آرشیو اخبار


گفت‌وگو با یک تولیدکننده سازه‌های فلزی

راهکارهای نوین برای مقاوم‌سازی ساخت‌وساز

9 تیر 1399 - 22:41
می متالز - زمانی که دانشجو بود زلزله رودبار به وقوع پیوست و مرگ هموطنان به شدت او را متاثر کرد. بعد از اینکه فارغ‌التحصیل شد، زلزله بم با ۴۱ هزار جان‌باخته نوعی عذاب وجدان را در او نسبت به عملکرد جامعه مهندسی ایجاد کرد. او بر اساس سوگندنامه مهندسی تصمیم گرفت در حیطه عملی گام‌های موثری برای ارتقای کیفیت ساخت و ساز بردارد.

به سهامداران "خعمرا" صفر ریال سود رسید

9 تیر 1399 - 16:41
می متالز - شرکت توسعه و عمران شهرستان نائین مجمع عمومی را در تاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ برگزار کرد.
حسینی مطرح کرد:

بدهی کلان دولت به پیمانکاران پروژه‌های عمرانی؛ عدم وصول مطالبات گلوی بخش عملیاتی را می‌فشارد

8 تیر 1399 - 22:25
می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بدهی کلان دولت به پیمانکاران و به تبع آن کمبود منابع مالی گلوی بخش اجرایی و عملیاتی کشور را فشرده و نمی گذارد بخش اعظمی از کارها و اقدامات رو به جلو حرکت کند.
عصر امروز برگزار شد:

نشست ویژه بررسی روند تأمین قیر پروژه‌های عمرانی با حضور نایب رئیس مجلس

8 تیر 1399 - 22:22
می متالز - نشست ویژه بررسی روند تأمین قیر پروژه های عمرانی عصر امروز با حضور نیکزاد نایب رئیس مجلس و رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران برگزار شد.
رضایی کوچی مطرح کرد:

ضرورت پرداخت بخشی از بدهی دولت به قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) /افتتاح ۸۱ پروژه استراتژیک تا پایان دولت با پرداخت بدهی

8 تیر 1399 - 22:07
می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) توان مهندسی بالایی دارد، حال اگر دولت بتواند بخشی از بدهی های خود به قرارگاه را پرداخت کند، قرارگاه می تواند با توان بالاتری کار کرده و ۸۱ پروژه مهم و استراتژیک کشور را تا پایان دولت دوازدهم به پایان خواهد رسید.
صبح امروز صورت گرفت:

نشست مشترک نایب رئیس مجلس با مدیران قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)/ نیکزاد:خبرهای خوشی در حوزه پروژه‌های عمرانی در راه است

8 تیر 1399 - 21:54
می متالز - نشست مشترک نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با فرمانده و مدیران قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) صبح امروز برگزار شد.
مدیرعامل "ثعمرا" خبرداد:

فروش زمین‌های پونک "ثعمرا" منوط به تصمیم شرکا

8 تیر 1399 - 14:32
می متالز - مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شاهد گفت:باتوجه به اینکه ملک به صورم مشاعی است شرکت برای واگذاری و یا افراز آن در حال حاضر مذاکره با شرکا بوده و تصمیم گیری در فروش اراضی منوط به توافق با سایر شرکاست.

نمای ساختمان؛ زبان گویای شهرسازی

5 تیر 1399 - 15:22
می متالز - نمای ساختمان‌ها تظاهر و جلوه کیفی عملکرد‌های شهر هستند. نما رکن اساسی معماری است که ارتباط درون و بیرون یک بنا را برقرار می‌کند. به گفته‌ی معاون شهرسازی شهرداری منطقه، اهمیت نما به‌حدی است که در کشور‌های توسعه‌یافته مالکیت آن در اختیار عموم است و هدایت و کنترل از طریق سیاست‌های شهری یکپارچه برعهده شهرداری‌ها قرار گرفته است و مالکان حق و اختیار تغییرات اساسی یا خارج از ضوابط یکپارچه را ندارند و مشمول جرائم دخالت در منافع و حقوق عمومی می‌شوند.

اعضای هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس مشخص شدند/رضایی کوچی رییس کمیسیون شد

1 تیر 1399 - 18:31
می متالز - انتخابات هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس برگزار شد.

برگزاری جلسه بررسی مشکلات شهر بافق در حوزه عمرانی

1 تیر 1399 - 09:14
می متالز - با حضور معاون عمرانی استاندار ‌یزد جلسه بررسی مشکلات شهر بافق در حوزه عمرانی برگزار شد و در این نشست موضوع‌های عمرانی مرتبط با شهر بافق ازجمله موضوع تامین مسکن و زمین در طرح اقدام ملی مسکن به‌ویژه فرهنگیان، باند دوم بافق - بهاباد، زمین کارگاه‌های مزاحم شهری و زمین‌های معوض شهرداری مطرح و مقرر شد: احداث مسیر باند دوم بافق به سمت بهاباد تا سه‌راهی سه‌چاهون با حضور مسوولان سنگ آهن بررسی و تسریع گردد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما