آرشیو اخبار


درخواست دبیر کل کانون کارگزاران برای عرضه محصولات در بورس کالا + ۱۲ پیشنهاد

9 فروردین 1399 - 14:51
می متالز - دبیر کل کانون کارگزاران بورس از مدیرعامل بورس کالا با توجه به لزوم مبارزه با شیوع کرونا با توصیه به انجام عرضه ها در این بورس بصورت دو هفته یک بار، ۱۲ پیشنهاد ارائه کرد.

فولاد ایران در سال ۹۸

6 فروردین 1399 - 23:42
می متالز - پرده اول: دولت آمریکا با این‌که صنعت فولاد ایران را در سال ۹۷ تحریم کرده بود، در سال ۹۸ نیز چندین بار تحریم‌هایی علیه این صنعت اعمال کرد!

نقاط قوت سیمانی‌ها در سال ۹۹

5 فروردین 1399 - 21:39
می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: آنچه چشم انداز صنعت سیمان در سال ۹۹ را روشن‌تر می‌کند، موضوع قیمت سیمان است.

دخالت‌هایی که فروشندگان را تضعیف کرد!

5 فروردین 1399 - 20:12
می متالز - نباید انتظار داشت که عرضه‌کننده و متقاضی با نادیده گرفتن سودسازی بنگاه اقتصادی خود، تنها در راستای منافع کلانی گام بردارد که سیاست‌گذار به نفع اقتصاد خورد، حتی یک گام نیز برنداشته است.
کارگزار باسابقه بورس بررسی کرد؛

نقش پررنگ بورس کالا در تحقق «جهش تولید»

5 فروردین 1399 - 13:29
می متالز - محمودرضا الهی فرد از کارگزاران با سابقه بازار سرمایه است، نقش بورس کالا در تحقق شعار سال ۹۹ یعنی «جهش تولید» را بررسی می کند. الهی فرد معتقد است که توسعه ابزارهای مالی بورس کالا بر پایه محصولات جدید با هدف پوشش ریسک های قیمتی و ایجاد اطمینان از آینده بازارها به همراه نگاه کارشناسی به حوزه قیمت کالاها می تواند زمینه ساز جهش تولید در سال ۹۹ باشد.
مدیرعامل بورس کالای ایران مطرح کرد؛

گام های بورس کالا در راستای جهش تولید

5 فروردین 1399 - 11:43
می متالز - به دنبال نامگذاری سال ۹۹ از سوی رهبرمعظم انقلاب با عنوان «جهش تولید»، مدیر عامل بورس کالای ایران به تشریح برنامه‌های این بورس برای تحقق شعار سال پرداخت.

میزان فروش چهار فولادی بورسی در بورس کالا

4 فروردین 1399 - 12:15
می متالز - چهار شرکت بورسی و فرابورسی فولادمبارکه، ملی مس، فولادخوزستان و ذوب آهن سال گذشته در مجموع قادر به فروش خیره کننده ۴۵ هزار میلیارد تومانی انواع محصولات در بورس کالا شدند.
طی سال گذشته:

فروش چهار شرکت بزرگ در بورس کالا از ۴۵ هزار میلیارد تومان گذشت

4 فروردین 1399 - 05:55
می متالز - چهار شرکت بورسی و فرابورسی فولادمبارکه، ملی مس، فولادخوزستان و ذوب آهن سال گذشته در مجموع قادر به فروش خیره کننده ۴۵ هزار میلیارد تومانی انواع محصولات در بورس کالا شدند.

مهمترین برنامه های بورس کالا اعلام شد

3 فروردین 1399 - 23:55
می متالز - مدیرعامل بورس کالا با تشریح مهمترین برنامه های سال جدید از راه اندازی معاملات اموال غیرمنقول مازاد دولت و بانک ها و تسویه چندمرحله ای معاملات خبر داد.
مدیر عامل بورس کالا برای سال جدید اعلام کرد:

مهمترین برنامه های بورس کالا: معاملات اموال دولت و بانک ها و تسویه چندمرحله ایی

3 فروردین 1399 - 20:51
می متالز - مدیرعامل بورس کالا مهمترین برنامه های سال جدید و برای تحقق شعار جهش تولید را اعلام کرد و از راه اندازی معاملات اموال غیرمنقول مازاد دولت و بانک ها و تسویه چندمرحله ای معاملات خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما