آرشیو اخبار


فرماندار دامغان:

تأمین زیرساخت‌ها نظیر برق مطالبه جدی معدن کاران دامغان است

26 شهریور 1398 - 22:00
می متالز - فرماندار دامغان از فعال بودن ۷۱ درصد معادن این شهرستان خبر داد و گفت: تأمین زیرساخت‌ها نظیر برق مطالبه جدی معدن‌کاران است.

چالش نبود زیرساخت‌ها در نیمی از معادن خراسان جنوبی

25 شهریور 1398 - 10:38
می متالز - خراسان جنوبی از وجود ۶۰۰ معدن با پروانه فعالیت برخوردار است که تنها نیمی از آن با چالش زیرساخت‌هایی، چون برق مواجه نیستند و می‌توانند با ظرفیتی نزدیک به حداکثر دست به استخراج بزنند.
‌استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد:

‌ضرورت تسریع در اجرای پروژه توسعه سواحل مکران

11 شهریور 1398 - 14:33
می متالز -‌ استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تاخیر در اجرای پروژه های بزرگ از جمله‌ توسعه بنادر و زیرساخت‌های حمل و نقل، بزرگراه‌ها، راه‌آهن و فرودگاه بین المللی چابهار که در ایجاد تحول اقتصادی و توسعه پایدار ملی، مهم و موثر هستند، نوعی فرصت سوزی برای کشور و استان است.
رئیس خانه معدن خراسان جنوبی:

زیرساخت معادن خراسان جنوبی مغفول مانده است

10 شهریور 1398 - 17:16
می متالز - باقری با گلایه مندی از اینکه متاسفانه قانون معدن نسبت به سایر قوانین از جمله قانون محیط زیست و منابع طبیعی در سیطره قرار دارد، گفت: زیرساخت معادن بسیار مغفول واقع شده است.
با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:

افتتاح سه پروژه زیرساخت صنعتی در شهرستان شهرکرد

9 شهریور 1398 - 19:34
می متالز - با حضور معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت سه پروژه زیرساخت صنعتی در شهرستان شهرکرد به بهره برداری رسید.
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت:

زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی گلستان توسعه می یابد

12 مرداد 1398 - 21:08
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: گلستان پتانسیل‌های بسیاری در حوزه صنعت، معدن و تجارت دارد و برای توسعه گلستان در بخش‌های مختلف زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی در آن توسعه می‌یابد.

‌افزایش زیر ساخت‌ها در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس موجب جذب سرمایه گذار می‌شود

9 مرداد 1398 - 11:08
می متالز - ‌مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: با تایید سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و حمایت بخش خصوصی زمینه طرح توسعه اسکله اختصاصی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با هدف خدمات رسانی مناسب به واحدهای فولادی مستقر این منطقه فراهم شده است.

ظرفیت های خالی مانده در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

5 مرداد 1398 - 12:45
می متالز - درسال رونق تولید ظرفیت های زیادی در واحدهای مختلف تولیدی و اقتصادی از جمله منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس وجود دارد که برای جذب سرمایه گذار، اشتغال مولد و صادرات باید برنامه ریزی بیشتری روی آن صورت گیرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران در شمس آباد:

در ۲ ماهه اول امسال ۲.۵ برابر ۱۷ ماه گذشته در شهرک های صنعتی زیر ساخت ایجاد کردیم /هیچ بن بستی در راه تولید و رونق تولید وجود ندارد/ اعتبارات زیرساخت های شهرک های صنعتی استان تهران را ۵ برابر افزایش دادیم

2 مرداد 1398 - 21:33
می متالز - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: در دو ماهه اول امسال ۲.۵ برابر ۱۷ ماه گذشته زیر ساخت های آب، برق، گاز و تلفن در شهرک های صنعتی این استان ایجاد کردیم.
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد اعلام کرد:

عملیات جاده سازی با اعتبار 300 میلیارد ریال در لامرد

1 مرداد 1398 - 10:03
می متالز - مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد از اجرای بیش از 73 کیلومتر عملیات زیرسازی و آسفالت با اعتبار 300 میلیارد ریال در این منطقه خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما