آرشیو اخبار


اجرای پروژه‌های جدید سرمایه‌گذاری مسکن با همکاری شهرداری

13 مرداد 1399 - 23:47
می متالز - با توجه به ظرفیت‌های گروه سرمایه‌گذاری مسکن و شهرداری مقرر شده با همکاری این دو ارگان در اراضی متناسب برای اقشار متوسط، املاک مسکونی احداث شود.

سرمایه گذاری های فرهنگیان در پتروشیمی به بار نشست

13 مرداد 1399 - 20:23
می متالز - تعداد متانول سازهای عسلویه با تولید پتروشیمی کمیمیای پارس خاورمیانه متعلق به هلدینگ پتروفرهنگ افزایش یافت. این مجموعه که به تازگی به بهره برداری رسیده است هر روز یک میلیون دلار درآمد از محل صادرات این محصول نصیب کشور خواهد کرد.

3 نکته سهامدار عمده درباره خرید «مفاخر»

13 مرداد 1399 - 19:31
می متالز - فرابورس درخصوص خريد سهام از سهامداران جزء توسط سهامدار عمده در نماد (مفاخر4) اطلاعیه صادر کرد.

افزایش سرمایه ۵۵ درصدی وتوکا تصویب شد

13 مرداد 1399 - 13:09
می متالز - هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توکا فولاد با افزایش سرمایه ۵۵ درصدی این شرکت موافقت کردند.
چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه انجام می‌شود:

عرضه اولیه سهام شرکت تامین سرمایه امین

13 مرداد 1399 - 10:34
می متالز - عرضه اولیه سهام شرکت تامین سرمایه امین با نماد (امین) در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ /۰۵/ ۱۳۹۹ در بورس تهران انجام می شود.
معاون سازمان خصوصی سازی خبر داد:

زمان احتمال پذیره‌نویسی صندوق ETF پالایشی + خودرویی و فلزی

13 مرداد 1399 - 10:21
می متالز - معاون سازمان خصوصی سازی با اشاره به زمان احتمالی پذیره‌نویسی صندوق ETF دوم گفت: مرحله سوم عرضه صندوق‌های ETF در آذر انجام می‌شود که شامل گروه خودرویی و فلزی خواهد شد.

سرمایه‌گذاری ۲۴۰ میلیارد تومانی در بخش صنعت آذربایجان‌شرقی

13 مرداد 1399 - 00:09
می متالز - معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: در سال‌جاری بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان برای راه‌اندازی ۶۰ واحد تولیدی و صنعتی در استان سرمایه‌گذاری شده است.

رشد گروه سرمایه‌گذاری مسکن تا پایان سال

12 مرداد 1399 - 23:43
می متالز - این روزها بازار سرمایه به سهم‌ها و صنایعی غیر از صنایع شاخص‌ساز توجه کرده که ازجمله این صنایع، صنعت ساختمان است. رشد و رونق روزافزون این بخش از صنعت باعث چرخش صنایع مختلف و اشتغال می‌شود و علاوه بر رشد و توسعه ساخت‌وساز مسکن و پوشش‌دهی خلأهای مسکنی می‌تواند سود موثری برای سرمایه‌گذاران به همراه آورد. یکی از لیدرهای این صنعت، شرکت سرمایه‌گذاری مسکن با نماد «ثمسکن» بوده که در گزارش‌های منتشرشده خود توانست سودقابل توجهی را نشان دهد.
مدیرکل دفتر امور طرح های وزارت صمت اعلام کرد:

بهره برداری از 38 طرح با سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد تومان در 8 هفته از پویش ملی "تولید، تداوم امید"/ ایجاد اشتغال برای 6000 نفر با تکمیل و بهره برداری طرح های نیمه تمام

12 مرداد 1399 - 21:36
می متالز - مدیرکل دفتر امور طرح های وزارت صمت بیان کرد: از 22 خردادماه پویش ملی تولید، تداوم امید شروع شده است و در هشت هفته از این پویش 38 طرح با سرمایه گذاری 20 هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی 6000 نفر توسط مقامات ملی و استانی افتتاح شده است.
با هدف تسهیل حضور فعالان معدنی در عمان و افزایش صادرات

اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان و خانه معدن تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

12 مرداد 1399 - 18:39
می متالز - خانه معدن ایران و اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان به منظور کمک به حضور فعالان اقتصادی حوزه معدن ایران در کشور عمان، افزایش صادرات محصولات معدنی از طریق عمان، تسهیل سرمایه‌گذاری های مشترک و همچنین تشکیل کمیته‌های تخصصی معدن، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما