آرشیو اخبار


رنو زوئی جایگزین یک خودروی آلاینده

25 مهر 1398 - 19:02
می متالز - از آنجاکه استانداردهای مربوط به آلایندگی هوا در اتحادیه اروپا بر خط تولید بسیاری از خودروها در این قاره سبز سایه افکنده، حالا به نظر می‌رسد رنوی فرانسه نیز قصد دارد یکی از خودروهای پرطرفدار خود را از رده خارج کرده و آن را با یک مدل دیگر جایگزین کند.
دلخوش با انتقاد از بی توجهی به آسیب ناشی از سیل اخیر گیلان:

استان گیلان در حادثه سیل اخیر بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان خسارت دیده است

25 مهر 1398 - 18:37
می متالز - نماینده مردم صومعه سرا در مجلس، از تخریب حدود ۱۰ کیلومتر از راه‌های شهرستان حوزه انخابیه اش خبر داد و گفت: استان گیلان در حادثه سیل اخیر بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان استان آسیب‌ دیده است.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی:

روحیه جهادی در وزارت نیرو مشاهده نمی‌شود

25 مهر 1398 - 17:23
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بار‌ها اعلام کردم که احتمالا تعمدی در کار است که وزارتخانه نیرو به وظایف خود در رابطه با جلوگیری از وقوع سیل عمل نمی‌کند و شاید برخی به‌دنبال وارد کردن خسارت به کشور هستند، درواقع روحیه جهادی در وزارت نیرو مشاهده نمی‌شود.
مشاور دفتر رئیس جمهور:

بهره برداری از معادن در سایه حفظ محیط زیست امری قابل حل است

25 مهر 1398 - 17:21
می متالز - مشاور دفتر رئیس جمهور با اشاره تلویحی به مسائل زیست محیطی و معدن کاوی به وجود آمده در استان سمنان، گفت: بهره برداری از معادن در سایه حفظ محیط زیست امری قابل حل است.

لزوم تسهیل صدور اسناد مالکیتی قدس توسط ادارات ثبت و اوقاف/ معادن به تکالیف قانونی خود عمل نمی‌کنند

25 مهر 1398 - 17:10
می متالز - شهردار قدس با اشاره به لزوم تسهیل صدور اسناد مالکیتی شهرقدس توسط ادارات ثبت و اوقاف در جهت حل مشکلات معاملات قولنامه‌ای و دریافت تسهیلات بازآفرینی گفت: معادن شن و ماسه شهرقدس به تکلیف قانونی خود عمل نمی‌کنند.
استاندار زنجان:

بخشی از درآمد فروش پسماند روی برای محیط زیست هزینه می‌شود

25 مهر 1398 - 10:10
می متالز - استاندار زنجان گفت: بخشی از درآمد ناشی از فروش پسماند روی در زنجان برای رفع مشکلات زیست محیطی، فاضلاب شهری، بهداشتی و حوزه جوانان هزینه می‌شود.

ریزگردهای معادن آبیک سلامت مردم منطقه را تهدید می‌کند

24 مهر 1398 - 22:49
می متالز - رییس اداره حفاظت محیط زیست آبیک گفت: فعالیت ۱۱ معدن در این شهرستان و چندین معدن در استان‌های همجوار باعث ایجاد ریزگرد و تهدید برای سلامت مردم منطقه شده است.

ریزگردهای معادن آبیک سلامت مردم منطقه را تهدید می‌کند

24 مهر 1398 - 17:04
می متالز - رییس اداره حفاظت محیط زیست آبیک گفت: فعالیت ۱۱ معدن در این شهرستان و چندین معدن در استان‌های همجوار باعث ایجاد ریزگرد و تهدید برای سلامت مردم منطقه شده است.

سیلاب‌هایی که نباید فراموش شوند

24 مهر 1398 - 15:52
می متالز - در موقعیت جغرافیایی و طبیعی کشور سوانح طبیعی به‌ ویژه زلزله و سیل، نه به عنوان یک استثنا بلکه به عنوان یک تهدید تقریبا همیشگی وجود دارند.

موافقت سازمان محیط‌ زیست با انتقال آب خزر به فلات مرکزی

24 مهر 1398 - 13:03
می متالز - طی روزهای اخیر، نشستی با حضور مسوولان وزارت نیرو، مجریان طرح و مسوولان سازمان حفاظت محیط‌زیست در این سازمان درخصوص تعیین تکلیف پروژه انتقال آب خزر به فلات مرکزی برگزار شد که پس از برگزاری این نشست، رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست، بلامانع بودن اجرای این پروژه را به وزارت نیرو اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما