آرشیو اخبار


در بورس فلزات لندن اتفاق افتاد؛

افت ۷۴ دلاری قیمت آلومینیوم طی یک هفته

9 فروردین 1399 - 17:38
می متالز - قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه هشتم فروردین ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه اول فروردین ماه، ۷۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن یا معادل ۴.۷ درصد کاهش یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۵۸۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۵۰۶ دلار به ازای هر تن رسید.

افت قیمت آلومینیوم در بازار های جهانی

9 فروردین 1399 - 11:13
می متالز - قیمت آلومینیوم در LME روز جمعه هشتم فروردین ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی جمعه اول فروردین ماه، ۷۴ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن یا معادل ۴.۷ درصد کاهش یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۵۸۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۵۰۶ دلار به ازای هر تن رسید.

تولید ۱.۵میلیون تن آلومینیوم خام در چشم‌انداز ۱۴۰۴/ امید رسیدن به سند چشم‌انداز آلومینیوم در سال جهش تولید

6 فروردین 1399 - 23:58
می متالز - یک مقام مسوول در صنعت آلومینیوم گفت: برای برنامه‌ریزی و تعیین اهداف‌ باید توان دولتمردان و شرکت‌های پایین‌دستی را درنظر بگیریم و به ثمر رسیدن برنامه‌ها را پایش و پیگیرى نماییم. در سند چشم انداز، تولید یک و نیم میلیون تن آلومینیوم خام در کشور تا سال ١٤٠٤ برنامه‌ریزی شده است که امید می‌رود در سال جهش تولید با همت بخش دولتى و خصوصى عقب ماندگى در رسیدن به این هدف جبران شود.
مدیرعامل شرکت آلومینای ایران اعلام کرد:

اجرای 14 پروژه ارتقای بهره وری در آلومینای ایران

6 فروردین 1399 - 23:28
می متالز - مدیرعامل شرکت آلومینای ایران اعلام کرد: این شرکت برای ارتقای بهره وری، 14 پروژه اجرا کرده است.

صنایع استان مرکزی در تأمین بودجه مقابله با کرونا مشارکت می‌کنند/ کمک ۵۰ میلیارد ریالی ایرالکو به علوم پزشکی اراک

5 فروردین 1399 - 12:31
می متالز - منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم با بیان اینکه صنایع استان مرکزی در تأمین بودجه مقابله با کرونا مشارکت می‌کنند از کمک ۵۰ میلیارد ریالی ایرالکو به علوم پزشکی اراک خبر داد.

آتش‌سوزی در یک کارخانه تولید آلومینیوم در روسیه

2 فروردین 1399 - 17:57
می متالز - یک کارخانه تولید آلومینیوم در شهر دمیتروف دچار حریق شده است.
مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب (سالکو) ضمن پیام نوروزی خود خبر داد:

راه‌اندازی واحدهای مختلفی از کارخانه مجتمع آلومینیوم جنوب

1 فروردین 1399 - 21:21
می متالز - مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب (سالکو) طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت و اذعان کرد: تمام اقدامات صورت گرفته در سال 1398 به دلیل فداکاری و تلاش کارکنان، حاصل شده است و توانستیم واحدهای مختلفی از سالکو راه‌اندازی کنیم و در سال آتی اقدامات توسعه‌ای بیشتری انجام می‌شود.

سقوط قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن ادامه دارد

27 اسفند 1398 - 22:01
می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه 26 اسفند ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی دوشنبه 19 اسفند ماه، سه دلار به ازای هر تن یا معادل 0.2 درصد کاهش یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و 643 دلار و 50 سنت به ازای هر تن، به یک هزار و 640 دلار و 50 سنت به ازای هر تن رسید.
مدیر بازاریابی و فروش شرکت آلومینیوم ایران عنوان کرد:

موانع بانکی بر سر راه فروش اعتباری محصولات آلومینیومی

27 اسفند 1398 - 17:00
می متالز - مدیر بازاریابی و فروش شرکت آلومینیوم ایران گفت: فروش اعتباری یکی از انواع روش‌های فروش محصولات آلومینیومی در بورس کالا است که در سال‌های اخیر به دلیل موانعی که بانک‌ها ایجاد کرده‌اند، امکان خرید و فروش از این طریق به شدت کاهش یافته است.
در بورس فلزات لندن؛

سقوط قیمت آلومینیوم ادامه دارد

27 اسفند 1398 - 13:57
می متالز - قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، دیروز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی دوشنبه ۱۹ اسفند ماه، سه دلار به ازای هر تن یا معادل ۰.۲ درصد کاهش یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و ۶۴۳ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن، به یک هزار و ۶۴۰ دلار و ۵۰ سنت به ازای هر تن رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما