آرشیو اخبار


۱۵ درصد سهم ساختمان های قدیمی‌سازها از معاملات مسکن افزایش یافت

21 مهر 1398 - 20:31
می متالز - در شرایطی که جهش بیش از ۲۰۰ درصدی قیمت مسکن طی دو سال گذشته به کاهش شدید قدرت خرید متقاضیان واقعی منجر شده، مصوبه اخیر مبنی بر ارایه تسهیلات به واحدهای ۲۵ ساله می‌تواند بخشی از تقاضا را به سمت این نوع آپارتمان‌ها سوق دهد.
مدیریت نظارت برنهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار:

صندوق‌ «املاک و مستغلات» در راه است

21 مهر 1398 - 12:35
می متالز - محمدرضا معتمد: « در حال حاضر ۲۱۹ صندوق با حدود ۱۸۰ هزار میلیارد تومان منابع وجود دارد. در این صندوق‌ها نزدیک به دو میلیون و ۱۵۰ هزار نفر سرمایه گذار حقیقی و حقوقی حضور دارند.»
تحلیل گر بازار مسکن:

دریافت آسان وام مسکن

21 مهر 1398 - 10:00
می متالز - زمانی که مجموعه‌ای از سیاست‌های متفاوت، اما هماهنگ با هم اجرا شود، طرف تقاضا تحریک می‌شود.

وضعیت بازار مسکن مناطق ۴ و ۵ تهران

20 مهر 1398 - 14:31
می متالز - بازار معاملات خرید و فروش مسکن در مصرفی‌ترین مناطق شهر تهران در حال حاضر با تنوع قابل قبولی از فایل‌های فروش آپارتمان مواجه شده است.
افضلی انتقاد کرد:

فعالیت بانک مسکن در بازار ساخت‌و‌ساز مشهود نیست؛ عدم بازگشت اقساط تسهیلات به بانک

20 مهر 1398 - 13:41
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه فعالیت بانک مسکن به هیچ وجه در بازار ساخت و ساز مشهود نیست، این بانک در چند سال اخیر اقدام به ارائه تسهیلات خرد به متقاضیان کرده اما در شرایط کنونی معوقات به صندوق بانک باز نمی گردد.
اسلامی:

قیمت مسکن سیر نزولی دارد/ افزایش قیمت‌ها در دو سال اخیر غیرواقعی بود

20 مهر 1398 - 13:17
می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: روند چند ماه گذشته بازار مسکن نشان می‌دهد که قیمت خانه سیر نزولی دارد، البته مشخص بود که رشد حباب گونه قیمت ها در دو سال اخیر غیرعادی و غیرواقعی بوده است.
وزیر راه و شهرسازی:

قیمت مسکن سیر نزولی دارد/ افزایش قیمت‌ها در دو سال اخیر غیرواقعی بود

20 مهر 1398 - 12:45
می متالز - محمد اسلامی: «روند چند ماه گذشته بازار مسکن نشان می‌دهد که قیمت خانه سیر نزولی دارد، البته مشخص بود که رشد حباب گونه قیمت‌ها در دو سال اخیر غیرعادی و غیرواقعی بوده است.»
رضایی کوچی مطرح کرد:

تداوم کاهش قیمت مسکن با اجرای طرح های تولید انبوه

19 مهر 1398 - 14:14
می متالز - رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:در شرایط کنونی شاهد کاهش قیمت مسکن هستیم و امیدواریم با اجرای طرح های تولید انبوه مسکن، روند کاهش قیمت ها سرعت بیشتری گیرد.
مرادی:

تورم ۳۰۰ درصدی در بازار مسکن؛ واگذاری اراضی ملی به مردم

18 مهر 1398 - 19:12
می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: افزایش لجام گسیخته قیمت بازار مسکن عملا بازار را وارد رکود تورمی کرده و این مساله موجب شده که خانواده ها به ویژه زوج های جوان نتوانند خانه خریداری کنند.

ساخت‌وساز مسکونی در تهران ۲۱ درصد کاهش یافت

15 مهر 1398 - 18:07
می متالز - بر اساس اعلام دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن در بازه زمانی ابتدای فروردین تا انتهای مرداد امسال، ۲۷ هزار و ۳۸۴ واحد مسکونی در پایتخت تولید شد که ۲۱ درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما