آرشیو اخبار


بیشترین افزایش شاخص سهام بیمه به نماد بیمه دی رسید

1 بهمن 1398 - 23:14
می متالز - صنعت بیمه در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندکی در شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بود.

چشم‌نوازی عملکرد بیمه آسیا برای حقوقی‌های بورسی

1 بهمن 1398 - 18:06
می متالز - اخیرا سهام بیمه آسیا هم از طرف خریداران حقیقی و هم از سرمایه گذاران حقوقی مورد توجه زیادی قرار گرفته است. نماد بیمه آسیا جذابیت زیادی یافته و در روزهای اخیر بطور میانگین حدود ۱۰۰ میلیارد ریال از سهام شرکت داد و ستد شده است.
رئیس جمهور در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات:

مردم باید از ارزانترین و کوتاه ترین مسیر، خدمات الکترونیکی دریافت کنند/ دولت الکترونیک گامی با اهمیت در مسیر خدمت به مردم، مبارزه با فساد و نشانه ای از مدرن شدن دولت اسلامی ما است/ آن چیزی که ما از دولت الکترونیک انتظار داریم یک کارت است برای همه کار/دبیرخانه شورا هفتگی گزارش کار دهد/دستور برای رفع مشکلات دولت الکترونیک طی شش ماه

1 بهمن 1398 - 14:40
می متالز - رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مردم باید از ارزانترین و کوتاه ترین مسیر، خدمات الکترونیکی دریافت کنند و آنان را نباید در راهروهای ادارات و سازمان ها سرگردان کرد، اظهارداشت: تمام تلاش ما از ابتدای دولت یازدهم ، ایجاد و تقویت دولت الکترونیک و حذف کاغذ از سیستم اداری بوده تا به این ترتیب مردم هنگام مراجعه به اداره و یا سازمانی، صرفا با ارائه همان کارت ملی هوشمند خود ، دیگر مجبور نباشد برای یک کار ساده دهها برگ کپی از مدارکشان ارائه کنند.
حسابرسی نشده منتشر شد؛

نگاهی به عملکرد ۹ ماهه "ما"

1 بهمن 1398 - 12:20
می متالز - بیمه ما در دوره ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۳۹۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۸ درصدی برخوردار است.

بیمه البرز در لیست یکصد شرکت برتر

30 دی 1398 - 21:48
می متالز - شرکت بیمه البرز همچون سال‌های گذشته در لیست یکصد شرکت برتر کشور قرار گرفت و توانست رتبه پنجاه و هفتم را در بین ۵۰۰ شرکت برتر کشور به خود اختصاص دهد.

برگزاری ششمین همایش مدیریت ریسک توسط بیمه کوثر

30 دی 1398 - 21:46
می متالز - مدیر عامل بیمه کوثر در ششمین همایش مدیریت ریسک و بیمه با رویکرد فناوری اطلاعات اعلام کرد: با استقرار ict و it در صنعت بیمه می‌توان ۵۰ درصد از هزینه‌ها را کاهش داد.

نماد ۱۵ شرکت بیمه‌ای در تالار بورس به رنگ سبز درآمد

30 دی 1398 - 19:10
می متالز - صنعت بیمه در میانه هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندکی در شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بود.

بیمه آسیا برای بیست و دو سال متوالی، رتبه برتر را کسب کرد

30 دی 1398 - 18:48
می متالز - بیمه آسیا به عنوان تنها شرکت بیمه ای برای بیست و دو سال متوالی، در بین صد شرکت برتر کشور(IMI۱۰۰) قرار گرفت.

تعدادشرکت‌های بیمه‌ای مالت به ۶۷ شرکت رسید/ مالت کشوری امن برای ایجاد شرکت‌های بیمه اتکایی است

30 دی 1398 - 15:04
می متالز - شرکت‌های بیمه‌ای مالت با محیط‌ های سخت اقتصادی جدید، نظارتی و سرمایه‌گذاری که از بحران مالی ناشی می‌شوند، درگیر هستند.

برقراری بیمه بیکاری برای کارگران آسیب‌دیده در سیل

30 دی 1398 - 14:18
می متالز - نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور سیل‌زدگان استان سیستان‌وبلوچستان از برقراری بیمه بیکاری برای کارگران واحدهای تولیدی آسیب دیده از سیل در این استان خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما