آرشیو اخبار


وزیر اقتصاد عنوان کرد:

بانک‌ها در قامت کرکس نباشند/ آسیب به بانک‌ها، خدمات به مردم را مختل می‌کند/ اقتصاد را مغزمحور کنیم

28 آبان 1398 - 23:13
می متالز - وزیر اقتصاد گفت: بانک‌ها وقتی مورد حمله قرار می‌گیرند از خود می‌پرسند چکار کردند که شایسته این نوع نحوه برخورد هستند هر اتفاقی که برای بانک‌ها می‌افتد به معنی ضایع شدن منابع و خروج خدمات بانکی از دسترس مردمی است که از بانک‌ها خدمات دریافت می‌کردند.
در «اجلاس اکسپورتکس ایران»؛

بانک صادرات ایران دو نشان «اعتماد و رضایت مشتریان» و «ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی» را دریافت کرد

28 آبان 1398 - 23:09
می متالز - ​بزرگترین اجلاس مشترک سرآمدان تولید و صادرات ایران (اکسپورتکس)، با اعطای دو نشان «استاندارد و جایزه بین‌المللی برترین بانک مورد اعتماد و رضایت مشتریان در خدمات بانکی» و «نشان ملی برترین بانک در ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی» به بانک صادرات ایران برگزار شد.

بانک رفاه کارگران حامی مالی پنجمین همایش فن بازارملی سلامت در چابهار شد

28 آبان 1398 - 23:04
می متالز - بانک رفاه در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و به منزله بانکی سلامت محور، حامی همایش فن بازار ملی سلامت در منطقه آزاد تجاری چابهار شد.
مشاور عالی کانون صرافان ایران:

روند نزولی قیمت ارز ادامه خواهد داشت/ همتی بازار ارز را مستقل کرد

28 آبان 1398 - 22:47
می متالز - مشاور عالی کانون صرافان ایران گفت: قبلا شاهد بودیم به محض اینکه اتفاقی در منطقه رخ می‌داد یا اینکه تحریمی بر علیه کشور اعمال می‌شد فردا بازار متاثر از آن بود اما با حضور همتی در بانک مرکزی بازار ارز مستقل شد و مطابق شاخص‌های اقتصادی و خواستگاه بانک مرکزی حرکت می‌کند.
وزیر اقتصاد عنوان کرد:

بانک‌ها باید خودشان را به فناوری‌های روز مجهز کنند

28 آبان 1398 - 22:36
می متالز - وزیر اقتصاد گفت: بانک‌های ما اگر بخواهند نقش پویا و بالنده‌ای در اقتصاد داشته باشند باید خودشان را به فناوری‌های نو مجهز کنند.
از سوی بانک مرکزی؛

سهم صنایع پیشران از تسهیلات بانکی مشخص شد

28 آبان 1398 - 22:26
می متالز - سهم بانک‌ها از مبلغ کل تسهیلات در نظر گرفته شده به طرح‌های پیشران بخش مسکن و ساختمان، صنعت و معدن، نفت، گردشگری و جهاد کشاورزی مشخص شد.
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک:

انجام ۱۲۴ میلیون تراکنش شبکه شتاب در روز ۲۷ آبان/ پایداری شبکه بانکی ۹۹.۹ درصد است/ تعداد خودپردازهای آسیب دیده قابل توجه نیست

28 آبان 1398 - 22:22
می متالز - مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک بانک مرکزی اظهار داشت: آسیب‌رسانی به چند دستگاه خودپرداز نمی‌تواند تاثیری در خدمات شبکه‌های بانکی داشته باشد، از سوی دیگر 90 درصد ارایه خدمات به مردم از طریق خدمات الکترونیکی است.

پوزهای متصل به خطوط تلفن مشکلی در ارائه خدمات ندارند

26 آبان 1398 - 17:02
می متالز - پوزهای متصل به خطوط تلفن همانند گذشته فعال هستند اما به دلیلی قطعی اینترنت در نقاط مختلف، اختلال در عملیات پوزهای متصل به Wireless به وجود آمده است.

حذف سود مرکب در پیچ و خم تبدیل به قانون/ تلاش دو ساله مجلس به سرانجام می رسد؟

25 آبان 1398 - 20:16
می متالز - مصوبه حذف سود مرکب مسیر طولانی و پر پیچ و خمی را در نهادهای قانونگذاری، نظارتی و مصلحتی کشور طی کرده و سرنوشت تایید یا رد آن مشخص نبوده و در هاله ای از ابهام قرار دارد، باید دید تلاش دو ساله مجلس برای حذف این سود به سرانجام می‌رسد.

قیمت دلار و یورو شنبه ۲۵ آبان ۹۸/ شکست مرز ۱۲ هزار تومانی پس از ۱۰۰ روز/ افزایش ارتفاع دلار در کانال ۱۲ هزار تومان/ همتی دلیل گرانی دلار را اعلام کرد/ بازارساز دلار را ۴۰۰ تومان گران کرد

25 آبان 1398 - 15:50
می متالز - بازار ارز در حالی اولین روز هفته را آغاز کرده است که در هفته گذشته شاهد روند صعودی نرخ گذاری انواع ارز به ویژه دلار و یورو بود. در این میان، روز جمعه خبر سهمیه بندی و افزایش نرخ بنزین به رقم سه هزار تومان، باعث شد تا بسیاری از فعالان بازار، پیش بینی افزایش شاخص ارزی به کانال ۱۲ هزار تومان را داشته باشند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما