آرشیو اخبار


معاون امور صنایع وزارت صمت خبر داد:

آمادگی برای برگزاری 4 میز تخصصی ساخت داخل/ اجرای ۱۱ میز تخصصی توسعه و تعمیق ساخت داخل با کاهش ارزبری یک میلیارد و ۳۱ میلیون یورویی تاکنون

6 آبان 1399 - 20:31
می متالز - معاون امور صنایع وزارت صمت از آمادگی برای برگزاری 4 میز تخصصی ساخت داخل در حوزه‌های پتروشیمی، صنعت پالایشگاهی، لوازم خانگی و صنعت خودروسازی خبر داد.

افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان

6 آبان 1399 - 20:30
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در این استان با هدف رفع موانع تولید خبر داد.
با هدف رفع موانع تولید؛

مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات تولید و سرمایه‌گذاری در قم افتتاح شد

6 آبان 1399 - 20:28
می متالز - طی مراسمی با حضور استاندار و مدیران اقتصادی قم، مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان قم افتتاح شد.

مرکز رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی در ایلام افتتاح شد

6 آبان 1399 - 20:27
می متالز - مرکز شبانه‌ روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی ایلام با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رسما افتتاح و آغاز به کار کرد.

تسریع روند سرمایه‌گذاری و حل مشکلات صنعتگران در مرکز فوریت‌های بررسی و رفع موانع واحدهای تولیدی

6 آبان 1399 - 20:26
می متالز - معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: مرکز فوریت‌های بررسی و رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری، محلی برای تسریع درروند سرمایه‌گذاری و حل مشکلات صنعت گران خواهد بود.
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اعلام کرد:

هم ترازی مصوبات کارگروه های استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با مصوبات ستاد کشور/ پیگیری مشکلات ۵ واحد تولیدی استان لرستان

6 آبان 1399 - 20:25
می متالز - دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: از نظر قانونی، مصوبات کارگروه های استانی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید هم تراز با مصوبات ستاد کشور است.

مرکز فوریت‌‎های بررسی مشکلات تولید در بوشهر راه‏‌اندازی شد

6 آبان 1399 - 20:24
می متالز - مرکز فوریت‎های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‎های سرمایه‎گذاری روز سه‎شنبه در آیینی با حضور شماری از مسئولان استانی در بوشهر راه‎اندازی شد.
قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اعلام کرد:

راه اندازی 27 مرکز فوریت‎های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‎های سرمایه‎گذاری تا پایان هفته/ پیگیری مشکلات واحدهای بزرگ مقیاس استان ها در جلسات ستاد تسهیل

6 آبان 1399 - 20:21
می متالز - قائم مقام رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور از راه اندازی 27 مرکز فوریت‎های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‎های سرمایه‎گذاری تا پایان هفته در سراسر کشور خبر داد.

دادوستد بیش از ۱۸۶ هزار تن فولاد در بورس کالا

6 آبان 1399 - 20:09
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه ۶ آبان ماه میزبان دادوستد ۹۹ هزار و ۵۵۰ تن شمش بلوم و ۸۷ هزار تن تختال در گروه فولاد بود.
امروز در فرابورس رقم خورد؛

تغییر مالکیت بیش از ۱.۲ میلیارد اوراق بهادار مالی

6 آبان 1399 - 17:20
می متالز - شاخص کل در فرابورس ایران، امروز با افت ۲۹۰ واحدی به عدد ۱۶ هزار و ۱۷۹ واحد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما