آرشیو اخبار


اعطای تسهیلات ۷۵ میلیون تومانی به متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن/ شرایط طرح ملی مسکن چگونه است؟

1 شهریور 1398 - 19:57
می متالز - در طرح ملی مسکن متقاضیان می‌توانند زمین‌های خود را برای ساخت ارائه دهند و تسهیلات ۷۵ میلیون تومانی دریافت کنند.

پیش‌بینی همتی از روند قیمت مسکن

31 مرداد 1398 - 20:53
می متالز - رئیس بانک مرکزی از کاهش ۱۸ درصدی نرخ دلار، پیش بینی روند قیمت مسکن در آینده، تجدید نظر در صلاحیت مدیران بانکی درصورت عدم واگذاری املاک مازاد و اعلام اسامی ۷ بدهکار دانه درشت بانکی به سران قوا خبر داد.
بمناسبت هفته دولت صورت می گیرد؛

افتتاح ۴۸۰۰ میلیارد ریال پروژه بنیاد مسکن در آذربایجان شرقی

31 مرداد 1398 - 18:25
می متالز - مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: هفته دولت پروژه هایی به ارزش بیش از چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان به بهره برداری می رسد.

بازار گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن رونق گرفت

31 مرداد 1398 - 14:11
می متالز - قیمت اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن که اخیرا از ۴۵ هزار تومان فراتر رفته بود، در آخرین روز کاری بازار سرمایه در هفته جاری به زیر ۴۵ هزار تومان بازگشت و معاملات با رونق انجام شد.

آغاز ساخت ۱۵۰ هزار مسکن در طرح ملی با حضور رئیس جمهور

31 مرداد 1398 - 13:23
می متالز - شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۵۰ هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طی هفته آینده با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد. سهم شهرهای جدید در این مرحله ۲۰ هزار واحد است.

ابهاماتی درباره آغاز تولید 150 هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی

28 مرداد 1398 - 17:00
می متالز - شرکت سرمایه گذاری مسکن گزینه مناسبی برای شریک اصلی تولید 150 هزار واحد مسکونی در طرح اقدام ملی به نظر نمی رسد زیرا این شرکت تاکنون به صورت میانگین سالانه تنها 2 هزار واحد مسکونی را تحویل داده است.

تابلوی جدید تقاضا در بازار مسکن

26 مرداد 1398 - 21:18
می متالز - ترکیب جدید جمعیت ایران، تابلوی تقاضای آتی در بازار مسکن را به‌روز کرد. اطلاعات رسمی از آخرین آمارهای مربوط به میزان جمعیت و تعداد خانوار، حاوی ۶ نشانگر درباره ترکیب جمعیتی است که براساس آن می‌توان گفت: «پیر شدن» ایرانی‌ها در مسیر خلاف جهت رشد جمعیت «جوان» شتاب گرفته است.
نگاهی به بازار معاملات مسکن

اجاره یک واحد مسکونی در منطقه آگاهی چقدر هزینه دارد؟ + قیمت

26 مرداد 1398 - 19:52
می متالز - یک دستگاه واحد مسکونی ۳۵ متری واقع در منطقه آگاهی، خیابان مقدسی با مبلغ ۴۰۰ هزار تومان اجاره و ۵۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.

پرداخت به‌ موقع اقساط، کلید خانه دیگری می‌شود

26 مرداد 1398 - 19:04
می متالز - رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن گفت: در سال گذشته ۱۰۰ درصد تسهیلات بانکی پرداخت شده از محل بازگشت مطالبات تسهیلات قبلی تامین شده است.

پروژه هزاره سوم به هزاره چهارم هم نمی‌رسد/نقدی بر ساخت مشارکتی

24 مرداد 1398 - 18:18
می متالز - پروژه هزاره سوم تهران که از آن بعنوان یک شاهکار مهندسی یاد می‌شود، ۱۷ سال از شروع فرآیند ساخت آن به شیوۀ مشارکت با بخش خصوصی می‌گذرد و تاکنون نیز تکمیل نشده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما