آرشیو اخبار


حادثه در شرکت کُک‌پزی دامغان یک کشته برجا گذاشت

17 دی 1398 - 23:59
می متالز - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دامغان گفت: حادثه ریزش زغال عصر دوشنبه در شرکت کک‌پزی واقع در منطقه آبرندان کلاته‌رودبار این شهرستان یک کشته در پی داشت.
مدیرعامل شرکت صنعتی دفتر کل کالا در گفت و گو با «می متالز» اعلام کرد:

آماده ساخت تجهیزات فولادی و استراتژیک مطابق با استانداردهای بین المللی هستیم

16 دی 1398 - 19:45
می متالز - مدیرعامل شرکت صنعتی دفتر کل کالا اعلام کرد: این شرکت، آماده انتقال تکنولوژی ساخت تجهیزات فولادی و استراتژیک مطابق با استانداردهای بین المللی است.

جایگاه معدن و صنایع معدنی در تجارت خارجی

12 دی 1398 - 152:17
می متالز - بررسی آمارهای رسمی تجارت خارجی در بخش معدن و صنایع معدنی با بررسی شماری از اقلام فهرست شده در سال گذشته گویای آن است که زنجیره فولاد و تولیدات مرتبط با آن رتبه نخست را به خود اختصاص داده و در واقع سهم بیش از ۴۴ درصدی را نسبت به مجموع صادرات این بخش دارا بوده است.

آغاز ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون - منگنز در اسلام‌آباد غرب با مشارکت چین

11 دی 1398 - 12:54
می متالز - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه، با اشاره به آغاز عملیات ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون - منگنز در شهرک صنعتی مرصاد اسلام‌آباد غرب توسط چینی‌ها، گفت: چین شریک تجاری ماست.
در اعتراض به تغییر قانون قرارداد؛

کارگران کارخانه «کک سازی و پالایش قطران زرند» تجمع کردند

10 دی 1398 - 21:08
می متالز - کارگران کارخانه کک سازی و پالایش قطران زرند کرمان وابسته به شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران صبح امروز، ۱۰ دی ماه ۹۸ در اعتراض به قانون جدید این شرکت در خصوص قرارداد تجمع کردند.
برای اولین بار در ایران

بهره برداری از پروژه CDQ آغاز شد

10 دی 1398 - 13:08
می متالز - روز سه شنبه دهم دی ماه 98 مراسم بهره برداری از پروژه خنک سازی کک متالورژی به روش خشک (CDQ) با حضور دکتر علی اصغر پورمند، مدیر عامل هلدینگ «میدکو» و با همراهی مهندس علی صادق زاده فرماندار شهرستان زرند و هیأت همراه آغاز شد.

برگزاری سومین دوره مسابقه‌های مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه امیرکبیر

3 دی 1398 - 20:50
می متالز - سومین دوره مسابقات علمی ـ دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (MESCA) در این دانشگاه برگزار می‌شود.

هشدار وزارت خارجه آمریکا به صادرکنندگان الکترود گرافیتی و کک نفتی به ایران

26 آذر 1398 - 20:22
می متالز - وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای به صادر کنندگان الکترود گرافیتی و کک نفتی به ایران هشدار داد که صادرات یا منتقل کردن این مواد به ایران می‌تواند آنها را مشمول تحریم‌های آمریکا کند.

انتشار مقالات شانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران

6 آذر 1398 - 19:46
می متالز - مقالات شانزدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران در تاریخ ۶ آذر ۱۳۹۸ در پایگاه سیویلیکا نمایه و منتشر شد.

فروسیلیس ملایر؛ نماد عزم متخصصان ایرانی در شکست تحریم‌ها

6 آبان 1398 - 13:12
می متالز - شرکت فروسیلیس غرب پارس ملایر، یکی از چندین شرکت هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) ‏است که در اردیبهشت سال ۱۳۹۰ با هدف تولید و صادرات، اقدام به احداث سومین کارخانه بزرگ تولید فروسیلیسیم با ‏ظرفیت ۱۲ هزار تن در سال کرد.‏
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما