آرشیو اخبار


همتی امروز هم دست به قلم شد و نتیجه جلسه با مدیران بانک ها را اعلام کرد

9 فروردین 1399 - 18:44
می متالز - رئیس کل بانک مرکزی امروز هم دست به قلم شد و درباره مصوبه وام ۷۵ هزار میلیارد تومانی با سود ۱۲ درصدی و... به مدیران عامل بانک ها توضیح داد.
بانک مرکزی اعلام کرد؛

رشد نرخ رسمی ۲۶ ارز در هفته دوم فروردین ماه

9 فروردین 1399 - 17:39
می متالز - بانک مرکزی امروز (شنبه) نرخ ۴۷ ارز رسمی را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۶ ارز از جمله یورو و پوند افزایش، قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت و بقیه ارزها ثابت ماند.

اثر مالی تسعیر ارز جدید برای "وبصادر" هم مثبت است/ اعلام جزییات در آینده

9 فروردین 1399 - 12:59
می متالز - بانک صادرات هم با اعلام نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی، آثار مالی این رویداد بر صورت های مالی ۹۸ را مثبت دانست.

تلاش بانک مرکزی برای کاهش محدودیت‌های مقابله با کرونا

9 فروردین 1399 - 12:58
می متالز - برخلاف تبلیغات سوء انجام شده، تلاش ما فقط برای برداشتن محدودیت‌ها جهت انتقال منابع ارزی بانک مرکزی به منظور تداوم تامین دارو و تجهیزات در مقابله با بیماری عالم‌گیر کرونا است.

اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی نرخ های جدید تسعیر ارز برای بانک بورسی

9 فروردین 1399 - 12:09
می متالز - بانک بورسی خاورمیانه با اعلام نرخ تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی از اثر مثبت ۴۶ میلیون یورویی اعمال نرخ های جدید بر درآمد بانک طی سال گذشته خبر داد.

اثر درآمد تسعیر ارز سال گذشته بانک وابسته به بنیاد اعلام شد

9 فروردین 1399 - 01:29
می متالز - بانک سینا در خصوص ابلاغیه بانک مرکزی مبنی بر نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی پایان سال ۹۸ توضیح داد و اثر این متغیر مهم را اعلام کرد.

توضیح اولین بانک خصوصی درباره تسعیر یورو و دلار ۱۰۲۰۰ و ۹ هزار تومانی

9 فروردین 1399 - 01:24
می متالز - بانک اقتصاد نوین در خصوص نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی ها و بدهی های ارزی در پایان سال ۹۸ اولین بانک خصوصی، دست به شفاف سازی زد.
رییس کل بانک مرکزی:

پیگیری ها برای تامین مالی سریع از صندوق بین المللی پول مثبت است

8 فروردین 1399 - 17:32
می متالز - رییس کل بانک مرکزی گفت: پیگیری ها برای دسترسی به تامین مالی سریع از صندوق بین المللی پول و تدارک دارو، تجهیزات پزشکی و انسان دوستانه روند مثبتی دارد.
معاون اول رئیس جمهور خبر داد:

تخصیص ۱۰۰ هزارمیلیارد تومان وام + بیمه بیکاران/ روش برخورد با متخلفین

8 فروردین 1399 - 14:27
می متالز - معاون اول رئیس جمهور با اعلام تخصیص ۱۰۰ هزار میلیارد تومان وام و بیمه بیکاران گفت: از امروز به روش بایدها و نبایدهای حکومتی و اعمال جرایم و مجازات هایی با متخلفین برخورد خواهد شد.

یادداشت رئیس‌کل بانک مرکزی در مورد تصویب اعطای تسهیلات دوساله بانکی با نرخ ترجیحی ۱۲ درصد تا سقف ۷۵۰ هزار میلیارد برای پشتیبانی از بخش‌های اقتصادی آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا

7 فروردین 1399 - 23:45
می متالز - در جلسه امروز 7 فروردین 98 ستاد اقتصادی دولت و بر اساس تاکید ریاست محترم جمهور، جهت ارایه راهکارهای اقتصادی لازم برای پشتیبانی از بخش های اقتصادی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا، بانک مرکزی در ایفای نقش و نیز انجام رسالت تاریخی خود در این مقطع حساس، پیشنهاد اعطای تسهیلات دو ساله بانکی با نرخ ترجیحی 12 درصد، تا سقف 750 هزار میلیارد ریال را ارایه کرد که مورد تصویب قرار گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما