آرشیو اخبار


گروه مهندسی مواد دانشگاه صنعتی بیرجند

تولید رنگ از خاک های رس خراسان جنوبی

16 آذر 1398 - 16:14
می متالز - عضو هیات علمی گروه مهندسی مواد دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: طرح خالص سازی سنگ معدن بنتونیت برای استفاده در صنعت رنگ در طرح احمدی روشن ارائه شده است.

افزایش رشد دانش فنی در صنعت فولاد

9 آذر 1398 - 21:50
می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: نمایشگاه ایران متافو، حاکی از اثرپذیری پایین تحریم‌ها بر بخش معدن و صنایع معدنی است.

گام کروز در داخلی‌سازی قطعات پیشرفته خودرو

4 آذر 1398 - 10:55
می متالز - با گذشت حدود یک سال و نیم از تحریم‌های زورگویانه آمریکا علیه کشورمان و نیز تحریم مستقیم صنعت خودروسازی که موج منفی و تاثیرات بسیاری بر زنجیره تامین خودروسازان داشت، قطعه سازانی هستند که دست از تلاش نکشیدند و با وجود همه‌ی مشکلات به تامین قطعات و خارج شدن خودرو‌های موجود در کف پارکینگ‌ها پرداختند.
مدیرعامل فولاد هرمزگان در پنل علمی نیازمندی های فناوری صنایع؛

آماده همکاری با مراکز علمی و فناوری و دانشگاهی برای بومی سازی هستیم/ فولاد هرمزگان ٤٩ پروژه پژوهشی با مراکز علمی هرمزگان و کشور در دست اقدام دارد

22 آبان 1398 - 20:14
می متالز - فرزاد ارزانی مدیرعامل ولات هرمزگان در پنل علمی نیازمندی های فناوری صنایع که در حاشیه نمایشگاه فرصت های ساخت و رونق تولید استان هرمزگان برگزار شد بر لزوم استفاده از توان مراكز علمی و دانشگاهی در جهت بومی سازی و رونق تولید تاکید کرد.

بومی سازی در فولاد هرمزگان

22 آبان 1398 - 11:08
می متالز - فرزاد ارزانی مدیر عامل فولاد هرمزگان با اشاره به بومی سازی در فولاد هرمزگان گفت: ما حرفمان را از شعار به عمل تبدیل و حدود ١٢هزار قطعه را بومی سازی کردیم.
ایران در جمع ۶ کشور تولیدکننده جوش لیزر؛

سیستم جوش لیزری صنعتی‌سازی شد

19 آبان 1398 - 23:58
می متالز - با امضای قراردادی میان مرکز ملی لیزر ایران و مجتمع فولاد مبارکه اصفهان سیستم جوش لیزری محققان کشور کاربردهای صنعتی می‌یابد.

تفاهم نامه همکاری سه جانبه با ایتکو

19 آبان 1398 - 19:51
می متالز - شرکت توربین توان گستر ایرانیان (ایتکو) در یک تفاهم نامه سه جانبه با شرکت های مس سونگون و پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی توافق کردند در پروژه های صنعتی با یکدیگر همکاری کنند.
زارعان اعلام کرد

عبور از کاربردی کردن لیزر در حوزه پزشکی و حرکت به سمت صنعتی‌سازی سیستم‌های مرتبط با لیزر

19 آبان 1398 - 19:44
می متالز - دستیار ویژه رییس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر این که در حال حاضر ما از کاربردی کردن فناوری‌های مرتبط با لیزر در بخش پزشکی عبور کرده‌ایم گفت: ما در حال حاضر به دنبال کاربردی کردن این فناوری در بخش های صنعتی هستیم که در گام نخست فناوری سیستم جوش لیزری که تاکنون در انحصار چند کشور بود، از سوی محققان تولید و در اختیار مجتمع فولاد مبارکه اصفهان قرار گیرد.
برنامه های ارزانی برای توسعه بومی‌سازی و حمایت از تولیدات کیفی داخلی اعلام شد:

برنامه فولاد هرمزگان برای داخلی ‌سازی ۷ هزار ردیف کالای خارجی

16 آبان 1398 - 19:12
می متالز - فرزاد ارزانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان در گفت و گویی به میزان تولید و فروش شرکت فولاد هرمزگان و اقدامات اثربخش این شرکت فولادی در حوزه حمایت از بومی سازی جهت رسیدن به تأمین پایدار و کیفی داخلی پرداخته است.
سرپرست دفتر فنی کک سازی خبر داد؛

بومی سازی پروژه زیست محیطی در ذوب آهن اصفهان/ تعداد 74 درب فلکسیبل ساخته و نصب شد

14 آبان 1398 - 22:20
می متالز - تلاشگران ذوب آهن اصفهان با کوشش شبانه روزی خود و با بومی سازی دانش ساخت درب های فلکسیبل، ایران اسلامی را در جمع معدود کشورهای برخوردار دنیا از این تکنولوژی قرار دادند و بار دیگر ثابت کردند تحریم های ظالمانه دشمن را به موفقیت های جاودانه تبدیل می نمایند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما