آرشیو اخبار


معامله 94 هزار تنی آلومینیوم در 11 ماه

رشد نرخ ارز و آلومینیوم ارزان، تقاضا را در بورس افزایش داد

28 اسفند 1397 - 10:53
می متالز - صنعت آلومینیوم کشور در سال جاری دوره بسیار پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و قیمت این فلز با رشدهای بسیار عجیب و افت‌های عجیب‌تر مواجه شد.
سهام ایرالکو تحت تاثیر نرخ ارز

رشد 40 درصدی سهام ایرالکو طی 3 ماه

27 اسفند 1397 - 12:53
می متالز - در حالی که طی سال جاری از میزان صادرات آلومینیوم کشور کاسته شده است، سهام شرکت‌های صنعت آلومینیوم در بازار بورس کمتر تابع تغییرات نرخ جهانی این فلز قرار گرفته و بیشتر به عوامل کلان اقتصاد نظیر نرخ ارز واکنش نشان می‌دهند.
در اولین روز هفته رقم خورد؛

معامله آلومینیوم و روی در تالار محصولات صنعتی و معدنی

25 اسفند 1397 - 21:06
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز شنبه ۲۵ اسفندماه، شاهد معامله ۹ هزار و ۴۳۰ تن شمش آلیاژی آلومینیوم و ۱۶۰ تن شمش روی بود.
تزریق ویتامین مپنا در رگ‌های این آلومینیوم‌ساز؛

بست‌نشینی حاشیه‌سازان در کنار آلومینیوم المهدی/ اهلیتی که آینده را می‌سازد

23 اسفند 1397 - 11:19
می متالز - سرو سامان دادن دوباره به یک کارخانه بزرگ تولیدی که پتانسیل بالایی برای بازگشت به جایگاه اصلی خود و رشد و توسعه بیشتر دارد، به مذاق برخی که از تضعیف آن منتفع می‌شوند خوش نیامده و تلاش دارند تا با ایجاد شایعه و حاشیه، منافع خود را دنبال کنند.
غریب پور خبر داد:

نخستین شمش آلومینیوم جاجرم تولید شد/ ایمیدرو یکی دیگر از پروژه های نیمه تمام را به تولید رساند

22 اسفند 1397 - 10:29
می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو از تولید نخستین شمش کارخانه آلومینیوم جاجرم خبر داد. ساعت 15 روز گذشته تولید نخستین شمش از دیگ شماره 1006 این کارخانه آغاز شد.
با رای قطعی دادگاه دیوان عدالت اداری:

محیط زیست عوارض آلایندگی ایرالکو را مطالبه می‌کند

22 اسفند 1397 - 10:16
می متالز - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با اشاره به حکم قطعی دادگاه دیوان عدالت اداری گفت: براساس این حکم محیط زیست عوارض آلایندگی ایرالکو را مطالبه خواهد کرد.

دست‌وپای بسته تولیدکننده

21 اسفند 1397 - 13:45
می متالز - درحال‌حاضر ثباتی در بازار آلومینیوم وجود ندارد. هرچند در ماه‌های گذشته نرخ دلار روندی کاهشی داشت اما همچنان تورم در تمام کالاهای بازار وجود دارد؛ از مواد غذایی تا خودرو و مسکن.
یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد:

عرضه آلومینیوم در بورس کالا التهابات را کاهش می‌دهد

21 اسفند 1397 - 12:41
می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه، گفت: در حال حاضر شاهد بهبود شرایط بازار آلومینیوم به دلیل حضور همزمان عرضه کنندگان آلومینیوم در بورس کالا هستیم، به طوریکه با حضور این شرکت‌ها و افزایش عرضه‌ها، التهاب‌های اخیر روبه پایان است.

استاندار مرکزی: ۷۰۰ دیگ قدیمی ایرالکو تعویض شد

21 اسفند 1397 - 12:15
می متالز - استاندار مرکزی با بیان اینکه ۷۰۰ دیگ قدیمی ایرالکو تعویض شد گفت: ۹۸ درصد سوخت نیروگاه شازند با انرژی پاک تامین می‌شود.
تولیدکننده آلمانی فلز سبک خبر می‌دهد

۲۰۱۹، سال خـوب آلومینیوم

20 اسفند 1397 - 11:31
می متالز - شرکت تریمت که تولیدکننده آلومینیوم در آلمان است، از تقاضای قدرتمند این فلز در امسال میلادی که بیش از ۲ ماه از آغاز آن گذشته، خبر می‌دهد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما