آرشیو اخبار


زیرساخت‌های لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در دامغان فراهم شود

23 آذر 1398 - 21:29
می متالز - نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت‌های بسیار بالای مخازن معادن در جنوب دامغان و شاهرود اشاره کرد و گفت: زیرساخت‌های لازم باید برای حضور سرمایه‌گذاران در این منطقه فراهم شود.
اسلامی مطرح کرد:

نذر نداریم زمین بدهیم / دعوت از قرارگاه خاتم برای مشارکت در طرح مسکن ملی

23 آذر 1398 - 16:50
می متالز - وزیر راه و شهرسازی با دعوت از هلدینگ ساختمانی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا برای شرکت در طرح اقدام ملی مسکن گفت: ما نذر نداریم که زمین بدهیم تا عده‌ای کسب و کار کنند.

سه سناریو برای ذخایر سنگ‌ آهن

17 آذر 1398 - 01:10
می متالز - ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در مسیر تولید ۵۵ میلیون تن فولاد در کشور سه چالش جدی «اکتشافات سنگ‌ آهن»، «زیرساخت آب» و «زیر ساخت حمل‌ و نقل ریلی» وجود دارد.

سکه یک هفته‌ای ۲۰۴ هزار تومان گران شد / افزایش ۲۰ هزار تومانی هر گرم طلا + نمودار هفتگی

15 آذر 1398 - 11:11
می متالز - سکه امامی یک هفته‌ای بیش از ۲۰۴ هزار تومان گران شد. در حالی که قیمت سکه امامی در پنجشنبه هفته قبل با چهار میلیون و ۳۶۵ هزار تومان کار خود را به پایان رسانده بود، آخرین قیمت سکه امامی در هفته اخیر چهار میلیون و ۵۶۹ هزار تومان بود.
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران تأکیدکرد:

تامین مالی برای تقویت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی کشور

13 آذر 1398 - 22:39
می متالز - معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور بر تامین منابع مالی برای تقویت زیر ساخت‌های شهرک‌های صنعتی تأکید کرد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش اوراسیا تاکید کرد:

ضرورت ایجاد زیرساخت های لازم برای گسترش روابط با اتحادیه اوراسیا

10 آذر 1398 - 13:30
می متالز - حمید زادبوم، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش اوراسیا گفت: این موافقتنامه فرصت گسترش روابط تجاری ایرلن با این اتحادیه را افزایش داده است و در همین راستا برنامه‌های ویژه‌ای را تا سال ۱۴۰۰ طراحی و اجرا خواهیم کرد.

نشست هم اندیشی وزرای صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی

29 آبان 1398 - 21:07
می متالز - نشست هم اندیشی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با حضور خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد.
رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور:

فرونشست زمین، موجب تخریب زیرساخت‌های اصفهان می‌شود/ انجام عملیات ژئوفیزیک هوایی برای اکتشاف ذخایر پنهان در عمق اصفهان

22 آبان 1398 - 18:30
می متالز - رییس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور گفت: فرونشست زمین، زلزله خاموش است که اثرات مخربی بر ساختمان‌ها، راه‌ها و زیرساخت‌ها دارد و می‌تواند موجب افزایش عملکرد تخریبی یک زلزله کوچک در حد زمین لرزه‌ای بزرگ باشد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

فرونشست زمین، موجب تخریب زیرساخت‌های اصفهان می‌شود

20 آبان 1398 - 13:39
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت روز یکشنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران در استانداری اصفهان گفت: فرونشست زمین، زلزله خاموش است که اثرات مخربی بر ساختمان‌ها، راه‌ها و زیرساخت‌ها دارد و می‌تواند موجب افزایش عملکرد تخریبی یک زلزله کوچک در حد زمین لرزه‌ای بزرگ باشد.

وزیر صنعت: ایمیدرو در ‌معادن یزد سرمایه‌گذاری می‌کند/ سرمایه‌گذاری ۵ هزار میلیارد تومانی در پروژه‌های نیمه تمام ‌

19 آبان 1398 - 21:49
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ۳۲۰۰ واحد صنعتی فعال در یزد وجود دارد گفت: ۴۲۰ نوع کالا از یزد به خارج کشور صادر می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما