آرشیو اخبار


با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت:

شرکت‌های فناور حوزه معدن و متالوژی شناسایی می‌شوند

21 بهمن 1398 - 13:07
می متالز - ستاد توسعه فناوری‌های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف استفاده از توانمندی‌های متخصصین در رفع نیازهای فناورانه صنایع معدنی و متالورژی کشور، شرکت‌های حائز شرایط را مورد شناسایی قرار می‌دهند.
سهامداران این چدن‌ساز نکته‌ای را فراموش نکنند؛

سود غیرعملیاتی عامل رشد سود خالص "چدن"

30 دی 1398 - 10:46
می متالز - سود غیرعملیاتی ناشی از فروش سرمایه‌گذاری‌ها بوده و این بدین معنی است که بخش مهمی از سود کسب شده شرکت قابلیت تکرار در سنوات آتی را نخواهد داشت.
مسوول آزمایشگاه متالورژی شرکت مهندسی مشاور آزمونه فولاد در گفت و گو با «می متالز»:

آزمایش های صنعتی داخل، یک چهارم مشابه خارجی هزینه می برد

16 دی 1398 - 16:52
می متالز - مسوول آزمایشگاه متالورژی شرکت مهندسی مشاور آزمونه فولاد گفت: آزمایش های صنعتی داخل نظیر خوردگی، تنش پسماند و غیره، تنها یک چهارم مشابه خارجی هزینه می برد.

ولادیمیر لیسین

12 دی 1398 - 00:42
می متالز - ولادیمیر سرگیویچ لیسین در مه سال ۱۹۵۶ در روسیه متولد شد. در دهه‌ ۷۰ و ۸۰ میلادی مدرک مهندسی متالورژی را از موسسه متالورژی سیبری و مدارک اقتصاد و مدیریت را از مدرسه کسب‌وکار روسیه دریافت کرد.

بهره‌برداری از پروژه خنک‌سازی کک متالورژی با روش جدید

11 دی 1398 - 20:01
می متالز - مراسم بهره‌برداری از پروژه خنک‌سازی کک متالورژی به روش خشک (CDQ) با حضور علی اصغرپورمند، مدیر عامل میدکو و صادق‌زاده، فرماندار شهرستان زرند و هیات همراه آغاز شد.

قیمت سکه گرمی به ۹۰۵۰۰۰ تومان رسید / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۱۰/۸

8 دی 1398 - 18:26
می متالز - قیمت طلا و سکه در بازار امروز با توجه به ثبات بهای جهانی طلا تحت تاثیر افت نسبی نرخ ارز تعیین شد که بر این اساس قیمت سکه گرمی با پنج هزار تومان کاهش به ۹۰۵ هزار تومان رسید.

استخدام کارشناس معدن، کارشناس شیمی، کارشناس متالورژی در تهران

4 دی 1398 - 22:51
می متالز - یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از متخصصین واجد شرایط زیر جهت کار در واحد تحقیق و توسعه دعوت به همکاری می نماید.

برگزاری سومین دوره مسابقه‌های مهندسی مواد و متالورژی در دانشگاه امیرکبیر

3 دی 1398 - 20:50
می متالز - سومین دوره مسابقات علمی ـ دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (MESCA) در این دانشگاه برگزار می‌شود.

در شش ماهه نخست امسال۶ میلیون تن فولاد صادر شده است

9 آذر 1398 - 21:56
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو در افتتاح شانزدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد، ‌صنایع معدنی و متالورژی ایران گفت: در شش ماهه نخست امسال به میزان ۶ میلیون تن صادرات فولاد داشتیم.
بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی:

در زمینه صادرات تولیدات فولادی باید راهبرد پایدار در پیش گرفت

9 آذر 1398 - 14:58
می متالز - در امر صادرات فولاد باید بتوانیم به سمت قراردادهای بلندمدت‌تر پیش برویم؛ به عبارت دیگر در زمینه صادرات باید یک راهبرد پایدار در پیش بگیریم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما