آرشیو اخبار


زیست‌بوم نوآوری و بسترسازی همکاری‌های فناورانه در بخش معدن

9 مهر 1399 - 20:41
می متالز - ذخایر معدنی بخش مهمی از سرمایه های ملی هر کشور محسوب می‌شود و استفاده بهینه از این ذخایر تاثیر بسزایی بر اقتصاد کلان کشورها و در نتیجه روی نرخ رشد صنعتی آنها دارد. در دهه های اخیر، کشورهای صنعتی که دارای منابع غنی مواد معدنی هستند، سرمایه گذاری‌های عظیمی را در این بخش انجام داده اند. امروزه با تکثر و تنوع پتانسیل‌های سرمایه گذاری و جریان سیال سرمایه بحث نوآوری و توسعه فن آوری در بخش معدن و صنایع معدنی از اهمیت بالایی برخوردارست.
به همت کمیته مشترک ایران و فنلاند

وبینار آشنایی با تجارب استارت آپ‌های موفق در فنلاند برگزار شد

9 مهر 1399 - 12:06
می متالز - اعضای هیات مدیره کمیته مشترک ایران و فنلاند با هدف برقراری ارتباط مستمر بین کارآفرینان ایرانی با سایر کشورهای موفق و ایجاد ارتباط بین فعالان سنتی اقتصاد و استارت آپ‌های صاحب خلاقیت، وبینار آشنایی شرکت‌های ایرانی با تجارت استارت آپ‌های موفق در فنلاند را برگزار کردند.
مقام مسوول در اتاق بازرگانی تهران:

پنج شرکت استارت‌ آپ بزرگ برای عرضه اولیه سهام آماده اند اما ...

9 مهر 1399 - 10:10
می متالز - نایب رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران از آمادگی پنج استارت‌آپ بزرگ برای عرضه اولیه سهام خبر داد و از عدم تسریع در پذیرش این شرکت ها انتقاد کرد.
مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور در بازدید از نمایشگاه ماینکس 2020:

زیست بوم نوآوری معدن در جهت حمایت از استارت آپ ها و دانش بنیان ها

8 مهر 1399 - 16:51
می متالز - کامبیز مهدیزاده در مراسم بازدید از نمایشگاه ماینکس 2020 درباره حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از استارت اپ ها و شرکتهای دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه ها گفت: رسالت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت از استارتاپ­ها، شرکتهای دانش بنیان و شتابدهنده هاست. بنابراین در هرنمایشگاه تخصصی که برگزار می شود، معاونت علمی در کنار مجموعه های فناور و نوآور خواهد بود.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

شرکت‌های دانش بنیان به تامین نیازهای معادن کمک می‌کنند

8 مهر 1399 - 12:59
می متالز - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برنامه‌های این کمیسیون را تامین اقلام مورد نیاز معادن از جمله مواد اولیه و قطعات با کمک شرکت‌های دانش بنیان اعلام کرد.
با امضای تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه؛

راه ورود فناوری به حوزه معدن هموار شد

7 مهر 1399 - 15:33
می متالز - تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه میان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان نظام مهندسی معدن ایران به امضای طرفین رسید تا راه برای توسعه فناوری‌های معدنی و رونق زیست‌بوم نوآوری‌های این حوزه گسترده شود.
سرپرست وزارت مخابرات، تکنولوژی و معلومات افغانستان:

تامین نیازهای فناوری افغانستان با تولیدات ایران

7 مهر 1399 - 11:04
می متالز - سرپرست وزارت مخابرات، تکنولوژی و معلومات افغانستان از تامین همه نیازهای بخش فناوری این کشور توسط تولیدات شرکت‌های مخابراتی و دانش‌بنیان ایران خبر داد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن:

دغدغه مجلس برای حل مشکلات با فناوران/ ریل گذاری برای دانش بنیان ها

6 مهر 1399 - 19:16
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن و فراکسیون اقتصاد دانش بنیان مجلس به دغدغه مجلس برای حل مشکلات دانش بنیان ها گفت: بنا داریم عقب ماندگی ها در اکتشافات را به واسطه دانش بنیانها رفع کنیم.

نوآوری‌ها به حوزه زغال سنگ فراخوانده شد

6 مهر 1399 - 15:22
می متالز - فراخوان «شناسایی شرکت‌های توانمند برای رفع نیازهای فناورانه حوزه زغال سنگ کشور» منتشر شد. رفع نیازهای فناورانه صنعت زغال سنگ یکی از اهدافی است که در آن دنبال می‌شود.

معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن با حضور دانش‌بنیان‌ها

6 مهر 1399 - 12:37
می متالز - رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی با هدف بازاریابی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور در این بخش به صورت برخط (آنلاین) از امروز - یکشنبه - به مدت سه روز آغاز شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما