آرشیو اخبار


حسابرسی نشده منتشر شد؛

مروری بر عملکرد یک ماهه "میدکو"

3 بهمن 1398 - 18:56
می متالز - ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۶۸۷ میلیون ریال به ۵ میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال رسید.

سرمایه به "کیمیا" می‌رسد

3 بهمن 1398 - 17:22
می متالز - شرکت صنعتی و معدنی کیمیای زنجان گستران قصد افزایش سرمایه دارد.
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد:

ارتباط مستمر دانشگاه امیرکبیر با ایمیدرو در قالب پروژه های تحقیقاتی

3 بهمن 1398 - 14:14
می متالز - رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: دانشگاه امیرکبیر، ایجاد ارتباط مستمر با ایمیدرو در قالب انجام پروژه های تحقیقاتی را در شمار برنامه های خود قرار داده است.
غریب پور:

رونمایی از 123 ایده نوآورانه معدن و صنایع معدنی در جشنواره اینوماین/ برای اثربخشی مدل مشارکت ایمیدرو و دانشگاه ها، باید نهادسازی کرد

3 بهمن 1398 - 14:12
می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو از رونمایی 123 ایده نوآورانه معدن و صنایع معدنی در جشنواره اینوماین امسال خبر داد و گفت: برای اثربخش کردن مدل مشارکت ایمیدرو و دانشگاه ها، باید نهادسازی کرد.
رئیس سازمان مهندسی معدن ایران عنوان کرد:

برنامه ریزی بلند مدت برای صنعت فولاد/ نفع تولید محصول نهایی برای تولید کننده باید حس شود

2 بهمن 1398 - 16:14
می متالز - رئیس سازمان مهندسی معدن ایران گفت: تامین مواد اولیه آن دسته از صنایع معدنی که امروز به امید تامین مواد اولیه از داخل کشور وارد این عرصه شده‌اند، باید انجام شود.
در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن مطرح شد:

صادرات ۱۰ میلیون تن فولاد در اوج تحریم‌ها

2 بهمن 1398 - 15:36
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو: صادرات فولاد در دوره تحریم افزایش داشته است طوری که توانستیم ۱۰ میلیون تن فولاد به دنیا صادر کنیم.
شنبه 5 بهمن

اینوماین 2 با حضور وزیر صمت افتتاح می شود/ هدف جشنواره: افزایش سهم اقتصاد دانش‌بنیان در بخش معدن و صنایع معدنی

2 بهمن 1398 - 14:17
می متالز - دومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنابع معدنی شنبه 5 بهمن 98 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح خواهد شد.
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت مس دیدار کرد

پزشکیان: توسعه در صنعت کشور باید متوازن باشد /سعدمحمدی: تکمیل چرخه تولید جزو طرح‌‌های اولویت‌دار در سونگون است

2 بهمن 1398 - 10:05
می متالز - نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان برای جلوگیری از خام فروشی در صنعت مس و تبدیل آن به کالای نهایی تأکید کرد.
در نشست کمیته ماده 12 اعلام شد

تصمیم‌گیری در مورد عوارض صادراتی محصولات معدنی تا اوایل هفته آینده

1 بهمن 1398 - 23:00
می متالز - معاون حقوقی رئیس‌جمهور که ریاست دوره‌ای کمیته ماده 12 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را نیز به عهده دارد، در نشست این کمیته از نمایندگان بخش خصوصی و وزارت صنعت خواست تا به صورت جداگانه لیست مواد معدنی که در داخل مصرف ندارند اما مشمول عوارض صادراتی شده‌اند را ظرف 48 ساعت برای این معاونت ارسال کنند تا در مورد تسهیل صادرات این محصولات در اسرع وقت تصمیم‌گیری شود.
معاون سازمان صمت تهران خبر داد:

احیای معادن کوچک و جلوگیری از تعطیلی آن‌ها

1 بهمن 1398 - 22:26
می متالز - معاون معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران از تشکیل کارگروه احیای معادن کوچک و متوسط خبر داد و گفت: با برگزاری این کارگروه‌ها و جلسات، مشکلات معادن، مطرح و توسط ستاد تسهیل صنایع، مشکلات رفع می‌شوند تا معادن کوچک احیاء و از تعطیلی آن‌ها جلوگیری شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما