آرشیو اخبار


مدیرعامل صندوق توسعه صادرات طلا و جواهر:

خام‌فروشی سنگ‌های تزئینی قابل قبول نیست

11 تیر 1399 - 20:56
می متالز - مدیرعامل صندوق توسعه صادرات طلا و جواهر گفت: بزرگ‌ترین مشکل صنعت سنگ‌های تزئینی، خام‌فروشی‌های غیرقانونی است که باعث می‌شود طی این فرآیند یک سری افراد سودجو با سود‌های کلان، صنعت سنگ‌های زینتی را با نابودی مواجه کنند.

کنسرسیوم سنگ آهن گروه معادن کوثر با بخش خصوصی به کمک زنجیره فولاد کشور می آید

8 تیر 1399 - 11:34
می متالز - مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر خبر از تشکیل کنسرسیوم معدنی با مدیریت واحد در بخش سنگ آهن جهت فعال سازی معادن کوچک مقیاس و ترویج کنسرسیوم معدنی از طریق مشارکت بخش خصوصی دارای زنجیره ارزش نهایی با شرکت مجتمع فولاد اردستان و شرکت گاما پرتو صنعت داد.
[گزارش تصویری]

سفر رئیس هیات عامل ایمیدرو به خراسان رضوی

4 تیر 1399 - 21:53
می متالز - سفر رئیس هیات عامل ایمیدرو به خراسان رضوی با هدف بررسی و فعال سازی صنعت سنگ های قیمتی - 4 تیرماه 99 برگزار شد.
[عکس]

"لایه‌های پنهان"

2 تیر 1399 - 20:44
می متالز - "باداب سورت" یک چشم‌انداز طبیعی در ۹۵ کیلومتری جنوب شهر ساری در استان مازندران است. تراس‌های باداب‌سورت، از سنگ تراورتن ساخته‌شده است، سنگی رسوبی که با جریان آب از دو چشمه معدنی مجزا رسوب شده‌ است.
یک فعال حوزه سنگ عنوان کرد:

تولید کننده سنگ علاوه بر مشکلات تولید، باید نگران هفت خوان رستم صادرات نیز باشد

28 خرداد 1399 - 02:48
می متالز - یک فعال اقتصادی حوزه سنگ گفت: صادرکنندگان ایرانی که هم‌اکنون به کشورهای اروپایی صادرات دارند، بایستی علاوه بر حل و فصل مشکلات تولیدی در ایران هفت‌خوان صادرات و تحریم‌ها را که شامل نقل و انتقال ارز و همین‌گونه خود کالا است را با ترفندهای فراوان طی کنند.
رئیس سازمان صمت استان فارس:

فعالیت ۳۱۹ سنگبری در فارس/ راه اندازی شهرک سنگ در برم شور شیراز

26 خرداد 1399 - 12:57
می متالز - رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت فارس گفت: ۳۱۹ واحد سنگبری در سطح استان وجود دارند که اشتغال چهار هزار و ۴۹۰ نفر را به دنبال داشته است.

افتتاح نخستین بازارچه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی کشور در اصفهان

25 خرداد 1399 - 14:14
می متالز - با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل فولاد مبارکه و جمعی از مدیران استان اصفهان؛ افتتاح نخستین بازارچه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی کشور در اصفهان - ۲۵ خرداد ۹۹ انجام شد.

مطالبات تشکل‌های معدنی استان مرکزی از معاون وزیر صنعت چه بود؟

22 خرداد 1399 - 09:27
می متالز - جمعی از نمایندگان تشکل‌های معدنی استان مرکزی مشکلات حوزه خود را با معاون معادن و صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح و خواستار حل موانع پیش رو خود شدند.
معاون وزیر صمت:

باید به معادن کوچک توجه شود/ وضعیت ایمنی معدن عباس آباد وحشتناک است

21 خرداد 1399 - 23:59
می متالز - معاون وزیر صمت بر توجه به معادن کوچک تاکید کرد.

ارائه پیشنهاد کاهش عوارض سنگ‌های تزئینی برای اجرا در کشور/ وزارت صمت از سرمایه‌گذاری حوزه فرآوری سنگ‌های تزئینی حمایت می‌کند

21 خرداد 1399 - 23:55
می متالز - معاون امور معادن وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه پیشنهاد کاهش عوارض سنگ‌های تزئینی برای اجرا در کشور خبر داد و گفت: وزارت صمت از سرمایه‌گذاری حوزه فرآوری سنگ‌های تزئینی حمایت می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما