آرشیو اخبار


در اولین روز کاری هفته بازار سهام رقم خورد:

معاملات مشکوک چهار پتروشیمی، دو شرکت سیمانی و ۹ نماد

9 فروردین 1399 - 16:47
می متالز - چهار پتروشیمی، دو شرکت سیمانی و ۹ نماد دیگر در اولین روز کاری این هفته بازار سهام، مشمول معاملات مشکوک شدند.

گزارش امروز بازار سهام، صنعت بانکی و اقبال ۹ گروه + مشکل حجم مبنا

9 فروردین 1399 - 14:49
می متالز - روند امروز معاملات بازار سهام، عملکرد مثبت صنعت بانکداری، اقبال سهامداران به ۹ گروه به همراه مشکل حجم مبنا بسیاری از نمادها که با رشد تقاضا مواجهند توسط شرکت سبدگردان بررسی شد.

رشد شاخص در اولین روز هفته

9 فروردین 1399 - 14:17
می متالز - شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۱۱ هزار و ۲۵۴ واحدی عدد ۵۳۲ هزار ۵۲۲ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۸۸ هزار و ۶۹۰ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۳۷۴ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۱ میلیون و ۱۴۰ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۶۸۶۴ واحد را نمایش داد.

صنایع پیشران و اولویت‌دار برای سرمایه‌گذاری شناسایی شد

9 فروردین 1399 - 13:03
می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) از شناسایی صنایع اشباع و دارای ریسک سرمایه‌گذاری بالا و همچنین صنایع پیشران و اولویت‌دار برای سرمایه‌گذاری خبر داد و گفت که این فهرست در اختیار سرمایه‌گذاران قرار داده شده و تمهیداتی در سال ۱۳۹۹ اتخاذ خواهد شد که سرمایه گذاران به طرف صنایع پیشران و اولویت دار حرکت کنند.
توسط یک کارگزاری بررسی شد:

پیش بینی سهام بزرگ و کوچک، بانک، خودرو و ... در دومین هفته سال

9 فروردین 1399 - 01:26
می متالز - وضعیت دومین هفته بورس سال جدید با سه روزکاری و پیش بینی نمادهای بزرگ و کوچک، بانک ها و خودروسازها و گروه های غیرکالایی توسط یک کارگزاری پیش بینی شد.

نمایشگاه اکسپو 2020 دوبی نیز احتمالا به تعویق خواهد افتاد

8 فروردین 1399 - 22:49
می متالز - بلومبرگ گزارش داد؛ برگزار کنندگان Expo 2020 Dubai به علت شیوع غیر قابل کنترل کرونا ویروس در جهان و پیرو درخواست کشورهای شرکت کننده در رویداد فوق در حال مذاکره با «دفتر بین المللی نمایشگاه ها» در پاریس جهت تعویق رویداد فوق می باشند. نتیجه مذاکرات هفته آینده مشخص خواهد شد.
مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر مطرح کرد:

بکارگیری تمام پتانسیل های شرکت مس باهنر جهت تحقق فرمان مقام معظم رهبری در خصوص "جهش تولید"

8 فروردین 1399 - 13:23
می متالز - «مجید ضیایی» گفت: در سال ۹۹ تمام پتانسیل های شرکت مس باهنر جهت تحقق فرمان مقام معظم رهبری در خصوص "جهش تولید" بسیج خواهد شد تا به فضل الهی مقطع حساس کنونی نیز مثل همیشه با پیروزی همراه گردد.

تولید محصولات صادراتی جدید در "کپشیر"

8 فروردین 1399 - 09:20
می متالز - مدیر عامل شرکت پشم شیشه ایران از شرکت‌های تابعه #شستا از تولید محصولات صادراتی جدید این شرکت با توجه به سال جهش تولید خبر داد.

تولید سه میلیون لیتر مواد ضد عفونی کننده در هلدینگ دارویی شستا

8 فروردین 1399 - 09:09
می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: سه میلیون لیتر مواد ضد عفونی کننده توسط هلدینگ دارویی و پخش شستا تولید شده است.
سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:

حال خوب قطب چهارم صنعت کشور در سال 98

7 فروردین 1399 - 23:14
می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: استان مرکزی به عنوان قطب چهارم صنعت کشور در سالی که گذشت روزهای خوبی را در حوزه رونق تولید در کشور رقم زد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما