آرشیو اخبار


نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه ۱۳ تیر

13 تیر 1399 - 12:00
می متالز - نرخ ارز در صرافی‌ ملی امروز جمعه نیز اعلام شد که نسبت به دیروز تغییری نداشت و قیمت دلار در رقم ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان ثابت ماند.

تغییرات قیمت رسمی ۴۷ ارز

12 تیر 1399 - 10:01
می متالز - بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز مانند یورو و پوند افزایش و ۹ ارز دیگر کاهش و نرخ دلار و ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.
رویترز اعلام کرد؛

افت دلار در معاملات جهانی

11 تیر 1399 - 15:36
می متالز - شاخص دلار در معاملات امروز عقب نشست.

رشد قیمت طلا به بالاترین سطح هشت سال گذشته

11 تیر 1399 - 13:00
می متالز - وحشت از تشدید شیوع کرونا در جهان باعث شد سرمایه‌گذاران به خرید سرمایه‌های امنی مانند طلا رو بیاورند و قیمت جهانی طلا به بالاترین سطح ۸ ساله برسد.

پیشنهادات کمیسیون اقتصادی درباره بازار ارز هفته آینده تحویل دولت می‌شود

11 تیر 1399 - 12:25
می متالز - سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که پیشنهادات این کمیسیون به دولت و بانک مرکزی در مورد مدیریت بازار ارز هفته آینده تقدیم خواهد شد.

جلسات اقتصاد مقاومتی باید خروجی مناسب داشته باشد؛ خام‌فروشی به نفع فارس نیست

10 تیر 1399 - 23:58
می متالز - استاندار فارس با تاکید بر اینکه این جلسات باید خروجی داشته باشد، گفت: نباید هزینه برگزاری جلسات از نفعی که برای تولید دارد، بیشتر باشد. جلسه‌ای که در آن نتیجه‌ای نگیریم هزینه کشور را افزایش دادیم.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان:

احداث کارخانه فولاد ضدزنگ در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با سرمایه گذاری ۱۰۰۰ میلیارد تومانی

10 تیر 1399 - 23:45
می متالز - مدیر منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان گفت: در حال مذاکره هستیم تا زنجیره تولید فروکروم را در این منطقه ویژه کامل کنیم و در این رابطه ایجاد کارخانه فولاد ضد زنگ را دنبال می کنیم که هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری لازم داشته و ۲۰۰ نفر اشتغالزایی دارد که یکسری کاستی هایی در مزینه آب داریم که اگر مرتفع شود می توانیم این کارخانه را نیز داشته باشیم.

انجام بیش از سه هزار و سیصد مورد بازرسی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی سه ماهه نخست سال 99 در یزد

10 تیر 1399 - 21:27
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از انجام 3370 مورد بازرسی و 23 فقره پرونده به ارزش 446 میلیون و620 هزار ریال در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی سه ماهه امسال خبر داد.
فرهاد دلق پوش در نشست با استاندار گیلان به مناسبت سالروز ملی صنعت و معدن:

رفع موانع و پشتیبانی مالی و اجرایی، بزرگترین کمک به تولید است/ بیش از هر زمان دیگری، نیازمند حمایت از تولید داخلی هستیم

10 تیر 1399 - 21:22
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان در این دیدار ضمن تبریک این روز به فعالان عرصه صنعت و معدن، اظهار داشت: تکلیف بزرگی بر عهده فعالان عرصه صنعت و معدن در جهت تحقق اهداف سال جهش تولید قرار داده شده است و گیلان به همت فعالین اقتصادی همدل و ساعی خود توانسته است در شرایط مختلف اقدامات مطلوبی را انجام دهد.
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت خبر داد:

تحقق یکی از مهمترین خدمات دولت الکترونیک/ هوشمندسازی صدور و تمدید امضای الکترونیک

10 تیر 1399 - 21:20
می متالز - رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: این مرکز در راستای توسعه زیرساخت‏ها و کاربردهای تجارت الکترونیکی، استفاده از ابزارها و استانداردهای ملی و بین ‏المللی و حمایت از حقوق مصرف‏ کنندگان از طریق ایجاد و پشتیبانی نظام اعتماد الکترونیکی و حمایت از فعالیت‏های تجارت الکترونیکی، با هوشمندسازی فرآیند صدور و تمدید امضای الکترونیک یکی از مهمترین خدمات دولت الکترونیک را محقق ساخت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما