آرشیو اخبار


نفتا و گاز مایع در صف عرضه بورس انرژی

18 فروردین 1399 - 10:26
می متالز - امروز گاز مایع، نفتای سبک و نفتای سنگین پالایش نفت آبادان و گاز مایع پالایش نفت بندرعباس در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.
امروز:

نفتا و گاز مایع در صف عرضه بورس انرژی ایران

18 فروردین 1399 - 09:30
می متالز - امروز گاز مایع، نفتای سبک و نفتای سنگین پالایش نفت آبادان و گاز مایع پالایش نفت بندرعباس در رینگ بین‌الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.

بورس انرژی میزبان انواع فرآورده هیدروکربوری می‌شود

17 فروردین 1399 - 11:07
می متالز - رینگ داخلی بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری خواهد بود.

بورس انرژی، میزبان انواع فرآورده هیدروکربوری

17 فروردین 1399 - 11:00
می متالز - بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه انواع فرآورده هیدروکربوری است.
عضو هیات مدیره بورس انرژی:

بهترین محل برای آرام گرفتن نقدینگی بورس است

17 فروردین 1399 - 10:30
می متالز - سید رضا علوی: «بهترین جایی که نقدینگی می‌تواند کسب منفعت داشته باشد، بازار سرمایه است. البته سرمایه گذاران باید ریسک های احتمالی را با تشکیل سبدی از سهام در صنایع مختلف، کاهش دهند.»

معاملات شرکت‌های کارگزاری عضو بورس انرژی درسال ۹۸

16 فروردین 1399 - 16:39
می متالز - بنا به گزارش اداره بازرسی، امور اعضاء و نظارت بورس انرژی ایران، در سال ۹۸ بازار‌های بورس انرژی ایران شاهد انجام معاملاتی به ارزش بیش از ۵۳۷ هزار میلیارد ریال بوده که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با ارزشی بیش از ۱۷۱ هزار میلیارد ریال، میزان رشدی بیش از ۲۱۳ درصد را تجربه کرده است.

برترین شرکت های کارگزاری عضو بورس انرژی ایران در سال ۹۸

16 فروردین 1399 - 16:33
می متالز - سال ۹۸ بازارهای بورس انرژی ایران شاهد انجام معاملاتی به ارزش بیش از ۵۳۷ هزار میلیارد ریال بودند و در این بازار ها شاهد بیش از ۱۷۱ هزار میلیارد ریال، (معادل ۲۱۳ درصد) رشد نسبت به دوره مشابه سال گذشته بودیم.
مدیرعامل بورس انرژی مطرح کرد

پیش‌بینی تحقق نقش بازارهای مالی در سال جاری

16 فروردین 1399 - 00:29
می متالز - مدیرعامل بورس انرژی با بیان اینکه در صورت برخورداری صنایع از نقدینگی کافی، شرکت‌ها می‌توانند اقدامات زیادی در راستای جهش تولید انجام دهند، پیش‌بینی کرد بازار سرمایه نقش خود را در تحقق شعار ملی امسال به خوبی انجام خواهد داد. اقتصاد ایران از اتکا بر درآمدهای نفتی درحال فاصله گرفتن است و باید بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن درآمدهای جدیدی را جایگزین کند که به معنی تغییر در DNA اقتصاد ایران است.
مدیرعامل بورس انرژی ایران عنوان کرد:

تغییر در DNA اقتصاد ایران راهگشای جهش تولید

12 فروردین 1399 - 10:34
می متالز - اقتصاد ایران از اتکا بر درآمد‌های نفتی در حال فاصله گرفتن است و باید بتواند در کوتاهترین زمان ممکن درآمد‌های جدیدی را جایگزین کند.

عرضه انواع حلال ها در رینگ داخلی بورس انرژی

11 فروردین 1399 - 13:05
می متالز - امروز نفتای سبک شرکت نفت ستاره خلیج فارس و ریفورمیت پتروشیمی بوعلی سینا در رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی ایران عرضه می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما