آرشیو اخبار


امروز رقم خورد؛

ثبت معامله ۳۱ هزار تن ورق فولادی در بورس کالا

13 مرداد 1399 - 18:55
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز دوشنبه ۱۳ مردادماه، میزبان دادوستد ۳۱ هزار و ۵۰۰ تن ورق فولادی بود.
جهانگیری اعلام کرد؛

حضور مردم در بورس، فرصت بزرگ اقتصاد ایران

13 مرداد 1399 - 18:46
می متالز - معاون اول رییس جمهوری از بازار سرمایه و مشارکت فعال مردم در این بازار به عنوان فرصتی بزرگ برای اقتصاد کشور یاد کرد و گفت: باید از اعتماد مردم به بازار سرمایه حراست و حفاظت شود البته مردم باید بدانند که بازار سرمایه ریسک پذیر است و باید برای فعالیت در این بازار با کارشناسان مشورت کنند.
عضو هیات مدیره انجمن فولاد اعلام کرد؛

راهکار آرامش بازار، عرضه متناوب و منضبط فولاد در بورس کالا

13 مرداد 1399 - 18:43
می متالز - عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد، عرضه متناوب و منضبط محصولات فولادی در بورس کالا را راهکار اصلی آرامش بازار می‌داند.
دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد:

رعایت کف عرضه محصولات از سوی پتروشیمی ها در بورس کالا

13 مرداد 1399 - 18:42
می متالز - دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد که شرکت های پتروشیمی بر اساس تعهد خود اقدام به عرضه محصولات تولیدی در بورس کالا می کنند.
عضو هیات مدیره انجمن فولاد عنوان کرد:

حمایت دولت از ادامه روند عرضه فولاد در بورس کالا

13 مرداد 1399 - 18:35
می متالز - دولت به دنبال ایجاد اقتصاد سالم و به دور از هر گونه دخالت بوده و در عین حال بر عرضه فولاد متناسب با نیاز کشور تایید دارد. از سوی دیگر تولیدکنندگان اعتقاد دارند عدم دخالت در قیمت گذاری و نیز عدم تعیین سقف قیمتی بازار را به تعادل خواهد رساند.
بهادر احرامیان:

تقاضای غیرواقعی و سفته‌بازی دلیل افزایش قیمت فولاد است

13 مرداد 1399 - 18:03
می متالز - احرامیان، نایب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد درباره افزایش قیمت فولاد می‌گوید: تولیدکنندگان اعتقاد دارند که تقاضای غیرواقعی و سفته‌بازی دلیل اصلی افزایش چشمگیر برای خرید محصولات فولادی بوده است. تحولات حوزه فولاد در بسیاری از صنایع دیگر تأثیر دارد، برای همین قیمت‌های دستوری یا دخالت‌های دولت در این حوزه زودتر اثر خود را نمایان می‌کند
دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد:

رعایت کف عرضه محصولات از سوی پتروشیمی‌ها در بورس کالا

13 مرداد 1399 - 15:55
می متالز - دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اعلام کرد که شرکت های پتروشیمی بر اساس تعهد خود اقدام به عرضه محصولات تولیدی در بورس کالا می کنند.

تداوم عرضه فولاد در بورس کالا/ عبور شاخص کل از 2 میلیون واحد

13 مرداد 1399 - 15:01
می متالز - یکی از خبرهای مهم روز یکشنبه تداوم عرضه فولاد در بورس کالا بود و به گفته یکی از اعضای هیأت‌مدیره انجمن فولاد، عرضه فولاد در بورس کالا ادامه می‌یابد و در عین حال، تغییری در مورد ضرایب قیمت‌گذاری زنجیره فولاد صورت نخواهد گرفت‌.

رشد عرضه فولاد در بورس کالا، بازار را متعادل می‌کند/ضعف نظارتی وزارت صمت بر بازار فولاد

13 مرداد 1399 - 14:59
می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: این که عرضه فلان محصول در بورس کم می‌شود یا اینکه متقاضیان خرید، واقعی نیستند، ارتباطی به بستر معامله یعنی بورس کالا ندارد؛ بلکه وزارت صمت باید بتواند با عرضه و تقاضا، بازار را مدیریت کند.
توسط معاون فروش و بازاریابی:

رویکرد "فولاد" در تنظیم بازار محصولات اعلام شد/ انتقاد از حذف بورس کالا

13 مرداد 1399 - 12:15
می متالز - معاون فروش و بازاریابی فولادمبارکه با انتقاد از تصمیمات کمیته تخصصی تنظیم بازار فولاد برای کف عرضه تکلیفی اسلب و حذف نقش بورس کالا، رویکرد این شرکت برای تنظیم بازار محصولات فولادی را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما