آرشیو اخبار


رشد سرمایه گذاری در بخش های مسکن و زیر ساخت ها در چین

30 دی 1399 - 22:04
می متالز - سرمایه گذاری در بخش مسکن و زیرساخت های چین سال گذشته به ترتیب رشد 7 درصدی و 0.9 درصدی داشته است. احتمالا این دو بخش سال 2021 نیز از تقاضای فلزات در چین حمایت خواهند کرد در حالی که امید به رشد بازار خودرو نیز بیشتر شده است.

هوشمند‌سازی زیرساخت‌های معدنی کشور در رویداد آنلاین "دوشنبه‌های استارت آپی"

24 دی 1399 - 17:15
می متالز - در رویداد آنلاین "دوشنبه‌های استارت آپی" فناوران حوزه معدن در صندوق نوآوری و شکوفایی ایده‌های خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کردند که هدف این ایده‌ها، استخراج، اکتشاف و هوشمند‌سازی زیرساخت‌های معدنی کشور بوده است.

جاذبه‌های گردشگری و معادن از مهمترین ظرفیت‌های "شمیل" استان هرمزگان است

20 دی 1399 - 12:38
می متالز - نماینده مردم حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه "کشاورزی، جاذبه‌های گردشگری، معادن شن و ماسه و سد ظرفیت‌های مهم بخش شمیل است" گفت: توسعه شمیل بدون مشارکت نخبگان و معتمدین قطعا اتفاق نخواهد افتاد.

وعده وزیر راه و شهرسازی به اتمام راه‌آهن چابهار-زاهدان در سال ۱۴۰۰

18 دی 1399 - 16:00
می متالز - وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان سیستان و بلوچستان از بهره‌برداری خط ریلی چابهار-زاهدان در سال ۱۴۰۰ خبرداد.
حسین زاده:

۲۰۰ میلیارد تومان جهت احداث و تکمیل بزرگراه و آزادراه جهرم، لار و بندرعباس تخصیص یافت

14 دی 1399 - 12:43
می متالز - نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس خبر داد: اعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیارد تومان در جهت توسعه و تکمیل راه‌های حوزه انتخابیه اختصاص یافت.
با افتتاح سد ۵۲۵ میلیارد تومانی کانی سیب؛

دریاچه ارومیه سیرآب شد

11 دی 1399 - 22:43
می متالز - قاسم تقی‌زاده خامسی روز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح‌های صنعت معاون امور آب وآبفای وزیر نیرو و برق در ۴ استان آذربایجان غربی، اردبیل، مازندران و اصفهان در قالب هفته سی و چهارم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران که با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو برگزار شد، اظهار داشت: سد کانی سیب که بیش از ۹۰ درصد اعتبارات و اجرای آن در دولت تدبیر و امید انجام شده، در این هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می‌شود.
مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان:

ظرفیت بالای معادن در جنوب کرمان نیاز به احداث بزرگراه‌ها دارد

7 دی 1399 - 21:16
می متالز - مدیر کل راه و شهرسازی جنوب کرمان در جلسه مشترک این اداره کل با سازمان صنعت، معدن و تجارت ضمن برشمردن ظرفیت بالای معادن در جنوب کرمان بر احداث بزرگراه ها، بهسازی و تعریض جاده ها در منطقه تاکید کرد.

زیرساخت راه‌آهن شهرکرد تا پایان دولت تکمیل می‌شود

4 دی 1399 - 09:50
می متالز - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: انتظار است طبق قول‌های داده شده مابقی اعتبار مورد نیاز پروژه راه‌آهن شهرکرد تامین شود و زیرساخت پروژه تا پایان دولت انجام و به بهره‌برداری برسد.
استاندار اردبیل:

موانع زیرساختی اجرای پروژه های شستا در استان رفع می شود

3 دی 1399 - 17:05
می متالز - استاندار اردبیل گفت: تا هفته آینده زیرساخت های لازم برای آغاز اجرای پروژه های شستا در استان تعیین تکلیف و موانع اجرای این پروژه ها رفع می شود.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:

قم برای تکمیل زنجیره تولید محصولات صنعتی زیرساخت لازم را دارد

25 آذر 1399 - 22:28
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: قم برای تکمیل زنجیره تولید محصولات صنعتی دربخش‌های مختلف زیرساخت‌های فنی و نیروی انسانی مورد نیاز را دارد و این حوزه آماده جذب سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به انجام فعالیت‌های اقتصادی در این استان است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما