آرشیو اخبار


نسبت به دوره مشابه؛

سود هر سهم "فروس" ۲۳۰ درصد افزایش یافت

6 آبان 1399 - 13:55
می متالز - شرکت فروسیلیس ایران در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۲۱۸ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۶۶ ریال اعلام شده بود، افزایش ۲۳۰ درصدی را نشان می‌دهد.

تصویب افزایش سرمایه «فروس»

2 آبان 1399 - 12:55
می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت فروسیلیس ایران روز چهار شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ با حضور ۶۸درصد از سهامداران درمحل خیابان آیت الله طالقانی برگزار شد.

جانمایی طرح فروآلیاژ رباط در اسفندقه

27 مهر 1399 - 15:41
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: طرح فرو آلیاژ رباط شهرستان جیرفت ظرفیت تولید سالانه ۳۶ هزار تن کنسانتره کرومیت و منگنز را دارد.

تامین و فروش انواع مواد کربنی از جمله کک متالورژی و انواع فروآلیاژها

20 مهر 1399 - 20:29
می متالز - شرکت سپاهان پویش آریا از نظر همکاری باشرکت های فولادی و ریخته گری به عنوان یکی از بزرگترین تأمین‌کنندگان مواد اولیه صنایع متالورژی و ریخته‌گری کشور به شمار می رود.
در 6ماهه نخست امسال رقم خورد:

رشد فروش 46درصدی "فروس"

19 مهر 1399 - 20:28
می متالز - شرکت فروسیلیس ایران با نماد فروس گزارش فعالیت یک ماهه خود منتهی به 31شهریور ماه را منتشر کرد و بر این اساس طی مدت 6ماهه نخست امسال "فروس" با رشد 46درصدی فروش همراه شده است.
امروز انجام می شود:

عرضه ۱۵۰۰ تن کک در بورس کالا

14 مهر 1399 - 10:51
می متالز - مجتمع کک سازی و پالایش قطران زرند ۱۵۰۰ تن کک متالورژی در بورس کالا عرضه خواهد کرد.
مدیر عامل یک شرکت دانش‌بنیان:

ایران از انحصار تولید کک سوزنی خارج شد

14 مهر 1399 - 09:36
می متالز - مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان با بیان اینکه فناوری ساخت تبدیل کک یا کک سوزنی تنها در اختیار ژاپن و آمریکا است و تولید الکترود گرافیتی را نیز کشورهای معدودی در اختیار دارند، گفت: پروژه‌ای را در قالب همکاری سه جانبه بین شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان و فولاد خراسان در دست اجرا داریم تا خط پایلوت تولید کک‌سوزنی را از مواد اولیه داخل کشور راه‌اندازی کنیم.

زمان افزایش سرمایه ۷۹ و ۳۵۷ درصدی + مجمع عادی بطور فوق العاده یک شرکت

10 مهر 1399 - 01:01
می متالز - زمان برگزاری مجمع فوق العاده دو شرکت بورسی برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه ۷۹ و ۳۵۷ درصدی و مجمع عادی بطور فوق العاده یک سهم دیگر اعلام شد.

چاپ مقاله پژوهشگران ایرانی در مجله معتبر جهانی مهندسی

5 مهر 1399 - 15:11
می متالز - یک گروه تحقیقاتی متشکل از اساتید و دانشجویان ایرانی با بررسی جامع تمام پارامترهای موثر در تولید آلیاژهای نایتینول (NiTi) در حوزه متالورژی پودر، موفق به ارائه یک اثر علمی ممتاز و چاپ آن در یک مجله بسیار معتبر مهندسی جهان شدند.
دلایل مخالفت محیط‌زیست با احداث کارخانه کک‌سازی؛

سوادکوه را آلوده کک‌سازی نکنیم/ ساخت کارخانه پتروشیمی مازندران در مسیر مجوزها

2 مهر 1399 - 15:40
می متالز - برخی نمایندگان مردم مازندران در مجلس طی سال‌های اخیر پیگیر بهره‌برداری از معادن زغال‌سنگ در این استان بوده‌اند، طوری که با پیگیری آنها و باتوجه به فعالیت معادن متعدد در سوادکوه، طرح کک‌سازی توسط شرکت ایمیدرو تهیه و سرمایه‌گذار آن هم مشخص شد، این طرح اما با مخالفت جدی اداره محیط‌زیست مازندران مواجه و به فراموشی سپرده شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما