آرشیو اخبار


قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های وزارت نفت

26 خرداد 1398 - 23:32
می متالز - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های مثبت و ارزنده وزارت نفت در زمینه بهبود کیفیت سوخت توزیعی و کمک به شرایط زیست محیطی قدردانی کرد.
در بررسی لزوم هماهنگی فعالیت‌های معدنی با محیط‌زیست مطرح شد:

پیشرفت معدن و حفظ محیط‌زیست در تضاد نیستند

26 خرداد 1398 - 14:41
می متالز - گاهی دیده‌ایم که برداشت‌های بی‌رویه و غیرمجاز از منابع طبیعی بدون رعایت قـوانین مربوطـ و بدون حفظ حریم رودخانه‌ها و جنگل‌ها موجب ضربه زدن به محیط‌زیست و گونه‌های گیاهی و جانوری می‌شود.
رئیس هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن مازندران خبر داد

حفظ محیط‌زیست و پویایی معدن، در اولویت است

21 خرداد 1398 - 14:55
می متالز - رئیس هیات مدیره سازمان نظام مهندسی معدن مازندران از برگزاری هفدهمین اجلاس ملی سالانه هیات عمومی نظام مهندسی معدن ایران در خرداد امسال در این استان خبر داد.
مهندس برزگر، سرپرست محيط زيست شركت آلوميناي ايران

بازيافت پساب صنعتي كارخانه و كاهش مصرف آب يونيزه با جايگزين كنداكس خروجي واحد تبخير

31 فروردین 1398 - 22:27
می متالز - شرکت آلومینای ایران با در اختیار داشتن صنایع فرآوری و معادن بوکسیت در سرتاسر کشور به عنوان تنها شرکت تولیدکننده پودر آلومینا نقش بی بدیل در صنعت آلومینیوم کشور داشتهکه واقع در استان خراسان شمالی است.

شناسایی و بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته و سازگار با محیط زیست در فرآیند تولید

31 فروردین 1398 - 22:24
می متالز - شرکت فولاد هرمزگان که دارای ظرفیت اسمی تولید 1.5 میلیون تن تختال است و نقش مهمی به عنوان یک شرکت فولادی در اقتصاد کشور ایفا می کند و با دیدگاه توسعه پایدار و توجه به مسائل زیست محیطی و اجتماعی فعالیت خود را ادامه می دهد و با همین نگاه در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست حضور بهم رساند. معاون منابع انسانی این مجموعه با تاکید بر این رویکرد مصاحبه ای انجام داده است.
اعلام رئوس اقدام‌های زیست‌محیطی شرکت ملی نفت

حفظ محیط‌زیست، ارزش راهبردی و مسئولیت ذاتی شرکت ملی نفت ایران است

19 خرداد 1398 - 21:31
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، صیانت از محیط زیست را ارزش راهبردی و مسئولیت ذاتی مدیریت و کارکنان این شرکت برشمرد و به مناسبت هفته محیط زیست، رئوس اقدام‌های زیست‌محیطی این شرکت را اعلام کرد.
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط ‌زیست و انرژی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران خبر داد:

معدنکاری سبز هدف ایمپاسکو است

18 خرداد 1398 - 12:38
می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با هدف تولید مواد معدنی مورد نیاز کشور در راستای حفاظت از محیط ‌زیست، همواره تلاش کرده تا استانداردهای این حوزه را در شرکت ‌های تابعه و تحت نظارت ارتقاء دهد.

کارخانه کاتد مس جیرفت با ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی مجوز محیط زیست ندارد

2 خرداد 1398 - 15:46
می متالز - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان با اشاره به اینکه کارخانه کاتد مس جیرفت ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و آماده افتتاح است گفت: هنوز مجوز محیط زیست برای صدور پروانه بهره‌برداری این کارخانه صادر نشده است.

تدوین دستورعمل مطالعات ارزیابی آثار زیست محیطی پروژه‌های صنعت نفت

13 خرداد 1398 - 18:07
می متالز - تامین اعتبار طرح تدوین دستورعمل یکپارچه نحوه انجام مطالعات ارزیابی آثار زیست‌محیطی (EIA) پروژه‌های صنعت نفت در هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران مطرح و تصویب شد.

زغال‌سنگ؛ سوخت فردا

13 خرداد 1398 - 16:44
می متالز - زغال‌سنگی که در اروپای غربی تولید می‌شود، در مقایسه با انواعی که در ایران تولید می‌شود، متفاوت است و این دو از نظر تاریخچه زمین‌شناسی، مربوط به دوره‌های زمین‌شناسی مختلفی می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما