آرشیو اخبار


مشارکت بانک ملت و ایمیدرو در انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا

7 آبان 1399 - 22:15
می متالز - بانک ملت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار با هدف انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا در بورس کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

دام زنده در بورس کالا عرضه می‌شود

7 آبان 1399 - 18:50
می متالز - مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک کشور گفت:پیشنهاد عرضه دام زنده به وسیله بورس کالا مطرح شد که با همکاری سازمان مرکزی تعاون روستایی و موافقت سازمان بورس ایران مراحل اداری آن در حال انجام است.
با صدور ابلاغیه ای اعلام شد؛

زمان بندی عرضه های بورس کالا طی هفته آتی

7 آبان 1399 - 14:43
می متالز - مدیریت عملیات بازار بورس کالای ایران طی صدور ابلاغیه ای نحوه عرضه محصولات در هفته منتهی به ۱۶ آبان ماه جاری را اعلام کرد.
از سوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام شد؛

دلایل ۷ گانه عرضه املاک و اراضی وزارت دفاع در بورس کالا

7 آبان 1399 - 14:40
می متالز - پس از اعلام مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران در خصوص پذیرش یک قطعه زمین از سوی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، این وزارتخانه دلایل پذیرش نخستین ملک و البته در ادامه عرضه کلیه املاک خود در بورس کالا را اعلام کرد که برقراری صحت و سلامت معاملات و مبارزه با فساد احتمالی در روند فروش املاک، اصلی ترین عامل ورود املاک وزارت دفاع به بورس کالا عنوان شده است.

دلایل عرضه املاک و اراضی وزارت دفاع در بورس کالا

7 آبان 1399 - 13:02
می متالز - وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به تشریح هفت دلیل برای عرضه املاک و اراضی این وزارتخانه در بورس کالا پرداخت.
امروز رقم می خورد؛

عرضه ۱۲۸ هزار تن میلگرد و تیرآهن در تالار نقره‌ای

7 آبان 1399 - 11:00
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه ۷ آبان ماه میزبان عرضه ۱۲۸ هزار و ۷۶۶ تن سبد میلگرد و تیرآهن است.
امروز رقم می خورد؛

عرضه ۱۲۸ هزار تن میلگرد و تیرآهن در بورس کالا

7 آبان 1399 - 10:37
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه ۷ آبان ماه میزبان عرضه ۱۲۸ هزار و ۷۶۶ تن سبد میلگرد و تیرآهن است.
رئیس انجمن نوردکاران فولادی ایران:

در صورت رفع مشکلات عرضه شمش، صنعت فولاد را کمتر از 25 روز ترمیم می کنیم/ امروز شمش در داخل ایران با مهندسی قیمت، سود سرشاری برای فولادسازان دارد / 2500 میلیارد تومان حقوق کارگر داده ایم ولی کار نکرده ایم، اما دیگر توانش را نداریم

7 آبان 1399 - 01:33
می متالز - مواد اولیه در زنجیره فولاد باید به تناسب و عدالت بین همه زنجیره تقسیم شود. متاسفانه بخشی که فولادسازان نام دارند و در وسط زنجیره فولاد قرار گرفته اند، منافع اول و آخر زنجیره را رعایت نمی کنند. به این معنا که دوستان با رانت حاکمیتی، مواد اولیه (آهن اسفنجی) را با قیمت دستوری و حدود ۵۰ درصد قیمت جهانی در اختیار اینها قرار می دهند و ابزارهای بازدارندگی شامل امنیت صادراتی را برای زنجیره اول تعریف کردند که مواد اولیه دوستان تهیه شود. از جایی که مواد اولیه را ریالی می گیرند و از ۲۴ هزار تومان سوبسید دولتی برخوردارند و در رای نهایی و در رأسند، توقع این است که حداقل در وسط زنجیره و فولادسازان، محصولات خود را ریالی و با درصدی از قیمت ریالی در داخل کشور به فروش رسانند.

دادوستد بیش از ۱۸۶ هزار تن فولاد در بورس کالا

6 آبان 1399 - 20:09
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه ۶ آبان ماه میزبان دادوستد ۹۹ هزار و ۵۵۰ تن شمش بلوم و ۸۷ هزار تن تختال در گروه فولاد بود.
وزارت دفاع و مجمع جهانی اهل بیت هم به میدان آمدند؛

پذیرش دو قطعه زمین در بورس کالا

6 آبان 1399 - 15:06
می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران از پذیرش دو قطعه زمین در بازار فرعی خبر داد تا وزارت دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح و مجمع جهانی اهل بیت نیز برای عرضه املاک مازاد خود در بورس کالا وارد میدان شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما