آرشیو اخبار


تخصیص هزار و یکصد و پنجاه میلیارد ریال برای احداث زیر ساخت ها در مناطق ویژه لامرد و پارسیان

1 خرداد 1398 - 15:04
می متالز - مدیر زیرساخت ایمیدرو در حاشیه بازدید از طرح های صنایع انرژی بر لامرد افزود: مناطق ویژه اقتصادی لامرد و پارسیان از زیرمجموعه های ایمیدرو بوده و باتوجه به دسترسی به دریا و بندر پارسیان و مسیرهای مواصلاتی اعم از زمینی، هوایی و دریایی و در مجاورت مخازن گازی و دیگر مزیت ها از معافیتهای مالیاتی و گمرکی سبب شده که صاحبان سرمایه باتوجه به کاهش هزینه ها از سرمایه گذاری در این مناطق استقبال کنند.
مدیرعامل منطقه لامرد خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان در منطقه لامرد؛ به زودی

1 خرداد 1398 - 12:38
می متالز - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامِرد گفت: عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان در این منطقه به زودی توسط بخش خصوصی آغاز می شود.

اختصاص 1150 میلیارد ریال برای احداث زیر ساخت های "لامرد و پارسیان" از سوی ایمیدرو

1 خرداد 1398 - 12:34
می متالز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، امسال 1150 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های مناطق ویژه صنایع انرژی بر لامِرد و پارسیان اختصاص داده است.

کارخانه سیمان در منطقه ویژه اقتصادی لامرد احداث می‌شود

31 اردیبهشت 1398 - 23:28
می متالز - با پیگیری مدیر عامل و فراهم شدن زمینه مشارکت بخش خصوصی و با هدف تکمیل زنجیره صنایع به زودی عملیات اجرایی احداث کارخانه تولید سیمان در منطقه ویژه اقتصادی لامرد آغاز می شود.

روابط عمومی، بازوی اطلاع‌رسانی سازمان

28 اردیبهشت 1398 - 14:18
می متالز - مدیر روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی فلزی خلیج فارس و عضو هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی هرمزگان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی یادداشتی نوشت که در ادامه می خوانید.
وزیر صنعت:

زیرساخت‌های منطقه آزاد قصرشیرین تکمیل شود

24 فروردین 1398 - 23:40
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین، لازم است که همه دستگاه‌های مربوطه پای کار بیایند و با هماهنگی لازم زیرساخت‌های موردنیاز این منطقه را تکمیل کنند.

اقدام اثرگذار وزارت نفت برای توسعه زیرساخت‌های جنوب استان بوشهر

2 اردیبهشت 1398 - 17:41
می متالز - نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از اقدام‌های مثبت و اثرگذار وزارت نفت در جنوب استان بوشهر تقدیر کرد و گفت: از اختصاص بسته ویژه حمایتی ۶۰۰ میلیارد تومانی برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی، راهداری، ورزشی و عمرانی جنوب استان بوشهر توسط وزارت نفت تشکر می‌کنم.

14 سرنشین کشتی واژگون شده بندر شهید رجایی نجات یافتند

28 اسفند 1397 - 18:52
می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با حضور به موقع نیروهای جست و جو و نجات دریایی این اداره کل، 14 سرنشینن کشتی واژگون شده در بندر شهید رجایی نجات یافتند.

صنعت فولاد نیاز به توسعه زیر ساخت دارد

14 اسفند 1397 - 00:32
می متالز - مدیر‌عامل فولاد هرمزگان گفت: باید توجه داشت که برای توسعه بیشتر این صنعت زیر‌ساخت‌های آن مورد توجه قرار گرفته و به روز رسانی شوند.

ترانزیت زمینی سوریه و ایران فعال شد/ خرید ساختمان مرکز تجاری ایرانیان در منطقه آزاد دمشق/ صادرات سیمان، فولاد، کاشی و سرامیک به سوریه

23 بهمن 1397 - 18:38
می متالز - رئیس کمیته مشترک ایران و سوریه گفت: پیش از جنگ، سوریه رقیب جدی ما در حوزه پوشاک، منسوجات و مواد غذایی بود. ساختار این کشور با عراق اصلا قابل مقایسه نیست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما