آرشیو اخبار


الزام رانندگان خودروهای سنگین به دریافت کارت هوشمند

20 آذر 1398 - 23:34
می متالز - مدیر خدمات شرکت ملی حفاری ایران گفت: تمام رانندگان سنگین و فوق سنگین شاغل در ترابری شرکت موظف به حضور در دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی و دریافت کارت هوشمند شدند.
وزیر صمت مطرح کرد:

هدف‌گذاری ۵ میلیارد دلاری روابط تجاری ایران و عمان/ ضرورت فعال سازی کریدور شمال_ جنوب

17 آذر 1398 - 14:37
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و عمان، در دیدار طرف عمانی گفت: امیدوارم دستگاه‌های مرتبط با این کمیسیون از فرصت این اجلاس برای شناسایی ظرفیت های جدید همکاری و توسعه روابط تجاری متناسب با علایق و تاکیدات مقامات دو کشور نهایت بهره‌برداری را داشته باشند.

حمل‌ونقل در صدر تخلفات بعد از اصلاح نرخ بنزین

17 آذر 1398 - 07:02
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از افزایش دو تا سه درصدی تخلفات بعد از اصلاح نرخ بنزین در سطح بازار خبر داد و گفت که بیشترین تخلفات کشف شده در بخش حمل و نقل بوده است.
در راستای طرح تامین لاستیک ناوگان حمل و نقل انجام شد؛

توزیع افزون بر 41 هزار حلقه لاستیک در چهارمحال و بختیاری

16 آذر 1398 - 16:40
می متالز - رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای طرح تامین لاستیک ناوگان حمل و نقل (اواخر تیر ماه)تا‌کنون 41 هزار و 541 حلقه لاستیک جذب و با قیمت مصوب دولتی توزیع شده است.

برگزاری رویداد استارتاپی با شعار «حمل و نقلی شو» در واحد یادگار امام خمینی (ره)

16 آذر 1398 - 12:13
می متالز - بیست و ششمین رویداد استارتاپی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری با شعار «حمل و نقلی شو» از ۲۴ تا ۲۶ آذرماه برگزار می‌شود.
تاملی بر نقش موتور سیکلت‌های اسقاطی در آلودگی هوا:

وقتی مسئولان موتور‌های مرده را به مردم زنده ترجیح می‌دهند!

12 آذر 1398 - 21:45
می متالز - علا قرار نیست موتور‌های فرسوده اسقاط شوند چراکه در اسفند ماه سال گذشته موتور سیکلت‌ سازان با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد حذف ماده مربوط به اسقاط موتور سیکلت‌های کاربراتوری را به دولت ارائه کردند و دولت مردان نیز بعد از بررسی، با پیشنهاد ارائه شده موافقت کرده و اجرای ماده قانونی مربوط به این مقوله را به تعویق انداختند.
لاهوتی:

مهلت بازگشت ارز صادراتی سال ۹۷ تا پایان دی تمدید شد

12 آذر 1398 - 16:09
می متالز - رئیس کنفدراسیون صادرات ایران از تمدید مهلت بازگشت ارز صادراتی سال ۹۷ با موافقت بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی تا پایان دی ماه ۹۸ خبر داد و گفت: این مهلت تمدید نخواهد شد و پس از آن، اطلاعات صادرکنندگان برای اخذ مالیات ارسال خواهد شد

چرا رانندگان اسنپ از پرداخت آنلاین استقبال نمی‌کنند؟

11 آذر 1398 - 21:21
می متالز - رانندگان اسنپ در خصوص تقاضا برای پرداخت آنلاین هزینه سفر می‌گویند که پس از سهمیه بنزین و قطعی اینترنت پرداخت‌های اسنپ یا انجام نشده یا خیلی دیر انجام می‌شود.
رییس کمیسیون بازرگانی اتاق بازرگانی اهواز:

صادرات به عراق بدون هیچ وقفه‌ای در حال انجام است

11 آذر 1398 - 12:16
می متالز - رییس کمیسیون بازرگانی، حمل و نقل و گمرک اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه دولت عراق همکاری خوبی را در زمینه صادرات کالا به این کشور دارد، گفت: صادرات به عراق از مرزهای خوزستان بدون هیچ وقفه‌ای در حال انجام است.

گره تکمیل راه‌آهن ایران - افغانستان چیست؟

10 آذر 1398 - 05:00
می متالز - درحالی که معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل اعلام کرده که تعهدات ایران درباره خط ریلی خواف - هرات تا پایان امسال به پایان می‌رسد، وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که ناامنی، یکی از بزرگترین موانع سر راه تکمیل این پروژه بوده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما