آرشیو اخبار


برنامه توسعه‌ای امسال «رکیش»

26 خرداد 1398 - 10:14
می متالز - ایران‌کیش در سال ۹۸ به دنبال توسعه در زمینه درگاه‌های موبایل و اینترنتی است و به همین منظور معاونت کسب‌وکار در این شرکت تاسیس شده است که مسوولیت آن بررسی وضعیت بازار و همکاری با استارت‌آپ‌هاست.

امیدواری «اوان» به سودآوری امسال

26 خرداد 1398 - 09:45
می متالز - اوان مبین کیش امیدوار است با توجه به برنامه‌های جدید سال ۹۸ رشد مناسبی در درآمدها و سوددهی دارد.

سهامداران «رکیش» در مجمع

19 خرداد 1398 - 09:44
می متالز - مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام کارت اعتباری ایران کیش برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۷ این شرکت در روز شنبه بیست و پنجم خرداد راس ساعت ۱۰ صبح در مجموعه فرهنگی تلاش (وزارت کار) برگزار می‌شود.

تصویب افزایش سرمایه «همراه»

12 خرداد 1398 - 19:34
می متالز - افزایش سرمایه ارتباطات سیار ایران در مجمع فوق‌العاده تصویب شد.

تسهیل تعاملات مالی میان افراد با برنامه «ویپاد» بانک‌پاسارگاد

11 خرداد 1398 - 17:11
می متالز - بانک‌پاسارگاد جهت تسهیل تعاملات مالی میان افراد از طریق شماره تلفن‌همراه و با توجه به ضرورت حرکت در حوزه بانکداری‌اجتماعی، اقدام به طراحی و توسعه محصولی جدیدی به‌نام «ویپاد» کرده‌ است.

نکاتی که قبل از آغاز کار در اسنپ باید بدانید

11 خرداد 1398 - 23:26
می متالز - امروز اسنپ برای بسیاری از ما به یک گزینه شغلی امن تبدیل شده و در اطرافیان‌مان، چند نفری در این سامانه کار می‌کنند. بررسی چرایی این موضوع دلایل زیادی دارد؛ مثلا این‌که اسنپ ساعت کاری ثابتی ندارد، افراد می‌توانند در کنار شغل ثابت برای کمک‌هزینه در اسنپ کار کنند، راننده اسنپ همیشه مسافر دارد و بنابراین درآمدش تضمین‌شده است و... اما این همه ماجرا نیست.

توقف خط تولید گوشی هوآوی در چین

11 خرداد 1398 - 23:15
می متالز - مطابق اخبار غیر رسمی منتشر شده شرکت هوآوی در کارخانه شنژن چین برخی از خطوط تولید قطعات خود را به خاطر کاهش سفارشات تعطیل کرده است.
هوآوی پایگاه داده‌ای مخصوص هوش مصنوعی معرفی کرد

جهان هوشمند آینده با کمک هوآوی

11 خرداد 1398 - 23:05
می متالز - هوآوی در مراسمی که در پکن برگزار شد، از پایگاه داده مخصوص هوش مصنوعی با عنوان «GaussDB» رونمایی کرد. این فعالیت در راستای معرفی استراتژی جدید هوآوی در زمینه هوش مصنوعی است که رشد نوآورانه ایی در سالهای اخیر داشته است. هوآوی توانسته اولین پردازنده هوش مصنوعی در موبایل را از سری پرچمدار گوشی های Huawei Mate 10 به دنیا معرفی کند و با توسعه آن هم اکنون حتی در گوشی های میان رده این شرکت شاهد استفاده از این تکنولوژی هستیم. هوآوی در کنار این پایگاه داده، استاندارد ذخیره‌سازی جدیدی با عنوان FusionStorage 8.0 هم معرفی کرده که بالاترین کارایی را در جهان دارد. هدف از راه‌اندازی این پایگاه داده بازتعریف زیرساخت داده از طریق استراتژی هوش داده پلاس Data + Intelligence strategy عنوان شده است.

چگونه گوشی HUAWEI P30 Pro می‌تواند به حفظ سلامتی شما در ماه رمضان کمک کند

11 خرداد 1398 - 22:57
می متالز - بدیهی است که برای قرار گرفتن در اوج سلامتی لازم است تا ابزارهای درستی در اختیار داشته باشیم. در این ماه رمضان، گوشی پرچمدار Huawei P30 Pro به شما کمک می‌کند تا با دو راه‌حل به این هدف دست یابید.

زمان مجمع فوق‌العاده « همراه »

9 خرداد 1398 - 00:11
می متالز - مجمع عمومی فوق العاده ارتباطات سیار ایران روز یکشنبه ١٢ خردادماه برگزار می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما