آرشیو اخبار


شرکت نفت خزر ۳ قرارداد پژوهشی امضا می‎کند

23 آذر 1398 - 23:25
می متالز - رئیس پژوهش و فناوری شرکت نفت خزر گفت: به مناسبت هفته پژوهش شرکت نفت خزر با شرکت‎های انرژی دانا، پارس آرین زمین و توانا انرژی کیش سه قرارداد پژوهشی امضا می‌کند.

پژوهشگران برگزیده استان قزوین معرفی شدند

23 آذر 1398 - 13:14
می متالز - پژوهشگران برگزیده استان در بخش‌های مختلف اساتید دانشگاه‌ها، فرهنگیان، دانشجویان، دانش آموزان، طلاب و واحدهای فناور روز چهارشنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین، سعید نبیل رئیس سازمان صمت و مسئولان استانی معرفی و تجلیل شدند.

برپایی نمایشگاه کتاب در بافق

21 آذر 1398 - 23:46
می متالز - سومین نمایشگاه کتاب سنگ آهن مرکزی ایران در بافق برپا شد.

حضور فعال سازمان صمت استان فارس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان

19 آذر 1398 - 16:50
می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان، آخرین دستاوردها پژوهشی و مجموعه فعالیت های فنآورانه، آموزشی، علمی و فنی در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت از صنایع پیشرفته با اجرای طرح تاپ را در معرض دید دانشگاهیان و علاقمندان قرار داد.

حضور فعال سازمان صمت سیستان و بلوچستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی این استان

19 آذر 1398 - 16:31
می متالز - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و تحقیقاتی استان، آخرین دستاوردها پژوهشی و مجموعه فعالیت های فناورانه، آموزشی، علمی و فنی در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه و حمایت از صنایع پیشرفته با اجرای طرح تاپ را در معرض دید دانشگاهیان و علاقمندان قرار داد.

انتخاب طرح پژوهشی سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان طرح برتر در جشنواره پژوهش

19 آذر 1398 - 15:29
می متالز - عضو کمیته پژوهش سازمان توسعه تجارت ایران و سرپرست دفتر توسعه خدمات بازرگانی گفت: طرح پژوهشی سازمان توسعه تجارت ایران با عنوان تدوین چارچوب سیاست‌های تجاری تقویت کننده صنایع دانش بنیان در ایران؛ با تاکید بر دو حوزه زیست فناوری و نانو، در هشتمین جشنواره پژوهش و فناروی به عنوان طرح پژوهشی برتر انتخاب شد.
حسن روحانی در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان به مناسبت روز دانشجو:

نظام حتما باید به دانشجو اعتماد کند و به دانشجو احترام بگذارد/ دانشجو باید قدرت را نقد کند چون دنبال حقیقت است/ کشور دانشجویی می‌خواهد که با صراحت وشهامت حرف بزند و‌مسئولان را نقد کند/ قدرت باید نقد شود چون اگر نقد نشود احتمال انحراف دارد/ نقد دانشجو باید بی محابا و در عین حال با محتوا باشد/ واقعیت ها را بیان کنیم، انتقاد کنیم اما برچسب نزنیم / دولت بدون اشکال و ایراد نیست و از انتقاد سازنده استقبال می کنیم/ اگر مذاکره منجر به شکستن توطئه و نقشه دشمن شود، لازم و ضروری و یک کار انقلابی است / کسانی که می گویند انتخابات فایده و خاصیت ندارد دلسوز مردم نیستند/ مهارت آموزی باید اولویت اول و مهم مراکز فرهنگی و دانشگاه‌ها باشد

18 آذر 1398 - 14:15
می متالز - رئیس جمهور با بیان اینکه دانشجو به عنوان کسی که دنبال حقیقت است ، باید قدرت را نقد کند، تصریح کرد: واقعیت ها را بیان و انتقاد کنیم اما برچست نزنیم و نقد دانشجو باید بی محابا و در عین حال با محتوا باشد.

افتتاح نمایشگاه پژوهش در محل پارک علم و فناوری زاهدان

18 آذر 1398 - 13:31
می متالز - نمایشگاه پژوهش، در محل پارک علم و فناوری زاهدان و باحضور عرب رییس سازمان برنامه و بودجه استان و سید زاده معاون استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

هیچکس پاسخگوی تداوم قطعی اینترنت در سیستان و بلوچستان نیست

12 آذر 1398 - 16:16
می متالز - اتصال به اینترنت تبدیل به یکی از اصلی‌ترین منابع درآمدی به خصوص در مناطق محروم که کمترین دسترسی به بازارهای بزرگ دارند، شده است. سیستان و بلوچستان یکی از آن مناطق است که توانسته به خصوص در زمینه صنایع دستی از طریق اتصال به اینترنت و فعالیت درفضای مجازی، درآمد ساکنان خود را ارتقاء دهد. حالا ادامه قطعی اینترنت ضربه‌ای جدی به اقتصاد این استان وارد کرده است.

فنی و حرفه‌ای با اتاق بازرگانی خوزستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

9 آذر 1398 - 16:55
می متالز - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: تفاهم نامه توسعه همکاری آموزشی با اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خوزستان منعقد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما