آرشیو اخبار


تعطیلی پمپ بنزین ها شایعه است/ عرضه سوخت ۲۴ ساعته ادامه دارد

8 فروردین 1399 - 16:45
می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با صدور اطلاعیه ای، تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت را شایعه دانست و اعلام کرد: عملیات توزیع سوخت در جایگاه ها مطابق معمول و به صورت ۲۴ ساعت شبانه روز انجام می شود.

حمایت‌های دولتی برای توسعه جایگاه‌های سی.ان.جی

7 فروردین 1399 - 15:46
می متالز - مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت:‌ دولت با پرداخت کارکرد ویژه از افرادی که بخواهند جایگاه سی ان جی تاسیس کنند،‌ حمایت می‌کند.

تعطیلی ۴۰ پمپ بنزین بخاطر کرونا

7 فروردین 1399 - 11:45
می متالز - مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: در حال حاضر وضعیت جایگاه های سوخت مطلوب نیست و حداقل ۳۰ تا ۴۰ جایگاه در کشور تعطیل شده اند و ما خواستار حمایت دولت در این شرایط هستیم.

مصرف بنزین در کشور ۳۰ درصد کاهش یافت

6 فروردین 1399 - 10:48
می متالز - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: میزان مصرف بنزین در کشور نسبت به اسفند ماه بیش از ۳۰ درصد کاهش داشته است.

صادرات بنزین چین ۳۲ درصد افزایش یافت

5 فروردین 1399 - 14:39
می متالز - صادرات بنزین چین در ژانویه و فوریه تا ۲.۷۲ میلیون تن افزایش یافته است. صادرات دیزل هم ۳.۵ درصد بالا رفت و به ۳.۴۷ میلیون تن رسید.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

قانون جهش تولید وجود دارد

5 فروردین 1399 - 13:45
می متالز - هاشمی‌پور: معتقد است قانون در حوزه تولید تصویب شده و اکنون وقت نظارت است، درواقع قوانین باید بطور کامل اجرا شوند.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس:

سیل، خللی در روند فعالیت تاسیسات منطقه ویژه پارس ایجاد نکرده است

4 فروردین 1399 - 19:13
می متالز - مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ضمن تاکید بر اجرای دستورعمل‌های وزیر نفت برای مقابله با بارندگی‌های سیل‌آسا در استان بوشهر گفت: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده تاکنون خللی در روند فعالیت تاسیسات گازی و پتروشیمی ایجاد نشده است.
سال جهش تولید

الماسی: افزایش اشتغال و ارزش افزوده با توسعه زنجیره ارزش‌ در حوزه انرژی

4 فروردین 1399 - 13:28
می متالز - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی می‌گوید: سال گذشته با توجه به تاکید رهبری و سیاست‌های کلی نظام، خام فروشی نفت کاهش یافت و اکنون لازم است برای جهش تولید در حوزه انرژی به توسعه زنجیره ارزش توجه کنیم.

۷۰ درصد پمپ‌ بنزین‌های تهران روزی ۳ بار ضد عفونی می‌شوند

28 اسفند 1398 - 21:40
می متالز - معاون مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران گفت: در تهران ۳۳۲ جایگاه وجود دارد که اگر حتی ۲۰ جایگاه نیز غیر فعال باشند، بر اساس آماری که به ما اعلام شده ۷۰ درصد جایگاه‌ها حداقل روزانه سه مرتبه عملیات ضدعفونی را انجام می‌دهند.
طبق تفاهمنامه ای که ایمیدرو با بخش خصوصی امضا کرد؛

ایران صاحب نخستین کارخانه تولید سیلیکون متال می شود

27 اسفند 1398 - 13:03
می متالز - ایران صاحب نخستین کارخانه تولید سیلیکون متال می شود. بر اساس تفاهمنامه ای که امروز بین دکتر غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو و کنسرسیومی از بخش خصوصی به امضا رسید، تنها کارخانه تولید این ماده در ایران راه اندازی خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما