آرشیو اخبار


پالایشگاه اراک ۱۴۰ هزار تن سوخت کم‌سولفور کشتیرانی را تأمین می‌کند

6 آبان 1399 - 16:55
می متالز - معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم‌سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند اراک تأمین شده است.

انقلاب انرژی بدون سرمایه‌گذاری در فلزات اساسی امکان‌پذیر نیست

6 آبان 1399 - 12:25
می متالز - بر اساس مطالعات مؤسسه وود مکنزی، برای پاسخگویی به تقاضای انرژی‌های پاک و حمل‌ونقل برقی در جهان باید در افق 2035 حدود یک تریلیون دلار سرمایه‌گذاری به‌منظور افزایش تولید لیتیوم، نیکل، کبالت، مس و آلومینیوم انجام شود.

صرفه‌جویی ۳.۵ میلیارد دلاری با افزایش آمادگی نیروگاه‌های کشور

5 آبان 1399 - 21:27
می متالز - مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی گفت: در حال حاضر آمادگی نیروگاه‌ها از مرز ۹۳ درصد عبور کرده است، که افزایش ۱۰ درصدی آمادگی نیروگاه‌ها در طی یک دهه اخیر ۳.۵ میلیارد دلار صرفه‌جویی به همراه داشته است.

تحویل ۱۴۰ هزار تن سوخت کم سولفور طی ۱۰ ماه به کشتیرانی

5 آبان 1399 - 17:25
می متالز - معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران ، طی ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه اراک تامین شده است.

عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی در بورس امروز

5 آبان 1399 - 12:48
می متالز - بورس انرژی ایران امروز شاهد عرضه انواع فرآورده پالایشی و پتروشیمی خواهد بود.

ضرورت خروج نیروگاه‌های فرسوده از چرخه انرژی کشور

5 آبان 1399 - 01:05
می متالز - ۳‌هزار مگاوات از ظرفیت نیروگاهی کشور باید از دور خارج شود. مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی ایران ضمن تاکید بر این موضوع، از عبور ظرفیت نیروگاهی کشور از مرز ۸۵ هزار مگاوات خبر داده است.

طرح «وان» هنوز در دستور کار رسمی کمیسیون انرژی قرار نگرفته است

4 آبان 1399 - 16:48
می متالز - عضو انرژی مجلس شورای اسلامی طرح سهمیه‌بندی تمامی حامل‌های انرژی تحت عنوان طرح «وان» هنوز در دستور کار رسمی کمیسیون انرژی قرار نگرفته است.
فردا صورت می‌گیرد:

سوال ۸ نماینده از وزیر نفت در کمیسیون انرژی مجلس

4 آبان 1399 - 15:49
می متالز - نمایندگان مجلس فردا دوشنبه وزیر نفت را درخصوص موضوعات مختلف مرتبط در کمیسیون انرژی مورد سوال قرار خواهند داد.

طرح «وان» به جای سهمیه‌بندی بنزین

3 آبان 1399 - 22:22
می متالز - رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: برای رسیدن به مصرف بهینه به جای آن که صرفا بنزین سهمیه‌بندی شود باید اقدام به سهمیه‌بندی همه حامل‌های انرژی کرد، بنابراین برای تحقق این ایده، طرحی جامع با عنوان « وان» آماده شده، اما هنوز به مرحله اعلام وصول نرسیده است.

چقدر بنزین در کارت‌های سوخت ذخیره شده است؟

3 آبان 1399 - 19:17
می متالز - با اجرای سهمیه‌بندی بنزین و امکان ذخیره سهمیه در کارت‌های سوخت، آمارها نشان می‌دهد در پایان شهریورماه، یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون لیتر بنزین در کارت‌های سوخت ذخیره شده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما