آرشیو اخبار


پیام مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر همزمان با ورود اولین پمپاژ آب خلیج فارس به مخزن ۴۵ هزار مترمکعبی گل‌گهر

6 مهر 1399 - 20:19
می متالز - پیام مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر همزمان با ورود اولین پمپاژ آب خلیج فارس به مخزن ۴۵ هزار مترمکعبی گل‌گهر را در ادامه بخوانید.

بهبود تمایل به خرید و رشد جزیی قیمت سنگ آهن

5 مهر 1399 - 17:44
می متالز - آخرین قیمت سنگ آهن وارداتی در چین با افزایش نقدینگی برای محموله های حمل نوامبر بالا رفت. متوسط قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد 1.5 دلار بالا رفته 115.9 دلار هر تن خشک سی اف آر ثبت شد. قرارداد اکتبر در بازار فیوچرز نیز 1.1 دلار رشد داشته 112.95 دلار شد.

سنگ آهن ارزان می شود و زغال سنگ بهبود می یابد

5 مهر 1399 - 17:42
می متالز - تحلیلگران استرالیایی برآورد کرده اند در ماه های آتی قیمت سنگ آهن ارزان تر می شود ولی قیمت زغال سنگ متالورژی با توجه به کاهش عرضه و اختلالات شکل گرفته مورد حمایت قرار می گیرد.

چرا امضای تفاهم‌نامه مدیرعامل راه‌آهن با استاندار یزد مهم است؟

5 مهر 1399 - 15:21
می متالز - اهمیت استراتژیک راه‌آهن یزد برای کل کشور به‌دلیل واقع شدن در منطقه معدنی کشور و نقش آن در جابجایی و انتقال مواد معدنی همچنین اتصال بخش اصلی کریدورهای ترانزیتی ریلی راه‌آهن است.

قیمت فولاد و سنگ‌ آهن درجا زد

5 مهر 1399 - 00:23
می متالز - بازار فولاد و سنگ آهن آخر هفته خود را در بازار فلزات لندن و بنادر وارداتی چین به آرامی و بدون تغییر چشمگیری سپری کرد.

راهکارهای رفع موانع تولید در سنگ آهنی‌ها

5 مهر 1399 - 00:08
می متالز - تغییر قیمت‌های جهانی سنگ‌ آهن و گندله تاثیر چندانی در قیمت‌های فروش محصولات فوق نداشته است و فقط افزایش یا کاهش قیمت‌های شمش فولاد خوزستان، در قیمت‌های فروش این محصولات تاثیر داشته است.

انتظارات برآورده نشده تقاضا و ادامه کاهش قیمت سنگ آهن

3 مهر 1399 - 19:35
می متالز - بهای سنگ آهن در سه عیار اصلی در بازار وارداتی شمال چین همچنان با سرعت به سمت پایین حرکت می‌کند. در بازار سه‌شنبه نیز این کامودیتی با ادامه کاهش ارزش هرچند محدودتر مواجه شد و سنگ آهن عیار شاخص ۶۲ درصد در این روز با نزول ۳ دلاری به ۲۵/۱۱۷ دلار در هر تن رسید.

زیرساخت عرضه سنگ‌ آهن در بورس فراهم شود

3 مهر 1399 - 18:56
می متالز - مشکلات بخش ابتدایی زنجیره تولید فولاد در نحوه قیمت‌گذاری باعث شده تا مجدد موضوع عرضه سنگ‌آهن در رینگ معاملاتی بورس کالا مطرح شود. اما به‌نظر می‌رسد تجربه نامطلوب سنگ‌آهنی‌ها از بورس کالا و ترس از استمرار نرخ‌گذاری دستوری حتی در این بازار نیز باعث شده تا این تولیدکنندگان درعین حال که از شرایط فعلی قیمت‌گذاری خود ناراضی هستند اما تمایل چندانی نیز برای حضور در این رینگ نداشته باشند.
مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین:

تقویت زیر ساخت های رفاهی پرسنل شرکت در دستور کار قرار دارد/ منابع انسانی ارزشمندترین سرمایه شرکت گهرزمین

3 مهر 1399 - 18:40
می متالز - ظهر امروز نشستی با حضور مدیرعامل و برخی مدیران این شرکت در محل سالن کنفرانس مجتمع گهرزمین برگزار شد.
مدیرعامل گهرزمین مطرح کرد:

توجه ویژه به رفع موانع تولید و تحرک اقتصادی در گهرزمین

3 مهر 1399 - 18:38
می متالز - صبح امروز در نشست های جداگانه ای با حضور مهندس وحید میرزایی مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت، موانع و مشکلات حوزه های مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما