آرشیو اخبار


رئیس بیمه مرکزی ایران:

اعلام شرط پرداخت خسارت خودروهای آسیب دیده در اغتشاشات/ میزان پول‌های به سرقت‌ رفته از بانک‌ها در حال ارزیابی است

28 آبان 1398 - 23:21
می متالز - رئیس بیمه مرکزی ایران با تاکید بر اینکه به شرکت‌های بیمه‌ای اعلام کردیم که هر چه زودتر خسارت آسیب‌دیدگان در طی اغتشاشات اخیر را بپردازند اظهار داشت: میزان پول‌های به سرقت‌ رفته در بانک‌ها هم در پی این اغتشاشات در حال ارزیابی است به محض نهایی شدن گزارش‌ها مراحل پرداخت خسارت طی خواهد شد.
مدیرعامل بیمه آسماری:

ضرورت تعریف بیمه اغتشاش در کشور

28 آبان 1398 - 22:00
می متالز - یک کارشناس بیمه اظهار داشت: می‌توان در بیمه بدنه موضوع جبران خسارت ناشی از اغتشاشات را مطرح کرد به طوری که شاهد آن بودیم در سیل اخیر هم این پوشش بیمه اضافه شد.
یک نیم گام تا رکورد شکنی این بیمه؛

"وسرمد" به کام سهامداران گام برمی دارد

28 آبان 1398 - 20:59
می متالز - عملکرد مثبت فعالیت‌های بیمه‌ای به رشد سودآوری "سرمد" شتاب بالایی بخشیده و انتظار می‌رود بتواند رکورد خود را بشکند و باز هم کام سهامداران خود را شیرین کند.
ساعت پنج و نیم عصر؛

مفقودی ۴۸ میلیارد ناقابل در یک بانک

22 آبان 1398 - 21:36
می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به زیر سبیلی رد کردن بدهی دوستان دولتی و مفقودی ۴۸ میلیارد تومان در بانک بورسی و....

تاکید امام جمعه زنجان بر ترویج فرهنگ بیمه در سطح جامعه

22 آبان 1398 - 20:44
می متالز - نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه زنجان بر لزوم ترویج فرهنگ بیمه‌ای در جامعه تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه در چند دهه اخیر اقدامات مطلوبی در راستای معرفی و تبلیغ بیمه و جزئیات آن در جامعه شده است، ولی هنوز طبقات پایین جامعه با آن آشنایی کافی ندارند.

بیمه دی جانبخشان را بیمه کرد

22 آبان 1398 - 20:42
می متالز - مدیرعامل بیمه دی با کتایون نجفی‌زاده مدیرعامل انجمن اهدا عضو ایرانیان با هدف توسعه فرهنگ اهدا عضو، تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد که طبق این تفاهم، مقرر شد خانواده جانبخشان (اهداکنندگان عضو) توسط بیمه دی، بیمه شوند.

کارشناسی خسارت اتومبیل در بیمه ایران دیجیتالی شد

22 آبان 1398 - 20:38
می متالز - از این پس کارشناسی تعیین خسارت اتومبیل در شعب تخصصی پرداخت خسارت اتومبیل بیمه ایران در تهران بزرگ و برخی استان‌ها با استفاده از اپلیکیشن کارشناسی الکترونیک خسارت که توسط مدیریت فناوری اطلاعات و آمار طراحی و تولید شده، به‌صورت دیجیتالی و الکترونیکی انجام می‌شود.

موافقت مشروط فرابورس با ارتقا سهم بازار پایه ای به بازار دوم معاملات

20 آبان 1398 - 11:49
می متالز - فرابورس با درخواست پذیرش و انتقال سهم حاضر در بازار پایه به بازار دوم معاملات موافقت مشروط کرد.

پیام مدیر عامل بیمه معلم در پی حرکت بیمه مرکزی برای ترویج فرهنگ بیمه

19 آبان 1398 - 22:03
می متالز - محمدابراهیم تحسیری، مدیرعامل شرکت بیمه معلم در پی حرکت مناسب رئیس کل بیمه مرکزی ایران برای ترویج فرهنگ بیمه در مدارس و آغاز طرح سراسری زنگ بیمه، خطاب به دانش آموزان سراسر کشور پیامی منتشر کرد.

کارگران حادثه‌دیده در زلزله بیمه‌ بیکاری می‌گیرند

19 آبان 1398 - 21:52
می متالز - مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه‌بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت مقرری بیمه‌ بیکاری به کارگران واحدهای آسیب‌دیده در زلزله اخیر خبر داد و گفت: کارگران مشمول قانون کاری که به دلیل زلزله از کار بیکار شده‌اند، مشمول دریافت بیمه‌ بیکاری می‌شوند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما