آرشیو اخبار


طی مهرماه؛

ارزش بازار "وامید" افزایشی نبود

7 آبان 1399 - 19:01
می متالز - ارزش بازار شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری امید در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ مهر ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۲۸۱ هزار و ۳۲۹ میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال به یک بیلیون و ۴۲۶ هزار و ۱۴۸ میلیارد و ۶۳۱ میلیون ریال رسید.
طی مهرماه؛

"وتوصا" خریدار و فروشنده بود

7 آبان 1399 - 18:58
می متالز - گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۵ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
از واگذاری‌های مهرماه؛

"وبانک" به سود نرسید

7 آبان 1399 - 18:57
می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران) در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، تنها فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود سودی کسب نکرد.
از واگذاری‌های مهرماه؛

"وساپا" ۱۷۱ میلیارد سود کسب کرد

7 آبان 1399 - 18:33
می متالز - گروه سرمایه‌گذاری سایپا در دوره یک ماهه منتهی به ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۹، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۱۷۱ میلیارد و ۶۸۱ میلیون ریال سود کسب کرد.
آنکتاد در گزارش تازه خود اعلام کرد

افول سرمایه‌گذاری خارجی درجهان

7 آبان 1399 - 18:29
می متالز - «کنفرانس تجارت و توسعه ملل متحد (آنکتاد)» در گزارش جدید خود از جریان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی اعلام کرد که به‌دلیل پاندمی کرونا، جریان سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی جهان با افت ۴۹ درصدی در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ نسبت به نیمه نخست سال ۲۰۱۹ مواجه شد.

افتتاح مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مطالبات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری در استان یزد

7 آبان 1399 - 18:09
می متالز - مرکز شبانه روزی فوریت‌های رسیدگی به مطالبات صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاری استان یزد افتتاح و راه اندازی شد.

رشد ۱۸۸ درصدی سود عملیاتی شرکت تحت تملیک «شیران»

7 آبان 1399 - 18:06
می متالز - مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران از رشد ۱۸۸ درصدی سود عملیاتی شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن خبر داد.

تشریح برنامه‌های توسعه‌ای بانک تجارت برای «ونیکی»/ افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی «ونیکی» برای اصلاح ساختار مالی

7 آبان 1399 - 18:00
می متالز - بانک تجارت روز چهارشنبه (هفتم آبان‌ماه) در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران (ونیکی) برنامه‌های توسعه‌ای و افزایش سرمایه را اعلام کرد، در همین حال امروز افزایش سرمایه 150 درصدی «ونیکی» از محل سود انباشته تصویب شد.
در شش ماهه نخست ۲۰۲۰ رخ داد؛

کاهش ۴۹ درصدی سرمایه گذاری خارجی در اروپا و آمریکا

7 آبان 1399 - 17:43
می متالز - کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل از سقوط ۴۹ درصدی سرمایه گذاری خارجی در اروپا و آمریکا در شش ماهه نخست سال جاری میلادی خبر داد.

ایجاد اشتغال پایدار هزار هم‌وطن با اجرای ۱۰ طرح توسعه‌ای در تاصیکو

7 آبان 1399 - 17:10
می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: براساس برنامه راهبردی که تیم مدیریتی جدید صدر تامین در دستور کار قرار داد، علاوه بر تحقق وعده های داده شده در سال مالی گذشته، طرح های توسعه ای در زیر مجموعه ای این شرکت اشتغال پایدار به همراه دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما