آرشیو اخبار


رئیس سازمان صمت استان تهران اعلام کرد:

نرخ جدید تعرفه حق کمیسیون مشاوران املاک در شهر تهران

9 مهر 1399 - 17:36
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران نرخ جدید تعرفه حق کمیسیون مشاوران املاک در شهر تهران را به رئیس اتاق اصناف تهران ابلاغ کرد.
یک کارشناس بازار کالایی تاکید کرد؛

ظرفیت بورس کالا برای تبدیل شدن به مرجع قیمت ملک در کشور

9 مهر 1399 - 17:14
می متالز - عرضه املاک مازاد دولتی در بورس کالا، نوید خوبی برای عرضه مسکن در این بازار است. دراین باره، یک کارشناس بازار کالایی گفت که اگر عرضه‌های بسیاری در حوزه ملک در بورس کالا صورت بگیرد این بورس به‌مرور می‌تواند به کانون مرجعیت قیمت ملک در کل کشور تبدیل شود.

گزارش واقعی قیمت مسکن به‌زودی منتشر می‌شود

9 مهر 1399 - 12:16
می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که میانگین قیمت مسکن ۲۶ استان کشور زیر ۱۰میلیون تومان است، گفت: گزارش واقعی قیمت مسکن به‌زودی منتشر می‌شود.

جزئیات اخذ مالیات از خانه‌های خالی

8 مهر 1399 - 17:14
می متالز - نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ از نیمه دی ماه در کل کشور ساکن و غیر آن باید خانه‌های خود را در سامانه املاک و اسکان ثبت کنند.

۷ باب واحد تجاری هشتگرد روی میز فروش بورس کالا می‌رود

8 مهر 1399 - 13:20
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌های مجزا از پذیرش ۷ باب واحد تجاری در بازار فرعی این بورس خبر داد.

تحویل ۵۰۰ واحد مسکن به مددجویان روستایی کردستان

7 مهر 1399 - 23:52
می متالز - با حضور مدیرکل دفتر تامین مسکن کمیته امداد ۵۰۰ واحد مسکن به مددجویان روستایی استان کردستان تحویل داده شد.

مسکن استیجاری راه‌حلی برای کم درآمدها

7 مهر 1399 - 23:38
می متالز - بخش مسکن سهم بالایی در اقتصاد کشور و خانوار دارد و به همین دلیل بهره‌وری در این بخش می‌تواند بر رشد و توسعه کشور و توانمندشدن خانوار تاثیر بسزایی داشته باشد.
در ادامه همکاری با شرکت ترکیه‌ای

۱۰۰ هزار واحد مسکونی در ایران ساخته می‌شود

7 مهر 1399 - 23:34
می متالز - بر اساس اطلاعات مرکز آمار، سالانه ۸۰۰ هزار ازدواج در کشور رخ می‌دهد بنابراین وقتی این تعداد خانه اولی در کشور داریم که نیازمند مسکن هستند باید سالانه ۹۰۰ هزار مسکن در کشور تولید شود تا بتوان به تقاضا پاسخ داد؛ اما برآوردها و پروانه‌های صادرشده از سوی شهرداری‌ها نشان می‌دهد که سالانه ۳۰۰ هزار واحد مسکونی تولید می‌شود و کشور همچنان از تولید مسکن و پاسخگویی به تقاضا عقب است.

خبر مهم برای معامله‌گران مسکن

7 مهر 1399 - 22:32
می متالز - رئیس سازمان صمت استان تهران، کاهش ۵۰ درصدی حق الزحمه کمیسیون مشاوران املاک را به اتاق اصناف تهران ابلاغ کرد.

بررسی کیفیت ساختمان‌ها

7 مهر 1399 - 22:00
می متالز - ساختمان‌های شهری تا چه میزان برای ساکنان و بهره‌برداران در برابر مخاطرات طبیعی چون زلزله و مخاطرات ساخته بشر مثل تهدیدات نظامی و انفجار ایمن هستند؟ با توجه به اینکه اکثر اوقات شبانه‌روز افراد زیر یک سقف و درون یک چهاردیواری از ساخت و سازها می‌گذرد ساختمان‌ها تا چه میزان با ویژگی‌های روانی و فیزیکی انسان سازگار هستند و موجب تامین‌آسایش و بهداشت ساکنان می‌شوند؟
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما