آرشیو اخبار


شریعتی تشریح کرد:

اولویت‌های کمیسیون انرژی مشخص شد/از عادلانه‌سازی نظام حقوق و دستمزد تا گذر از خام‌فروشی

12 مرداد 1399 - 23:15
می متالز - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس ضمن تشریح اولویت‌های کمیسیون انرژی از حضور وزاری نفت و نیرو در کمیسیون متبوعش طی هفته جاری خبر داد.

مجوز ازسرگیری ساخت نورد استریم۲ صادر شد

12 مرداد 1399 - 21:20
می متالز - آژانس انرژی دانمارک اعلام کرد خط‌ لوله نورد استریم ۲ از ۳ آگوست مجوز بازگشت به ساخت خواهد داشت و تا آن زمان امکان اعتراض به این مجوز وجود خواهد داشت.

مهلت تبدیل رایگان خودروها به دوگانه سوز تا چه زمانی ادامه دارد؟

12 مرداد 1399 - 19:22
می متالز - این سوال مطرح است که اگر مالک خودرویی با استفاده از فرصت تبدیل رایگان خودروها، اقدام به تبدیل رایگان خودروی خود به دوگانه سوز نکرد، بعد از سال ۱۴۰۰ نیز می تواند امکان تبدیل رایگان خودروی خود را داشته باشد؟

ممنوعیت استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه شازند صادر شد

12 مرداد 1399 - 16:47
می متالز - استاندار مرکزی گفت: رئیس جمهوری با توجه به نامه استانداری مرکزی در روزهای گذشته، دستور پیگیری ممنوعیت استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه شازند را صادر کرد.
هفته جاری صورت می‌گیرد:

حضور وزرای نفت و نیرو در کمیسیون انرژی جهت پاسخگوی به سوالات نمایندگان

11 مرداد 1399 - 12:01
می متالز - وزرای نفت و نیرو روزهای یکشنبه و سه‌شنبه به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون انرژی مجلس می آیند.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری «صنایع برق و آب صبا» تاکید کرد:

فرصت­‌ها و چالش‌­های شرکت­‌های نیروگاهی در بازار سرمایه

11 مرداد 1399 - 10:47
می متالز - جعفر جولا در بررسی چشم ­انداز سودآوری نیروگاه‌های برق خصوصی که سهام آنها در بورس در حال معامله است، اظهار کرد: بخش عمده­ای از درآمدهای عملیاتی نیروگاه‌های تولیدکننده برق حاضر در بورس و فرابورس، از محل فروش برق به شرکت مدیریت شبکه برق ایران در قالب انرژی و آمادگی تولید حاصل می‌شود؛ اما متأسفانه در حال حاضر به دلیل مشکلات مالی مجموعه دولت و به دنبال آن وزارت نیرو و تأخیر در پرداخت مطالبات، وضعیت نقدینگی این نیروگاه ­ها با وجود سودآوری در صورت‌های مالی، شرایط مطلوبی را تجربه نمی‌کند.

وزرای نفت و نیرو به کمیسیون انرژی دعوت شدند

11 مرداد 1399 - 09:13
می متالز - وزرای نفت و نیرو روزهای یکشنبه و سه‌شنبه به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون انرژی مجلس دعوت شدند.

آینده انرژی جهانی متاثر از روابط آمریکا و چین است

10 مرداد 1399 - 08:44
می متالز - بدتر شدن رابطه بین چین و آمریکا باعث تشویق سیاست‌گذاران چینی به افزایش تلاش برای قطع وابستگی به واردات نفت و گاز و ایجاد منابعی غیر از متحدان آمریکا می‌شود.

معطل ماندن ۷۰۰ هزار کارت سوخت در باجه های پستی

9 مرداد 1399 - 21:49
می متالز - مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در ابتدا صدور کارت هوشمند سوخت تنها ۴۰ روز طول می‌کشید، اما اکنون این فرآیند طولانی‌تر شده و تلاش ما این است که در سریع‌ترین زمان، این نیاز را پاسخ دهیم.

کشف سوخت قاچاق در آب‌های خلیج‌فارس

9 مرداد 1399 - 18:55
می متالز - فرمانده پایگاه دریابانی کنگان از کشف یک فروند یدک‌کش حامل سوخت قاچاق در کنگان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما