آرشیو اخبار


رضایی کوچی:

افزایش تسهیلات ساخت مسکن در سال ۹۹؛ دولت در بازار ساخت و ساز تحرک ایجاد کند

17 فروردین 1399 - 12:15
می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:دولت باید با ارائه تسهیلات ساخت و ساز و ارائه مصالح ساختمانی در بازار تولید مسکن تحرک ایجاد کند تا در آینده ای نزدیک شاهد افزایش عرضه مسکن در کشور باشیم.

در نامه شفاف سازی «ثفارس» چه نوشته شد

16 فروردین 1399 - 20:04
می متالز - شفاف سازی عمران و توسعه فارس منتشر شد.

ایمنی ساختمان‌ها در اغما

16 فروردین 1399 - 00:42
می متالز - در یکی از حوادثی که اخیرا فیلم آن در شبکه‌های اجتماعی پخش شده، یک ستون فلزی در معبر عمومی پیش پای یک خودرو عبوری افتاده و از این فیلم کوتاه این‌طور به نظر می‌رسد که حادثه بدون خسارت جانی بوده است؛ هرچند به ساختمانی در مجاور کارگاه و خودروی عبوری خساراتی وارد می‌شود.
محصولی عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک:

ساخت و ایجاد باغ ایرانی در منطقه هپکو اراک/ تخصیص بودجه عمرانی بالغ بر۶۸۰ میلیارد تومان در سال ۹۹

5 فروردین 1399 - 14:57
می متالز - علی محصولی گفت: از مردم عاجزانه تقاضا دارم با توجه به دستورالعمل ها و پیغام ها و پیام های بهداشتی و پزشکی مردم نهایت همکاری را داشته باشند و در خانه ها بمانند تا شاهد وضعیت بهتری در سطح شهر و استان مرکزی باشیم.
شهرداری پایتخت شوک ساختمانی شبیه اواخر ۹۱ برای ابتدای ۹۹ تدارک دید؛صدور پروانه با تعرفه ۹۸

آوانس ۴۵ روزه به بساز و بفروش‌ها/سه سناریوی بازار ساخت‌ و ساز با تصمیم جدید

28 اسفند 1398 - 20:54
می متالز - مدیریت شهری تهران از تعیین یک آوانس مالی ۴۵ روزه به بسازو‌بفروش‌های پایتخت خبر داده است. با در نظر گرفتن این امتیاز ویژه، سازنده‌های شهر تهران می‌توانند تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹، هزینه‌های مربوط به عوارض صدور پروانه ساختمانی را با همان تعرفه سال ۹۸ پرداخت کنند.

تصمیم جدید برای صدور پروانه‌های ساختمانی پایتخت

27 اسفند 1398 - 00:22
می متالز - رئیس کمیته معماری و طرح های شهری شورای شهر تهران، از صدور پروانه ساختمانی برای پرونده‌های در انتظار تاییدیه کمیته نما، خبر داد.
در شورای شهر تصویب شد

صدور پروانه ساختمانی برای پرونده‌های در انتظار تأییدیه «کمیته نما» با اخذ تعهد اقدام سه‌ماهه

26 اسفند 1398 - 21:19
می متالز - رییس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای شهر تهران گفت: با تصویب طرح «اعطای مجوز به شهرداری تهران برای اخذ تعهد از مالکین(ذی نفعین) پروژه‌های ساختمانی برای ارائة تأییدیه نمای ساختمان، به‌منظور کاهش ترددهای غیرضروری متقاضیان حوزه شهرسازی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، برای پرونده‌های شهرسازی که تمامی اسناد و مدارک صدور پروانه ساختمانی را ارائه کردند و صرفاً در انتظار تأییدیه نمای ساختمان هستند، با اخذ تعهدات قانونی پروانه ساختمانی صادر می‌شود.

فعالیت کمیته‌های نما به مدت دو ماه تعطیل شد

26 اسفند 1398 - 15:27
می متالز - طرح دو فوریتی اعطای مجوز به شهرداری تهران برای اخذ تعهد از مالکین پروژه های ساختمانی برای ارائه تاییدیه نمای ساختمان به منظور کاهش ترددهای غیر ضروری متقاضیان حوزه شهرسازی در راستای مقابله با شیوع کرونا با پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران به تصویب اعضای شورا رسید.

تمدید ۲ ماهه نرخ عوارض صدور پروانه

26 اسفند 1398 - 01:01
می متالز - با پیشنهاد رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران و تصویب اعضای شورا، عوارض صدور پروانه ساختمانی در دو ماه نخست سال ۹۹ با نرخ سال ۹۸ محاسبه خواهد شد.

ملک "ثنوسا" آزاد شد

25 اسفند 1398 - 22:28
می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان اردبیل از فک رهن دارایی‌ها خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما