آرشیو اخبار


همکاری شرکت فولاد مبارکه با ۱۳۰ مرکز علمی تحقیقاتی و دانشگاهی

21 دی 1399 - 15:31
می متالز - فولاد مبارکه در راستای افزایش نیازهای تحقیقاتی و دانش روز، توسعه اکوسیستم نوآوری شرکت و توسعه ارتباطات خود با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان و ... را نیز در دستورکار خود قرار داده است.

مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران و پارک علم و فناوری اراک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

21 دی 1399 - 12:10
می متالز - با حضور محمد رفیعی رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی و مهدی اقتصادی رئیس مرکز نوآوری و شتابدهی صادرات اتاق ایران، تفاهم‌نامه همکاری میان این دو مرکز امضا رسید.
فرماندار ورزقان:

عملیات اجرایی مدارس ورزقان به زودی شروع می شود

13 دی 1399 - 15:47
می متالز - فرماندار ورزقان گفت: عملیات اجرایی مدارس شهرستان ورزقان که در قالب دو تفاهم نامه با شرکت ملی صنایع مس ایران و بنیاد علوی نهایی شده است؛ به زودی اجرایی می‌شود.
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست روحانی؛

واگذاری مسوولیت حوزه تعلیم و تربیت کودک و ساماندهی و مدیریت مهدکودک‌ها به وزارت آموزش و پرورش تصویب شد

25 آذر 1399 - 18:49
می متالز - شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر سه شنبه به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، واگذاری مسوولیت حوزه تعلیم و تربیت کودک و ساماندهی و مدیریت مهدکودک‌ها به وزارت آموزش و پرورش را تصویب کرد.
با حضور مدیرعامل شرکت مس و استاندار آذربایجان شرقی دو طرح در حوزه مسوولیت اجتماعی کلید خورد

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی مدارس آذربایجان شرقی/ کلنگ احداث مجتمع امدادی جاده خواجه ورزقان به زمین خورد

25 آذر 1399 - 17:50
می متالز - تفاهم نامه همکاری بین شرکت مس و اداره نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر محمدرضا پور محمد استاندار آذربایجان شرقی و دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف ساخت و نوسازی مدارس در منطقه ورزقان و خاروانا به امضا رسید.
[گزارش تصویری]

بازدید معاون علمی و فناوری رییس جمهور از چند شرکت دانش‌بنیان اراک

22 آذر 1399 - 23:32
می متالز - معاون علمی و فناوری رییس جمهور در جریان سفر یک روزه خود به استان مرکزی از شرکت های دانش‌بنیان فرافن کسری،شرکت دانش‌بنیان پروشات،صنایع فراتوسعه کیانا و شرکت تولیدی ماهد آلومینیوم در شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرد.
مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اعلام کرد:

راه اندازی 3 فن بازار منطقه‌ای و برگزاری دوره‌های شناسایی و مستند سازی نیازهای فناورانه در 7 استان کشور در سال جاری

17 آذر 1399 - 18:07
می متالز - مدیر توسعه صنعتی و فنآوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از راه اندازی 3 فن بازار منطقه‌ای و برگزاری دوره‌های شناسایی و مستند سازی نیازهای فنآورانه در 7 استان کشور در سال جاری خبر داد.
[ویدئو]

ساخت دستگاه تمام اتوماتیک برش آهن در کرمان

30 آبان 1399 - 09:05
می متالز - دستگاه تمام اتوماتیک برش آهن در صنایع با همت گروهی از جوانان تحصیلکرده کرمانی ساخته شد.
رئیس جمهور در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و بهداشت:

پیشرفت، توسعه، استقلال و امنیت ملی کشور در سایه آموزش فرزندان کشوراست/ افتتاح 1550 پروژه آموزشی و تربیتی در یک روز بیانگر اهتمام ویژه دولت به مساله آموزش و پرورش است/روزانه 27 کلاس به جمع کلاس های درس در کشور افزوده می شود/عدالت در آموزش و پرورش برای ما بسیار مهم است/ همه باید از آموزش یکسان عمومی رایگان استفاده کنند /تاکید بر تداوم روند تغییر آموزش مدارس از حافظه محور به پژوهش محور /باید سواد دیجیتالی را در مدارس به دانش آموزان بیاموزیم/ تا اردیبهشت 11 هزار تخت بیمارستانی افزوده خواهد شد/ شمار تخت های بیمارستانی ایجاد شده در دولت تدبیر و امید بیش از دو برابر کل تخت های بیمارستانی تاریخ ایران است / فشار حداکثری آمریکا دوران پایانی خود را طی می‌کند

22 آبان 1399 - 12:39
می متالز - رئیس جمهور پیشرفت، توسعه، استقلال و امنیت ملی کشور را در سایه آموزش فرزندان ایران اسلامی دانست و با اشاره به اجرای گسترده طرحهای دولت تدبیر و امید برای تقویت حوزه آموزش کشور تاکید کرد که افتتاح 1550 پروژه آموزشی و تربیتی در یک روز و پیوستن روزانه 27 کلاس درس به جمع کلاس های آموزشی، بیانگر اهتمام ویژه دولت به مساله علم، فرهنگ و آموزش و پرورش است.
در ادامه پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید انجام شد؛

افتتاح طرح‌های ملی وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کشور

22 آبان 1399 - 11:50
می متالز - در سی و دومین هفته از افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ملی کشور 1550 پروژه آموزشی، تربیتی و رفاهی در سراسر کشور و 3 طرح درمانی در شهرهای کرمان، قم و مشهد با دستور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور افتتاح شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما