آرشیو اخبار


مشارکت بانک ملت و ایمیدرو در انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا

7 آبان 1399 - 22:15
می متالز - بانک ملت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار با هدف انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا در بورس کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

عزم مجلس در اجرای برنامه اصلاح ساختار بودجه سال آینده

7 آبان 1399 - 20:43
می متالز - رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه عمده منابعی که در اصلاح ساختار بودجه استفاده می‌شود مربوط به مالیات است، گفت: از تصویب اصلاح ساختار بودجه در مجلس استقبال می‌کنیم.

فروش ۱۱۱.۵ هزار میلیارد ریال اوراق بدهی در عملیات بازار باز

7 آبان 1399 - 19:57
می متالز - بانک مرکزی در مهلت تعیین شده از طریق سامانه بازار بین‌بانکی پنج سفارش فروش اوراق بدهی دولتی از طرف دو بانک به ارزش ۱۱۱.۵ هزار میلیارد ریال خریداری کرد.

رشد ۱۷۲ درصدی قیمت میلگرد پروفیل تنها در یک سال

7 آبان 1399 - 19:26
می متالز - مرکز آمار ایران اعلام کرد: قیمت آهن آلات میلگرد پروفیل درب و پنجره و نرده در تابستان ۹۹ نسبت به تابستان سال گذشته ۱۷۲.۲ درصد رشد داشته است.

سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد رتبه سوم کشور را کسب کرد

7 آبان 1399 - 18:54
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در رشد شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد سال ۹۸ سازمان های استانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان نایل به کسب رتبه سوم در بین استان های کشور شده است.
جهانگیری:

سوء استفاده از ارز ۴۲۰۰ تومانی خیانت به کشور است

7 آبان 1399 - 18:45
می متالز - معاون اول رییس جمهوری گفت: دولت بخاطر رعایت حال مردم و کمک به معیشت جامعه ارز کالاهای اساسی را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تامین کرده است و اگر وارد کننده‌ای بخواهد از این ارز سوءاستفاده کند به کشور خیانت کرده است و باید به طور جدی با او برخورد شود.

رونق فعالیت‌های غیرمولد در فضای خاکستری کسب‌و‌کار

7 آبان 1399 - 18:36
می متالز - معاون کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی تهران با برشمردن مشکلات متعددی که این روزها فعالان اقتصادی را با خود درگیر کرده، به روند کند ترخیص کالاها و مواد اولیه از گمرکات اشاره و تصریح کرد: فعالیت‌های غیرمولد در سایه فضای نامناسب کسب‌و‌کار به شدت در حال گسترش است.

جزئیات تشکیل سندیکای صادر‌کنندگان خوشنام

7 آبان 1399 - 18:35
می متالز - رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به جلسه دولت و مجلس درباره تشکیل سندیکای صادر‌کنندگان خوشنام گفت: هدف مجلس از تشکیل سندیکای صادر‌کنندگان تسهیل‌گری است و منظور از آن ایجاد یک تشکل دولتی نیست.

وضعیت ایران در نماگر الزام‌آور بودن اجرای قراردادها

7 آبان 1399 - 18:33
می متالز - نمایندگان بخش خصوصی در نشست بیست‌و‌هفتم کمیسیون «حمایت قضایی و مبارزه با فساد» اتاق بازرگانی تهران که با حضور مدیران و کارشناسان مرکز مطالعات پایش و بهبود محیط کسب‌و‌کار وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد به بررسی جایگاه اقتصاد ایران در نماگر الزام‌آور بودن اجرای قراردادها پرداخته و بر ایجاد بسترهایی برای اطلاع‌رسانی دقیق‌تر و افزایش سطح آگاهی و دانش فعالان اقتصادی در ایران در مورد پرسش‌نامه‌های بانک جهانی برای ارائه اطلاعات صحیح به این نهاد بین‌المللی تاکید کردند.
در جدیدترین گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی مشخص شد

درجه اعتبار صادراتی ایران

7 آبان 1399 - 18:31
می متالز - جدیدترین گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) نشان می‌دهد که رتبه ریسک اعتبار صادراتی ایران نسبت به رتبه قبلی تغییری نکرده و روی عدد ۷ ایستاده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما