آرشیو اخبار


برنامه افزایش سرمایه دو شرکت دارای صف خرید از سه محل

14 تیر 1399 - 01:29
می متالز - دو شرکت بورسی و فرابورسی دارای صف خرید از برنامه افزایش سرمایه ۶۵ و ۱۸ درصدی از سه محل سود انباشته، سایر اندوخته ها و مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر دادند.

۸۵ درصد مطالبات بیمه حاضر در بازار پایه از سایپا وصول شد

14 تیر 1399 - 00:23
می متالز - شرکت بیمه حاضر در بازار پایه از وصول ۸۵ درصد مطالبات خودروسازی سایپا با انتقال سهام سه زیرمجموعه خبر داد و با توقف نماد روبرو شد.

علت افزایش قیمت شرکتی که با بازدهی ۴۰۳ درصدی در چهار ماه اخیر

10 تیر 1399 - 00:35
می متالز - بیمه آسیا که طی سال جاری با رشد خیره کننده ۴۰۳ درصدی قیمت سهام روبرو شده، علت افزایش قیمت را اعلام کرد تا آماده بازگشایی نماد شود.

همکاری بیمه ملت و پادیوم

9 تیر 1399 - 22:58
می متالز - در راستای توسعه همکاری با استارت‌آپ‌ها، بیمه ملت با عرضه وب‌سرویس‌های خود در بازارچه API پادیوم (API Market place)، امکانی را فراهم کرده است که متقاضیان دریافت وب‌سرویس‌های بیمه بتوانند با مراجعه به پادیوم از وب‌سرویس‌های آنلاین صدور بیمه ملت استفاده کنند.

ارتقای بیمه البرز در سال ۹۹

9 تیر 1399 - 22:57
می متالز - سال ۱۳۹۹، سال جهش بیمه البرز در کسب پرتفوی مناسب با لحاظ رعایت نرخ‌های فنی و کسب سود مناسب و ارتقای جایگاه بیمه البرز است.

بیمه آسیا برند محبوب بیمه‌ای شد

9 تیر 1399 - 22:56
می متالز - بیمه آسیا در هفتمین دوره سالانه نظرسنجی برای انتخاب برندهای محبوب سال، با آرای مردمی به عنوان برند محبوب در میان شرکت‌های بیمه‌ای انتخاب شد.

ورود مجلس به‌ بحث تعدیل قیمت بیمه شخص‌ثالث

9 تیر 1399 - 14:51
می متالز - نماینده مردم بناب درمجلس با بیان اینکه مردم توان پرداخت حق بیمه برای دریافت بیمه شخص‌ثالث خودرو را ندارند، از ورود مجلس به‌این موضوع برای تعدیل قیمت‌ها خبر داد.

سامانه جدید بیمه بیکاری در ۵ استان

9 تیر 1399 - 01:38
می متالز - مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار از راه‌اندازی زیرسامانه جدید بیمه بیکاری در ۵ استان به‌صورت آزمایشی خبر داد.

روش‌های استعلام دفترچه بیمه

9 تیر 1399 - 01:34
می متالز - به‌رغم هشدارهای مکرر سازمان تامین‌اجتماعی و تاکید این سازمان مبنی بر اینکه هیچ‌گاه تماسی از سوی این سازمان برای دریافت وجه در قبال خدماتی از قبیل تمدید اعتبار دفترچه، کارت هوشمند درمان و... با بیمه‌شدگان و بازنشستگان انجام نمی‌شود، متاسفانه شاهد فریب برخی از بازنشستگان و بیمه‌شدگان توسط افراد کلاهبردار هستیم.

تولید ۶/ ۸ هزار میلیارد تومان حق بیمه در دو ماه ۹۹

9 تیر 1399 - 01:09
می متالز - مبلغ حق بیمه تولیدی و خسارت پرداختی در دوماه نخست سال‌جاری به ترتیب در حدود ۶/ ۸ و ۲/ ۴ هزار میلیارد تومان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما