آرشیو اخبار


صدور مجوز زیست‌محیطی کارخانه فولاد خراسان

2 بهمن 1398 - 17:40
می متالز - اداره کل محیط زیست خراسان رضوی، در اجرای مصوبه کارگروه «ستاد تسهیل و رفع موانع تولید»، مجوز زیست‌محیطی بهره‌برداری کارخانه گندله‌سازی مجتمع فولاد خراسان را در کوتاه‌ترین بازه زمانی ممکن صادر کرد.

بازدید مدیرکل محیط زیست استان همدان از شرکت سیمان هگمتان

2 بهمن 1398 - 16:00
می متالز - مهندس جعفری نژاد بسطامی مدیرکل محیط زیست استان همدان به همراه معاونین و ریاست اداره محیط زیست شهرستان رزن در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۸ از شرکت سیمان هگمتان بازدید بعمل آورند.
با حضور استاندار بوشهر برگزار شد

گرامیداشت روز ملی هوای پاک در پتروشیمی جم

1 بهمن 1398 - 23:46
می متالز - نشست روز ملی هوای پاک با محوریت محیط زیست و هوای پاک به میزبانی پتروشیمی جم برگزار شد و در آن چالش های زیست محیطی منطقه، اقدامات انجام شده و برنامه های پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.

ورود خودرو به انتخابات آمریکا

1 بهمن 1398 - 19:37
می متالز - آلایندگی‌های کربنی خودروها این روزها به اندازه‌ای اهمیت یافته است که پای آن به کارزار انتخاباتی ۲۰۲۰ آمریکا نیز باز شد.

توقف سوزاندن زغال‌ سنگ چقدر هزینه دارد؟/ برای آلمان ۱۸ سال و ۴۴ میلیارد دلار

1 بهمن 1398 - 14:15
می متالز - رویا پیامنی، آلمان اعلام کرد که در طول ۱۸ سال آینده، ۴۴.۵ میلیارد دلار جهت توقف استفاده از زغال‌ سنگ هزینه خواهد کرد. مبلغ اعلام شده برای پرداخت غرامت به کارگران، شرکت‌ها و چهار ایالت تولید کننده زغال‌ سنگ خرج می‌شود.

کاشت ۶۰۰ اصله نهال پیرامون دستگاه‌های حفاری در روز ملی هوای پاک

30 دی 1398 - 23:56
می متالز - کارکنان دستگاه‌های حفاری شرکت ملی حفاری ایران مستقر در مناطق عملیاتی با همکاری واحد محیط زیست مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران به مناسبت ۲۹ دی‌ماه روز ملی هوای پاک ۶۰۰ اصله نهال پیرامون دکل‌ها، اردوگاه‌ها و روستاهای همجوار کاشتند.
از سوی رئیس‌ سازمان محیط‌زیست انجام شد

رازگشایی از آلودگی بودار

30 دی 1398 - 14:02
می متالز - رئیس سازمان محیط زیست با اعلام منشأ آلودگی‌های بحران‌ساز هفته‌های اخیر در تهران و دیگر شهرها، به گمانه‌زنی‌ها در پرونده «هوای بدبو» پایان داد.
دهمرده:

خسارت ۱۱۰۰ میلیارد تومانی به سیستان و بلوچستان نشان از عمق فاجعه دارد

29 دی 1398 - 19:06
می متالز - عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان مجلس با بیان اینکه عمق فاجعه در این استان بسیار است، گفت: سیلاب اخیر تاکنون ۱۱۰۰ میلیارد تومان به بخش‌های کشاورزی، شهری و راه‌های این استان خسارت وارد کرده است.

معرفی ایده‌های برتر ارزش‌آفرین بخش معدن و صنایع معدنی در «اینوماین ۲»

29 دی 1398 - 16:02
می متالز - دومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (اینوماین ۲) در ۳ بخش اصلی برگزاری مسابقه ایده، نمایشگاه توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان و برگزاری پنل های تخصصی و ارائه نیازهای فناوارنه از پنجم تا هفتم بهمن‌ماه ۹۸ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به نشانی تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده‌رود شرقی پلاک ۲۴ برگزار خواهد شد. در این جشنواره ایده‌های برتر ارزش‌آفرین بخش معدن و صنایع معدنی معرفی خواهند شد.

ارتقای استاندارد آلایندگی هزینه ندارد

29 دی 1398 - 14:29
می متالز - عضو انجمن قطعه سازان ایران در نشستی خبری به ابهامات موجود درباره استاندارد آلایندگی در خودروهای داخلی و سوخت توزیعی در کشور پرداخت و تاکید کرد ارتقای استاندارد از یورو۴ به یورو۵، هزینه‌ای در بر ندارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما