آرشیو اخبار


خط 10 مترو تهران راه‌اندازی می‌شود

30 دی 1398 - 15:33
می متالز - مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: خط 10 مترو در صورت تأمین منابع مالی، از اسفند راه‌اندازی و توسعه می‌یابد.
چرا پایتخت‌نشین‌ها «تحمل ترافیک» را به «جایگزین خودرو» ترجیح می‌دهند؟

معمای ریزش مسافر از مترو/ افزایش ۲۴ درصدی سفر با خودرو

29 دی 1398 - 13:57
می متالز - روند استفاده از شبکه حمل و نقل عمومی پایتخت در فاصله سال‌های ۹۵ تا ۹۷ به‌رغم رشد جمعیت و افزایش تقاضای سفر و جابه‌جایی در تهران، کاهشی بوده است.

برآورد درآمد مجتمع‌های ایستگاهی مترو

28 دی 1398 - 13:47
می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های ایستگاهی متروی تهران پیش‌بینی کرد از محل مجتمع‌های ایستگاهی، درآمد ۶۰۰ میلیاردی برای توسعه مترو کسب شود.

"ذوب" درباره قرارداد مهم با مترو و شرکت حمل و نقلی توضیح داد

25 دی 1398 - 15:25
می متالز - شرکت ذوب آهن درباره امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان قطار شهری اصفهان و شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل توضیح داد و با رشد اندک قیمت روبرو شد.

پپیشرفت ۸۰ درصدی عملیات زیرسازی متروی بهارستان

24 دی 1398 - 22:52
می متالز - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان با اشاره به پیشرفت ۸۰ درصدی عملیات زیرسازی متروی این شهر از تحویل گرفتن اولین محموله ۶۰۰ تنی ریل تولید داخل ظرف هفته جاری خبر داد.
با وزارت راه و شرکت مترو:

"ذوب" تفاهمنامه سه جانبه ۱۳ میلیون یورویی برای تامین ریل امضا کرد

23 دی 1398 - 19:17
می متالز - ذوب آهن سه تفاهم نامه تولید ریل با وزرات راه، بهره برداری مترو و شرکت متروی اصفهان به ارزش ۱۳ میلیون یورو امضا کرد.
مدیرعامل شرکت مترو در جلسه با مدیران بخش خصوصی مطرح کرد:

فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه خط 10 مترو

23 دی 1398 - 14:15
می متالز - جلسه بررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای توسعه خط ۱۰ مترو تهران با حضور مدیران ارشد شرکت مترو و بخش خصوصی برگزار شد. مدیرعامل شرکت مترو در این جلسه بر لزوم تغییر دیدگاه در تأمین منابع مالی برای توسعه و تکمیل خطوط مترو تأکید کرد.

نیاز شدید مترو به افزایش ناوگان

21 دی 1398 - 20:49
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) عنوان کرد: در قانون ۵ ساله ششم توسعه کشور در ماده ۵۸، پیش‌بینی شده است که دولت باید تا پایان سال ۱۴۰۰، دو هزار دستگاه واگن برای متروی کلان‌شهرها تامین کند؛ یعنی این اقدام با هزینه دولت انجام شود. از این ۲هزار دستگاه، هزار و ۵۰ دستگاه واگن متعلق به متروی تهران است.

شهرداری تهران در انتظار یاری دولت برای توسعه مترو

18 دی 1398 - 19:39
می متالز - مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در مورد وظایف قانونی دولت به منظور تأمین واگن‌های مترو، توضیحاتی را ارائه داد.

نیاز ۳۰۰ میلیارد تومانی برای کاهش سرفاصله در خط ۷ مترو

15 دی 1398 - 19:34
می متالز - مدیرعامل شرکت مترو تاکید کرد: تکمیل ایستگاه تختی کمک بسیار زیادی به کاهش سرفاصله حرکتی در خط ۷ می‌کند؛ اما برای تکمیل این ایستگاه به حداقل ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما