آرشیو اخبار


با حضور وزیر ارتباطات در اتاق ایران رونمایی می‌شود

ورود نخستین اپراتور پست خصوصی به زیست‌بوم ارتباطی کشور

20 مهر 1398 - 22:18
می متالز - صبح دوشنبه با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اتاق ایران، ورود نخستین اپراتور پست خصوصی به حوزه پست کشور رونمایی خواهد شد.
با تمرکز «آپ» بر تجارت الکترونیک رخ خواهد داد؛

تغییرات نوآورانه و‌ موثر در حوزه پرداخت

20 مهر 1398 - 19:07
می متالز - ‌نشست صمیمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک کشاورزی، روح‌ الله خدارحمی در شرکت آسان پرداخت پرشین (آپ)، صبح پنجشنبه مورخ ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۸، به همراه هیات همراه طی بازدید از شرکت، با حضور مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین آپ برگزار شد.

سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم‌کارت

18 مهر 1398 - 22:14
می متالز - سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نسبت به سوءاستفاده از مدارک هویتی زائران اربعین برای ثبت سیم‌کارت هشدار داد و اعلام کرد: سیم‌کارت‌های ثبت شده بدون اطلاع مالکان آنها، مسدود می‌شود.

افزایش تعداد سایت‌های مخابراتی در مرزهای ایران و عراق

18 مهر 1398 - 22:05
می متالز - معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: هر چه به ایام منتهی به اربعین حسینی نزدیک می شویم، تعداد سایت‌های آنتن دهی مخابراتی نیز در مرزها بیشتر می‌شود.
آمازون راه اندازی کرد؛

بزرگترین فروشگاه آنلاین سنگاپور

18 مهر 1398 - 17:40
می متالز - سنگاپور سکوی پرتاب شرکت‌های خارجی به شمار می‌رود. آمازون خدماتش در این کشور را توسعه داده است.

مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی منصوب شد

17 مهر 1398 - 19:08
می متالز - با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، مجید یارندی به عنوان مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی منصوب شد.
دومین کنفرنس بازیابی تعاملی اطلاعات برگزارشد؛

آمادگی سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری دوره های کوتاه مدت بازیابی تعاملی اطلاعات/ رشد 40 درصدی حضور در بخش علمی دومین کنفرانس بازیابی تعاملی اطلاعات

17 مهر 1398 - 17:31
می متالز - دومین کنفرانس بازیابی تعاملی اطلاعات صبح امروز با دریافت 150 مقاله از متخصصان و کارشناسان سراسر کشور آغاز به کار کرد.
به همت کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه جیتکس 2019 برپا شد

15 مهر 1398 - 22:27
می متالز - روز گذشته سی و نهمین دوره نمایشگاه فناوری دوبی (Gitex 2019) فعالیت خود را با حضور بیش از 4500 شرکت به نمایندگی از 140 کشور دنیا آغاز کرد.در این دوره از نمایشگاه جیتکس پاویون ایران برای پنجمین سال متوالی به همت کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران، برپا شده است.
ظرفیت ICT برای رکودزدایی

درباره سامانه سککوک چه می‌دانیم؟

13 مهر 1398 - 21:23
می متالز - سککوک به‌عنوان «بستر تامین مالی بنگاه‌ها» با ارائه راهکارهای نوین تلاش می‌کند زمینه کاهش کمبود نقدینگی بنگاه‌های اقتصادی را -بر بستر وب- فراهم آورد.

ظرفیت فناوری اطلاعات برای رکودزدایی

13 مهر 1398 - 21:07
می متالز - با وجود شرایط رکودی و محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها، چشم‌انداز رشد اقتصادی بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات مثبت است. با توجه به پتانسیل خوب رشد این بخش، تلاش دولت دوازدهم در جهت افزایش سهم اقتصاد دیجیتال در اقتصاد ملی است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما