آرشیو اخبار


«کچاد» زیر ذره بین

24 مرداد 1399 - 11:20
می متالز - شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در سال 1371 تاسیس شد، این شرکت با نماد «کچاد» در تابلو اصلی بازار اول، بورس اوراق بهادار تهران فعالیت می کند.

سهام عدالت ۵۰۰ هزار تومانی چقدر می‌ارزد؟

23 مرداد 1399 - 15:29
می متالز - برگه‌های سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی چقدر ارزش دارند؟ برگه‌های سهام عدالت یک میلیون تومانی چطور؟

روزهای خوب بورسهای جهانی ادامه دارد

23 مرداد 1399 - 15:25
می متالز - شاخص های مهم بورسی جهان در مدار صعودی باقی ماندند.

اعلام جزئیات تغییر ساعت معاملات بورس تهران

23 مرداد 1399 - 15:02
می متالز - معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران از تغییر زمان معاملات بازار بورس تهران به دلیل اختلالات در هسته معاملاتی خبر داد و گفت: معاملات بازار بورس از ۲۷ مردادماه در دو بازه زمانی مختلف انجام می‌شود.

معاملات بورس تهران از 27 مرداد در دو بازه زمانی مختلف انجام می‌شود

23 مرداد 1399 - 14:21
می متالز - معاملات بازار بورس تهران به دلیلی اختلالات در هسته معاملاتی از ۲۷ مرداد ماه در دو بازه زمانی مختلف انجام می‌شود.

هلدینگ ثروت‌آفرینی مازندران در فرابورس عرضه می‌شود

23 مرداد 1399 - 11:37
می متالز - استاندار مازندران با بیان اینکه هلدینگ ثروت‌آفرینی مازندران قرار است در فرابورس عرضه شود، گفت: همچنین قرار است شرکت‌های صنایع چوب و کاغذ، فولادین ذوب، نکا چوب فعالیت خویش را به صورت ویژه در بورش در دستور کار قرار دهند.
در نشست بررسی مشکلات «هپکو» با حضور دادستان کل کشور مطرح شد؛

دستگاه قضا تلاش می کند تا کارگران «هپکو» به خواسته خود که احیا این شرکت است برسند/ پرونده حسابرسی از «هپکو» به جریان خواهد افتاد

23 مرداد 1399 - 10:08
می متالز - حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جلسه بررسی و پیگیری مشکلات شرکت هپکو اراک گفت: دستگاه قضا تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا پرسنل این شرکت هر چه سریع‌تر به خواسته خود که احیا و برگشت رونق تولید به هپکو است برسند.
مدیران کارگزاری‌ها:

تغییر «کارگزار ناظر» ۲ روزه شد

22 مرداد 1399 - 23:12
می متالز - اختلال در سامانه معاملات برخط کارگزاری‌ها موجی از انتقادات سهامداران را به دنبال داشته است.کارگزاری‌هایی که بیشترین سهم از معاملات آنلاین را در اختیار دارند به جهت تعداد زیاد مشتری بیشترین شکایات را دارند. این اختلال در کنار عدم پاسخگویی صحیح و به موقع به عمده‌ترین مشکلات سهامداران پس از هسته معاملات تبدیل شده است.

استاندار لرستان مرگ خاموش کارخانه سیمان را اعلام کرد/ بلاتکلیفی و سردرگمی 46 هزار سهامدار

22 مرداد 1399 - 21:11
می متالز - در اولین سال تشکیل دولت نهم بود که خبر کلنگ زنی بزرگ‌ترین پروژه زیر بنایی استان لرستان در 20 کیلومتری شهر خرم‌آباد امیدهای زیادی را در بین نسل جوان و جویای کار لرستان زنده کرد گرچه پروژه شرکت سیمان خرم‌آباد دو سال قبل از روی کار آمدن دولت نهم طی شماره ٣٥٧٣ مورخ ٢٠/٠٥/١٣٨٢ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی استان لرستان به‌صورت شرکت سهامی خاص تأسیس و به ثبت رسیده بود؛ اما در تاریخ 10 اسفندماه سال 85 برابر صورت‌جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده و عادی، سرمایه شرکت طی مجوز پذیره‌نویسی از ثبت شرکت‌ها به مبلغ 171 میلیارد و ٥٦٩ میلیون ریال افزایش پیداکرده و به شرکت سهامی عام تبدیل شد.

هپکو برای تولید و اشتغال مدیری متخصص و غیرسیاسی می‌خواهد

22 مرداد 1399 - 19:58
می متالز - نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: شرکت هپکو که به شستا واگذار شده برای احیای تولید و اشتغال و رفع مشکلات مردم نیاز به مدیر توانمند و متخصص دارد و نباید مدیر سیاسی در راس باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما