آرشیو اخبار


باکو با شرکت روسی برای توسعه دو میدان انرژی در خزر توافق کرد

3 بهمن 1398 - 13:48
می متالز - جمهوری آذربایجان و شرکت ” لوک اویل ” روسیه در باره توسعه میادین انرژی ” نخجوان ” و ” قوشاداق ” در دریای خزر به توافق رسیدند.
در نشست کمیسیون انرژی اتاق ایران مورد تاکید قرار گرفت

شفافیت در مدیریت؛ رکن اصلی اجرای طرح جامع انرژی

1 بهمن 1398 - 23:02
می متالز - نشست کمیسیون انرژی اتاق ایران با موضوع بررسی طرح جامع انرژی کشور برگزار شد. به باور فعالان حوزه انرژی حاضر در این نشست، برخی ابهامات در طرح جامع انرژی باعث می‌شود روند اجرایی آن با مشکل مواجه شود و بر این اساس باید شفافیت در مدیریت، به عنوان رکن اصلی در اجرای این طرح مورد توجه قرار گیرد.

سهمیه بنزین خودروها تا ۶ ماه امکان ذخیره در کارت سوخت دارد

1 بهمن 1398 - 18:10
می متالز - کاهی گفت: برای خودروهای شخصی سواری، سهمیه بنزین به شرط عبور نکردن از ۳۶۰ لیتر در کارت ذخیره می‌شود و قابل انتقال به ماه‌های بعد است و هیچ جای نگرانی برای ذخیره سوخت خودروها وجود ندارد.
الماسی تشریح کرد:

بررسی سوال های نمایندگان از زنگنه در جلسه کمیسیون انرژی/ دلیل توقف ۶ ساله کارت سوخت چه بود؟

30 دی 1398 - 23:30
می متالز - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت دلیل عدم استفاده از کارت سوخت در طول ۶ سال گذشته، دلیل انحلال شرکت بازرگانی گاز ایران و نحوه خدمات‌رسانی به کشتی‌ها (بانکرینگ) را توضیح داد.
اردکانیان خبر داد:

تعویض یک میلیون کولر گازی به منظور مصرف صحیح انرژی

30 دی 1398 - 23:21
می متالز - وزیر نیرو از تعویض یک میلیون کولر گازی به منظور مدیریت مصرف صحیح انرژی خبر داد.

معیارهای فنی فهرست حداقل رتبه برچسب انرژی به دولت رسید

29 دی 1398 - 20:46
می متالز - پیشنهاد وزارت نفت درباره معیارها و ویژگی‌های فنی فهرست حداقل رتبه برچسب انرژی تجهیزات هیدروکربوری بخش ساختمان در دستور کار کمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیئت دولت قرار گرفته است.
گلمرادی مطرح کرد:

ایجاد زنجیره ارزش‌افزوده با عبور از خام‌فروشی

29 دی 1398 - 20:34
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس می‌گوید: ایران در حوزه انرژی حرف های بسیاری برای گفتن دارد اما با خام‌فروشی نمی‌توان شاهد رونق و پیشرفت کشور بود لذا باید با رونق صنعت، زنجیره ارزش‌ افزوده را تقویت کرد.

مراقب سهمیه کارت سوخت خود باشید!

28 دی 1398 - 20:35
می متالز - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: اگر حین سوخت‌گیری فرد کارت سوخت خود را بیرون بیاورد، ممکن است بین یک تا ۳.۹۹ لیتر از سهمیه سوخت فرد کم شود.

قیمت بنزین صادراتی چند است؟

26 دی 1398 - 21:12
می متالز - طبق آخرین ارزش‌گذاری کالاهای صادراتی، بنزین با هر لیتر حدود ۶۸۹۱ تومان صادر می‌شود که در مقایسه با دو سال گذشته از نظر ارزش دلاری کاهش دارد.

کم‌فروشی بنزین در جایگاه‌ها چقدر واقعیت دارد؟

25 دی 1398 - 21:36
می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در پی انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر کاهش سهمیه سوخت هنگام سوخت‌‏گیری توضیحاتی را ارائه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما