آرشیو اخبار


دیداررئیس اداره صمت واتاق اصناف جویباربا رئیس مرکزآموزش فنی وحرفه ای جویبار

2 تیر 1399 - 10:20
می متالز - عبدالله پور رئیس اداره صنعت، معدن تجارت و مدانلو رئیس اتاق اصناف جویبار با سید ابراهیم میرخلیلی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان دیدار کردند.
در جلسه سرپرست وزارت صمت با معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور مطرح شد:

آمادگی وزارت صنعت برای ایجاد زون‌های فناوری در شهرک‌های صنعتی

27 خرداد 1399 - 18:10
می متالز - سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه ساخت داخل بدون فناوری معنا نخواهد یافت، گفت: وزارت صنعت آمادگی دارد تا مناطقی را در شهرک‌های صنعتی به عنوان زون‌های فناوری در اختیار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار دهد.

پوشش شبکه رایتل و ایرانسل به اندازه ۴۰ درصد «همراه»

24 خرداد 1399 - 14:28
می متالز - افتتاح پروژه دسترسی ١٠٣۴ روستا به شبکه ایرانسل با حضور وزیر ارتباطات صورت ‎‌گرفت اما مجموع پوشش ایرانسل و رایتل در روستاها به اندازه ۴۰ درصد شبکه همراه اول است.
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو خبر داد:

راه اندازی مرکز نوآوری در حوزه معادن و صنایع معدنی در اوایل تیر

21 خرداد 1399 - 20:43
می متالز - مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از راه اندازی مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار در حوزه معادن و صنایع معدنی در اوایل تیر امسال خبر داد.
اولویت برنامه های شرکت توجه به کارکنان به عنوان سرمایه اصلی است

برنامه ویژه شرکت مخابرات برای حضور در بازار سرمایه

7 خرداد 1399 - 14:10
می‌ متالز - مدیرعامل شرت مخابرات ایران در دیدار با رئیس سازمان بورس اوراق بهادار درباره راه‌های افزایش همکاری این شرکت به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بورسی با بازار سرمایه، گفت‌وگو و تبادل‌نظر کرد.

اقتصادبورس خرید و فروش ارز دیجیتال «اتریوم» قانونی است!؟

21 اردیبهشت 1399 - 18:35
می متالز - رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌رضوی درباره عرضه ارز دیجیتال اتریوم در صرافی‌ها می‌گوید: اگر کسی بخواهد در زمینه ماینینگ و استخراج رمزارز‌ها کار کند، نیازمند صدور مجوز استخراج از رمزهاست که مسوول قانونی آن به استناد مصوبه هیئت وزیران، سازمان‌های صنعت و معدن هستند و درخواست جواز تأسیس برای استخراج رمز ارز را می‌دهند، حال اتریوم باشد یا بیت‌کوین فرقی نمی‌کند.

دیدار رئیس اداره صمت بهبهان با مدیر آموزش و پرورش

19 اردیبهشت 1399 - 21:18
می متالز - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف بهبهان با حضور در دفتر مدیر آموزش و پرورش با هفته بزرگداشت مقام معلم را تبریک گفتند.
با همکاری ایمیدرو:

در حال مذاکره بودن برای ساخت دبیرستان ۸ کلاسه در دیهوک

19 اردیبهشت 1399 - 10:21
می متالز - معاون مدیر کل و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طبس از در حال مذاکره بودن با شرکت ایمیدرو برای همکاری جهت ساخت یک دبیرستان ۸ کلاسه در دیهوک خبر داد.

فلز آلومینیوم می‌تواند سبب ابتلای افراد به بیماری ام اس شود

21 فروردین 1399 - 23:31
می متالز - کارشناسان در جدیدترین پژوهش‌های خود دریافتند فلز آلومینیوم می‌تواند سبب ابتلای افراد به بیمار MS (multiple sclerosis) شود؛ به نظر می‌رسد آلومینیوم سبب تحریک ژن‌های عامل بیماری MS شود.

ایجاد شبکه‌های امن ATM بانک‌ها توسط ایران ارقام؛ تفاهمنامه مرقام با دو بانک سپه و تجارت

25 اسفند 1398 - 20:15
می متالز - مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایران ارقام، گفت: سرویس‌های تلفنی که ارائه می‌کنیم در قالب سیم کارتی است که در دو نوع فیزیکی و الکترونیکی موجود می‌باشد. مشترکی که سیم کارتی از ما می‌گیرد تلفن موبایل، ثابت و سانترال سازمانی را در کنارهم دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما