آرشیو اخبار


رئیس خانه معدن استان تهران:

استفاده از ماشین‌آلات مستهلک بزرگ‌ترین معضل معادن کشور است

6 آذر 1398 - 18:55
می متالز - رئیس خانه معدن استان تهران، با اشاره به وجود معضلی چون ماشین‌آلات مستهلک برای معادن کشور، گفت: دستورالعمل واردات ماشین‌آلات دسته دوم که در سال‌های گذشته صادر شد، این بود که معدن‌داران بر اساس ظرفیت معدن و فروش سه سال قبل‌ و میزان حقوق دولتی که پرداخت کرده‌اند، این امکان را داشتند تا ماشین‌آلات دست دوم وارد کنند که کمی از مشکلات را برطرف کرد. از طرف دیگر هزینه تعمیر ماشین‌آلات مستهلک به‌قدری بالاست که دیگر وارد کردن آن به صرفه نیست؛ لذا نیاز به اصلاح قانون است.

پرداخت معوقات هپکو از بانک ملی

8 مهر 1398 - 22:06
می متالز - رییس شعب بانک ملی استان مرکزی از اختصاص 15 میلیارد تومان تسهیلات از منابع داخلی بانک ملی استان جهت پرداخت حقوق کارگران هپکو خبر داد.

فردا دومین جلسه درباره هپکو

31 شهریور 1398 - 16:29
می متالز - رئیس سازمان خصوصی سازی می‌گوید: فردا جلسه هیات واگذاری خصوصی سازی برگزاری و از میان مشتریان،‌مدیریت جدید هپکو اراک مشخص می‌شود. امروز هم البته جلسه‌ای در همین راستا برگزار می‌شود.
مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

تغییر و تحول در راستای بهبود وضعیت است

14 شهریور 1398 - 10:26
می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، استقبال از نمایشگاه فولاد امسال را زمینه ای برای ایجاد فرصت های مذاکره و تقویت هم افزایی بین صنایع اعلام کرد.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان

عزممان برای حرکت به سمت اقتصاد باز در شرایط تحریم جزم شده است

11 شهریور 1398 - 10:00
می متالز - مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان گفت: این نمایشگاه نشانگر آن است که در شرایط امروز و تحریم های اقتصادی عزم خود را جزم کرده ایم که فولاد بهتر و با کیفیت تری را تولید کنیم.

تعیین تکلیف ترخیص ماشین‌آلات خطوط تولید

10 شهریور 1398 - 15:37
می متالز - با پیگیری‌های اتاق تهران و ایران، هیات وزیران در نشست اخیر خود مصوب کرد ماشین‌آلاتی که سال گذشته و با نرخ ارز رسمی تا قبل از ۱۶ مرداد ۹۷ گشایش اعتبار شده و قبض انبارشان تا پایان سال ۹۷ ثبت شده است، تامین ارز و ترخیص شوند. به این ترتیب حداقل ۲۵۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری بخش خصوصی روی خطوط تولید انجام می‌گیرد.

هپکو در سربالایی خصوصی‌سازی

5 شهریور 1398 - 13:58
می متالز - دور جدید اعتراضات کارگران هپکو از 4 روز پیش آغاز شده است؛ اعتراضی که البته رسانه‌های معاند در تلاش بودند آن را به مسائل سیاسی گره بزنند، اما شورای اسلامی کار و کارگران هپکو با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند این اعتراضات صرفاً صنفی و خودجوش و برای صیانت و حفاظت از بیت‌المال بوده که به هیچ‌وجه جنبه سیاسی ندارد و تا زمان اصلاح مشکلات هپکو ادامه می‌یابد.
دستور ویژه رئیس جمهور جهت رسیدگی به مشکلات شرکت هپکو:

اولتیماتوم روحانی برای حل مشکلات هپکو

4 شهریور 1398 - 21:48
می متالز - رئیس جمهور با پی نوشت دستوری به وزرای “صنعت، معدن و تجارت” و “اقتصاد و دارایی” در نامه ای به استاندار مرکزی، بر تسریع در تعیین تکلیف مشکلات شرکت هپکو تاکید کرد.

تعیین سقف خرید الکترود گرافیتی فولادسازان

23 مرداد 1398 - 22:29
می متالز - وزارت صمت در تعیین سقف مجاز خرید الکترود گرافیتی فولادسازان ابلاغیه جدیدی صادر کرد.

نصب جدیدترین نسل از کوره‌های القایی در صنایع کشور

2 مرداد 1398 - 12:20
می متالز - یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به تولید و تجاری‌سازی کوره‌های القایی برای کاربرد در صنایع ریخته‌گری و خودروسازی شد و پژوهشگران این شرکت با عرضه جدیدترین نسل از این کوره‌ها توانستند این محصول را با ظرفیت ۱۰ تن در شهرک صنعتی اردبیل کاربردی کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما