آرشیو اخبار


در جلسه نیکزاد با وزیر صمت اتخاذ شد:

مصوباتی برای رفع موانع خرید اتوبوس‌های داخلی جهت تجهیز ناوگان درون و برون شهری + محورها

21 مهر 1399 - 12:47
می متالز - در دومین جلسه بررسی موانع خرید اتوبوس‌های داخلی جهت تجهیز ناوگان درون و برون شهری با حضور نایب رئیس مجلس، وزیر صمت، معاونان وزارتخانه‌های راه وشهرسازی و کشور، معاونان شهرداری تهران، مدیر عامل سایپا و ایران خودرو اقدامات و مصوباتی برای یک دوره مشخص اتخاذ شد.

«خاور» و شهرداری تهران قراردادی جدید امضا کردند

16 مهر 1399 - 14:30
می متالز - مدیر عامل شرکت ایران خودرو دیزل از انعقاد قراردادی ما بین این شرکت و شهرداری تهران خبر داد.

بوروکراسی؛ بلای جان توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی

12 مهر 1399 - 20:45
می متالز - رئیس شورای شهر تهران گفت: دو سال است از وضعیت هشدار در مورد سیستم حمل ونقل عمومی پایتخت عبور کرده‌ایم. محسن هاشمی درمورد حال ناخوش سیستم حمل و نقل عمومی در تهران گفت: حدود دو سال است که از وضعیت هشدار در مورد سیستم حمل‌ونقل عمومی تهران عبور کردیم و همان زمان هشدارهای لازم را به مسوولان دادیم در رسانه‌ها اعلام کردیم.

لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده تصویب شد

7 مهر 1399 - 21:23
می متالز - در جلسه هیات دولت به ریاست رئیس جمهور روحانی، دولت به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده را مصوب کرد.

شیفت بیکاران به مسافرکشی

5 مهر 1399 - 23:27
می متالز - مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران درباره وضعیت معیشتی رانندگان و اعلام برخی رانندگان برای فروش تاکسی به منظور امرار معاش گفت: این مورد را تایید نمی‌کنم، چراکه اکنون همه مردم و اصناف تحت فشار قرار دارند و بسیاری از کسب‌وکارها با مشکل روبه‌رو شدند.

پرداخت ۷۰ درصد وام کرونایی رانندگان بین‌شهری

1 مهر 1399 - 23:20
می متالز - مدیرکل حمل‌و‌نقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از پرداخت حدود ۷۰ درصد تسهیلات کرونایی به رانندگان بین‌شهری خبر داد و گفت: گرچه قدری طولانی شد، اما امیدواریم هر چه سریع‌تر بقیه رانندگان هم بتوانند این تسهیلات را دریافت کنند. ستاد مقابله با کرونا در خرداد ماه تسهیلاتی برای جبران خسارت ناشی از شیوع ویروس کرونای بسیاری از مشاغل تصویب کرد.

تعهدات ۱۹۰ میلیاردی اولین تامین سرمایه در اوراق مشارکت و توسعه حمل و نقل

27 شهریور 1399 - 00:32
می متالز - اولین تامین سرمایه حاضر در بورس از پذیرش تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی اوراق مشارکت شهرداری کرمانشاه و اجرای طرح توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی جمعاً به مبلغ ۱۹۰ میلیارد تومان خبر داد.

بیلان حمایت ناقص دولتی از حمل و نقل عمومی

25 شهریور 1399 - 23:15
می متالز - عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری تهران درخواست کمک ۴هزار میلیاردی برای توسعه حمل‌ونقل عمومی را به دولت اعلام کرده است، گفت: امیدواریم تخصیص اعتبارات در سال جدید باز هم به دقیقه ۹۰ نرسد.
آماده‌سازی پایتخت مسکن‌مهر برای تبدیل‌شدن به شهر نیم‌میلیون‌نفری:

شهر جدید پرند بزرگ می‌شود

9 شهریور 1399 - 20:22
می متالز - شهر جدید پرند که بیشترین تعداد واحدهای مسکونی را در مسکن مهر دارد، با سهیم شدن در طرح ملی مسکن، بیشترین میزان واحدهای این طرح جدید دولت در بخش مسکن را به خود اختصاص داد.
مدیر عملیات فروش ایران خودرو خبر داد:

نوسازی ۵۰ هزار دستگاه تاکسی فرسوده ناوگان حمل و نقل شهری کشور

5 شهریور 1399 - 12:17
می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و براساس تفاهم‌نامه با اتحادیه تاکسی‌رانی شهری کشور ۵۰ هزار تاکسی فرسوده را ظرف مدت یک‌سال نوسازی می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما