آرشیو اخبار


مدیرعامل بورس کالای ایران خبر داد:

توافقات اولیه برای راه اندازی معاملات مناقصه برای خرید مصالح ساختمانی

18 دی 1398 - 14:08
می متالز - مدیرعامل بورس کالای ایران از مذاکرات اولیه‌ بین بورس کالا و وزارت راه و شهرسازی برای راه‌اندازی معاملات مناقصه بورس کالا برای تهاتر محصولات مورد نیاز ساخت مسکن خبر داد.

راه‌اندازی تهاتر مصالح ساختمانی در بورس کالا

18 دی 1398 - 12:55
می متالز - مدیرعامل بورس کالا از انجام اولین معاملات مناقصات بورس کالا برای تهاتر محصولات مورد نیاز ساخت مسکن خبر داد و گفت: مذاکرات اولیه‌ بین بورس کالا و وزارت مسکن برای راه‌اندازی بازار تهاتر پروژه‌های مسکن صورت گرفته است.

تولید مشترک مصالح ساختمانی بین ایران و برخی کشورهای منطقه

9 دی 1398 - 20:01
می متالز - وزیر راه و شهرسازی از تشکیل شرکت‌های مشترک میان ایران و اقلیم کردستان عراق به منظور صدور خدمات فنی - مهندسی خبر داد و گفت: صدور این خدمات از جمله برنامه‌های مهم وزارت راه و شهرسازی است.

مصالح ساختمانی خراسان شمالی زیر ذره‌بین استاندارد

1 دی 1398 - 13:04
می متالز - مدیرکل اداره کل استاندارد خراسان شمالی گفت: آزمون محصولات فولاد ساختمانی مشمول مقررات استاندارد اجباری نظیر میلگرد، تیرآهن، نبشی ناودانی و ورق فولادی در آزمایشگاه مرجع مصالح ساختمانی استان انجام می‌شود تا تولید این نوع مصالح بیشتر زیر ذره‌بین کارشناسان این اداره کل قرار گیرد.
چرا نیاز به مصالح نوین در دوره کنونی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است؟

جایگاه مصالح ساختمانی نوین در صنعت ساختمان‌سازی به همراه معرفی جدیدترین مصالح دنیای مدرن

24 آذر 1398 - 23:17
می متالز - نیاز گسترده و روزافزون جامعه به ساختمان خصوصاً در حوزه مسکن، ضرورت استفاده از روش‌ها و مصالح جدید را به منظور افزایش سرعت ساخت، سبک سازی و افزایش عمر مفید آشکار می‌سازد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

۲۸۲ معدن سمنان در بخش مصالح ساختمانی فعال است

23 آذر 1398 - 17:59
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۲۸۲ واحد معدنی از ۶۰۹ معادن این استان در بخش تولید مصالح ساختمانی فعال است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:

۲۸۲ معدن سمنان در بخش مصالح ساختمانی فعال است

23 آذر 1398 - 15:40
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۲۸۲ واحد معدنی از ۶۰۹ معادن این استان در بخش تولید مصالح ساختمانی فعال است.

۲برابر شدن تولید، به معادن توان پرداخت حقوق دولتی می‌دهد

20 آذر 1398 - 13:20
می متالز - معادن کوچک سنگ آهن و خصوصی و مصالح ساختمانی غیرفعال شدند و قطعا این تعطیلی اثرات خود را بر حقوق دولتی سال آینده خواهد گذاشت. در حوزه معادن صادراتی نیز سال آینده تولیدشان کاهش پیدا می‌کند. لذا دو برابر شدن تولید از سوی معادن غیرممکن است.
در بررسی ارتباط رکود ساختمان‌سازی و صنعت سنگ مطرح شد:

رکود مسکن موجب تعطیلی بازار سنگ نمی‌شود

18 آذر 1398 - 22:23
می متالز - به باور برخی از کارشناسان به دلیل رکود در بازار ساختمان و مسکن، تقاضا برای برخی از محصولات معدنی ازجمله سنگ ساختمانی کم و رکود در معادن سنگ کشور حکمفرما شده است.

ماسه هم گران شد

16 آذر 1398 - 23:16
می متالز - بر اساس تازه‌ترین اطلاعیه منتشره از سوی شرکت تامین ماسه ریخته‌گری که یکی از شرکت‌های تولیدکننده ماسه بوده، امروز بر اساس مصوبه هیات مدیره با افزایش قیمت محصولات این شرکت موافقت شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما