آرشیو اخبار


اعطای مجوز نمایندگی فروش محصولات آلاکس ایران کیش در استان کرمان

29 دی 1399 - 16:22
می متالز - اعطای نمایندگی رسمی شرکت آلاکس ایران کیش از طرف مدیریت مجموعه آقای دکتر مسعود حکیمی.

بازار تمایل به حذف آلومینیوم دارد!

21 دی 1399 - 21:58
می متالز - مدیرعامل شرکت آلوین گفت: افزایش قیمت آلومینیوم در بازار داخلی، تولیدکنندگان در و پنجره به سمت استفاده از UPVC هدایت می‌کند زیرا هنگامی که هزینه ساخت محصولی به دلیل رشد قیمت ماده اولیه آن افزایش یابد، مشتریان نهایی نیز قدرت خرید آن را ندارند و این خسارت زیادی را به تولیدکننده وارد می‌کند.

دستاوردی جدید از آلوم کار دینه

20 دی 1399 - 22:07
می متالز - شرکت آلوم کار دینه موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی شد.
یک تامین کننده مواد اولیه پنجره‌های دوجداره مطرح کرد

مشکلات تامین «پی‌وی‌سی» از بازار

20 دی 1399 - 02:47
می متالز - «پلی آمید» عایقی است بین جدار بیرون و جدار داخل پنجره؛ در واقع ارتباط بین محیط خارج و محیط داخل را تیغه پلی آمید قطع می‌کند. استفاده از تیغه‌های پلی آمید در پروفیل‌های آلومینیومی ‌تولید پنجره دوجداره، باعث می‌شود ضریب انتقال حرارت آلومینیوم از ۲۰۳ به زیر ۴ کاهش پیدا ‌کند. پلی آمید رسانایی را در آلیاژ آلومینیوم قطع می‌کند. مشخصات پروفیل و شکل و نحوه قرارگیری پلی امید در تعیین این عدد بسیار مهم است.

آشنایی با انواع کرکره برقی اتوماتیک

17 دی 1399 - 15:15
می متالز - از کاربردهای درب کرکره‌ای، کرکره اتوماتیک درب سوله می باشد. کرکره برقی درب سوله با توجه به ابعاد بزرگ از تیغه‌های آلومینیوم سنگین به‌همراه موتور ساید زنجیری و صنعتی استفاده می‌شود.

عوامل موثر در قیمت پارتیشن شیشه‌ای اداری

13 دی 1399 - 14:14
می متالز - پارتیشن شیشه‌ای با یک رویکرد مینیمال و ساختاری به ظاهر بسیار ساده امروزه وارد بازار کشور شده است.

تولید انبوه نسل جدید لوورهای ساختمانی (Z شکل) توسط آلوکد

7 دی 1399 - 15:33
می متالز - نسل جدید لوورهای ساختمانی (Z شکل) با سرعت نصب بالا و قیمت بسیار مناسب در چندین سایز توسط شرکت آلوکد (آلوم کاردینه) طراحی و به تولید انبوه رسید.

دریافت گواهینامه و تأییدیه «مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی» توسط مجتمع آلومینیوم البرز

2 دی 1399 - 13:39
می متالز - مجتمع آلومینیوم البرز در راستای پیاده‌سازی و دستیابی به استانداردهای فنی، موفق به دریافت گواهینامه و تأییدیه «مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی» شد.

صنعت در و پنجره درگیر مشکلات اقتصادی و کرونا

29 آذر 1399 - 14:37
می متالز - پروفیل آلومینیوم یکی از محصولات خروجی از فرآیند اکستروژن آلومینیوم است که در ابعاد مختلف و سطح مقطع‌های متنوع به بازار ارائه می‌شود. همچنین با توجه به کاربردهای متفاوت این پروفیل‌ها و نیاز به ویژگی‌های متفاوت، سطح آن با مواد مختلفی پوشانده می‌شود و می‌توان پروفیل‌های آلومینیومی را در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع نیز یافت که به‌صورت گسترده کاربرد ندارند؛ اما به نظر می‌رسد از ابتدای سال جاری این پروفیل‌ها که در صنعت در و پنجره کاربرد دارند وضعیت مناسبی از لحاظ عرضه و تقاضا ندارند.

مشکلاتی از جنس شرکت‌های در و پنجره

29 آذر 1399 - 14:28
می متالز - به گفته بسیاری از کارشناسان صنعت در و پنجره یک بنگاه خرد درب و پنجره‌سازی آلومینیوم در دوران رونق ساخت‌وساز مسکن در سال ۹۱ در ماه نزدیک به ۷۵۰ کیلوگرم درب و پنجره آلومینیومی تولید می‌کرد، اما در حال‌حاضر این رقم به‌طور میانگین به کمتر از ۵۰ کیلوگرم رسیده است. به اعتقاد این عده صنعت درب و پنجره‌سازی کاملا وابسته به حوزه ساخت‌وساز مسکن است و رونق بازار ساخت مسکن می‌تواند زمینه را برای رونق فعالیت آنها فراهم کند و به همین ترتیب رکود ساخت‌وساز نیز فعالیت را از این صنعت گرفته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما