آرشیو اخبار


پروتکل بهداشتی ویژه برگزاری نمایشگاه ابلاغ شد

11 خرداد 1399 - 19:48
می متالز - مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران از تصویب و ابلاغ شیوه نامه بهداشتی (پروتکل بهداشتی) ویژه برگزاری نمایشگاه، خبر داد.

ساخت مدرسه سه کلاسه روستای وره زرد پلدختر لرستان

6 خرداد 1399 - 16:09
می‌متالز - نشست مدیریت شعب بانک مسکن و اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان با موضوع مشارکت در ساخت مدرسه سه کلاسه روستای وره زرد پلدختر برگزار شد.

چگونه لوازم خانگی قاچاق را تشخیص دهیم؟

2 خرداد 1399 - 18:42
می‌متالز - رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اعلام خبر از سرگیری نظارت بر اجرای طرح شناسه کالا در بخش لوازم خانگی گفت که خریداران می‌توانند با استفاده از سامانه سامانه *۴*۷۷۷۷# مشخصات لوازم خانگی را دریافت کنند.

جزئیات جدید از آسمان خراش شرکت گاز ایران

30 اردیبهشت 1399 - 23:21
می متالز - مدیران ارشد شرکت گاز برای طراحی آسمان‌خراش 40 طبقه‌ای این شرکت، مسابقه‌ای بین‌المللی با صرف هزینه‌های هنگفت چند ده میلیارد تومانی برگزار کرده‌اند. پس از تعیین طرح‌های برتر، معماری این مجتمع به یک شرکت خارجی تُرک-سنگاپوری سپرده شده است و میلیون‌ها دلار هم برای طراحی و معماری باید به این شرکت خارجی پرداخت شود.

اطلاع رسانی جامع نیاز پایتخت

29 اردیبهشت 1399 - 02:11
می متالز - ربیعی گفت: فعالیت شهرداری تنها بتن ریزی و تیر آهن کشی نیست و باید مردم با اقدام‌های مدیران شهری آشنا شوند.
فرماندار اردستان تاکید کرد؛

ساماندهی ساخت و سازهای غیرمجاز زواره

27 اردیبهشت 1399 - 13:56
می متالز - ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش زواره این شهرستان، تضعیف حقوق دولتی را به همراه داشته است و باید ساماندهی شود.

تغییر تاریخ برگزاری دومین نمایشگاه و همایش نما (طراحی، اجرا، مصالح و صنایع وابسته)

22 اردیبهشت 1399 - 20:22
می متالز - با توجه به اهمیت بحث نمای ساختمان‌ها در ایجاد سیما و منظر شهری مطلوب، یکی از مهمترین فعالیت‌های مجتمع رسانه‌ای راه ‌و ساختمان از سال 97 پیگیری رفع چالش‌ها و ضعف‌های مربوط به حوزه نما با همکاری و تعامل نهادها و دستگاه‌های ذیربط بوده است.

اجرای پروژه «ساختمان انرژی نزدیک ‌به ‌صفر» آغاز شد

21 اردیبهشت 1399 - 16:34
می متالز - دستیار توسعه زیست بوم نوآوری حوزه انرژی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از آغاز اجرای پروژه احداث ساختمان انرژی نزدیک به صفر در ناحیه نوآوری شریف به کارفرمایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خبر داد.

استفاده از شیشه مقاوم‌شده با نانو در ساختمان پلیس هاوایی

14 اردیبهشت 1399 - 20:16
می متالز - یکی از بخش‌های پلیس در هاوایی از شیشه‌های مقاوم شده با نانو برای افزایش سطح ایمنی استفاده کرده است. این شیشه‌ها مقاومت بالایی در برابر شلیک و ورود اجباری دارند.
به همت هولدینگ رسانه‌ای راه و ساختمان؛

همسو با اهداف کمپین نما هویت شهر ما / « گردهمایی مجازی طراحان و سازندگان »

13 اردیبهشت 1399 - 18:51
می متالز - باتوجه به شیوع بیماری همه‌گیر کوید 19 بسیاری از همایش‌های حضوری کشور به‌حالت تعلیق درآمده است این اتفاق درحالی روی داده که هولدینگ رسانه‌ای راه و ساختمان (صما) از سال 94 بنا به درخواست مردمی و وظیفه ذاتی رسانه‌ای برای بهبود وضعیت و هویت ساختمان‌های کشور همایش‌ها و رویدادهای مختلفی را برنامه‌ریزی و اجرا کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما