امروز توسعه حمل‌و‌نقل ریلی در شهرهای جدید در اولویت وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.

قطار حومه‌ای معادن زغال‌سنگ طبس راه‌اندازی می‌شود

24 مرداد 1398 - 23:04
می متالز - مدیرکل راه آهن شرق بر آمادگی برای راه‌اندازی قطار حومه‌ای معادن زغال‌سنگ طبس خبر داد و گفت: در صورت مشارکت شرکت زغال‌سنگ، راه آهن شرق از راه‌اندازی قطار حومه‌ای برای جابه‌جایی کارکنان معادن زغال‌سنگ استقبال می‌کند.
رییس سازمان برنامه و بودجه:

خط راه آهن بستان آباد به میانه آماده بهره برداری است

24 مرداد 1398 - 18:04
می متالز - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور خط راه آهن بستان آباد به میانه را آماده بهره برداری دانست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما