آرشیو اخبار


پیشرفت ۴‌درصدی خط‌آهن‌ سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان/‌نبود LC پروژه را قفل کرد‌

3 اردیبهشت 1398 - 19:33
می متالز - در نبود اعتبار و باز نشدن اعتبارات اسنادی برای خط‌ آهن سریع‌السیر تهران-قم-اصفهان، این پروژه با وجود تجهیز کارگاه از سوی قرارگاه خاتم به عنوان پیمانکار، در آستانه قفل شدن قرار دارد و پیشرفت آن بعد از چند سال، ۴ درصد برآورد می‌شود.

تدابیر جدید برای تأمین سوخت هواپیما/ در کدام کشورها سوخت‌گیری می‌کنیم؟

3 اردیبهشت 1398 - 19:00
می متالز - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه از اواسط سال قبل مشکل تأمین سوخت در پروازهای خارجی داریم، گفت: اصلاً اجازه ندادیم هیچ‌ پرواز خارجی‌مان، به خاطر نبود سوخت لغو و یا قطع شود، ضمناً تدابیری اتخاذ شد که مشکل تأمین سوخت در کشورهای دیگر کاهش یابد.
عملکرد این شرکت «حمل‌ونقلی» درسال‌مالی97 بررسی‌شد؛

عملکرد نه‌چندان جذاب این شرکت/ دغدغه‌های سهامداران مرتفع می‌شود!

28 فروردین 1398 - 23:49
می متالز - بخش عمده‌ای از خدمات ارائه شده این شرکت به شرکت‌های ملی مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان و فولاد هرمزگان است که با توجه به ادامه فروش این شرکت‌ها در ماه‌های اخیر، بخشی از دغدغه‌های سهامداران این شرکت حمل‌ونقلی در ماه‌های انتهایی سال را مرتفع کرد.

تکمیل آزادراه اصفهان-شیراز و کنارگذرجنوبی تهران تا پایان سال

1 اردیبهشت 1398 - 12:21
می متالز - معاون ساخت و توسعه آزادراه‌ها با بیان اینکه آزادراه کنارگذر جنوبی تهران امسال تکمیل می‌شود، گفت: همچنین تلاش می‌کنیم آزادره اصفهان-شیراز هم تا پایان امسال تکمیل شود.

الزام استفاده از سوخت «کم‌گوگرد» در شناورها از ‌۸ ماه آینده ‌

1 اردیبهشت 1398 - 16:20
می متالز - معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تأکید بر ضرورت پوشش کامل مخابراتی برای تردد ایمن شناورها، گفت: مهمترین اولویت حوزه دریایی کشور در سال ۹۸ استفاده از سوخت کم سولفور است و از ۸ ماه دیگر شناورها ملزم به استفاده از آن هستند.

خسارت ۱۵۰۰ میلیارد تومانی سیل به جاده‌های لرستان/ آماده‌‌باش راهداری برای برف پیش‌ِرو

2 اردیبهشت 1398 - 16:08
می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازگشایی ۱۶۴۲ راه روستایی که به دلیل سیل مسدود شده بود، گفت: بیشترین خسارت به جاده‌ها بر اثر سیل اخیر در استان لرستان به مبلغ ۱۵۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

خط آهن جنوب به دلیل ریزش کوه در لرستان بسته شد

1 اردیبهشت 1398 - 16:02
می متالز - بعدازظهر امروز ‌محور ریلی جنوب در کیلومتر ۵۰۱ الی ۵۰۳ در بلاک بیشه به سپید دشت در لرستان، به علت ریزش کوه مسدود شد‌.

وجود ۲ هزار دلال مسکن مهر در پردیس/ عملیات اجرایی مترو پردیس امسال آغاز می‌شود

2 اردیبهشت 1398 - 15:52
می متالز - مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه وجود ۲ هزار دلال سرپایی مسکن مهر در پردیس موجب ارائه قیمت‌های نجومی در برخی اوقات می‌شود، گفت: قیمت‌های مسکن مهر شهر جدید پردیس به قیمت‌های واقعی نزدیک شده است، بنابراین فروش عرصه این واحدها می‌تواند به واقعی‌تر شدن قیمت مسکن مهر در شهر پردیس کمک کند.

رقابت‌پذیر شدن زنجیره تأمین ریلی/ حرکت قطار باری برنامه‌ای در بنادر ‌منظم می‌شود

2 اردیبهشت 1398 - 15:40
می متالز - مدیرکل امور لجستیکی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به برگزاری مانور ریل-بندر در بندر شهید رجایی، گفت: با رقابت‌پذیر ساختن زنجیره تأمین ریلی تلاش می‌کنیم قطارهای باری برنامه‌ای به جدیت در بنادر فعال شوند.

میتسوبیشی ژاپن هواپیما می سازد

31 فروردین 1398 - 00:55
می متالز - واحد هوانوردی غول صنعت ژاپن، میتسوبیشی، در حال برنامه‌ریزی برای آغاز تحویل اولین هواپیمای مسافربری ژاپنی است، که از دهه ۱۹۶۰ در حال ساخت است. اولین هواپیما، همین سال آینده تحویل خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما