آرشیو اخبار


تامین مالی برای خرید ماشین‌آلات معدنی داخلی

12 مرداد 1399 - 23:24
می متالز - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: خریداران ماشین‌آلات معدنی داخلی که از هپکو خریداری کنند علاوه برتامین مالی، از یارانه ۴درصدی سود تسهیلات برخوردار خواهند شد.
رییس خانه معدن ایران با اشاره به تفاهم‌نامه 3 جانبه خانه معدن، صندوق بیمه و هپکو خبر داد:

نیاز دائمی بخش معدن به ماشین آلات تامین می‌شود/ محقق شدن تولید واقعی در هپکو با کمک بخش خصوصی

12 مرداد 1399 - 17:15
می متالز - رییس خانه معدن ایران درباره تفاهم‌نامه سه جانبه خانه معدن ایران، ماشین سازی هپکو و صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی گفت: با توجه به اینکه معادن مصرف‌کننده محصولات هپکو هستند، با کمک این تفاهم‌نامه می‌توان در جهت تامین نیازهای دائمی بخش معدن برنامه ریزی کرد و از این سرمایه ملی که اکنون فعالیت آن متوقف و یا با ظرفیت بسیار پایین در حال تولید است حمایت کرد.

احیای دوبارۀ شرکت هپکو با همکاری فولاد مبارکه و شرکتهای بزرگ معدن و صنایع معدنی

11 مرداد 1399 - 16:03
می متالز - خداداد غریب‌پور در آیین امضای پنج تفاهم‌نامۀ همکاری بین شرکت‌های معدنی و هپکو که با حضور مدیران عامل هپکو، فولاد مبارکه و شرکت‌های بزرگ معدنی برگزار شد، از توسعۀ همکاری‌های بخش معدن و هپکو و همچنین از برنامۀ ساخت 700 دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی موردنیاز شرکت‌های معدنی توسط هپکو خبر داد و تصریح کرد: با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی در این تفاهم‌نامه‌ها، هپکو دوباره احیا خواهد شد.

ادامه اعتراضات کارگران هپکو/ خواسته معترضان؛ دریافت حقوق از طریق رونق کار!

11 مرداد 1399 - 14:30
می متالز - یکی از کارگران هپکو با اشاره به ادامه اعتراضات کارگران گفت: کارگران این شرکت به دنبال دریافت حقوق خود از طریق رونق کار و تولید در کارخانه هستند.

احیای شرکت هپکو با همکاری فولاد مبارکه و صنایع معدنی

11 مرداد 1399 - 12:17
می متالز - رئیس هیأت عامل ایمیدرو گفت: با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و شرکت فولاد مبارکه، هپکو دوباره احیا خواهد شد.

ماجرای برگرداندن آچار امانی بعد از ۱۷ سال به شرکت هپکو

10 مرداد 1399 - 08:58
می متالز - آچار امانی بعد از ۱۷ سال درحالی به شرکت هپکو برگردانده می‌شود که این آچار به نمادی از امانت‌داری و نان حلال‌خوری در هپکو و بین کارگران شهره شده است.

اما و اگر‌های واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی/ مدیریت هپکو به شستا واگذار می‌شود؟

10 مرداد 1399 - 08:01
می متالز - شرکت هپکو یکی از شرکت واگذار شده از سوی دولت به تأمین اجتماعی است که از همان ابتدا با حرف‌های مختلفی همراه بود.

انتقادات کارگران به تفاهم نامه‌های سه شرکت معدنی با هپکو/ بدون انعقاد قرارداد تفاهم نامه‌ها الزام آور نیستند

9 مرداد 1399 - 20:59
می متالز - یک کارگر هپکو گفت: تفاهم نامه‌های همکاری سه شرکت بزرگ معدنی با هپکو به گونه‌ای تنظیم شده که بدون انعقاد قرارداد الزام آور نیستند.

تحقق جهش تولید نیازمند نوسازی ماشین‌آلات و تجهیزات معدنی

9 مرداد 1399 - 19:37
می متالز - بررسی آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گویای آن است که امسال رشد ۳۰ درصدی برای استخراج از پنج هزار و ۶۰۰ معدن فعال برنامه‌ریزی شده، اما اینکه تحقق این هدف با ماشین‌آلات ۳۰ تا ۴۰ ساله چه میزان قابل تحقق باشد، حال تامل دارد.

تحقق جهش تولید نیازمند نوسازی ماشین‌آلات و تجهیزات معدنی

9 مرداد 1399 - 15:23
می متالز - بررسی آمارهای منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گویای آن است که امسال رشد ۳۰ درصدی برای استخراج از پنج هزار و ۶۰۰ معدن فعال برنامه‌ریزی شده، اما اینکه تحقق این هدف با ماشین‌آلات ۳۰ تا ۴۰ ساله چه میزان قابل تحقق باشد، حال تامل دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما