آرشیو اخبار


نعمتی

بستر لازم برای اصلاح قیمت حامل‌های انرژی فراهم نیست

20 مهر 1398 - 23:42
می متالز - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که در حال حاضر بستر لازم برای اصلاح قیمت حامل‌های انرژی فراهم نیست و احتمالا در بودجه سال آینده هم چنین تغییری رخ نمی‌دهد.
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری:

تنها ۱.۲ درصد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و انرژی فعال هستند

17 مهر 1398 - 23:45
می متالز - معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری با بیان اینکه بخش مهمی از اقدام‌های دانشگاهی کشور مرتبط با صنعت نفت و انرژی است، گفت: تنها ۱.۲ درصد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در حوزه نفت و انرژی فعال هستند، در حالی که برای افزایش رقابت‌پذیری نیازمند رشد همه ارکان توسعه در کنار هم هستیم.

عدم استقبال مردم از کارت سوخت شخصی

13 مهر 1398 - 02:20
می متالز - نایب رئیس و عضو هیات‌مدیره اتحادیه جایگاه‌داران سوخت گفت: همچنان مردم نسبت به استفاده از کارت سوخت شخصی خود بی‌تفاوت هستند و تا زمانی که کارت سوخت جایگاه‌داران در اختیارشان قرار می‌گیرد، مردم تمایلی به استفاده از کارت سوخت شخصی ندارند.

عربستان ۳۰ هزار تن بنزین از هند خرید

13 مهر 1398 - 02:17
می متالز - آرامکو ۳۰ هزار تن بنزین از شرکت ریلاینس اینداستریز هند پس از حمله‌ها به تاسیسات نفتی عربستان خرید.

تحریم یکجانبه علیه ایران مصداق تروریسم اقتصادی است/ نقش ایران در تامین امنیت انرژی جهان غیرقابل انکار است

10 مهر 1398 - 14:13
می متالز - وزیر نفت اظهار داشت: با توجه به سهم ۱۷ درصدی ایران در ذخایر اثبات‌شده گاز طبیعی جهان، نقش ایران در تامین امنیت انرژی جهان غیرقابل انکار است و انتظار می‌رود سال آینده، تولید گاز طبیعی ایران به بیش از یک میلیارد مترمکعب در روز برسد.
وزیر نفت:

بازار انرژی باید از دخالت‌های یکجانبه و غیرقانونی دور باشد

10 مهر 1398 - 12:36
می متالز - در این اجلاس تاکید می‌کنم که بازار انرژی باید غیرسیاسی باشد و این بازار باید از دخالت‌های یکجانبه و غیرقانونی دور باشد، زیرا این موضوع در دراز مدت به نفع مصرف‌کننده و هم تولیدکننده خواهد بود.
الماسی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی؛

نظام بودجه‌ریزی کشور نیاز به جراحی دارد

8 مهر 1398 - 19:07
می متالز - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می‎گوید: به اعتقاد نمایندگان کمیسیون انرژی نظام بودجه‌ریزی کشور به جراحی نیاز دارد و به‌ یقین برای اصلاح کشور تمامی مسوولان باید عواقب این جراحی را بپذیرند.

بررسی راهکارهای قیمت‌گذاری انرژی در اتاق تهران

6 مهر 1398 - 22:54
می متالز - چالش‌ها و راهکارهای قیمت‌گذاری انرژی در ایران در کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران نقد و بررسی شد.

تکرار ارسال پیامک‌های کلاهبرداری کارت سوخت

6 مهر 1398 - 19:45
می متالز - پس از اجرای طرح الزام استفاده از کارت سوخت شخصی، عده‌ای اقدام به سوءاستفاده از افراد کرده‌اند و با ارسال پیامک‌هایی درخصوص کارت سوخت، حساب شهروندان را صفر می‌کنند.
هفته آینده در کمیسیون انرژی صورت می‌گیرد؛

بررسی اصلاح ساختار نظام بودجه‌ریزی سال‌های ۹۸ و ۹۹ در حوزه انرژی

4 مهر 1398 - 20:20
می متالز - با توجه به اشکالات محتوایی قانون بودجه سال ۹۸ و ۹۹ و تکلیفی که رهبری بر عهده دولت و مجلس به‌منظور اصلاح ساختار بودجه‌ریزی قرار داده‌اند، این مهم در دست بررسی مجلس و کمیسیون انرژی قرار گرفته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما