آرشیو اخبار


قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) همکاری نزدیکی با دولت و وزارتخانه‌ها دارد

23 آذر 1398 - 23:45
می متالز - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) گفت: بومی‌سازی طراحی و تامین تجهیزات پالایشگاهی و قطع نیاز به خارج از کشور با همکاری وزارت نفت در دستور کار این قرارگاه قرار دارد.

افزایش ۴۰ درصدی دستمزد کارگران برای سال بعد؟

23 آذر 1398 - 23:30
می متالز - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از تشکیل کار گروه ویژه‌ای در مجلس برای بررسی میزان افزایش دستمزد کارگران در سال ۹۹ خبر داد و گفت: معتقدم حداقل حقوق کارگران در سال آینده می‌بایست متناسب با افزایش حقوق کارمندان دولت و حدود ۴۰ درصد باشد.

تاثیر موج منفی اذهان بر بازار

23 آذر 1398 - 23:16
می متالز - بدتر از شرایط هیجانی و نابسامان کنونی بازار، افکار منفی است که در اذهان بیشتر فعالان بازار موج می‌زند.
معاون اول رئیس‌جمهوری:

مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی نباید وارد فاز سیاسی شود

23 آذر 1398 - 23:10
می متالز - معاون اول رئیس‌جمهوری با تاکید بر اینکه مسائل کارخانه‌ها و مشکلات کارگری واحدهای تولیدی نباید وارد فاز سیاسی شود، تصریح کرد: مسائل کارخانه‌ها باید در سطح دستگاه‌های اجرایی ذیربط و با تدبیر مدیران استان‌ها و ستاد تسهیل و رفع موانع، حل و فصل شود چرا که اگر این مسائل سیاسی شود، مشکلات پیچیده‌تر خواهد شد.

تکلیف پیمان تجاری آمریکا و چین یکسره شد؟

23 آذر 1398 - 22:51
می متالز - آمریکا و چین روز جمعه فتیله جنگ تجاری را پایین کشیده و فاز اول توافق تجاری را اعلام کردند که تحت آن، بعضی از تعرفه‌های آمریکا روی کالاهای چینی در قبال افزایش خرید بزرگ محصولات کشاورزی آمریکایی توسط چین کاهش پیدا می‌کنند.

ارتقای دانش مالی

23 آذر 1398 - 22:29
می متالز - درخصوص تهدیدها و فرصت‌های رسانه‌های اجتماعی صحبت‌های بسیاری شده است و در این مجال کوتاه به دنبال تبیین نقش رسانه‌های اجتماعی به شکل کلی نخواهم بود. آنچه به نظر بنده می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، نقش رسانه‌های اجتماعی در توسعه سواد مالی است. قبل از پرداختن به مقوله نقش رسانه‌های اجتماعی در توسعه سواد مالی، نیاز به تعریف چند مفهوم احساس می‌شود.
بررسی عوامل کاهشی بازار ارز

مسیر دلار عوض شد

23 آذر 1398 - 22:10
می متالز - در آخرین روز هفته، قیمت دلار از کانال ۱۳ هزار تومانی پایین‌تر رفت تا بازدهی هفتگی این ارز نیز منفی شود. روز پنج شنبه، شاخص ارزی، ۴۵۰ تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان رسید.
پیش‌بینی فدرال‌رزرو از آینده تورم

نرخ بهره آمریکا تغییر نکرد

23 آذر 1398 - 22:08
می متالز - فدرال‌ رزرو آمریکا در پایان نشست دو روزه خود مطابق با انتظارات نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کرد.

گلوگاه توسعه تجارت آنلاین

23 آذر 1398 - 21:59
می متالز - آخرین روزهای پاییزی تهران زمان تولد اولین رویداد از سلسله رویدادهای «نیم‌دایره» دنیای اقتصاد بود که عصر چهارشنبه گذشته در مرکز همایش‌های رایزن برگزار شد. این سلسله رویدادها قرار است نگاهی تحلیلی به پیشران‌های اقتصاد دیجیتال داشته باشد و به همین دلیل با حضور بازیگران اصلی و تاثیرگذار هر حوزه برگزار می‌شوند.

رشد مثبت غیرنفتی در نیم‌سال

23 آذر 1398 - 21:58
می متالز - رئیس‌کل بانک‌ مرکزی اعلام کرد که احتمالا در نیم‌سال نخست سال‌ جاری رشد غیرنفتی مثبت باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما