آرشیو اخبار


نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در محلات ۶۰۰ میلیارد ریال فروش داشت

20 مهر 1398 - 20:19
می متالز - مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران گفت: برپایی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران در محلات، ۶۰۰ میلیارد ریال فروش محصول داشت.
رئیس انجمن سنگ اصفهان مطرح کرد:

عرضه سنگ‌های اصفهان با برند ایتالیا و چین در دنیا

20 مهر 1398 - 12:40
می متالز - رئیس انجمن سنگ اصفهان گفت: امروز بسیاری از سنگ‌های موجود در اصفهان همچون لاشتر اصفهان با برند ایتالیا و برخی سنگ‌ها نیز با برند چین به بازار عرضه می‌شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:

اولین نمایشگاه تعمیق ساخت داخل صنعت سنگ کشور در محلات برگزار می شود

9 مهر 1398 - 11:11
می متالز - رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: برای اولین بار در کشور، نمایشگاه تعمیق ساخت داخل صنعت سنگ کشور همزمان دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران برگزار خواهد شد.

اصفهان قطب صنعت سنگ تزئینی کشور

6 مهر 1398 - 21:24
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: اصفهان با تعداد ۳۳۷ فقره پروانه بهره برداری و میزان استخراج اسمی ۷ میلیون تن سنگ، به عنوان قطب صنعت سنگ تزئینی در کشور شناخته شده است.
سنگ‌هایی که سهم کشور‌های دیگر می‌شود

سنگ‌های مرمر خراسان شمالی به خوبی نمی‌درخشند

6 مهر 1398 - 19:21
می متالز - خراسان شمالی دارای معادن مختلف باریت، بوکسیت، مرمریت و... است و علاوه بر آن می‌توان ذخایری از ماده معدنی مرمر را در این استان به‌ویژه در شهرستان بجنورد مشاهده کرد.
مدیرکل نظارت بر امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت:

معادن سنگ تزیینی در اولویت دوم وزارتخانه است

6 مهر 1398 - 13:58
می متالز - مدیرکل نظارت بر امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص تجهیز معادن به ویژه معادن سنگ تزیینی گفت: معادن فلزی در اولویت نخست به دلیل ارزش افزوده ای که در زنجیره تولید در صنعت و معادن فلزی به وجود می آورد در نتیجه معادن سنگ تزیینی در اولویت دوم قرار دارد.

تقابل دو دیدگاه درباره عوارض مواد معدنی

27 شهریور 1398 - 00:54
می متالز - دلایل تعیین عوارض ۲۵‌درصدی صادرات مواد معدنی خام و چگونگی واگذاری مسوولیت احیای معادن بعد از پایان بهره‌برداری به معدنکار دو موضوع مطرح شده در نشست کمیته ماده ۱۲ است که در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
دبیر انجمن سنگ ایران:

آینده سنگ تزئینی به تصمیمات وزارت صمت بستگی دارد/ علیه مصوبه شورای اقتصاد برای وضع عوارض شکایت می‌کنیم

25 شهریور 1398 - 19:47
می متالز - دبیر انجمن سنگ ایران گفت: علیه مصوبه شورای اقتصاد برای وضع عوارض به صادرات سنگ خام به دیوان عدالت شکایت خواهیم کرد.

کارگاه سنگ تراشی

24 شهریور 1398 - 20:48
می متالز - شاید هزاران بار از پیاده روهایی رفت و آمد کرده باشید که حتی به نظرتان نرسیده باشد که این سنگ‌های سخت از کجا می‌آید و با چه همتی درست می شود؛ اینجا کارگاه سنگ تراشی در خمینی شهر است که سنگ آن را از معدن سنگ لاشتر تهیه می کنند.

ایجاد اشتغال برای بیکاران خراسان جنوبی با فرآوری معادن سنگ

24 شهریور 1398 - 13:47
می متالز - استاندار خراسان جنوبی بر لزوم فرآوری معادن سنگ در استان توسط آستان قدس رضوی تاکيد کرد و گفت: از اين طريق زمينه اشتغال بخش زيادی از جمعيت بيکار استان نيز فراهم خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما