آرشیو اخبار


عملیات عمرانی ایستگاه F متروی کرج به پایان رسید

12 تیر 1399 - 11:18
می متالز - رئیس کمیسیون عمران، ترافیک و حمل و نقل شورای شهر کرج از اتمام عملیات عمرانی و احداث ابنیه ایستگاه F متروی کرج در محدوده ۴۵ متری گلشهر خبر داد.
مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران خبر داد؛

لزوم توجه به تولید قطار ملی / ایستگاه مترو برج میلاد شهریورماه افتتاح می‌شود

9 تیر 1399 - 16:21
می متالز - مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه، ضمن خبر افتتاح ایستگاه متروی برج میلاد در شهریورماه سال جاری، از نبود تولید ملی قطار مترو انتقاد کرد و گفت: سهم داخلی از ساخت قطار تاکنون ۳۰ درصد بوده و ۷۰ درصد مابقی از چین وارد می‌شود که به نظرم با توجه به توان مهندسی کشور لازم است به تولید قطار ملی توجه شود.

تعهدات ۱۴ ساله دولت به مترو بیش از ۲۴ هزار میلیارد تومان است

9 تیر 1399 - 13:48
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: اگر تعهدات قانونی دولت به مترو از سال ۸۵ الی ۸۶ احصا شود بدهی هایش به بیش از ۲۴ هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

حفاری ادامه مسیر خط سوم قطار شهری مشهد آغاز شد

4 تیر 1399 - 11:02
می متالز - عملیات حفاری ادامه مسیر خط سوم قطار شهری مشهد از پایانه مسافربری امام رضا (ع) تا شهرک ابوذر طی مراسمی آغاز شد.

سیلاب ۹ درصد از ورودی‌های مترو پایتخت را تهدید می‌کند

2 تیر 1399 - 13:14
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از اتمام مطالعات تحلیل ریسک سیلاب در ایستگاه‌های مترو خبر داد و اعلام کرد: بر اساس نتایج به دست آمده ۹ درصد از ورودی‌های مترو پایتخت در معرض خطر وقوع سیبلاب و ۷۳ درصد فاقد این مشکل هستند.

طرح قطار شهری تبریز طبق برنامه در جریان است

1 تیر 1399 - 22:33
می متالز - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آدربایجان‌شرقی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌ها، مقرر شده تا پایان سال ۹۹ خط یک قطار شهری تبریز به ایستگاه پایانی برسد و طبق وعده‌های داده شده سال گذشته شاهد بهره‌برداری از تعدادی از ایستگاه‌ها بودیم و امیدواریم امسال نیز تعداد باقی‌مانده ایستگاه‌ها به بهره‌برداری برسد.

قطار شهری اصفهان - مبارکه باید تا سال آینده تکمیل شود

31 خرداد 1399 - 21:30
می متالز - استاندار استان اصفهان گفت: یکی از خواسته‌ها از فرماندار جدید مبارکه این است که تا یک سال آینده قطار اصفهان به مبارکه را پایان دهند و دیگر مطالبات اصلی، مساله‌ زیست‌محیطی، آب مصرفی شهر مجلسی، مشکلات صنایع شهرستان است و در یک‌کلام به دنبال توسعه شهرستان باشند.

امسال موتور توسعه خط ۴ مترو تهران روشن می‌شود

31 خرداد 1399 - 12:11
می متالز - مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه اعلام کرد: امسال موتور توسعه بخش شرقی خط ۴ مترو در سه فاز روشن می‌شود.

بدهی ۴۹۱ میلیارد تومانی دولت به متروی تهران

31 خرداد 1399 - 01:56
می متالز - کاهش درآمد ناشی از فروش بلیت و افزایش قیمت ارز سبب شده است تا شرکت بهره‌برداری متروی تهران بیش از سه ماه برای تعمیرات اساسی این ناوگان، امکان واردات قطعات یدکی را نداشته باشد. بنابراین دولت باید برای عبور از این شرایط بحرانی به شرکت مترو منابع مالی کمک کند.

۱۲ ایستگاه خط ۶ و ۷ تا پایان سال به بهره برداری می رسد

27 خرداد 1399 - 14:11
می متالز - سید مناف هاشمی گفت: ۱۲ ایستگاه از خط ۶ و ۷ به بهره برداری می رسد و با تکمیل این دو خط تا سال آینده بیش از ۲ میلیون شهروند تهرانی از خدمات مترو بهره مند می شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما