آرشیو اخبار


یک استارت‌آپ هندی موفق شد؛

دریافت حمایت مالی برای توسعه پیل‌سوختی نانو

9 فروردین 1399 - 12:24
می متالز - یک استارت‌آپ هندی موفق به توسعه پیل سوختی مبتنی بر آلومینیوم شده‌ است، در این راستا حمایت مالی ۳٫۵ میلیون دلاری دریافت کرده تا با استفاده از این بودجه بتواند مسیر تجاری‌سازی این محصول را هموار کند.

برگزاری فین استارزپلاس۲۰۲۰ به تعویق افتاد

9 فروردین 1399 - 11:39
می متالز - با توجه به مشخص نبودن زمان برپایی نمایشگاه فاینکس، برگزاری رویداد فین‌استارزپلاس۲۰۲۰ نیز تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد.

دلیل صف خرید برای «های وب»

6 فروردین 1399 - 19:47
می متالز - داده گستر عصر نوین با انتشار گزارش عملکرد اسفند و ۱۲ ماهه سال گذشته، ۶۳۲.۸ میلیارد تومان درآمد کسب کرد و با رشد ۱۲۰ درصدی نسبت به مدت مشابه گذشته روبرو و صف خرید شد.

ساخت نخستین دستگاه تب‌سنج لیزری کشور در اراک

5 فروردین 1399 - 13:06
می متالز - معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: دستگاه تب سنج استندی لیزری برای نخستین بار در کشور توسط یک واحد دانش‌بنیان در اراک ساخته شد.

توسعه فعالیت‌های دانش بنیان در مناطق آزاد/ درخواست تاسیس بانک خارجی در چابهار

5 فروردین 1399 - 12:00
می متالز - معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از درخواست تاسیس شعب بانک خارجی در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

کتاب استارت آپ سازمانی منتشر شد

27 اسفند 1398 - 20:00
می متالز - نوآوری باز، رویکردی جدید و موثر به نوآوری سازمانی است که سازمان را به عنوان یک سیستم باز به سمت استفاده هدفمند از جریان‌های درونی و بیرونی دانشی، سوق می‌دهد و نکته‌ی کلیدی در اینجا، برقراری تعادل میان بهره برداری اقتصادی و اکتشاف نوآوری است.

ذوب تحت خلأ با کوره‌های ساخت داخل ممکن شد

25 اسفند 1398 - 12:58
می متالز - وقتی ماده‌ای تحت شرایط خلاء ذوب شود آن ماده به لحاظ کیفیت بسیار مورد مطلوب خواهد بود. این موضوع در علم مهندسی مواد در طراحی و ساخت قطعات حساس در حوزه‌های گوناگون اهمیت ویژه به خود می‌گیرد.

«کوره‌های ذوب القایی» ایران‌ساخت صادر شد

25 اسفند 1398 - 12:55
می متالز - کوره‌های ذوب القایی به صورت فراوان در صنایع سبک و سنگین کاربرد دارند، کوره‌های القایی دارای مزایای فراوانی نسبت به سایر کوره‌ها هستند که مهمترین آن‌ها راندمان بالا و سرعت گرمایش بسیار بالای آن است در عین حال به دلیل عدم آلودگی زیست محیطی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

بومی‌سازی در سوئیچ‌های فشار متوسط و فشار قوی

25 اسفند 1398 - 02:15
می متالز - واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش‌بنیان پارس سوئیچ به منظور تامین بخشی از نیازهای صنعت برق در حوزه فشار قوی و نیز با تکیه بر دانش بومی و تجربه متخصصان، موفق به تولید سوئیچ‌های فشار متوسط و فشار قوی شدند.

تولید یکی از تجهیزات پیشرفته صنعت فولاد در کشور

20 اسفند 1398 - 20:33
می متالز - محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور به دانش تولید یکی از تجهیزات پیشرفته صنعت فولاد به نام «نازل‌ سوپرسونیک» دست پیدا کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما