آرشیو اخبار


در راستای اجرای چندین پروژه موفق به دست توانمند مهندسان داخلی؛

معدن سنگ آهن گهر زمین میزبان خبرنگاران بین المللی

17 اردیبهشت 1398 - 18:00
می متالز - هفته گذشته تعداد ۸۰ نفر از خبرنگاران بین المللی، کشوری، استانی و بومی از بزرگترین معدن سنگ آهن گهر زمین وابسته به مجتمع گل گهر بازدید به عمل آوردند.
تحلیل‌گر ارشد بین‌المللی سنگ آهن و فولاد:

احتمال افزایش قیمت سنگ آهن به 100 دلار

17 اردیبهشت 1398 - 20:57
می متالز - تحلیل‌گر ارشد بین‌المللی سنگ آهن و فولاد گفت: در حال حاضر قیمت سنگ آهن با عیار 62 درصد در مرز 95 دلار است. پیش‌بینی می‌شود پس از تعطیلات هفته کارگر در چین و در ادامه ماه می قیمت این محصول به 100 دلار برسد.
رئیس انجمن سنگ‌آهن:

فشار مضاعف تحریم‌ها بر دوش واحدهای تولیدی/ دولت دست از سیاست انقباضی بردارد

17 اردیبهشت 1398 - 20:47
می متالز - فشاری که تحریم‌ها بر واحدهای تولیدی وارد می‌کنند بر هیچ مسئولی پوشیده نیست اما مشکل از جایی جدی‌تر می‌شود که دولت راه‌حل خروج از این بحران را افزایش فشار بر واحدهای تولیدی بداند؛ این در حالی است که تولیدکننده‌ها معتقدند دولت باید سیاست انقباضی خود را تغییر دهد.
سیاسی کاری وزارت صمت به سمت گل گهر نشانه رفت

فرمان توقف توسعه به تقی زاده

31 اردیبهشت 1398 - 18:50
می متالز - باز هم وزارت صمت با بی تدبیری تیشه دیگری بر پیکره تولید، صنعت و معدن کشور وارد کرد. اجبار بزرگان و فعالان صنعتی، معدنی به خداحافظی از عرصه تولید هیچ جای توجیهی ندارد چرا که  آنچه مشکلات ما را افزون کرده، عدم مدیریت صحیح و شناخت صحیح از اقتصاد بوده است. وزارتخانه ای که تمام فعالان عرصه تولید و صنعت به آن چشم دوخته اند در اقدام های سیاسی ضربات سنگینی بر پیکره بی جان صنایع کشور وارد می سازد.
در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل)

تقی زاده نیامد / شهباز حسن پور تاثیرگذار در تصمیم گیری های سیرجان / از غریب پور تا ملارحمان همه از موفقیت های تقی زاده گفتند

31 اردیبهشت 1398 - 14:52
می متالز - امروز ساعت 8 صبح در دفتر مرکزی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، حضور شهباز حسن پور - نماینده محترم مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی - پررنگ بود و به جای حضور در مجلس در مراسم مهم معارفه و تکریم مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) حضور داشت و نطق های جالب حتی در توصیف ناصر تقی زاده داشت و موکدا از حضار مسوول خواست تا به ایشان پست مهمی داده شود. به شوخی هم گفت نطق برای مردم راحت تر از نطق برای مسوولین حاضر در جلسه است.
مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:

خالق صنعت باشیم

31 اردیبهشت 1398 - 14:04
می متالز - مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بیان کرد: در جهت تقویت سیستم و در مسیر رشد حرکت کنیم.

تقی زاده مورد تکریم قرار گرفت/ ملارحمان خود را امانتدار سهامداران گل گهر دانست/ به مدیران جسور میدان دهیم

31 اردیبهشت 1398 - 13:34
می متالز - امروز، سه شنبه 31 اردیبهشت سال 98، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در محل این شرکت در تهران و با حضور مدیران و معاونان بخش های مختلف و سهامداران این شرکت و نیز خبرنگاران برگزار شد.
مدیر عامل شرکت گل گهر خبر داد:

پیاده سازی جریان نقدینگی هوشمند در گل گهر

31 اردیبهشت 1398 - 12:28
می متالز - جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت گل گهر از پیاده سازی جریان نقدینگی هوشمند برای پیشبرد اهداف این شرکت خبر داد.
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گل گهر برگزار شد

غریب پور تاکید کرد: راهبری گل گهر در تشکیل کنسرسیوم های معدنی

31 اردیبهشت 1398 - 12:23
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: استراتژی این سازمان، توانمندسازی بخش معدن و صنایع معدنی و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی است. به گفته خداداد غریب پور، در شرایط امروز اقتصادی، توسعه این بخش با تشکیل کنسرسیوم های معدنی با راهبری شرکت هایی از جمله "گل گهر" ممکن خواهد شد.

رشد ۴۶۹ درصدی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان

30 اردیبهشت 1398 - 17:40
می متالز - شرکت فولاد سنگان وابسته به گروه فولاد مبارکه در منطقه خواف سنگان در استان خراسان رضوی واقع شده و با ایجاد دو واحد کنسانتره و گندله از خام فروشی معادن سنگان جلوگیری می کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما