آرشیو اخبار


معاون امور صنایع وزارت صمت در شورای مدیران مطرح کرد:

شناسایی پروژه های زیرساختی توسعه ساخت داخل در صنایع راهبردی/ برگزاری دو میز تخصصی تا مهرماه

12 مرداد 1399 - 21:43
می متالز - معاون امور صنایع وزارت صمت از برنامه ریزی برای برگزاری میزهای ساخت داخل در صنایع راهبردی نظیر خودرو، تجهیزات پتروشیمی، لوازم خانگی، ماشین آلات معدنی و ... تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: تعداد پروژه های توسعه ساخت داخل در صنایع مختلف حمل و نقل، غیر فلزی و فلزی با محوریت توسعه ظرفیت صنایع مزیت دار، احیاء ظرفیت های خالی و کاهش واردات به زودی نهایی خواهد شد.

بخشی از درآمدهای معدنی به زیرساخت‌ها اختصاص می‌یابد

8 مرداد 1399 - 13:59
می متالز - معاون معدن وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه بخشی از درآمدهای معدنی به حوزه‌های زیرساختی به ویژه راه تخصیص می‌یابد، تاکید کرد: در این زمینه با وزارت راه و شهرسازی همکاری داریم.

بهره‌برداری از آزادراه تبریز - سهند در هفته دولت

7 مرداد 1399 - 22:22
می متالز - استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: براساس صورت جلسه‌ای که با حضور معاون وزیر راه‌ و شهرسازی به امضا رسید، طرح آزادراه تبریز- سهند در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون وزیر صمت در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی جهرم تاکید کرد:

ضرورت تکمیل زیر ساخت ها برای رونق بخشی به فعالیت های تجاری و صنعتی

6 مرداد 1399 - 13:47
می متالز - معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سفر به استان فارس از امکانات زیربنایی فراهم شده برای استقرار گمرک در منطقه ویژه اقتصادی جهرم بازدید کرد.

تسریع در ساخت بزرگراه تبریز - اهر

31 تیر 1399 - 22:58
می متالز - نماینده اهر و هریس در مجلس با اعلام اینکه پیمانکار ساخت بزرگراه اهر-تبریز از وزارت راه و شهرسازی ۲۵ میلیارد تومان طلب دارد، گفت: ساخت بخش باقی‌مانده از بزرگراه اهر - تبریز به صورت دو شیفته انجام می‌گیرد.

توجه هلدینگ‌های بزرگ اقتصادی به غرب خراسان جنوبی

31 تیر 1399 - 17:35
می متالز - سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: هلدینگ شستا توانسته زیرساخت‌های توسعه را در بسیاری از نقاط کشور فراهم کند و از این پس، توجه این هلدینگ به غرب استان خراسان جنوبی نیز بیشتر خواهد شد.

ضرورت فرهنگ سازی و آماده سازی زیرساخت‌ها برای کاهش تصادفات

30 تیر 1399 - 14:32
می متالز - سردار حسین اشتری در دیدار اعضای مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار استان کرمان که در ستاد ناجا برگزار شد با بیان اینکه استان کرمان به عنوان بهشت معادن مطرح است، بر لزوم استفاده از ظرفیت استان و نیز جلب مشارکت مردمی به ویژه خیرین امنیت ساز در راستای توسعه نظم و امنیت به خصوص افزایش کلانتری ها و پاسگاه ها تاکید کرد.

بندر بوشهر باید برای پهلوگیری کشتی‌های ۵٠ هزار تنی آماده شود

27 تیر 1399 - 10:39
می متالز - استاندار بوشهر بر لزوم تقویت زیرساخت‌های بندری در بوشهر تاکید کرد و گفت: بندر بوشهر باید برای پهلوگیری کشتی‌های با ظرفیت بیش از ۵٠ هزار تن آماده شود.
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن خراسان جنوبی مطرح کرد:

سرمایه گذاری ۱۰ میلیون دلاری برای زیرساخت معادن خراسان جنوبی

26 تیر 1399 - 08:24
می متالز - جوانشیر گفت: تامین زیرساخت های معادن خراسان جنوبی با اعتبار حدود ۱۰ میلیون دلار انجام شده است.
وزیر راه و شهرسازی خبر داد:

بهره برداری از ۵ هزار کیلومتر پروژه را‌هسازی تا پایان دولت / هماهنگی با مجلس برای تأمین منابع پروژه های زیربنایی

24 تیر 1399 - 21:26
می متالز - وزیر راه و شهرسازی گفت: قطعا در صورت تأمین منابع اعتباری، حدود ۵ هزار کیلومتر از پروژه را‌هسازی تا پایان دولت به بهره برداری خواهد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما