آرشیو اخبار


شهرک ۳۰ هزار نفری بدون زیرساخت در منطقه ۲۲

28 دی 1398 - 13:19
می متالز - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: یک شهرک واقع در منطقه ۲۲ با ۶۰ برج مسکونی و ۳۰ هزار نفر جمعیت‌پذیری، بدون پیش‌بینی زیرساخت و سرانه‌های خدماتی احداث شده است.

زیرساخت‌های صنعت بیمه با ایده‌های خلاق متحول می‌شود

23 دی 1398 - 20:27
می متالز - با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های دیجتیال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زیرساخت‌های صنعت بیمه کشور با ایده‌های خلاق متحول می‌شود.

تامین آب از مشکلات مهم صنایع سنگان خواف است

19 دی 1398 - 13:29
می متالز - مدیرعامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت های شرق کشور تامین آب را از دغدغه ها و مشکلات مهم شرکت های صنایع معدنی در منطقه سنگان خواف دانست.

زلزله خسارتی به زیرساخت‌های معدنی خواف وارد نکرده است

12 دی 1398 - 11:02
می متالز - مدیرعامل معادن سنگ آهن سنگان گفت: خوشبختانه زلزله خسارتی به زیرساخت‌های معدنی خواف وارد نکرده است.

بی نیازی از اجرای پروژه‌های زیرساختی در فرودگاه اردبیل تا 30 سال دیگر

11 دی 1398 - 21:30
می متالز - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با ابراز خرسندی از افتتاح پروژه‌های مهم فرودگاه اردبیل توسط رئیس‌جمهور تأکید کرد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها تا 30 سال دیگر نیازی به انجام اقدام عمده‌ای در حوزه زیرساخت‌های ترمینالی و فرودگاهی نداریم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

۳۱۵ میلیارد ریال برای تکمیل زیرساخت های ۲ طرح صنعتی کهگیلویه و بویراحمد نیاز است

10 دی 1398 - 21:12
می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل زیرساخت های انرژی ۲ طرح صنعتی این استان شامل معدن فسفات چرام و کارخانه آهک هیدراته به عنوان زیرمجموعه آن ۳۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

تعیین هزینه تمام‌شده متقاضیان طرح ملی مسکن

4 دی 1398 - 07:01
متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه متقاضیان برنامه ملی مسکن باید آورده‌ای بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان داشته باشند، قیمت زمین این واحدها در شهرهای بزرگ را بین ۳.۵ تا ۴ میلیون تومان عنوان کرد.

پروژه راه‌آهن یک زیرساخت اساسی برای توسعه استان بوشهر است

2 دی 1398 - 20:06
می متالز - استاندار بوشهر گفت: پروژه راه‌آهن یک زیرساخت اساسی برای توسعه استان بوشهر است که باید برای تکمیل آن اقدامات اساسی انجام شود.
لاریجانی:

برخی کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی به دست مردم نمی‌رسد

2 دی 1398 - 15:05
می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگرچه برخی کالاها با ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین می‌شود اما به دست مردم نمی‌رسد لذا مرکز پژوهش‌ها باید به راه‌هایی فکر کند که این امکانات به دست مردم برسد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما