آرشیو اخبار


دارایی‌های شستا به 70 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است/ باید در اقتصاد قوی شویم

3 بهمن 1398 - 15:38
می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه سرمایه‌های شستا به 70 هزار میلیارد تومان رسیده است،‌ گفت: نظام سلطه می‌خواست بنزین و دارو را تحریم کند ولی وقتی دید در این زمینه به خودکفایی رسیده‌ایم دیگر حرفی از این تحریم‌ها نزد پس باید در اقتصاد هم قوی شویم.
تصمیمات عجیب و تامل برانگیز سرمایه‌گذاران باید بررسی شود؛

عملکردی ضعیف و افت ۶۹درصدی "ثشاهد"

2 بهمن 1398 - 23:36
می متالز - درآمد سود سهام دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر، در این مدت ۷۱.۶ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشدی در حدود ۵۹ میلیارد ریالی را نشان می‌دهد.

زمینه حضور سرمایه گذاران قطری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد فراهم می شود

1 بهمن 1398 - 20:45
می متالز - با تمهید مقدمات و انجام توافقات اولیه برای انعقاد تفاهم نامه همکاری اتاق بازرگانی ایران و قطر با منطقه ویژه اقتصادی لامرد؛ شرایط مساعدی به منظور حضور سرمایه گذاران قطری و مشارکت آنها در پروژه های مناطق ویژه اقتصادی لامرد و پارسیان مهیا شده است.
طی دی ماه؛

ارزش بازار "پردیس" افزایشی بود

1 بهمن 1398 - 19:41
می متالز - ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴۴۲ میلیارد و ۵۹۱ میلیون ریال به ۳ هزار و ۵۳۷ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال رسید.
در فعالیت ۹ماهه؛

پرتفوی بورسی «خگستر» ۱۲.۵هزار میلیارد ریال افزایش یافت

1 بهمن 1398 - 19:31
می متالز - شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در گزارش ۹ماهه اعلام کرد که پرتفوی بورسی شرکت، ۱۲هزار و ۵۲۴میلیارد و ۵۷۶میلیون افزایش یافته است.
رشد ۴ درصدی سود خالص این سرمایه‌گذار ثبت شد؛

افزایش سود سهام "پردیس" وافت سود فروش سهام

1 بهمن 1398 - 19:27
می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری پردیس در سال مالی منتهی به پایان آذر ماه سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت موفق به کسب سود خالص ۶۸۶ میلیارد ریالی و معادل ۵۴۹ ریال به ازای هر سهم شده است.

سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد دلاری در اندونزی

1 بهمن 1398 - 19:21
می متالز - گروه بانکی، مالی و سرمایه‌گذاری سافت بانک متعلق به ژاپن اعلام کرد پیشنهاد سرمایه‌گذاری تا ۴۰ میلیارد دلار را به مقام‌های اندونزیایی برای توسعه پایتخت جدید اندونزی ارائه کرده است.

درخشش شرکت‌های هلدینگ توسعه معادن و فلزات در رتبه بندی شرکت های برتر کشور/ «ومعادن» در میان ده شرکت پیشرو

1 بهمن 1398 - 18:40
می متالز - در رتبه بندی سال ۹۸ شرکت های برتر ایران، تعدادی از شرکت های گروه توسعه معادن و فلزات در رتبه های قابل توجهی قرار گرفتند.
در ۹ ماهه رخ داد؛

"خگستر" و سود انباشته بیش از ۵ هزار میلیارد ریالی

1 بهمن 1398 - 17:24
می متالز - شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌ دوره‌ای ۹ ماهه از پوشش ۴۸ ریالی سود به ازای هر سهم خبر داد.
طی دوره ۳ ماهه؛

سود هر سهم "وتوصا" همانند سال گذشته بود

1 بهمن 1398 - 12:59
می متالز - گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره ۳ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴۴ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۷ ریال اعلام شده بود، از کاهش ۶ درصدی برخوردار است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما