آرشیو اخبار


"ونوس شیشه"برترین در کیفیت

20 اسفند 1398 - 22:51
می متالز - در پنجمین همایش ملی کیفیت و مشتری مداری، ونوس شیشه به‌عنوان برترین شرکت ملی شایسته موفق به دریافت لوح زرین شد.
محققان ایرانی مقیم استرالیا تولید کردند:

تولید بتن تاشدنی بدون استفاده از سیمان

20 اسفند 1398 - 22:47
می متالز - محققان ایرانی مقیم استرالیا برای اولین بار موفق به تولید بتن تاشدنی با قدرت و استحکام بالا شده که در آن از سیمان هم استفاده نشده است.

«وشهر»‌ دوباره مزایده املاک دارد

30 بهمن 1398 - 22:43
می متالز - بانک شهر از برگزاری مزایده دوباره 300 ملک خود خبر داد.

نتیجه نهایی اعتراض «ثاخت» اعلام شد + جزییات

30 بهمن 1398 - 13:52
می متالز - نتيجه نهايي دعوي له شرکت بین المللی توسعه ساختمان اعلام شد.

ارزیابی اقتصادی و مالی پروژه‌های ساختمانی

12 بهمن 1398 - 18:13
می متالز - در شرایطی که اکثر پیش‌بینی‌ها حاکی از وضعیت سخت صنعت ساختمان طی چند سال آینده است، باید آن دسته از طرح‌ها و پروژه‌هایی انتخاب و اجرا شوند که توجیه اقتصادی آنان به‌صورت واقع‌بینانه تهیه شده باشد.

عملکرد پرنوسان یک نماد فلزی در بورس / «فلوله» چقدر قابل اتکاست؟

5 بهمن 1398 - 12:20
می متالز - بر اساس گزارش منتشر شده در وبسایت کدال، شرکت لوله و ماشین‌ سازی ایران با افت فروش خود در دی ماه مواجه شده است.
شناسایی ۳۴ هزار ساختمان ناایمن در پایتخت

پلاسکو و دری که هنوز بر همان پاشنه می‌چرخد

29 دی 1398 - 02:45
می متالز - کمی پیش از ظهر روز ۳۰دی ماه در سال ۱۳۹۵، در یکی از روزهایی که مثل هر روز اغاز شد اما عادی به پایان نرسید، پلاسکو فرو ریخت. فاجعه وسیع و جانسوز بود. گفتند از ۲۱ سال پیش تا کنون نزدیک به ۴۰بار اخطار گرفته اما توجهی به اعلام خطرها نشده که نتیجه اش شد جانباختن و شهادت ۱۶ آتش نشان. حالا علاالدین، پایتخت، آلومینیوم و ... مانده‌اند بی آنکه قانونی صریح برای برخورد با آن‌ها وجود داشته باشد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از جزییات لایحه بودجه ۹۹ می‌گوید:

بودجه منعطف با طراحی سناریوهای متنوع برای مواجهه با شرایط مختلف/ ضرورت اتکا به منابع پایدار تامین مالی با رویکرد عدالت محور/ رونق ساخت و ساز مسکن

28 دی 1398 - 13:00
می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به شرایط ویژه و برای استفاده بهینه از منابع محدود سناریوهای مختلف برای بودجه ۹۹ وزارت راه و شهرسازی طراحی شده تا تحت هیچ شرایطی دچار غافلگیری در مدیریت این حوزه نشود.

تمامی واحدهای مسکونی و تجاری در سال ۹۹ بیمه می‌شوند

24 دی 1398 - 22:10
می متالز - رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: تمام واحدهای مسکونی و تجاری روستاها و شهرها در سال ۹۹ تحت پوشش بیمه پایه برای حوادث طبیعی قرار می‌گیرند.
معاون سازمان صنعت استان اصفهان اعلام کرد:

سرمایه گذاری ۳ درصدی در حوزه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

24 دی 1398 - 20:55
می متالز - معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر در بخش تاسیسات سرمایشی و گرمایشی کمتر از ۳ درصد سرمایه گذاری شده است، گفت: اولویت سرمایه گذاری استان در فولاد، سیمان، سنگ و موارد دیگر است، اما ما از سرمایه گذاری در زمینه تاسیسات حمایت می کنیم.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما