آرشیو اخبار


چرا پایتخت‌نشین‌ها «تحمل ترافیک» را به «جایگزین خودرو» ترجیح می‌دهند؟

معمای ریزش مسافر از مترو/ افزایش ۲۴ درصدی سفر با خودرو

29 دی 1398 - 13:57
می متالز - روند استفاده از شبکه حمل و نقل عمومی پایتخت در فاصله سال‌های ۹۵ تا ۹۷ به‌رغم رشد جمعیت و افزایش تقاضای سفر و جابه‌جایی در تهران، کاهشی بوده است.

گشت ویژه برای شناسایی تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند

22 دی 1398 - 17:42
می متالز - معاون نظارت سازمان تاکسیرانی شهر تهران از استقرار گشت‌های سازمان برای شناسایی و برخورد با تاکسی‌های فاقد پروانه هوشمند تاکسیرانی در پایتخت خبر داد.

تصمیم دولتی برای نوسازی و بازسازی اتوبوس‌ها

15 دی 1398 - 19:30
می متالز - بر اساس صورت جلسه مسوولان دولتی و مدیران شهری درخصوص نوسازی و بازسازی اتوبوس‌های درون شهری، وزارت کشور موظف شد هر ۱۵ روز یک بار پیشرفت کار را به معاون اول رئیس‌جمهور گزارش کند.
کیانپور خبر داد:

استفاده از منابع صندوق توسعه ملی برای تقویت حمل و نقل ریلی

14 دی 1398 - 20:07
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در تبصره ۴ لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور، اعتباری حدود ۱۳۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی برای تقویت حمل و نقل ریلی کشور در نظر گرفته شده است که این موضوع موجب توسعه خطوط ریلی در کشور می شود.

رایزنی با ریاست جمهوری برای توسعه ناوگان حمل‌ و‌ نقل اصفهان

11 دی 1398 - 21:17
می متالز - شهردار اصفهان از افزایش تلاش‌های مدیریت شهری برای توسعه ناوگان حمل‌ و‌ نقل عمومی شهر اصفهان همچون رایزنی با نهاد ریاست‌جمهوری خبر داد و گفت: از دیگر فعالیت‌های ما نوسازی و بازسازی ناوگان بوده که به همین منظور ۳۵ اتوبوس ۱۸ متری برای تردد در خطوط بی‌ آر‌ تی اصفهان خریداری شده است.
قوامی نشست امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ را تشریح کرد:

کارگران با حقوق دو میلیون و ۳۰۰ تومان از مالیات معاف می‌شوند/ معافیت کارمندان از مالیات با حقوق ۳ میلیون تومان

11 دی 1398 - 20:39
می متالز - سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۹ گفت: براساس مصوبه این کمیسیون حقوق کارکنان دولت تا سه میلیون تومان در ماه و حقوق کارگران تا دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان از مالیات معاف می‌شوند.

اعتبار ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی هفت برابر شده است

10 دی 1398 - 19:57
می متالز - مرکز اطلاع‌رسانی سازمان برنامه و بودجه کشور در پی اظهارات رئیس شورای شهر تهران، توضیحاتی را منتشر کرد.

کمک بودجه‌ای به ناوگان حمل‌ و نقل عمومی

10 دی 1398 - 16:20
می متالز - سازمان برنامه و بودجه کشور با ارسال توضیحاتی درباره اظهارات روز یکشنبه رئیس شورای شهر تهران به این مضمون که«سرانه‌ محیط زیستی و حمل‌ ون قل عمومی تهرانی‌ها در بودجه ۹۹ در حد صفر است»، پاسخ داد و تاکید کرد که اعتبار طرح کمک به ناوگان حمل‌ و نقل عمومی در لایحه بودجه ۹۹ هفت برابر شده است.

اعتبار طرح کمک به ناوگان حمل‌ونقل عمومی هفت برابر شده است

9 دی 1398 - 19:57
می متالز - سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد که اعتبار طرح کمک به ناوگان حمل‌ونقل عمومی در لایحه بودجه ۹۹ هفت برابر شده است.

لزوم پیگیری قانونی سهم حمل و نقل عمومی از محل افزایش قیمت بنزین

9 دی 1398 - 19:55
می متالز - رییس کمیسیون حمل و نقل و عمران شورای اسلامی شهر تهران به لزوم پیگیری قانونی سهم حمل و نقل عمومی از محل افزایش قیمت بنزین تاکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما