آرشیو اخبار


افت ۴۰ درصدی قیمت پیشنهادی مالکان مسکن

23 آذر 1398 - 22:30
می متالز - رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: قیمت‌های قطعی واحدهای مسکونی حدود هفت درصد و قیمت‌های پیشنهادی حدود ۴۰ درصد کاهش یافته است و عمده همکاران ما از کار کردن بر روی فایل‌های نجومی خودداری می‌کنند.
نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان تاکید کرد:

دو راهکار برای افزایش سودمندی تسهیلات خرید مسکن

23 آذر 1398 - 11:47
می متالز - بازار مسکن همواره با کمبود تقاضا مواجه است و هر اقدامی در رابطه با بازار مسکن در ابتدا باید در راستای تقویت سمت عرضه باشد.
افزایش غیرمنتظره قیمت مسکن؛

وضعیت نابسامان بازار مسکن در زنجان/ گرانی آهن آلات به افزایش قیمت مسکن در زنجان دامن زد

21 آذر 1398 - 23:37
می متالز - بازار مسکن زنجان بعد از افزایش قیمت بنزین به دلیل افزایش قیمت آهن آلات و برخی از مصالح ساختمانی دچار شوک افزایش قیمت شد و باز هم به کما رفت.
کیانپور مطرح کرد:

مردم در بن‌بست گرانی اجاره و خرید مسکن؛ تلاطم بازار در سایه خلاء نظارتی وزارت راه

20 آذر 1398 - 12:15
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: خلاء نظارتی وزارت راه موجب شده که مالکان قیمت اجاره مسکن را بر اساس سلیقه خود و وضعیت اقتصادی کشور تعیین کنند، از این رو با این روند قطعا باید شاهد افزایش چشمگیر قیمت اجاره در کشور باشیم.

پیش‌ بینی معاون وزیر راه و شهرسازی از آینده بازار مسکن

19 آذر 1398 - 16:35
می متالز - محمود محمود زاده گفت: برای گران شدن مسکن هیچ دلیل فنی و علمی نداریم با این حال بر آورد می‌کنیم که مسکن از ثبات برخوردار باشد و تا پایان سال بتوانیم برنامه‌های جدید را برای کنترل آن ارائه کنیم.
کارشناس بازار مسکن تاکید کرد:

اثر منفی تورم بر بازار مسکن

19 آذر 1398 - 16:00
می متالز - معاملات املاک مسکونی رونق چندانی ندارد و چه بسا افزایش تورم در کشور، موجب رکود بیشتر معاملات و کاهش قیمت ها در بازار مسکن هم شود.
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

آغاز مرحله چهارم ثبت نام مسکن ملی/ ۹ شهر تکمیل ظرفیت شد

19 آذر 1398 - 14:38
می متالز - وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: از ساعت ۱۰ صبح امروز ثبت نام مسکن ملی در استان‌های سمنان، ایلام، جنوب سیستان و بلوچستان (حوزه ایرانشهر)، آذربایجان غربی و خراسان رضوی آغاز شد.
در یک گزارش آماری تحلیلی بررسی شد؛

چشم‌انداز بازار مسکن پایتخت

19 آذر 1398 - 14:28
می متالز - انتشار گزارش بازار مسکن شهر تهران در مهرماه نشان می‌دهد که تعداد معاملات شهر تهران پس از نزول چهارماهه، در این ماه با افزایش مواجه شده و به رقم ۳۴۰۰ مورد رسیده است. با این وجود باید توجه داشت که این رقم در مقایسه با میانگین‌های بلندمدت دهه ۱۳۹۰ (۱۲ هزار معامله در ماه) و همچنین تعداد معاملات در ماه مشابه سال قبل (۹۳۰۰ معامله) کاهش محسوسی داشته است.
مدیرعامل بانک مسکن:

سپرده‌گذاران صندوق یکم در اولویت مسکن ملی هستند/ احتمال افزایش وام

19 آذر 1398 - 12:50
می متالز - مدیرعامل بانک مسکن از در اولویت بودن سپرده‌گذاران صندوق پس انداز یکم برای مسکن ملی با امکان انتقال وام و تصمیم دو هفته آینده شورای پول و اعتبار برای افزایش وام مسکن خبر داد.

«کمیاب» شدن واحدهای نوساز در بازار مسکن

18 آذر 1398 - 18:52
می متالز - واحدهای مسکونی نوساز در بازار خرید و فروش مسکن کمیاب شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما