آرشیو اخبار


مشارکت بانک ملت و ایمیدرو در انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا

7 آبان 1399 - 22:15
می متالز - بانک ملت و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و شرکت مشاور سرمایه‌گذاری معیار با هدف انتشار گواهی سپرده کالایی بر پایه شمش طلا در بورس کالا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

فروش ۱۱۱.۵ هزار میلیارد ریال اوراق بدهی در عملیات بازار باز

7 آبان 1399 - 19:57
می متالز - بانک مرکزی در مهلت تعیین شده از طریق سامانه بازار بین‌بانکی پنج سفارش فروش اوراق بدهی دولتی از طرف دو بانک به ارزش ۱۱۱.۵ هزار میلیارد ریال خریداری کرد.
از واگذاری‌های مهرماه؛

"وبانک" به سود نرسید

7 آبان 1399 - 18:57
می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود سودی کسب نکرد.
جهانگیری:

سوء استفاده از ارز ۴۲۰۰ تومانی خیانت به کشور است

7 آبان 1399 - 18:45
می متالز - معاون اول رییس جمهوری گفت: دولت بخاطر رعایت حال مردم و کمک به معیشت جامعه ارز کالاهای اساسی را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تامین کرده است و اگر وارد کننده‌ای بخواهد از این ارز سوءاستفاده کند به کشور خیانت کرده است و باید به طور جدی با او برخورد شود.

خدمت رسانی واحدهای بانک به مشتریان

7 آبان 1399 - 17:27
می متالز - با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا تمامی واحدهای بانک در تهران با 50 درصد نیرو و در سایر استانها با دوسوم نیرو آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند.
محسن احتشام:

سخت‌گیری بیش از حد به روند صادرات ضربه می‌زند

7 آبان 1399 - 16:30
می متالز - محسن احتشام، رئیس اتاق بیرجند می‌گوید: صادرکننده تابع ضوابط بازار هدف است، گاهی قوانین و مقررات ما در تضاد با مقررات کشور هدف است و در این شرایط اصلاً صادرکننده نمی‌داند که چه کار باید بکند؟ سخت‌گیری بیش از حد به آمار صادرات و به روند صادرات بیش از این ضربه خواهد زد.

گزارش جدید بانک مرکزی از تورم ۱۱۰ درصدی مسکن تهران

7 آبان 1399 - 15:59
می متالز - براساس آمارهای بانک مرکزی، نرخ تورم نقطه ای مسکن در تهران بعد از ۱۵ ماه، مجددا سه رقمی شد و به ۱۱۰.۱ درصد رسید.

نماد ۳ بانک و موسسه اعتباری در تالار شیشه‌ای سبزپوش شد

7 آبان 1399 - 15:55
می متالز - در آخرین روز کاری هفته معاملات بورس و فرابورس تهران، شاهد تغییرات اندک شاخص سهام بانک‌ها و موسسات اعتباری در بازار سرمایه بودیم.

واگذاری 56 هزار میلیارد ریال از املاک مازاد بانک ملی ایران در نیمه امسال

7 آبان 1399 - 14:35
می متالز - بانک ملی ایران در اجرای ماده 16 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور موفق به فروش بیش از 56 هزار میلیارد ریال از اموال و سهام مازاد خود و شرکت های تابعه در شش ماهه اول سال جاری شده است.
براساس اعلام بانک مرکزی؛

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

7 آبان 1399 - 14:31
می متالز - بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۵ ارز افزایش و ۲۱ ارز کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز نیز ثابت ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما