آرشیو اخبار


گلوگاه توسعه تجارت آنلاین

23 آذر 1398 - 21:59
می متالز - آخرین روزهای پاییزی تهران زمان تولد اولین رویداد از سلسله رویدادهای «نیم‌دایره» دنیای اقتصاد بود که عصر چهارشنبه گذشته در مرکز همایش‌های رایزن برگزار شد. این سلسله رویدادها قرار است نگاهی تحلیلی به پیشران‌های اقتصاد دیجیتال داشته باشد و به همین دلیل با حضور بازیگران اصلی و تاثیرگذار هر حوزه برگزار می‌شوند.

طرح دو فوریتی مجلس برای جلوگیری از قطعی اینترنت

23 آذر 1398 - 15:50
می متالز - هفته گذشته کار گروه نرم افزار و محتوای دیجیتال کمیسیون فاوای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران میزبان تعدادی از نمایندگان مجلس به منظور بررسی آثار و خسارت های قطعی اینترنت در کشور بر تولید نرم افزار و محتوای دیجیتال بود.

ضوابط و مقررات ساماندهی سکوهای الکترونیکی تدوین شد

23 آذر 1398 - 13:53
می متالز - در راستای اهداف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در حوزه ساماندهی کسب و کارهای الکترونیکی و با هدف کمک به ارتقاء کیفیت فضای تجارت الکترونیکی کشور و هدایت رفتار سکوهای الکترونیکی، ضوابط و مقررات ساماندهی سکوهای الکترونیکی در فاز نخست تدوین شد.
صادقی نیارکی در پنجمین کمیته راهبری میز تخصصی تعمیق ساخت داخل اعلام کرد:

برگزاری میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات ۲۷ آذر ماه/ میزهای لوازم خانگی و تاسیسات به زودی برگزار می‌شوند

19 آذر 1398 - 19:46
می متالز - سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت در پنجمین کمیته راهبری میز تخصصی تعمیق ساخت داخل گفت: میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت برق، الکترونیک و مخابرات در حاشیه نمایشگاه تلکام در ۲۷ آذرماه امسال برگزار شود.

طرح دو ‌فوریتی عدم قطع اینترنت در راه مجلس

19 آذر 1398 - 16:38
می متالز - نایب‌رئیس کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارائه طرح دو فوریتی برای اعمال هرگونه قطعی اینترنت با مجوز مجلس خبر داد.
در دوره ۶ ماهه؛

سود انباشته "اخابر" بیش از ۱۱ هزار میلیارد ریال اعلام شد

18 آذر 1398 - 18:44
می متالز - در شرکت اصلی نیز سود عملیاتی دوره ۶ ماهه ۲ هزار و ۶۹۶ میلیارد ریال، سود خالص ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره ۱۱ هزار و ۹۸۱ میلیارد ریال اعلام شد.

سود تلفیقی «اخابر» ۴۰۳ریال اعلام شد

18 آذر 1398 - 15:30
می متالز - شرکت مخابرات ایران صورت های مالی میان دوره ای تلفیقی ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ را منتشر کرد. در این گزارش سود تلفیقی هر سهم را ۴۰۳ریال و سود هر سهم در شرکت اصلی را ۴۰ریال اعلام کرده است.

سورپرایز وزیر ارتباطات در روز پنجشنبه

18 آذر 1398 - 14:55
می متالز - وزیر ارتباطات در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از اعلام خبری به صورت سورپرایز در روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

اخذ تسهیلات توسط «اپرداز»

17 آذر 1398 - 15:37
می متالز - شرکت آتیه داده پرداز در راستاي تأمين سرمايه در گردش پروژه هاي دانش بنيان جاري شركت اقدام به اخذ تسهيلات مالي نموده است.
حسینی‌کیا:

وزارت ارتباطات با اهرم رجیستری بازار موبایل را کنترل کند

17 آذر 1398 - 13:28
می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی می‌گوید رجیستری اهرمی است که وزارت ارتباطات می تواند از آن برای جلوگیری از گرانفروشی موبایل استفاده کند به نحوی که اگر فروشندگان، گوشی همراه را بیش از قیمت واقعی در بازار به فروش رسانند محصولات آنها خودداری کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما