آرشیو اخبار


آغاز رزمایش بیولوژیک در ‌استان خوزستان / عملیات تکاوران سپاه برای ضدعفونی کامل اهواز

7 فروردین 1399 - 19:24
می متالز - فرمانده تیپ دوم تکاور حضرت مهدی(عج) از آغاز عملیات بیولوژیک در سطح استان خوزستان با اولویت بیمارستان‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن و پایانه‌های مسافربری، ادارات و معابر شهر و مکان‌های آلوده به کروناویروس خبر داد.
مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲:

حمل و نقل بین‌المللی گلستان سال گذشته ۹ درصد رشد داشت

3 فروردین 1399 - 23:26
می متالز - مدیرکل راه آهن شمال شرق ۲ از افزایش ۱۵۱ درصدی صادرات ریلی از گلستان خبر داد و گفت: در مجموع در سال گذشته حمل و نقل بین المللی استان ۹ درصد رشد داشت.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس:

«توسعه حمل‌ و نقل شرق استان سمنان» دستاورد بزرگ‌سال ۹۸ بود

1 فروردین 1399 - 13:00
می متالز - نماینده شاهرود و میامی در مجلس، سال ۹۸ را سال توسعه حمل‌ و نقل شاهرود دانست و گفت: استقلال اداره کل راه، تصویب راه‌آهن اینچه برون، بین‌المللی شدن فرودگاه و … نشان از این امر دارند.

نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد

27 اسفند 1398 - 11:30
می متالز - نخستین خودرو فرماندهی عملیات و ارتباطات مدیریت بحران وزارت نفت و همچنین نخستین اتوبوس اورژانس پارس جنوبی رونمایی شد؛ خودرویی که به‌ عنوان بیمارستانی صحرایی در شرایط بحران استفاده می‌شود و دارای سه بخش، چهار تخت با امکانات اورژانس پیشرفته، اتاق CPR احیا، ژنراتور، تجهیزات دفع فاضلاب بیمارستانی، وسایل کمپین پرستاران و پزشکان و آسانسور حمل بیمار به داخل است.

هپکو از بن بست خارج می‌شود؟

10 اسفند 1398 - 18:50
می متالز - استاندار استان مرکزی گفت: شرکت هپکوی اراک در صورتی که به تعهدات خود در خصوص سفارس ساخت ماشین آلات راهداری عمل کرده و خوش قولی کند از بن بست خارج خواهد شد.
مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد

پایش کارکرد وانت‌بارها از ابتدای اسفند

30 بهمن 1398 - 22:50
می متالز - مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از پایش کارکرد وانت‌بارهای کم‌مصرف و پرمصرف برای تخصیص سهمیه اضافی، از ابتدای اسفندماه خبر داد.

کامیون بنز داخلی تبدیل به کشنده خواهد شد

25 بهمن 1398 - 20:05
می متالز - ایران خودرو دیزل در نظر دارد تا کامیون بنز را در نسخه کشنده به بازار خودروهای کار و تجاری عرضه کند.

حمل‌ونقل برقی در کشور توسعه می‌یابد

23 بهمن 1398 - 17:02
می متالز - ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در یک همکاری مشترک با پژوهشگاه نیرو نسبت به ارتقای سیستم حمل و نقل با تمرکز بر برقی‌سازی نقلیه عمومی و شخصی اقدام کرده است.

معاون لجستیک و حمل و نقل سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

20 بهمن 1398 - 19:24
می متالز - در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو مهدی صفری مقدم به سمت معاون لجستیک و حمل و نقل سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

سرمایه‌گذاری «ومعادن» برای توسعه حمل‌ونقل معدنی

19 بهمن 1398 - 01:08
می متالز - صادرات مواد معدنی در شرایط کنونی تحریم‌ها، تبدیل به یکی از منابع اصلی ارزآوری کشور شده و بیش از هر چیز وجود یک پایانه اختصاصی تمام مکانیزه برای ایجاد مزیت‌های رقابتی در صادرات و واردات مواد معدنی و محصولات فولادی برای این منظور اهمیتی دو چندان یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما