آرشیو اخبار


در اولین روز هفته رقم خورد؛

معامله بیش از یک هزار تن مواد پلیمری و شیمیایی در بورس کالای ایران

4 خرداد 1398 - 19:48
می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی روز شنبه ۴ خرداد ماه، میزبان داد و ستد یک هزار و ۴۹۹ تن مواد پلیمری و یک هزار و ۵۷۸تن مواد شیمیایی بود.
مدیرعامل بورس کالای ایران مطرح کرد؛

ضرورت هدایت سیل نقدینگی به سمت بازارهای مالی

4 خرداد 1398 - 19:42
می متالز - مدیر عامل بورس کالای ایران معتقد است، ورود حجم بالای نقدینگی به بخش های مختلف اقتصاد مانند سیل روانی است که همه چیز را در مسیر خودش نابود می‌کند؛ در این بین ما در بورس کالا این رسالت را داریم که با فعال کردن بازارهای مالی، جلوی هجوم نقدینگی به بازارهای واقعی را بگیریم.
طی هفته گذشته رقم خورد؛

رشد حجم و ارزش معاملات بورس کالای ایران

4 خرداد 1398 - 13:26
می متالز - در هفته منتهی به ۲ خرداد ماه، ۴۴۵ هزار و ۶۰۷ تن انواع محصول به ارزش بیش از ۲۷ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد داد و ستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد ۲۹ و ۳۰ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.
مروری بر مهم ترین رویدادهای تالار نقره ای؛

یک هفته با بورس کالا

3 خرداد 1398 - 12:58
می متالز - در هفته گذشته رویدادها و اظهار نظرهای مهمی پیرامون بورس کالای ایران صورت گرفت که " تنظیم بازار کالاهای اساسی از مسیر بورس کالا"، " امکان توسعه تجارت ایران و قطر از مسیر بورس کالا"، "موفقیت معامله ۱۲ قرارداد کشف پریمیوم قیر صادراتی" و " بورس کالا جامع‌ترین راه برای مبادلات کالایی" از مهم ترین آنها بود.
در نخستین روز خردادماه رقم خورد؛

ثبت معامله ۱۹ هزار تن محصول فولادی در بورس کالای ایران

1 خرداد 1398 - 18:58
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه اول خردادماه، میزبان دادوستد ۸ هزار و ۳۶۰ تن سبد میلگرد، ۸ هزار تن شمش بلوم و ۳ هزار و ۲۰۰ تن ورق قلع اندود بود.
طی اردیبهشت ماه رقم خورد؛

معامله ۱۳۹ هزار میلیارد ریال انواع محصول در بورس کالای ایران

1 خرداد 1398 - 18:57
می متالز - تالارهای مختلف بورس کالای ایران طی اردیبهشت ماه سال ۹۸، شاهد معامله بیش از دو میلیون و ۲۹۷ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۳۹ هزار میلیارد ریال بود که نسبت به فروردین ماه به ترتیب رشد ۸۱ و ۹۰ درصدی را در حجم و ارزش معاملات تجربه کرد.

پذیرش میلگرد فولادی یک شرکت در بورس کالا

1 خرداد 1398 - 14:36
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که میلگرد فولادی یک شرکت در این بورس مورد پذیرش قرار گرفت.
رییس سازمان بورس عنوان کرد:

نقش ویژه بازار سرمایه در تقویت تولید ملی

1 خرداد 1398 - 14:26
می متالز - رییس سازمان بورس اعلام کرد: تنوع ابزارها و نهادهای مالی که در سال‌های اخیر اتفاق افتاده سبب شده بنگاه‌های بیشتری برای تامین مالی به بازار سرمایه رجوع کنند.
مدیرعامل کارگزاری توسعه سرمایه دنیا مطرح کرد؛

پتانسیل های بورس کالا در تامین مالی کم هزینه برای تولید

1 خرداد 1398 - 13:02
می متالز - مدیرعامل کارگزاری توسعه سرمایه دنیا معتقد است که در سال رونق تولید به هر میزان عرضه مواد اولیه و کالاهای واسطه ای در بورس کالا بیشتر شود، شفافیت و اطمینان از تامین مواد اولیه برای تولید افزایش می یابد.

پذیرش ۵ هزار تن شمش آلومینیوم شرکت آلومینیوم ایران در بورس کالا

1 خرداد 1398 - 12:59
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که ۵ هزار تن شمش آلومینیوم یک شرکت در این بورس مورد پذیرش قرار گرفته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما