آرشیو اخبار


نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند صنعت گاز در غرب کشور برگزار می‌شود

24 آذر 1398 - 23:23
می متالز - شرکت گاز استان کردستان، اسفندماه امسال با همکاری پارک علم و فناوری، میزبان نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند صنعت گاز در غرب کشور خواهد بود.
در دهمین نمایشگاه ملی سازه و فولاد ایران رخ داد؛

انتخاب ساختمان اتاق بازرگانی تهران به عنوان سازه برتر

24 آذر 1398 - 22:37
می متالز - در اختتامیه دهمین نمایشگاه ملی سازه و فولاد که با حضور فعالان حوزه ساخت و ساز و فنی و مهندسی برگزار شد، ساختمان در حال ساخت اتاق بازرگانی تهران به عنوان سازه برتر کشور شناخته و از کارفرما، پیمانکار، مدیر طرح، مجری و مشاور طرح تقدیر به عمل آمد.

تشریح برنامه‌های حمایتی از استارت‌آپ‌ها

24 آذر 1398 - 20:04
می متالز - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در دومین روز رویداد ملی تبادل فناوری بنگاه‌های کوچک و متوسط و استارت‌آپ‌ها درخصوص برنامه‌های این سازمان در راستای حمایت از استارت‌آپ‌ها عنوان کرد: در سطح کشور و بر اساس دستورالعمل ابلاغی به استان‌ها، از مجموعه‌های فناور به‌طور عام و از مجموعه استارت‌آپ‌ها به‌صورت خاص حمایت می‌شود.
از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه صورت می گیرد:

حضور توانمند شرکت های دانش بنیان‌ و استارت آپ ها در نمایشگاه تلکام

24 آذر 1398 - 13:11
می متالز - بیستمین نمایشگاه بین المللی تلکام (صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی) با هدف معرفی توانمندی های کشور در حوزه ارتباطات از تاریخ سه شنبه ۲۶ تا جمعه ۲۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران:

حمایت زیرساختی و تجاری سازی برای استارت آپ ها/۶۰ رویداد استارت آپی طی یک سال برگزار شد

24 آذر 1398 - 11:38
می متالز - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: ایده‌های استارت آپی نقش مهمی در رفع نیازهای صنعت دارند. در یک سال گذشته نزدیک به ۶۰ رویداد استارت آپی در سطح کشور برگزار شده است.

پاکسازی آب آلوده با دانه‌های شن جدید

23 آذر 1398 - 16:49
می متالز - محققان دانشگاه برکلی توانستند با استفاده از مواد معدنی پوششی را روی دانه‌های شن ایجاد کنند که قابلیت جذب فلزات سمی مانند سرب و کادمیوم را از آب دارد.

سفر لاریجانی به ترکیه با چه هدفی است؟

23 آذر 1398 - 15:50
می متالز - رئیس مجلس شورای اسلامی مهمترین اهداف سفر به ترکیه برای حضور در مجمع مجالس کشورهای آسیایی را تشریح کرد.

توسعه فناوری در گرو توسعه استارت آپ ها

23 آذر 1398 - 15:30
می متالز - پوشش ریسک استارت‌ آپ‌ها، فرید دهقانی، مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه‌ گذاری فعالیت‌های معدنی بابیان اینکه توسعه بخش معدن از توسعه فناوری عبور می‌کند، اظهار کرد: اگر در این مسیر گام برنداریم عملا حرکت میرا خواهد بود. او ادامه داد: صندوق بیمه سرمایه‌ گذاری مدت زمانی است که یک سری کارکردها را به فعالیت خود اضافه کرده است تا در جهت رشد دانش‌ بنیان‌ها حرکت کند.
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عنوان کرد:

برگزاری 60 رویداد استارت آپی در راستای حرکت به سمت فرآیند "ایده" تا "پدیده" در صنعت

23 آذر 1398 - 13:43
می متالز - معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به این‌که ایده‌های استارتاپی نقش مهمی در رفع نیازهای صنعت دارند، گفت: در یک سال گذشته نزدیک به 60 رویداد استارت آپی در سطح کشور برگزار شده است.

مجلس از رونق زیست بوم فناوری و نو آوری در کشور حمایت کند

19 آذر 1398 - 23:39
می متالز - معاون علمی و فناوری رییس‌ جمهوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: خواسته ما از مجلس حمایت از زیست بوم فناوری و نو آوری است. برای رونق آن نیاز به حمایت و مشارکت همه و ایجاد حرکتی جمعی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما