آرشیو اخبار


شرایط جوی آرام در مرزهای چهارگانه و شهرهای کربلا و نجف

18 مهر 1398 - 21:12
می متالز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پایانه‌های مرزی چهارگانه و شهرهای کربلا، نجف و بصره، در چند روز آینده آسمان صاف تا نیمه‌ابری است.
محمودی شاه نشین:

چرا مسوولان حوزه شهری در ایجاد سرعت‌گیرها سلیقه‌ای عمل می‌کنند؟

18 مهر 1398 - 18:57
می متالز - این نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان‌اینکه مسوولان حوزه شهری استاندارد ثابتی را در ارتفاع و عرض برای سرعت‌گیرها تعریف نکرده‌ و برای ایجاد آنها سلیقه‌ای عمل می‌کنند تاکیدکرد که وزارت راه‌وشهرسازی باید آئین‌نامه خاصی را برای این بخش تدوین کند.

برگزاری نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری در نمایشگاه بین‌المللی تهران

16 مهر 1398 - 22:55
می متالز - هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری از صبح پنجشنبه به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران مطرح کرد:

نگاه ویژه به حمل و نقل هوشمند در برگزاری هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل

16 مهر 1398 - 16:37
می متالز - مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: هفدهمین نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهری نگاه ویژه ای به بخش استارت آپ ها و شرکت های شرکت دانش بنیان دارد به گونه ای که حدود 60 شرکت دانش بنیان در صنعت حمل و نقل دراین نمایشگاه حضور دارند.
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد؛

هدف‌گذاری برای ترانزیت ۵۰ میلیون تن کالا از ایران

15 مهر 1398 - 11:44
می متالز - معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که با استفاده از دیپلماسی فعال‌تر حمل و نقل می‌توان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ترانزیت کالایی را تا حدود ۵۰ میلیون تن افزایش داد که البته میزان دقیق و فنی آن به زودی اعلام می‌شود.
بهادری با اشاره به ۳ میلیون زائر اربعین حسینی مطرح کرد:

بهای بلیت قطار، هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین افزایش نمی‌یابد

12 مهر 1398 - 20:38
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس گزارش مدیران راه آهن، هواپیمایی و اتوبوسرانی، قیمت بلیت قطار، هواپیما و اتوبوس در ایام اربعین حسینی (ع) افزایش نخواهد یافت و خدمات با نرخ های قبلی ارائه خواهد شد.
بدری نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

تشکیل کمیته ویژه برای بررسی فعالیت شرکت‌های اینترنتی حمل و نقل مسافر

9 مهر 1398 - 20:40
می متالز - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز، فعالیت شرکت های اینترنتی حمل و نقل مسافر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در هفتمین نشست شورای حمل و نقل مرکز پژوهش های مجلس بررسی شد؛

دستورالعمل نظارت بر چگونگی فعالیت ارائه دهندگان خدمات هوشمند مسافر

8 مهر 1398 - 19:41
می متالز - در هفتمین نشست شورای حمل و نقل مرکز پژوهش های مجلس دستورالعمل نظارت بر چگونگی فعالیت ارائه دهندگان خدمات هوشمند مسافر مشمول قانون نظام صنفی کشور، مورد بررسی قرار گرفت.
صادقی:

بی‌توجهی شهرداری به رفع نقاط حادثه‌خیز بررسی می‌شود

6 مهر 1398 - 20:26
می متالز - عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، از پیگیری گزارش پلیس در مورد بی‌توجهی شهرداری نسبت به رفع نقاط حادثه خیز و دارای گره‌های ترافیکی شهر توسط نمایندگان تهران خبر داد.

سهم بخش هوایی و ریلی از حمل و نقل کشور تنها ۱۵ درصد است

2 مهر 1398 - 23:42
می متالز - معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: سهم حمل و نقل کشور از مسیرهای ریلی و هوایی تنها ۱۵ درصد است و جاده ها بیشترین حجم تردد را به خود اختصاص داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما