آرشیو اخبار


مشارکت بانک ملت و ایمیدرو در انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا

7 آبان 1399 - 22:15
می متالز - بانک ملت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار با هدف انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا در بورس کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
استاندار قزوین:

باید بر اساس یک منطق علمی با معادن متخلف برخورد کرد

7 آبان 1399 - 14:59
می متالز - استاندار قزوین گفت: باید براساس یک منطق علمی و تحقیقاتی با معادن متخلف برخورد کرد تا در آینده دچار آسیب‌ها و چالش‌های اقتصادی و اجتماعی نشویم.

قیمت روز موادمعدنی و فلزی در روز چهارشنبه ۷ آبان ۹۹/ نگاهی به روند قیمت ها در روزی که گذشت

7 آبان 1399 - 14:57
می متالز - قیمت آلومینا ۲۷۵ دلار شد و شاهد رشد ۰.۵۳ درصدی بود و آلومینیوم در بورس فلزات لندن با افت ۰.۹۹ درصدی ۱۸۰۸ دلار و در بورس شانگهای با افت ۰.۲۴ درصدی به ۲۱۹۴ دلار رسید.
یادداشتی از خداداد غریب پور، معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو

اقدامات توسعه ای ایمیدرو در سیستان و بلوچستان؛‌ کم برخوردارترین استان کشور

7 آبان 1399 - 13:56
می متالز - ایمیدرو به عنوان نهاد توسعه ای بخش معدن و صنایع معدنی کشور،‌ تاکنون در بیش از 108 شهرستان کم برخوردار و کمتر توسعه یافته، در 82 شهرستان اقدام به سرمایه گذاری در قالب دو استراتژی کلان "توسعه و توانمندسازی" کرده است.

انجام نخستین مرحله آتشباری در معدن روی ملوند

7 آبان 1399 - 13:54
می متالز - نخستین مرحله آتشباری در معدن روی ملوند (استان خراسان جنوبی) با هدف باطله برداری و اصلاح وضعیت ایمنی انجام شد.

بسیاری از ذخایر معدنی به صورت باطله‌برداری از دست می‌رود

7 آبان 1399 - 13:28
می متالز - محمدصالح جوکار گفت: هرچه زنجیزه فرآوری معادن را جلوتر ببریم ثروت بیشتری برای کشور تولید می‌شود اما این ظرفیت را داخل کشور ایجاد نکردیم.

حمایت ایمیدرو از خرید۷ هزار میلیارد تومان سهم توسط شرکت‌های بزرگ معدنی

7 آبان 1399 - 11:45
می متالز - قائم مقام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: این سازمان در مهرماه با حمایت خود 7000 میلیارد تومان سهم از بازار سرمایه جمع‌آوری کرده است.
قائم مقام ایمیدرو خبر داد:

خرید 7هزار میلیارد تومان سهم توسط شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی با حمایت ایمیدرو

6 آبان 1399 - 20:44
می متالز - قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان در مهر ماه با حمایت خود بالغ بر 7000 میلیارد تومان سهم از بازار سرمایه جمع آوری کرده است.
رئیس دانشگاه صنعتی شریف:

آمادگی دانشگاه صنعتی شریف برای ایجاد دومین مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی/ غریب پور گام های موثری برای ارتقای ارتباط دانشگاه و صنعت برداشته است

6 آبان 1399 - 15:51
می متالز - رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: غریب پور طی مدت مدیریت ایمیدرو، گام های مثبت و موثری در راستای ارتقای ارتباط دانشگاه و صنعت برداشته است.

وجود ۴۱۰ معدن در استان زنجان/ فرآوری سنگ‌های معدنی در اصفهان

6 آبان 1399 - 15:37
می متالز - معادن در کنار لطمه هایی که گاهی به محیط زیست می زنند، منابع ثروت و توسعه بوده و در صورت بهره برداری صحیح در اشتغالزایی نیز سهم قابل قبولی خواهند داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما