آرشیو اخبار


تخصیص عادلانه لاستیک به ناوگان شهری در ۲۱ استان کشور

30 مرداد 1398 - 17:22
می متالز - به دنبال اجرای موفقیت‌آمیز طرح تخصیص سیستمی و متمرکز لاستیک سنگین ناوگان شهری در استان قزوین، مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از اجرای این طرح در ۲۰ استان دیگر با همکاری معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

چالش ون‌های فرسوده

30 مرداد 1398 - 04:27
می متالز - در حال حاضر ۱۳ هزار ون در بخش حمل و نقل عمومی کشور در حال تردد است که به گفته مدیر عامل سازمان تاکسیرانی ۱۰۰‌درصد این ون‌ها فرسوده هستند.

بیمه اجباری تاکسی ها کاهش پیدا می کند

28 مرداد 1398 - 21:54
می متالز - هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید شورای‌عالی بیمه، با حذف ۱۰ درصد حق بیمه شخص ثالث اضافه تاکسی‌های درون شهری موافقت کرد.
رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،

تلاش وزارت کشور برای حل مشکلات حمل‌ونقل و ترافیک کلان‌شهرها

23 مرداد 1398 - 20:10
می متالز - رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، از تلاش وزارت کشور برای حل مشکلات حمل و نقل و ترافیک کلان‌شهرها خبر داد.

تاکسیرانان کرمانشاه کارت اعتباری خرید کالا می‌گیرند

20 مرداد 1398 - 18:01
می متالز - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرکرمانشاه از اعطای کارت اعتباری خرید کالا به تاکسیرانان خبر داد.

طرح نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر

20 مرداد 1398 - 17:51
می متالز - در آستانه دهه امامت و ولایت و افزایش سفر‌ها در مسیر مشهد مقدس، طرح تشدید نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر استان سمنان آغاز شد.

جابه‌جایی بیش از یک میلیون تن کالا در استان اردبیــل

19 مرداد 1398 - 22:28
می متالز - عضو شورای اداری استان اردبیل از توزیع 34 هزار حلقه لاستیک با نرخ سهمیه در بین رانندگان پرتلاش استان اردبیل خبر داد.
کاظم زاده مطرح کرد:

ساماندهی و کاهش تعرفه حمل و نقل با تشکیل بورس حمل بار و مسافر

19 مرداد 1398 - 17:37
می متالز - رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس گفت: طرح تشکیل بورس حمل بار و مسافر قدم مثبتی در راستای شفاف سازی حوزه حمل و نقل باری و مسافری است و امیدوارم یک سازوکار درست و مسنجم برای ساماندهی این بخش طراحی شود.

نامزدهای «خیابان کامل» در مرکز پایتخت

17 مرداد 1398 - 15:36
می متالز - رئیس سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از انجام مطالعات برای اجرای طرح «خیابان کامل» در محدوده خیابان‌های بهشتی و مطهری خبر داد.

خریداران احتمالی اوراق مترو

16 مرداد 1398 - 21:02
می متالز - انتشار ۳ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تامین مالی ساخت مترو و خرید اتوبوس در حالی از سوی شهرداری تهران دنبال می‌شود که اگر تجربه دوره‌های گذشته فروش این اوراق تکرار شود، می‌توان پیش‌بینی کرد خریدار احتمالی اوراق مشارکت مذکور، «شرکت‌های تامین سرمایه» خواهند بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما