آرشیو اخبار


راه‌اندازی صندوق‌های مالی تخصصی با همکاری بورس

27 تیر 1398 - 19:00
می متالز - وزیر صنعت با بیان اینکه یکی از محورهای برنامه ریزی سال جاری، شیوه‌های جدید تامین مالی است، گفت: راه اندازی صندوق‌های مالی تخصصی با همکاری بورس و بانک مرکزی در دستور کار است.

تولید توسعه گرا در صدر اولویت های توسعه ملی

26 تیر 1398 - 13:24
می متالز - سدیدی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی گفت: در اقتصاد کلان مباحث مختلفی مطرح شده است که مهم ترین آنها برجام و خروج ترامپ از آن و میانجیگری ژاپن در آسیا بوده است.
مدیر توسعه تأمین‌سرمایه بانک مسکن:

تامین مالی جمعی، محلی برای تبدیل سرمایه‌های کوچک به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری

25 تیر 1398 - 14:38
می متالز - محسنی: «تمرکز بر ساز و کار تأمین مالی جمعی سبب می‌شود تا سرمایه‌های کوچک جامعه را تجمیع کرده و دسترسی کارآفرینان را به ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری فراهم می‌کنند.»

نحوه تامین مالی افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها

25 تیر 1398 - 13:25
می متالز - نحوه تامین مالی افزایش ظرفیت پالایشگاه‌ها با استفاده از سرمایه‌های مردم توسط مجلس مشخص و مقرر شد از طریق ابزارها و نهادهای مالی بازارسرمایه و تایید سازمان بورس انجام شود.

افتتاح رسمی خط تولید پژو 301

24 تیر 1398 - 16:15
می متالز - خط تولید پژو 301 امروز با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان و مقام‌های ایران خودرو آغاز به کار کرد.
مدیرعامل جدید سرمایه گذاری سپه اعلام کرد:

آخرین برنامه عرضه مجدد بلوک۵۰ درصد بعلاوه یک سهم سرمایه گذاری امید

23 تیر 1398 - 14:56
می متالز - مدیرعامل جدید سرمایه گذاری سپه در مورد آخرین برنامه عرضه مجدد بلوک ۵۰ درصد بعلاوه یک سهم سرمایه گذاری امید توضیح داد.

آمادگی عمان برای سرمایه گذاری در طرح‌های توسعه ای چابهار/ پیشنهاد برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک ایران و عمان

21 تیر 1398 - 23:56
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت که ریاست کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و عمان را بر عهده دارد، به همراه هیاتی از مسئولان عالی نهادهای تجاری، صنعتی و دریایی برای سفری دو‌ روزه و دیدار با مقامات عمانی به مسقط رفته‌ و در دیدار با همتایان خود بر توسعه روابط اقتصادی تاکید کرد.

دعوت استاندار از قرارگاه خاتم‌ برای سرمایه گذاری در معادن طلا و مس

21 تیر 1398 - 14:37
می متالز - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های معدنی استان گفت: قرارگاه خاتم در پروژه های معادن طلا و مس استان مشارکت و سرمایه گذاری کند.

دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران با بازرگانان و سرمایه گذاران عمانی و بازدید از مراکز صنعتی

20 تیر 1398 - 23:48
می متالز - رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران که در صدر هیات بلند پایه دولتی به مسقط سفر کرده، امروز پنجشنبه ضمن بازدید از مراکز صنعتی با فعالان تجاری و صاحبان صنایع بخش‌های خصوصی عمانی دیدار و گفتگو کرد.

هاب جدید پتروشیمی برای افزایش تولید

20 تیر 1398 - 21:27
می متالز - با راه اندازی هاب جدید منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر، ۵ تا ۶ میلیون تن محصول به ظرفیت شرکت‌های پتروشیمی ایران اضافه می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما