آرشیو اخبار


لاستیک ایرانی جفتی چند؟

23 آذر 1398 - 16:06
می متالز - بنا بر اطلاعات منتشر شده، هر حلقه تایر بایاس تولیدی بارز حدود ۳۹ کیلوگرم و هر حلقه تایر رادیال ۱۱ کیلوگرم وزن دارد که به طور میانگین قیمت فروش یک جفت تایر بایاس یک میلیون و ۶۷۷ تومان و هر حلقه تایر رادیال ۴۷۳ هزار تومان است.

آمادگی ایران خودرو دیزل برای تامین نیاز ناوگان ون

18 آذر 1398 - 19:38
می متالز - مدیرعامل شرکت ایران ‌خودرو دیزل، از آمادگی این شرکت برای تامین نیاز ناوگان ون با استفاده از ون پایه گازسوز وانا خبر داد.

مشمولان اتوبوس اینترنتی در تهران/ هدف‌گذاری یک استارت‌آپ برای شیفت ۲ درصد خودروهای شخصی به انبوه‌برها

18 آذر 1398 - 18:49
می متالز - جزئیات طرح راه‌اندازی اتوبوس و مینی‌بوس اینترنتی در تهران اعلام شد. بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است در فاز پایلوت این طرح ۵۰ دستگاه مینی‌بوس اینترنتی در ۱۸ مسیر به شهروندانی که از طریق اپلیکیشن مربوطه درخواست سفر در مسیرهای مشخص را داشته باشند، سرویس دهد اما مقرر شده در صورت موفقیت این طرح، تعداد ناوگان به ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس برسد و بر اساس میزان تقاضا، تعداد مسیرهای بیشتری تحت پوشش شبکه حمل و نقل انبوه‌بر استارت‌آپی قرار بگیرد.

جزئیات طرح راه‌ اندازی اتوبوس اینترنتی در تهران اعلام شد

18 آذر 1398 - 18:09
می متالز - جزئیات طرح راه‌ اندازی اتوبوس و مینی‌ بوس اینترنتی در تهران اعلام شد. بر اساس برنامه‌ ریزی صورت گرفته قرار است در فاز پایلوت این طرح ۵۰ دستگاه مینی‌ بوس اینترنتی در ۱۸ مسیر به شهروندانی که از طریق اپلیکیشن مربوطه درخواست سفر در مسیرهای مشخص را داشته باشند، سرویس دهد اما مقرر شده در صورت موفقیت این طرح، تعداد ناوگان به ۷۰۰ تا ۸۰۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌ بوس برسد و بر اساس میزان تقاضا، تعداد مسیرهای بیشتری تحت پوشش شبکه حمل و نقل انبوه‌بر استارت‌ آپی قرار بگیرد.

پیشنهاد سهم برای حمل‌ و نقل عمومی از درآمد بنزینی

17 آذر 1398 - 19:04
می متالز - معاون شهردار تهران معتقد است نیمی از درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین باید توسط دولت به توسعه حمل و نقل عمومی اختصاص یابد.
راه‌حل شرکت واحد برای مهاجران بنزینی به حمل و نقل عمومی اعلام شد

شروط راه‌اندازی اتوبوس اینترنتی

16 آذر 1398 - 20:49
می متالز - شرکت واحد اتوبوسرانی پایتخت در حالی از تهیه طرحی برای راه‌اندازی اتوبوس اینترنتی در شهر تهران خبر داده است که بررسی‌ها نشان می‌دهد این طرح تنها در صورت رفع حداقل سه مانع عمده در مسیر ایجاد این شکل جدید از حمل و نقل عمومی، قابلیت اجرا دارد.

اعلام جزئیات دوگانه‌سوز شدن ناوگان حمل و نقل عمومی

14 آذر 1398 - 16:58
می متالز - علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با موافقت شورای اقتصاد، یک میلیون و ۴۰۰ هزار خودرو ناوگان حمل و نقل عمومی با کمک بلاعوض، دوگانه‌سوز خواهد شد.وی افزود بر این اساس همه خودروهای تاکسی، وانت، ون و مسافربر شخصی کشور شامل این مصوبه شورای اقتصاد می‌شوند.

کمک بلاعوض برای دوگانه‌ سوز کردن خودروهای عمومی

13 آذر 1398 - 12:30
می متالز - بر اساس مصوبه شورای اقتصاد، دولت از محل صرفه‌ جویی در مصرف بنزین، به وانت بارها، تاکسی‌ها، ون‌ها و مسافربرهای شخصی برای گاز سوز کردن کمک بلاعوض می‌دهد
تاملی بر نقش موتور سیکلت‌های اسقاطی در آلودگی هوا:

وقتی مسئولان موتور‌های مرده را به مردم زنده ترجیح می‌دهند!

12 آذر 1398 - 21:45
می متالز - علا قرار نیست موتور‌های فرسوده اسقاط شوند چراکه در اسفند ماه سال گذشته موتور سیکلت‌ سازان با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد حذف ماده مربوط به اسقاط موتور سیکلت‌های کاربراتوری را به دولت ارائه کردند و دولت مردان نیز بعد از بررسی، با پیشنهاد ارائه شده موافقت کرده و اجرای ماده قانونی مربوط به این مقوله را به تعویق انداختند.
نقوی حسینی با انتقاد از وضعیت بحرانی حمل و نقل عمومی تاکید کرد:

دولت دو سال قبل از افزایش قیمت بنزین باید به حمل و نقل عمومی فکر می کرد

12 آذر 1398 - 19:43
می متالز - نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد دولت در توسعه حمل و نقل عمومی گفت: دولت دو سال قبل از افزایش قیمت بنزین باید زیر ساخت های حمل ونقل کارآمد را برای شهروندان فراهم می کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما