آرشیو اخبار


بازار اجاره مسکن در مناطق مصرفی

31 مرداد 1398 - 22:01
می متالز - در‌حالی‌که با نزدیک شدن به آخرین ماه از فصل تابستان، شمارش معکوس برای رونق بازار اجاره آپارتمان‌های مسکونی به‌زودی آغاز خواهد شد، بر تعداد آپارتمان‌های قیمت‌مناسب عرضه شده در قالب رهن و اجاره نسبت به نیمه اول تابستان افزوده شده است.
تاکتیک موجران و مستاجران تغییر کرد

واکنش مشترک به التهاب اجاره

31 مرداد 1398 - 21:49
می متالز - التهاب بازار اجاره باعث واکنش مشترک موجر‌ و مستاجر شد. مستاجرها با شروع ثلث آخر از فصل معاملات اجاره، به دو‌ گروه تقسیم شده‌اند: گروه اول، قدیمی‌های این بازار هستند که برای یک‌سال آینده، «تمدید» را به جابه‌جایی ترجیح می‌دهند. موجران در مواجهه با گروه دوم -اجاره‌اولی‌ها- به تعدیل کاهشی میزان رشد اجاره‌بها رو آورده‌اند.

چه کسانی مشمول مالیات مسکن می‌شوند؟

31 مرداد 1398 - 13:33
می متالز - طراحان قانون مالیات برعایدی سرمایه در نظر دارند به منظور جلوگیری از اختلال در تولید و عرضه مسکن، سرمایه‌گذاران را از دایره مالیاتی خارج کنند اما سوداگران مشمول این طرح می‌شوند.

آغاز ساخت ۱۵۰ هزار مسکن در طرح ملی با حضور رئیس جمهور

31 مرداد 1398 - 13:23
می متالز - شرکت عمران شهرهای جدید از آغاز عملیات اجرایی ساخت ۱۵۰ هزار واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طی هفته آینده با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد. سهم شهرهای جدید در این مرحله ۲۰ هزار واحد است.

چشم انداز بازار مسکن / عواملی که قیمت مسکن را کاهش می دهند

30 مرداد 1398 - 19:47
می متالز - کاهش ماهیانه قیمت در مناطق میانی، افت ۷۸ درصدی معاملات و افزایش ۲۵ درصدی ساخت و ساز، چشم‌انداز امیدوارکننده‌ای را پیش روی بازار مسکن پایتخت قرار داده است.

راهکارهای خانه‌دار شدن مردم

30 مرداد 1398 - 19:15
می متالز - دولت با اجرای طرح اقدام ملی به دنبال خانه‌دار کردن بخشی از جامعه است اما کارشناسان معتقدند برای ساماندهی بازار مسکن باید راهکارهای موفق ساخت مسکن در مقیاس‌های وسیع‌تر توسعه پیدا کند.

پیش بینی همتی از روند قیمت مسکن و معرفی ۷ بدهکار دانه درشت

29 مرداد 1398 - 13:36
می متالز - رئیس بانک مرکزی از کاهش ۱۸ درصدی نرخ دلار، پیش بینی روند قیمت مسکن در آینده، تجدید نظر در صلاحیت مدیران بانکی درصورت عدم واگذاری املاک مازاد و اعلام اسامی ۷ بدهکار دانه درشت بانکی به سران قوا خبر داد.
نگاهی به بازار معاملات مسکن

اجاره یک واحد مسکونی در منطقه ارم چقدر هزینه دارد؟ + قیمت

28 مرداد 1398 - 23:46
می متالز - یک دستگاه واحد مسکونی ۳۵ متری واقع در منطقه ارم، خیابان بهار با مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره و ۳۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.
نگاهی به بازار معاملات مسکن

اجاره یک واحد تجاری و اداری در منطقه استاد معین چقدر هزینه دارد؟ + جدول

28 مرداد 1398 - 22:44
می متالز - یک دستگاه واحد تجاری ۱۵ متری واقع در منطقه استاد معین، خیابان دستغیب با مبلغ یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اجاره و ۱۰ میلیون تومان ودیعه معامله می‌شود.
علوی:

ساز وکار تعیین تعرفه مشاوران مسکن باید تغییر کند

28 مرداد 1398 - 19:46
می متالز - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من شیوه کنونی تعیین حق کمیسیون مشاوران املاک رویکرد نامطلوبی است، از این رو ساز وکار تعیین تعرفه مشاوران مسکن باید تغییر کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما