آرشیو اخبار


ایران زیباست؛«بهشت رنگ‌ها»

28 اسفند 1399 - 23:32
می متالز - جزیره هرمز، جزیره‌ای‌ست پر از شگفتی، سرزمین خاک‌های رنگی، جایی که قرمزی خاک و آبی دریا با هم یکی می‌شوند. در منابع آمده که این جزیره ۶۰۰ میلیون سال قدمت دارد و تا پیش از اینکه مورد حمله مغولان قرار بگیرد تجارت پرورنقی داشته ولی مغول‌ها که آمدند آبادی و زندگی را هم با خودشان بردند.

تلاش بانک مرکزی برای کاهش محدودیت‌های مقابله با کرونا

9 فروردین 1399 - 12:58
می متالز - برخلاف تبلیغات سوء انجام شده، تلاش ما فقط برای برداشتن محدودیت‌ها جهت انتقال منابع ارزی بانک مرکزی به منظور تداوم تامین دارو و تجهیزات در مقابله با بیماری عالم‌گیر کرونا است.

آمریکا دارای بیشترین تعداد قربانی کرونا و منفی ترین بازار جهان

9 فروردین 1399 - 12:01
می متالز - با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور آمریکا به ۱۰۰ هزار نفر، شاخص های وال استریت با افت بسیار شدیدی همراه شدند.
جهت جلوگیری از احتمال شیوع بیشتر کرونا:

پتروشیمی های حاضر در منطقه ویژه ماهشهر برای دو روز تعطیل شدند

9 فروردین 1399 - 11:13
می متالز - شرکت های سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای جلوگیری از احتمال شیوع بیشتر ویروس کرونا از امروز به مدت دو روز کاری تعطیل اعلام شدند.

کاهش ۵ درصدی بهای نفت

9 فروردین 1399 - 11:08
می متالز - قیمت‌های نفت ۵ درصد سقوط کردند تا پنجمین هفته افت متوالی خود را به ثبت برسانند؛ ضمن اینکه کاهش شدید تقاضای طلای سیاه با وجود ویروس کرونا، تأثیر بسته‌های تشویقی دولت‌ها را در سایه قرار داد.
رییس کل بانک مرکزی:

پیگیری ها برای تامین مالی سریع از صندوق بین المللی پول مثبت است

8 فروردین 1399 - 17:32
می متالز - رییس کل بانک مرکزی گفت: پیگیری ها برای دسترسی به تامین مالی سریع از صندوق بین المللی پول و تدارک دارو، تجهیزات پزشکی و انسان دوستانه روند مثبتی دارد.

تعطیلی کارخانه سیمان مارگون در گروه تصمیم ستاد مبارزه با کرونا

8 فروردین 1399 - 15:39
می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعطیلی کارخانه ۳۳۰۰ تنی سیمان مارگون در نشست ستاد مبارزه با کرونا تعیین تکلیف می‌شود.
معاون اول رئیس جمهور خبر داد:

تخصیص ۱۰۰ هزارمیلیارد تومان وام + بیمه بیکاران/ روش برخورد با متخلفین

8 فروردین 1399 - 14:27
می متالز - معاون اول رئیس جمهور با اعلام تخصیص ۱۰۰ هزار میلیارد تومان وام و بیمه بیکاران گفت: از امروز به روش بایدها و نبایدهای حکومتی و اعمال جرایم و مجازات هایی با متخلفین برخورد خواهد شد.

محیط زیست آذربایجان شرقی عملیات بهره‌برداری معدن طلای اندریان را متوقف کرد‌

8 فروردین 1399 - 11:21
می متالز - پس از ماه‌ها کش و قوس بین محیط زیست، معدن و فعالان زیست محیطی، با مشاهده نمونه‌هایی از تلف شدن تعدادی گوسفند در اطراف معدن، برای بررسی ابعاد احتمالی زیست محیطی معدن، دستور توقف عملیات بهره‌برداری از این معدن طلا صادر شد.

رکود اقتصادی ناشی از کرونا بدتر از رکود مالی سال ۲۰۰۸

7 فروردین 1399 - 15:01
می متالز - رئیس سازمان جهانی تجارت (WTO) اظهار کرد که پیش بینی ها نشان می دهد، رکود اقتصادی و از بین رفتن مشاغل ناشی از شیوع ویروس کرونا بدتر از رکود مالی سال 2008 خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما